Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kiirlaenu kasutanu järelmaksu ei saa RE: Kiirlaenu kasutanu järelmaksu ei saa

Postitas:

[small]luuleluule kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Siis ütlegi nii, et su krediitkaart muudeti väikelaenuks, mitte, et su krediitkaart vormistati TAGASTAMATUKS laenuks. Ilma igasuguse õeluseta – mõtle korraks selle sõna sisu peale ja siis saad aru, miks su jutt imelik tundus!
Veel kord, mina pole kedagi debiilikuks sõimanud ega ole kedagi debiilikuks pidanud. Ja milles see minu õelus seisneb? Selles, et ma pole sinuga samal arvamusel?

Laenude nõiaringis inimesi on väga palju ja sageli võib nendest lugeda ka perekoolis. Seega, pole mina seda välja mõelnud, et selliseid inimesed on olemas ning kahjuks on neid väga palju.[/tsitaat]

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kusjuures krediitkaardi võla ümbervormistamise eest laenuks maksab see kodanik veel lepingutasu + röögatu intressi, aga seda unustas ta muidugi meile mainida:-)
Ja-jah, tõesti ülimalt \”tagastamatu\” ja soodne laen.
Ma arvutanud ei ole, aga sellegipoolest arvan, et jõudumööda ise seda krediitkaardi limiiti tagasi maksta oleks odavam tulnud.[/tsitaat]

Ära kommenteeri – ma just ju kirjutasin, kui kahjulik on krediitkaart. Lepingutasu, muide, oli 10 ¤ ja intress jäi samaks – 21%. Ikka imestan, kuidas kellegi keelevääratusest nii paju õelaid kommentaare on võimalik teha.
\”Tagastamatu LIMIIDIGA LEPING\” oleks olnud õige väljend – no vabandage tõesti, kulla käod, et perekooli foorumis sellise kohutava vea tegin ja \”limiidi\” asemel \”laen\” kirjutasin. Lähen ja häbenen kuskil. Kirjutasin selle õnnetu sõna \”tagastamatu …\”, sest sellisena presenteeris seda pangatöötaja.

Ja millega nõus pole? Sellega, et krediitkaardi ohvriks võib sattuda kergeminigi, nagu sms-laenu ohvriks?
SMS laenuga jäävad hätta tavaliselt need, kes ei saagi kuskilt mujalt laenu – töötud, vastutustundetud inimesed.
Kui inimene on vastutustundlik, siis ei muuda laenu pealkiri \”sms\” teda veel debiilikuks. Seda ka mõtlesin – et sa eeldad, et kõik, kes sms laenu võtavad, muutuvad koheselt ajudeta debiilikuks ja jäävad võlgu.
Jään seisukoha juurde, et kui sms laenu protsent on väiksem (nimelt 0), siis võtangi ühekordseks laenuks seda ja kõik. Jään selle juurde, et krediitkaardi taotlemine ühekordselt 100 ¤ saamiseks 14 päevaks on mõttetus ja just võib viia selleni, et seda \”mugavat\” võimalus kasutatakse uuesti ja uuesti, kuna intress on \”nii soodne\” ja midagi ei ähvarda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 08.10 07:03; 12.10 09:40; 12.10 13:03; 12.10 16:38; 12.10 16:42; 23.10 21:27;
To report this post you need to login first.