Esileht Koolilaps Pranglimine, kuidas aidata laps parematele tulemustele! RE: Pranglimine, kuidas aidata laps parematele tulemustele!

Minu meelest peaks arvutamine kiiruse peale ikka vabatahtlik olema. Pranglimist võite ju ka kodus arvutis harjutada, aga kuidas näppude pealt peastarvutamisele üle minna ei oska öelda, võibolla keegi asjaga rohkem kursis oskab juhendada. Minu lapse koolis ka pranglimine kohustuslik, aga 1x aastas, samas see üsna ebaõiglane, mõni sai näiteks võrdlemise, mõni korrutamise või teine jagamise. Edasi klassi esindama pääsesid need, kes rohkem punkte said ja lihtsamate tehetega sai rohkem punkte.
Teine asi mis mul meelde tuleb, mängige lauamänge, kus numbreid liita tuleb, esimesena tuleb meelde monopol, kus alati 2 täringu summa, see pani minu lapse koolieelikuna arvutama.
Kas teil raamat on \”aruta arvu\” seal on ka mõningaid häid nippe, minu neljandikule igatahes meeldib (sai teises klassis peastarvutamise võistlusel auhinnaks).

Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.01 23:11; 14.01 00:08;