Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF-kate veebruar 2017

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 122 )

Teema: IVF-kate veebruar 2017

Postitas:

Hei 🙂

Minul siis homme tähtis päev, lähen arstile ja siis selgub, kas saan
külmaringile 🙂 täna kuidagi nii ootusärevus sees juba, meel rõõmus 🙂

Loodan, et rasedate vitamiinidest, d-vitamiinist ja foolhappest on kasu olnud!!

ilusat ja kaunist päikselist päeva jätku teile!

pisike22

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie tegelane peab sündima augusti alguses))

Kõigile vaprat meelt ja hästi palju õnnestumisi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! minu ivf oli 17dets ja öeldi saatke kohe avaldused ära haigekassale ja et hüvitist tagasi saan alles mai kuus,et polevat rahasi haigekassalt.Suhlesin ka haigekassaga et selline asi siis öeldi mulle loll jutt rahasi pole,kui kuu enne uut makset avaldused ära tulnud siis saab raha ikka arvestada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No minul venis ka see ivf hüvitise maksmine
Alustasin nov2015, haigekassast sain mai 2016 😉
Eks see oleneb!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei ????

Minul siis homme tähtis päev, lähen arstile ja siis selgub, kas saan
külmaringile ???? täna kuidagi nii ootusärevus sees juba, meel rõõmus ????

Loodan, et rasedate vitamiinidest, d-vitamiinist ja foolhappest on kasu olnud!!

ilusat ja kaunist päikselist päeva jätku teile!

pisike22

Hoiame sulle täiega pöialt!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selline lugu, et olen ka ikka päevade ootuses, et esimesele külmaringi siirdamisele minna. Päevi aga pole. On aga kaks kodust positiivset rasedustesti ning veretest tulemusega hcg 841. Kas imesid sünnib? Proovinud 3,5 aastat!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere. Minul saadi täna punktsioonil 21-st folliikulist 18 munarakku. Eks näis palju viljastub ja mis kvaliteediga need on. Siirdamine 9.02. Kuna hüperi oht, siiz pean iga päev tilguti all käima. Lisaks pean süstima verevedeldajat ja loomulikult geel tuppe. On kellelgi kogemust, et kui nii palju munarakke saadakse, siis mis kvaliteediga need on?

Jätkan oma lugu. Täna oli siirdamine. 18 munarakust viljastus 13, neist 6 läksid täna külma ja 6 jäid jälgimisele ning üks 8-rakuline siirdati. Kuigi kvaliteet pidavat hea olema, siis laborandi sõnad just väga julgustavad ei olnud: “Mul on tunne, et ega me ühe korraga siin kindalsti hakkama ei saa. Järgmisel korral peaks juba kaks siirdama, kuna vanust palju.” Kuna mul oli hüper, siis munasarjad praegu mõlemad 8 cm. Veretest 23.02. Olen võtnud nõuks, et ise ennast enne testima ei hakka.

Pöidlad pihku. Pärast mind ootasid täna oma protseduuri veel kaks tütarlast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miizu1- no näed imesid ikka sünnib! Äge!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tähetark ja kmkm, aitäh, panen kirja 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pisike22, pöidlad on kõvasti peos!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miizu1, see on küll super uudis! Nagu siit nurgakesest aeg-ajalt lugeda saab, siis õnneks ka imesid ikka juhtub 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kapsaleht, loodame, et tragi mammu endale mugava pesa teeb.
Laborandi sõnad on küll pisut kummalised. Saan aru, et liigset lootust pole mõistlik anda, aga kas ennast just päris nii peaks väljendama..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei hei..
suured kallid teile kõigile, kes mulle pöidlaid hoiavad 🙂
ühesõnaga jutt tuleb nüüd vist pikk.. 🙂 rääkisin mõnda aega tagasi, et sain kutse emakakaelavähi uuringule..pap test noh! Läksin siis mina täna suure suure hurraaga arstile.. kõik korras saan jätkata, kuid alles märtsi lõpp-aprilli algus.. sest, arst tegi mulle pap-testi ja muud analüüsid ning saadab mind märtsis hüsteroskoopiasse taas(ambulatoorne) viimati tegin kõik analüüsid 2015 kevadel! Kõik sellepärast, et mul 4 ebaõnnestunud katset, viimased korrad siirdati kolm ja kuidagi ei õnnestu positiivset testi saada, vot sellpärast!Arsti sõnul sain aru,et nüüd tehakse kõik põhjalikud uuringud emakast, emaka limaskestast jne.. samuti saadetakse mees uuesti kontrolli 🙂 külmas on ootamas endiselt 7 mammut! Hunnik vereanalüüsi pabereid sain ka! Kuna hetkel oli emaka limaskesta paksus ideaalne siirdamiseks, siis otsustasime lükata selle edasi, et teada saada põhjalikud uuringute vastused 🙂 naersime seal arstiga täna, et ma mingi imeinimene, päevad kestavad 2-3 päeva, tsükkel tuleb siis kui tahab( 28,30,32,40 päeva tagant)..lohutasin end sellega, et ma pole ainus naine! Vot täna ma tundsin üle pikaaja itks dr.rassi juures end kohe väga hästi, saime pikalt räägitud jne! olen küll natuke kurb, et siirdamine edasi lükkub, kuid samas on oluline teada, miks ei kinnitu ja ei tule positiivseid vastuseid!

olge tublid.. päikest
pisike22

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pisike22, ma käin siin aeg-ajalt ikka uurimas, et kuidas sul ja teistel läheb. Ma pean ütlema, et su uued arengud on väga lootustandvad. Ei tasu ju nii mitmeid kordi üht ja sama asja teha ning koguaeg samamoodi ebaõnnestuda. See näitab ka seda, et sellisel keerulisel alal nagu IVF arstid ikka mõtlevad iga inimese peale ja võtavad asja südamega. Suveks siis II triipu 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tere polaarrebane
ausalt öeldes on mul tegelikult hea meel, et nüüd sedasi puurima hakkavad.. viimased analüüsid sain antud koos mehega 2a tagasi kevadel.. sügisel siis alustasime ivf-ga 🙂
mul on tõesti hea meel, et ma sain üle pika aja arstiga oma muredest räägitud ja ta sai ka aru, et neli ivf külmaringi selja taga, et võiks nüüd ju uurida!

olge tublid kõik

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Minul küsimus seoses prolaktiini tasemega? Öeldi, et see on kõrge ja pean bromocriptiini võtma. Seljataga on kaks täisringi, mitte kordagi ühtegi külma ei ole jäänud ja nüüd märtsis tuleb kolmas täisring IVF. Igakord on see prolaktiin kõrge olnud ja võtan bromocriptiini. Arsti käest selle kohta küsides, et mis see siis siiski on, saan vastuseks, et see pole midagi tõsist, et bromocriptiin langetab seda. Aga niikui ravimi ära jätan see ju jälle tõuseb, kas nii peabki? Kas peaksin ise kuskile veel sellega uuringutele minema? Googeldades leian, et peaksin endokrinoloogi vastuvõtule minema?

Arvamusi ootama jäädes,

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 11:16; 01.03 10:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul saadi punktsioonil täna 17 munarakku. Kõht valulik ja paistes, kuid enesetunne enamvähem. Siirdamine kolmapäeval 15.02.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli ka prolaktiini tase iga täisringi puhul liiga kõrge. Kui stress oli maha läinud, siis läks jälle normaalseks. Nii oligi koguaeg. Ma usaldaks arsti – prolaktiin on väga tundlik hormoon stressile jm mõjutustele (unetus jne). Kui aga see tase ei langegi, siis muidugi mõtleks midagi muud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Annan teada, et 8. märts alustan systidega. Teine täisring, seekord NovaVitas. Hetkel krõbistan pille ja lisaks veel koos mehega antibiotse, kuna nyyd, peale kolme aastat ITK-s, ytles Nova arst, et meil mõlemal on ureaplasma põletik sees…normaalne..itk-s ei öelnud seda meile ykski arst. korrutati vaid, et kôik on korras.. vat siis mis kõik võib selguda kui vahetad kohta ja arsti..Nova arst isegi arvab, et see põletik ongi meie robleemiks kõik need 3 aastat olnud..eks näis..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

viki85- hoian pöidlaid 🙂 loodan, et arsti vahetus mõjub teile hästi!
Kuid imelik, et ITK-s teid sedasi ei kontrollitud.. meile jällegi on kõik tehtud ja nüüd järgmisel teisipäeval läheb mees ka uuesti kontrolli..
ise pean minema verd andma ja arvatavasti siirdamine jääb aprilli 🙂
pean tunnistama, et paar päeva tagasi oli mul tagasilöök… lihtsalt ulusin nutta üle pika aja . rääkisime mehega asjadest jne.. kuuldes et hea tuttav saab lapse, hakkasin veel rohkem nutma!!
hakkas kergem vist, täna tunnen end taas hästi
olge tublid

pisike22

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere vaprad naised!

Meie beebi poisi TA on 12 mai.
Hoian kõigile pöialt, et triibud kiirelt tuleksid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kusjuures itk-s tehtigi need uuringud, millest nova arst pôletiku välja luges! itk arstid ei pidanud seda ureaplasmat ilmselt oluliseks…suht pettunud olen itk arstides..3 aastatkorrutati seal mulle, et kôik on supper aga nova arst ytles et nende kôikide aastate jooksul antud proovides oli pôletik nii mul kui mehel 🙁 selline hoolimatus ja liinitöö 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere
Minu pisike ime peaks sündima lastekaitsepäeval, ehk siis 01.juuni.
Pisike, mäletan, et olime sinuga enamvähem ühes graafikus aga sul kahjuks ei õnnestunud. Igatahes hoian sulle ja tegelikult ka kõigile teistele pöialt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile, täna sai siis arstil käidud ja homme siis algab süstiralli 😉
Korra kõik juba läbi tehtud ja vahva 3 aastane jõmm kodus olemas aga hirm ikkagi suur,kas,kuidas,mis jne;-)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul saadi punktsioonil täna 17 munarakku. Kõht valulik ja paistes, kuid enesetunne enamvähem. Siirdamine kolmapäeval 15.02.

Täna oli siirdamine, siirdati üks embrüo, kuna arst ei tahtnud riskida hüperiga, peale punktsiooni olid juba viited selles suunas. Siirdamine läks kiirelt ja valutult. Viljastus muidu 10 munarakku, külma läks siis 9. Näpud nüüd risti, veretest 27. veebruar 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.02 21:15; 15.02 22:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viki85 – mul tehti see test juba aastaid tagasi Fertilitases, hiljem mehele TÜ Kliinikumis. Raviti meid 3 korda – Fertilitases, peale mehe analüüsi ja siis NV vahetult enne täisringi (vahetasin ka ITK välja). Mina olen aru saanud, et Eesti arstid on lihtsat selle bakteri osas kahte leeri jaotatud – osad ütlevad, et kuna see on Eestis 85-90% inimestest, siis on see nii kahjutu ja levinud, et pole mõtet ravida. Meestearst, dr Väin Fertilitases ja NV arst dr Talving arvasid teisiti. Dr Väin ütles ka seda, et tema ei riskiks enne IVF-i mitteravimisega, kuna seda kunagi ei tea, kuidas see naisele mõjub – enamikule ei tee see tõesti midagi, aga mõnele tekitab ikkagi suure põletiku. Ma ise näiteks enda puhul arvan, et see võib olla mu kõigi jamade põhjus, kuna mul ei ole kunagi olnud suguhaigust (olen al 18 eluaastast korralikult naistearsti juures käinud) ja juhusuhteid pole kunagi olnud ning ikka olid mu munajuhad nii põletikulised, et need pidi eemaldama. ITKs teatakse küll, et naisel see on, aga nad on otsustanud lihtsalt mitte ravida. AGA PS! dr Talving ütles ka, et see on selline vastik bakter vms, et ka peale ravi on see tõenäoliselt alles, aga selle ravimisega väldib ta nö aktiivse põletiku teket, mis IVF ajal võib tekkida ja kõik tuksi keerata…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Preilibella – me oleme siis sinuga ühes tähtajas (meie poja tähtaeg on 10.mai)…Loodetavasti on sul rasedus hästi läinud! 🙂

Teistele kiireid triipe ja see vaev on seda kõike väärt! 🙂 Ärge seda unustage…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

preilibella ja polaarrebane- palju õnne ikka jätkuvalt teile 🙂

ühed vahvad, armastatud ja oodatud sõnnid teil sünnivad 🙂 ma ise mai alguse sõnnijuurikas 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Annan teada, et 8. märts alustan systidega. Teine täisring, seekord NovaVitas. Hetkel krõbistan pille ja lisaks veel koos mehega antibiotse, kuna nyyd, peale kolme aastat ITK-s, ytles Nova arst, et meil mõlemal on ureaplasma põletik sees…normaalne..itk-s ei öelnud seda meile ykski arst. korrutati vaid, et kôik on korras.. vat siis mis kõik võib selguda kui vahetad kohta ja arsti..Nova arst isegi arvab, et see põletik ongi meie robleemiks kõik need 3 aastat olnud..eks näis..

Mina ootan väga sinu arvamust ja tulemust võrreldes ITK’ga. Endal kolmas kord märtsis ITK’s täisringi alustamisega ja kui ei õnnestu on justnimelt plaan pöörduda Nova Vitasse. Ma ise nõudsin uuesti nüüd mehel ja endal proove. Minu proovides öeldi vaid, et prolaktiini tase kõrge ja mehe proove võttis Trošin, kes ütles, et peame mõlemad antibiootikume sööma, et bakter mehel sees, järelikult ka minul. Nad seal ei tee vist isegi omavahel koostööd. Kusjuures, kui mees läks proove andma oli õde väga ülbe suhtumisega, et mida ta siin teeb, et proovid on ju 2015 sügisel juba antud, et ega need ei muutu ju plaaplaa…. Viga siis mehepoolne ja minu arstiks Tiina Rass.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma olen tänaseks välja googeldanud, et ega see ureaplasma nii ohutu olegi.. pôhjustab ta ju viljatust nii mehel kui naisel.. teeb kurvaks, et itk arstid seda ei ravi kui korduvalt ivf katsed ebaônnestuvad 🙁 minumeelest täielik aja raiskamine seal..minu arst oli ka T.Rass. Igatahes eile lôppes meil antibiotsi kuur, vôtan pille veel 4.märtsini. 8 märts arstile ja siis hakkab systimine. oh seda rõõmu 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 122 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF-kate veebruar 2017

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.