Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Ahoi vanemad triibupüüdjad ! :)

Näitan 29 postitust - vahemik 31 kuni 59 (kokku 59 )

Teema: Ahoi vanemad triibupüüdjad ! :)

Postitas:

Südameaspiriin vedeldab verd.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üle kahe aasta juba üritan aga ei midagi. 40-41 aastaselt oli kaks peetumist ja rohkem pole õnnestunud rasestuda. Tegelikult lasin mõttest lahti aga ka see pole aidanud!
Käisime soojamaa reisil, et ehk keskkonna vahetus aitab ikka ei miskit. Progresterooni olen krõbistanud ja ikka ei midagi.
Igal juhul minul lootus kadunud ja olen sellega ka leppinud!
Teistele üritajatele hoian pöidlaid ja varbaid ehk Teil läheb hästi ja kiiresti!

Ära kaota lootust! Oled sa kordki palvetanud? Mina olen palvevastuseid saanud! Loodan et sa pole vastu kui su eest palvetan. ????

Aitäh Sulle!
Ma väga loodan, et Sinu palveid minu eest võetakse ka kuulda!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.08 18:47; 30.08 01:18; 10.10 01:07; 27.12 21:17; 27.12 21:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead 3,7 pole hull midagi. Mul oli vist 3,5 ja seegi polnud paha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.08 18:47; 30.08 01:18; 10.10 01:07; 27.12 21:17; 27.12 21:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kolmekümnendate lõpp pole veel õldse hilja beebiootele jääda. Jäin rasedaks 38-selt eelmisel aastal. Beebi sündis paar kuud peale minu 39-dat sünnipäeva. Rasestuda õnnestus esimesel katsel. Mõte on paari aasta pärast veel korra proovida.
Hoidke oma tervist, puhake, sportige mõõdukalt ja sööge normaalselt, siis pole ka hilisemas eas rasestumine võimatu.
P.S. Jumala poole palvetamine ei aita

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris universaalselt nii ikka ei saa öelda, et kõikidel õnnestub 40. eluaasta kandis rasestuda. Paljudel see kahjuks ühel või teisel põhjusel ei õnnestu. Isegi kui tervis on korras, siis on terveid munarakke paratamatult palju vähem kui 10 aastat varem. Muidugi on ka neid, kes jäävad 45-aastaselt kogemata rasedaks, aga neid on äärmiselt vähe.
Mina olen üsna veendunud, et polütsüstiliste munasarjade tõttu ma vanemas triibupüüdmiseas ei rasestu. Seetõttu olengi planeerinud, et kõik lapsed võiksid sündida enne 30-aastaseks saamist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen üsna veendunud, et polütsüstiliste munasarjade tõttu ma vanemas triibupüüdmiseas ei rasestu. Seetõttu olengi planeerinud, et kõik lapsed võiksid sündida enne 30-aastaseks saamist.

Käoke,
mul oli sama diagnoos terve “nooruse”, arvasin, et ju ma siis ei saagi lapsi kuna enne kolmekümnendaid meestega ei olnud seisud nii head, et hakata kohe lapsi planeerima… Esimese lapse sain 36-aastaselt, teise 41-aastaselt. Mõlemad loomulikul teel ja nüüd 43, pole ma lõplikult veel ka kolmanda mõtet maha matnud… 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milliseid vitamiine teil arstid võtta on soovitanud? Foolhape küll aga midagi veel?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

rasedatele mõeldud vitamiine, seal kõik vajalik sees+foolhape juurde veel ekstra juurde. Ega rohkem polegi ju võtta….kui vitamiinis juba on kõik vajalikud ained/vitamiinid sees….

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.12 21:04; 10.01 08:27; 09.02 21:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 43 ja ootan teist ,esimene on 20 .Olen õnnelik ja kahe kuu pärast sünnitan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul vanust 42 ja on ka tekkinud väga suur soov saada kolmas laps. Vanem laps on hetkel 11-a, kahjuks ei tulnud lapsed varem meie juurde 🙁 mille üle on mul väga kahju, sest alati mõtlesin, et sünnitan lapsed hiljemalt 30 eluaastaks. Loodusel on aga olnud teised plaanid. Õnneks olen ise väga krapsakas, nooruslik ja energiast tulvil ja tunnen, et saaksin kolmanda lapsega kensti hakkama, olenemata vanusest. Sisemiselt tunnen ennast ikka 40-. Kui hakkan mõtlema, mis aastal sündisin, siis on tunne,et passis on vale sünniaasta 🙂
Igaljuhul olen ma perekooli lugejate seas tagasi, eks näis, mis saab 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas meil läheb? Kas keegi on triibud kätte saanud?

Ise täna ostsin Clearblue advanced ovulatsioonitestri, siis teab keskenduda konkreetsele perioodile rohkem. Äkki on abiks ???? Saan alles homme testida, kuid vooluse järgi tundub, et täna oli ovulatsioon ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.12 21:04; 10.01 08:27; 09.02 21:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tervitus naised! Õnne neile kel triibud käes ja triipe neile kes püüavad!
Ma olen 35 ja kodus 2-aastane ootamas venda või õde. Triipe oleme püüdnud 10 kuud, hetkel on 8dpo (8 päev peale ov) ja ootan-loodan, et see on ehk meie kuu.
Kahjuks toidulisandid mida võtta on mul limiteeritud, kuna imetan veel teist last.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere tere 🙂

Meil ikka ka siin midagi ei liigu 🙁 Muudkui üritame ja üritame – ohh, vahepeal juba selline masendus peal.
Hetkel dpo 1 🙂 Pikad piinapäevad ees 😉
Ma ei saa nendest ov testidest ka päris aru – hakkas juba reedel sama tumedat vöi tumedamat triipu näitama… Samas eile oli selline korralik köhuvalu, isegi astudes munasarja kohast valutas – et äkki siiski eile st. esmaspäeval alles ov. Saa siis aru! Tahaks ju ikka täpselt pihta saada 🙂

Aprillis hakkame IVF tegema, süstlad juba kapis ootamas 😉

Kuidas teistel? Ja äkki möni uuem tulija?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ma nüüd just päris uus olen 🙂 aga siin teemas “roheline” jah 🙂 Siiamaale olen pigem lugemas käinud 🙂

19.12 eemaldati Mirena, esimesed päevad algasid alles 24.01. Seega mul pole õrna aimu ka tsükli pikkusest. Et mitte pead valutada ovulatsiooni arvutamisega, ostsin Clearblue Advance, diigitaalne ning mõõdab kahte hormooni uriinis. Nüüd ootan uus päevi, et seda proovida 🙂 Nädala pärast peaksid hakkama…..kui hakkavad 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Antud teemas olen “uus”, raseduste osas on viimase poole aasta jooksul juba omajagu kogemusi saadud. Olen 34-aastane ning läheme nüüd veebruari lõpus esimese lapsega kolmandale katsele. Katkemised olid augustis ja novembris. Ise arvasin, et ju looduslik valik, aga ämmaemand suunas peale teist korda spetsialisti juurde. Selgus, et üks antikehade näit on paigast ning raseduse lõpunikandmiseks vajan tõenäoliselt ravi. Nüüd siis ootan päevade lõppemist. Tsükkel on mul mõlema katkemise järel olnud regulaarne ehk siis minu keha tuleb selle kõigega hästi toime. Mis annab omakorda suuri lootusi selleks, et küll varsti läheb kõik hästi. Samuti olen arstide poolt müüs osas täiesti terveks tunnistatud, mis on ka loogiline, sest rasestumine käis meil mõlemal korral väga kergelt. Edu kõikidele!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka vanust 42 ja ootamatult olen kolmandat last ootamas (10+ nädalat).
Esimene laps (8a) sündis, kui olin 33 ja teine (3a) 38-aastaselt. Mõlemat last sai pikalt “tehtud” ????, mehega mõlemad terved, kõik kontrollitud, testitud ja no ei jäänud rasedaks ca 4 aastat, mõlemaga sama.. Peale teist last polnud plaanis enam sünnitada ja kuna rasestumine oli väga keeruline olnud, siis sai edukalt nn.”kalendermeetodit” kasutatud juba pikemalt.. Kuni detsembri alguses sai üks väike arvutusviga tehtud ja ovulatsioon toimus varem, tulemuseks rasedus. Alguses oli paras šokk, nüüd hakkab vaikselt kohale jõudma. Mees õnneks väga toetav algusest peale, see suureks abiks olukorraga kohanemisel.
Pika jutu kokkuvõtteks- igasuguseid imesid juhtub ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saan varsti 41 ja pesamuna sai hiljuti 1-aastaseks (kolmas laps).
Tee temani oli ikka mitu aastat pikk ja ka kolma katkemist-peetumist oli selle aja sees.
Peale teist katkemist läksin viljatusraviarsti juurde, kus tehti igasugu proovid. Ka mees ravis vahepeal üht põletikku. Peale kolmandat katkemist hakkasin ka südameaspiriini tarbima ja rasedaks jäädes retseptiga kanget foolhapet võtma ning verevedeldajat (alakõhtu) süstima.
EMOs öeldi mulle, et kel probleeme katkemistega, siis paljudel nendesugustel pidigi see süstimine aitama rasedusel pidama jääda (et tal oli see silma jäänud nende aastate jooksul, mis seal töötanud on). MIna olin kõigega nõus, peaasi, et laps tulla sai.
Pisike on väga aktiivne, hakkas varakult kõndima ja ronima ja on muidu ka päris nutikas juba. Pisike marakratt 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.11 23:03; 05.03 00:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saan suvel 34 ja selleks ajaks saab 2a proovimist täis. Esimesed triibud tulid eelmise aasta lõpuks pärast 1.5a proovimist, aga kahjuks ei jäänud väike Täpp meiega. 11ndal nädalal selgus, et vahetult pärast esimest arstilkäiku oli rasedus peetunud. Hetkel on 1 tsükkel peale peetumist seljataga, sööme mõlemad mehega vitamiine ja jälgime tsüklit. Peetumisest saati on mul imelik ebamäärane iiveldus, mis tekitab alati enne päevasid tunde, et äkki, aga… See kuu paistab, et ei õnnestunud ja punased on kohe varsti kohal 🙁 Järgmisest tsüklist hakkan hoolikamalt basaali mõõtma ja hangin seda kiidetud kortslehe teed ka. Kui kannatab, siis greibimahla ka otsa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tõesti need 34- ja 35-aastased, kes siia teemasse vastama trügivad, liigituvad ka vanemate triibupüüdjate alla?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tõesti need 34- ja 35-aastased, kes siia teemasse vastama trügivad, liigituvad ka vanemate triibupüüdjate alla?

Mina lähtun sellest, et 34selt ikka veel esimest last saada üritades, olen ma siiski “projektiga” vanalt alustanud. Kui 35 on see vanus, kust loomulik viljakus hakkab kolinal kukkuma, siis jah, ma tunnen end vanana, antud kontekstis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soov ka teada viimase käo esitatud küsimusele vastust. Ja kas seda peab ainult arst välja kirjutama. Mina sooviks väga ka pesamuna, vanust hetkel 41, kuni 34 nda elu aastani igasugu katkemisteta sündinud 4 last. Nüüd olnud aastal 2014 üks katkemine u. 6n.( avastatud 9n., medik.abort)ja 2017 jaanuar üks katkemine 7n, (avastatud 11n., medik.abort.) tõenäosusega olin ka just äsja rasestunud, kui see katkes nn. siis 4+n.(kuna tundemärgid ja testid olid 3n.positiivsed)

Kas tõesti peaks probleemiga pöörduma arsti poole, samas väga hea arst viimasel katkemisel, ütles, et prooviksin kohe peale esimest tsüklit, mis ka õnnestus, kuid…ja ei vaja mingeid uuringuid.
Sa siis aru mida teha, millele toetuda?!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 44 ja ei saa teise lapse mõtet peast välja. Põhjuseid on selleks omajagu kuid kõige olulisemad on, et minu elumõte ongi minu laps(ed). Kõik muu on minu jaoks praeguseks mõtte kaotanud ning näha oma lapse kasvamist on minu kõige suurem rõõm. Lisaks lõplik arusaamine, et see on minu viimane võimalus veelkord emaks saada.
Saan aru küll, et aeg oleks hakata pensioniks valmistuma kuid süda ei taha sellega kuidagi leppida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen kolme lootusetu pärast palvetanud ja nad on rasestunud, tänu Jumalale. Nõidade ja sensitiividega ei soovita mingit tegemist teha, isegi kui laps sünnib nende abiga, on ta kindlasti deemonite poolt juba rünnatud, see on väga ohtlik!!! Ärge tegelege esoteerikaga, ärge kasutage pendlit, kaarte, horoskoope, ärge suhelge inglitega jne, see kõik avab tõesti tee kurjadele vaimudele, kuigi alguses võib tunduda, et asjad lähevad paremaks – see on pettus! Olen ise olnud kunagi suur esoteerikahuviline, kuid leidsin Jumala ja Tema näitas, millises pettuses ja vales ma elasin. Jumal annab ise meile tervise, õnne pereelus, lapsed jne, kui me pöördume tema poole, parandame meelt ja hakkame teda usaldama. Kas teate mõnda nõida, kellel on elus näidata häid vilju – õnnelikke lapsi, pikaaegset rahuldustpakkuvat abielu, head tervist? Pange tähele, paljud esoteerikud kannatavad raskete haiguste all, neil on purunenud suhted, kuigi ise naeratavad ja räägivad, kui õnnelikud nad on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuule usuhull, ära aja siin mingit haiget iba, et jumal aitab rasestuda.Täiskasvanud naisel võiks ikka natuke mõistust ka peas olla, eriti keskealisel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen kolme lootusetu pärast palvetanud ja nad on rasestunud, tänu Jumalale. Nõidade ja sensitiividega ei soovita mingit tegemist teha, isegi kui laps sünnib nende abiga, on ta kindlasti deemonite poolt juba rünnatud, see on väga ohtlik!!! Ärge tegelege esoteerikaga, ärge kasutage pendlit, kaarte, horoskoope, ärge suhelge inglitega jne, see kõik avab tõesti tee kurjadele vaimudele, kuigi alguses võib tunduda, et asjad lähevad paremaks – see on pettus! Olen ise olnud kunagi suur esoteerikahuviline, kuid leidsin Jumala ja Tema näitas, millises pettuses ja vales ma elasin. Jumal annab ise meile tervise, õnne pereelus, lapsed jne, kui me pöördume tema poole, parandame meelt ja hakkame teda usaldama. Kas teate mõnda nõida, kellel on elus näidata häid vilju – õnnelikke lapsi, pikaaegset rahuldustpakkuvat abielu, head tervist? Pange tähele, paljud esoteerikud kannatavad raskete haiguste all, neil on purunenud suhted, kuigi ise naeratavad ja räägivad, kui õnnelikud nad on.

Jumalaga võib suhelda aga inglitega mitte? Kummaline arusaam! Vanasti olid inglid ikka Jumala nn.kaastöölised, seda teadis iga usklik inimene.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind väga huvitab, kuidas teil tervisega lood on? Ise olen 38 ja plaanis oleks veel 1 laps aga tervisega on päris tihedalt probleeme olnud viimasel ajal.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.03 13:06; 21.03 15:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millised vaevused sul on? Mina 42 ja selg vaevab vahetevahel – pea käib ringi kuna kael pinges… Vahel muidugi mötlen, et mis rasedus ja lisakilod seljale teevad 🙁 Aga üritan rohkem trenni teha ja selga tugevamaks saada 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 23.08 15:40; 26.08 11:28; 26.08 13:20; 29.08 10:41; 30.08 11:48; 31.08 12:35; 06.09 13:33; 06.11 19:02; 21.03 14:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millised vaevused sul on? Mina 42 ja selg vaevab vahetevahel – pea käib ringi kuna kael pinges… Vahel muidugi mötlen, et mis rasedus ja lisakilod seljale teevad Aga üritan rohkem trenni teha ja selga tugevamaks saada

Minul liigestega probleeme ja krooniline nohu. Seljaga oli mul paar aastat tagasi samamoodi aga sain abi joogast ja pilatesest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.03 13:06; 21.03 15:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tervitus naised! Õnne neile kel triibud käes ja triipe neile kes püüavad!
Ma olen 35 ja kodus 2-aastane ootamas venda või õde. Triipe oleme püüdnud 10 kuud, hetkel on 8dpo (8 päev peale ov) ja ootan-loodan, et see on ehk meie kuu.
Kahjuks toidulisandid mida võtta on mul limiteeritud, kuna imetan veel teist last.

Imetamine on hea, aga kas hädavajalik 2a puhul? Päris suure lapsega juba tegu. Ehk see ongi see põhjus, miks sa ei jää rasedaks. Postituste põhjal tundub, et kerge stress ka peal. Eks sa ise otsustad, aga soovitaksin nüüd midagi muuta, et õnnestuks. Edu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 29 postitust - vahemik 31 kuni 59 (kokku 59 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Ahoi vanemad triibupüüdjad ! :)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.