Esileht Koolilaps kooli vahetamine peale 1. klassi (Tln) RE: kooli vahetamine peale 1. klassi (Tln)

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Jah, lapse tase ühtlustub. Minu lapse klassis oli ka 1.klassis tüdruk kes oli õppimise asjades tark ja kiire. Luges juba suurte inimeste raamatuid jne. teises klassis oli juba raskem ning kolmandas klassis jäi ta osade asjadega isegi hätta.
Esimese klassi põhjal ei tasu veel teha paikapanevaid otsuseid.[/tsitaat]See võib olla ikka päris nii ja naa. Neid, kes 1. klassist kuni ülikooli lõpetamiseni kõigis ainetes ainult parimaid tulemusi saavutavad, olümpiaade mööda käivad ja kaasõppijatest õpingutes üksjagu üle on, leidub ka päris palju. Need, kes hiljem maha jäävad, kipuvad olema keskpäraste võimetega, aga kodus hirmsasti ettetreenitud lapsed.

Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.05 12:20; 23.05 10:54;