Esileht Ilu ja tervis Pediküür – soovitage tegijaid RE: Pediküür – soovitage tegijaid

Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina just käisin pediküüris ja ei jäänud üldse rahule. Kuna pole varem käinud, siis võib-olla olid ootused liiga suured, arvasin, et jalad saab seal väga ilusaks. Nimelt probleemiks on kannalõhed, mida ei ole palju, aga kole ju siiski vaadata. Pediküüris (32.-) kõigepealt leotati jalad meresoolavees ca 5 minutit. Mina siis häbiga tunnistasin juba ette, et kannad on koledad. Pediküürija siis vaatas neid ja ütles, et see pole midagi hullu siin ja soovitas plätad minema visata, et muidu lähevadki kannad koledaks. Võttis siis kannaviili ja tegi sellega kandu ning päkaalauseid, kuid mitte väga kaua. Seejärel tegi küünenahad korda ja viilis küüned. Siis kooriv kreem, kreemitamine ja küünte lakkimine. Peale kõike olid jalad aga täpselt sellised nagu pediküüri minnes, ainult, et küüned olid nüüd värvitud. Olin ikka päris kurb, sest sai pikalt hoogu võetud minekuks.

Kas peale pediküüri peaks olema vahe silmaga märgatav? Kuidas teiste kogemused on?[/tsitaat]

Kui kannad ikka väga korrast ära, siis ühe korraga ei saagi korda. Või siis teataks sellest juba aega pannes ette ja broneerikski tunni asemel 1,5 tundi. Siis on aega kandadega tegeleda. Aga siis pead muidugi arvestama ka suurema rahaga. Tavaliselt on pediküüridel just suvel ajad nii tihedalt pandud, kuna soovijaid meeletult, et jõtaksegi ära teha vaid elementaarne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.06 19:06; 25.06 18:52; 04.08 22:21;
To report this post you need to login first.