Esileht Pereelu ja suhted Kuidas nö “ellu jääda” kui on korraga töö, õpingud ja väike laps? RE: Kuidas nö “ellu jääda” kui on korraga töö, õpingud ja väike laps?

Postitas:

Mina tegin proovi. Täiskohaga töö, 3a laps ja 2x nädalas kool. Lõppkokkuvõte oli see, et pidasin vastu täpselt 2 kuud.
Laps käis küll lasteaias, mees olemas ja vajadusel abistavad vanavanemad, kuid ma nägin oma last vaid kahel päeval terve kuu jooksul, sest täpselt nii palju jäi mul vabu päevi. Ja need päevad ma ka suuremalt jaolt lihtsalt magasin, kodust välja minna polnud mingit tahtmist ega jõudu. Ülejäänud päevad olid sellised, et mees viis hommikul lapse lasteaeda kui ma veel pooleldi magasin, kuna minu tööpäev algab veidi hiljem. Koju jõudsin tööpäevadel umbes pool 9 õhtul, kui laps hakkas juba magama minema. Koolipäevadel jõudsin koju kuskil 7 paiku, kuid siis oli vaja veel kodus ka õppida. Ja nii 2 nädalat järjest, üks päev puhkust ja jälle 2 nädalat jutti.
See oli kohutav, ausõna. Jõudsin lõpuks otsusele, et haridus eest ära ei jookse, terve elu veel aega õppida. Kuid laps on vaid korra väike ja vajab mind ning mina teda ka. Vaid mehe palgaga me enam ära ei ela kahjuks, hinnad ja maksud on nii palju tõusnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.