Esileht Ilu ja tervis Kui paljud teist reaalselt tervislikult toituvad? RE: Kui paljud teist reaalselt tervislikult toituvad?

Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Enamasti kana ja kala, sekka ka metsanotsu (mees jahimees) liha (hakkliha teeme ise). Peaasi, et ise tehtud. Ei osta valmistoitu, ei meeldi. Köögivili (kaalikas, lillkapsas, kapsas, kartul, porgand jne) on au sees. Pruuni riisi sööme, durumjahust pastat armastavad lapsed. Toidu juurde kurgi-tomati-salatilehe salat. Suppi sööme ka tihti. Praegu on meil supp, mis sisaldab kanaliha, kaalikat, porgandit, sibulat, kartulit, küüslauku. Isegi mu pubekast poisile maitses:).

Nisujahust teen pannkooki või kooki aegajalt. Koogitegemisel osa jahust panen täisterajahu ja suhkrust kasutame pruuni suhkrut. Muidu suhkrut ei söö.

Kastmete sisse nisujahu ei pane, panen näiteks tatrajahu. Piimatoodetest söön jogurtit maisihelveste ja marjadega (võtan sügavkülmast, mustikad, punased ja mustad sõstrad jne). Lapsed vahest saavad mõnda kohupiimakreemi, mõne kohukese ja kommi (tahavad peale iga soolast sööki).

Kui midagi ostan, siis loen ikka sildilt, mida see sisaldab ja otsustan selle põhjal, aga eriti paaniline pole. Ei pea vajalikuks lihtsalt näiteks värvaine söömist, selliseid asju väldin.

Joome põhiliselt vett, ka omatehtud mahla. Puuvilju sööme muidugi ka, siin pestitsiididest ei pääse, kui just oma aia õun pole. Mina ei tea, toitun tervislikult või mitte. Aga arvan, et keskmisest tervislikumalt. Mulle lihtsalt maitseb nii ja mehele ka, lapsed söövad, mis neil muud üle jääb :)[/tsitaat]Durumjahu küll mingi tervislik alternatiiv ei ole – enamus harilikku pastat on durumnisujahust ju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.10 22:31; 29.10 12:53;
To report this post you need to login first.