Esileht Väikelaps Milline võiks olla väikelapse esimene trenn? RE: Milline võiks olla väikelapse esimene trenn?

Postitas:

[small]pipi-triinu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina viimasega ses mõttes nõus ei ole – lapsed käivad NAGUNII õues möllamas (minu oma vähemalt). Trenn kui selline on ikka teistmoodi.
Minu tüdruk ajab sügisest saati peale, et tahab tantsima minna. Et tal seelik juba olemas (rahvariide seelik). Aga nii väikestele ei ole veel selliseid trenne.
Lapsed on erinevad, on selliseid, kes tormavad sihitult ringi, kuid ON ka selliseid, kes on asjast huvitatud.

Oma lapsega käisin kuni lasteaiani võimlemises (2-3 a), väga asjalik oli ja laps tegi kõik ülesanded innuga kaasa. Talle väga meeldis.
Viimsi Väike Päike oli see.[/tsitaat]

Siis on hästi, kui sinu laps niikuinii õues käib. Paljud paraku ei käi. Näen siis meie lasteaias, kui ama ütleb, et ei saa õue mängima, sul on trenn. Lasteaialaps on õues ühe tunni päevas, seda on ülivähe!
Trenni oht on veel see, et kaob vaba mängu oskus ja loovus. Enamiku lapse päevast peaks täitma vaba mäng, paraku kipub olema vastupidi – enamiku päevast on mingi organiseeriutd tegevus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.01 13:33; 13.01 16:11;
To report this post you need to login first.