Esileht Koolilaps Pranglimine, kuidas aidata laps parematele tulemustele! RE: Pranglimine, kuidas aidata laps parematele tulemustele!

asjal on ka teine pool- lapsed lihtsalt peavad peastarvutamise selgeks saama ja seda ei saa mitte mingi muu valemiga kui ainult harjutades, harjutades ja harjutades. see, et 2.kl laps ikkaveel näppudel arvutab, näitab ainult üht, senine töö pole piisavalt tõhus olnud. varsti, lihtsamad vist isegi juba 2.kl lõpus, tuleb mängu juba korrutamine ja kui isegi liitmine raskusi valmistab, siis on ju laps korrutamisega püsti hädas. kui teile ei sobi pranglimine, siis harjutage niisama- autosõidul, süüa tehes jne, aga valikut pole, see tuleb pähe saada.
ma olen millalgi õpetanud üht 9kl piigat, kes otsis kalkulaatori välja isegi siis, kui oli vaja liita 2+3- see on ju jube, tegemist polnud mingi vaimupuudega, täiesti normaalne noor neiu oli, aga tase matas oli puhas 0,ma tõesti ei tea,mis valemiga ta põhikooli lõpuni läbi veeti