Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Juuni beebid 2017

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 102 )

Teema: Juuni beebid 2017

Postitas:

Käisin ka täna ämmaemanda juures. Oli 8+2 ja vastas ilusti suurusele. Nii rahustav oli väikese südamekese tuksumist näha. Tundub et nüüd visiite on tulemas päris palju.. Analüüsid, siis tavavastuvõtt ja veel KV. Ämmaemandaga kah vist vedas 🙂 oli tore ja hästi põhjalik.

Fb on küll üks juunibeebide grupp olemas, aga äkki võiks salastatud teha? Kas oleks soovijaid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

liituksin grupiga, kui oleks salastatud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lõin salastatud grupi. Kes soovib liituda, siis palun jätke siia oma meiliaadress, saadan kutse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

x@x

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.10 20:09; 29.11 16:49; 29.11 16:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei… ei taha avalikult oma e-posti aadressi levitada 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mh, ei taha ka siia avalikult emaili jätta, sisaldab mu mõlemat nime 😀 Äkki grupi looja annab siia meili, kuhu meie siis omakorda kirjutada saame? 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hahaa, muidugi 😀 Täielik rasedaaju noh ..

maaralehesalu@gmail.com

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

10-aastat tagasi ootasin kaksikuid ja mul oli imeline rasedus. Tundsin end hästi ja ei mäleta, et oleks olnud mingeid segavaid faktoreid. Täna on 6+6 ning nüüd hakkasid rinnad valutama. Rinnad on suurenenud, rasked ja hellad. Rinnahoidjat täna kanda ei saanud ja jube valus oli, kui midagi rinna vastu läks. Praegu on alles nii vähe rasedust, et ma küll ei kujuta ette, et sedasi pikalt vastu pean. Kümkapi olen ka juba tühjaks söönud 🙂 Mehele vähemalt teeb see nalja 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liituksin ka grupiga, aga kui salastatud see on?
FB-s on grupp Juuni beebid 2017, kus postitused salajased, aga kõik 22 liiget nähtavad. See pole see?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

seda gruppi sa otsinguga ei leia, saada liitumis soov maaralehesalu@gmail.com

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisime mehega täna esimesel visiidil. Südamelöögid olemas ja raseduse suurus 7+6 🙂 Nüüd pean ootama 1. detsembrini, kui on vereproov ja UH ning ämmaemanda vastuvõtt. Seni püüan rahulik olla ja nautida 🙂 Iiveldab iga päev kergelt ja rinnad on valusad, magama jään ka iga õhtu juba 22 paiku – varem olin ikka ööloom ja enne 00-01 ei tulnud kunagi und. Magus ajab jubedalt iiveldama, varem olin tõeline maiasmokk, õnneks oksendanud pole. Nüüd mõtlen, et kas emale ja õele juba rääkida… Või oodata ikkagi järgmine UH ära, kus ka loodetavasti juba pildi saab. Millal teie oma kõige lähedasematele teatada plaanite või juba olete seda teinud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisime mehega täna esimesel visiidil. Südamelöögid olemas ja raseduse suurus 7+6 ???? Nüüd pean ootama 1. detsembrini, kui on vereproov ja UH ning ämmaemanda vastuvõtt. Seni püüan rahulik olla ja nautida ???? Iiveldab iga päev kergelt ja rinnad on valusad, magama jään ka iga õhtu juba 22 paiku – varem olin ikka ööloom ja enne 00-01 ei tulnud kunagi und. Magus ajab jubedalt iiveldama, varem olin tõeline maiasmokk, õnneks oksendanud pole. Nüüd mõtlen, et kas emale ja õele juba rääkida… Või oodata ikkagi järgmine UH ära, kus ka loodetavasti juba pildi saab. Millal teie oma kõige lähedasematele teatada plaanite või juba olete seda teinud?

Mina olin üks ähestest, kes tegi seda 7e nädalapealt..ehk siis sellel laupäeval, kui kogu pere oli koos (seda ei juhtu vääga tihti..meid kokku kuskil 10) ja siis ütlesin, vendade lapsi on juba mitmeid ja oleme alati suhteliselt varakult kõik teada saanud- see toetus ja jõud seal taga on niii tugev ja hea 🙂 Ma poleks vist osanud kaua valetada ka..nii hea on nüüd vabalt näiteks emaga asju arutada 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.10 09:52; 19.10 12:51; 25.10 16:23; 02.11 13:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olin eelmine vastaja 🙂 Lisan veel selle ka, et mul oli selleksajaks esimene uh tehtud ja vere/uriini proov ka antud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavaliselt vist oodatakse rääkimisega 12. nädalani, sest siis suurem katkemisoht möödas? Aga mul on nii, et isegi kui peaks midagi juhtuma, siis ma olen ema ja õega nii lähedane, et nagunii jagaks seda nendega. Kõikidele sõpradele ja tuttavatele ning töökaaslastele ja ülemusele ütleksin kindlasti siis, kui vähemalt 12.-13. nädalat möödas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jah, tööjuures ja mujal annan ka teada siis, kui olen vähemalt 12 nädala juures. Hetkel piirdun perega 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Liitun ka teiega, täna sain oma triibud. Teine rasedus. Kalkulaatori järgi tähtaeg 22.06. Arstile panen aja novembri alguses. Elan Soomes, siin saab arstile alles siis kui kolm kuud on möödas. Väsimus hakkab vaikselt tekkima ja aeg ajalt on ka alakõhu valud nagu päevade ajalgi.

Mina ka Soomes! Tähtaeg kalkulaatori järgi 24.06. Soomes ikka ka sama, et 8 nädalast pannakse arstile (Neuvolasse) aeg. Mina igaljuhul ootan oma esimesega 9 nädala alguses arsti juurde minemist 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain täna õhkõrna triibukese kätte.
Püüdnud 9 kuud..

Sirts32 Minagi Soomes ja pole aimugi kuidas siin asjad käivad.
Kas sa arstile esimeseks visiidiks voi kuhu?

Mina helistasin peale triipude saamist polikliinikusse (Terveysasema). Arvutati ligikaudsed nädalad viimaste päevade järgi ja pandi aeg 9.nädala algusesse (14.11). Nüüd mul veel 10 pikka päeva oodata!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin nii vaikseks jäänud. kas kõik facebooki gruppi kolinud?
Ise veel ei ruttaks ja liituks enne kv uuringut. Hetkel pikk paus olnud esmasel visiidil ja aega veel kv-ni ka, et kas kõik ikka korras.
Ja kas grupp salajane? Sest FB otsinguga leiab juuni2017 beebid üles – sisu küll salajane, aga liikmed kõik näha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 13.10 12:24; 27.10 15:57; 11.11 10:39; 22.11 22:20; 23.11 14:21; 28.11 22:43; 29.11 16:25; 29.11 16:56; 25.01 18:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleme fb jah, meie grupp on täiesti salajane ja näeb ainult kutsepeale. Teine grupp on meile võõras-aga “meid” seal ei ole. Meil tuli liitumis sooviga saata vist maaralehesalu@gmail.com

On meil kõigil palju asju tegemata aga tore on siiski muljetada 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on sama, tahaks küll väga muljetada ja käin siin tihti uudistamas, aga tõesti vaikne on. Samas ma ei julge enne liituda, kui lähedastele öelnud ei ole, sest äkki ikka kuskil näitab… Ma olen alati selliste asjade osas liiga paranoiline 😀 Ei usalda internetti vist. Aga mul on detsembri alguses KV ja kui siis pärast seda kõik lähedasemad teada saavad, siis liituksin FB grupiga küll.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.11 13:50; 24.11 09:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas kõigil läheb? 🙂

Minul peaks täna olema 10+5, endiselt kohati iiveldab ja väsimus on ka ikka veel üsna suur. Kui pärast tööd diivanile pikutama jään, siis sealt enam naljalt iseseisvalt püsti ei saa 😀 Olen ka juba kasutusele võtnud teksapükste ja juuksekummi triki (http://www.sweetlittlebluebird.com/2012/10/quick-fix-for-loose-zipper-on-jeans.html), muidu võõrastele veel kõhuke näha pole. Praeguseks vereproov antud ja detsembri alguses on teine UH + ämmaemanda vastuvõtt. Läheks see aeg kiiremini…

Meie kellelegi veel öelnud ei ole, detsembri alguses saab 12. nädalat täis ja kui siis kõik hästi, saame hakata elevust jagama 🙂 Kuidas teiega?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul iiveldab õrnalt siiani, mõni päev rohkem, teine vähem. Samuti on tabanud tüütud peavalud ja selletõttu ka suurem väsimus ja unetus.
Rasedus hetkel 11+1 ja uue nädala alguses saan kauaoodatud kv uuringule. Proovid ka antud ja jääb veel viimased päevad oodata.
Hirm on ka ikka aegajalt, kas kõik ikka nii nagu peab ja pisike ikka ilusti kasvamas.
Raseda teksad plaanin uuel kuul endale soetada, hetkel rohkem retuuse ja kleite kannan 🙂 Köhuke teistele veel näha pole, aga ise peegli ees vaadates/katsudes on näha paisumas küll.
Kes veel FB grupiga liitunud ei ole, siis võiksime julgemini siin teada anda, kuidas kellegil läheb.
Ise liituksin hiljem, kui ka pere ja sõpradele uudis teatatud ja kindel, et lapsega kõik ok.
Vahvat paisumist!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 13.10 12:24; 27.10 15:57; 11.11 10:39; 22.11 22:20; 23.11 14:21; 28.11 22:43; 29.11 16:25; 29.11 16:56; 25.01 18:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimane Kägu, millised kohtumised arsti/ämmaemandaga sul seni olnud on? Minul on vaid üks arstivastuvõtt olnud, kus oli UH ja raseduse kinnitamine. Rasedana arvele pole veel võetud. Vereproov on antud ja dets alguses on siis teine UH, ämmaka vastuvõtt ja KV. Kas kunagi peaks ka uriiniproovi andma? Ei jõua järgmist visiiti ära oodata. Alguses võiks neid kohtumisi rohkem olla mu meelest 🙂

See on vist normaalne, et alguses on hirm. Minul ka, pidevalt ikka mõtlen, et kas pisikesega kõhus kõik korras. Tahaks nii jagada ja lähedastega arutada juba.

Kas kaalus on ka muudatusi olnud? Mina olen praeguseks algusega võrreldes 1,5 kg alla võtnud, kuigi oksendanud õnneks ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma see “viimane kägu” 🙂
Mul ka siiani ainult üks kohtumine ämmaemandaga, oli 7.ndl ja võeti kohe arvele ja sain ka saatekirjad vere-ja uriiniproovi, mis juba antud. Nüüd ootangi oma Kv-uuringut ja siis ämmaemandaga uuesti kohtumine detsembri teisel nädalal.

Kaalus ma juurde võtnud 1,5kg :/

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 13.10 12:24; 27.10 15:57; 11.11 10:39; 22.11 22:20; 23.11 14:21; 28.11 22:43; 29.11 16:25; 29.11 16:56; 25.01 18:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on käidud korra naistearsti vastuvõtul ja olen andnud nii vere- kui ka uriiniproovid. KV määrati 07.12 ning ämmaemanda juurde lähen 12.12 ning alles siis võetakse arvele.
Hetkel on rasedust 10+2 ning enamus rasedusega kaasnevad vaevused on esindatud. Kõige enam piinab väsimus, aga no jõuga sunnin end toimetama, sest töökoormus on ka aasta lõpuni tunduvalt suurem kui tavaliselt. Iiveldus annab ka tunda kohe kui kõht veidi tühjaks hakkab minema. Päris palju on sööke, mis isu ei tekita. Eelmisel nädalal avastasin, et ei saa süüa sealiha, mis näeb välja nagu liha ja on väga puhta liha maitsega. Lisaks on tekkinu õlle isu, muidu ei joo seda üldse, aga nüüd läks Baltika 0 nagu limonaad. Üldiselt on isu nende asjade järgi, mida muidu väga ei tarbi nt limonaad 🙂

Rasedusest teavad mõned lähedasemad inimesed. Samas on tehtud kommentaare, et näen välja nagu noor ema or smth. Kaalu pole üldse juurde tulnud, kuigi söön rohkem kui tavaliselt. Kehakuju on aga küll muutumas, alakõht on selline pringim ja ümaram. Esimese rasedusega saadi juba 8. nädalal aru. Kehakuju on selline, et hakkab kiiresti välja paistma 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ämmaemanda sõnul annan mina uriiniproovi alles kolmandal visiidil. Huvitav oleks teada, millest need väikesed erisused. Viimased päevad tunnen, et väsimus hakkab vähemaks jääma, haigutan küll terve päeva, aga magama saan nüüd 23-23.30 paiku, enne võisin 21.30 juba teist külge keerata 😀

Mul istuab ka pigem selliste asjade järele, mida varem väga ei söönud – liha, külm kakao ja külmad mahlad. Natuke kehv on see, et ma ei suuda enam vett väga palju juua. Varem jõin 1,5-2 liitrit päevas, raseduse päris alguses kohati rohkemgi, aga nüüd umbes nädalake ajab vesi pigem iiveldama. Sunnin end ikka jooma umbes liitrikese päevas.

Muuseas, kas kuklavoldiuuring ja Oscar-test on sama asi? Kas te mingeid lisateste või tasulisi teste ka plaanite millalgi teha?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.11 13:50; 24.11 09:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere tulevased emmed! Liituksin ka teie seltskonnaga )

Minul sai täna esimesel äe visiidil käidud. Jumal tänatud kõik läks hästi. Sünnituse tähtajaks pakuti 15 juuni. Kaasa sain päris palju inforaamatuid, vitamiine ja soovitusi.
Hea meel oli ka selle üle, et ei tehtud vaginaalset ultraheli. Ootan rahulikult 2-3 nädalat veel ja siis tehakse tavaline ultraheli skänn.
Ämmaemand võttis kohe vereproovi ja uriiniproovi(mitte kabinetis muidugi 😀 ) ka kohe ära. Hea, et ei pea kuhugi eraldi jooksma.

Kes on veel äe vastuvõtul käinud? Kuidas teil läks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere päevast, kallid emakesed.
Just sain uueks kasutajaks. Mul sai eile 10 +2 nädalat täis ja ämmaka juurde alles 19.12. pole end veel arvele pannud. Arst tegi mulle ultraheli 7.rasedusnädalal nägin juba pisikese pead, käekesi ja jalgu.. samassain ka näha pisikese südame tuksumist.. võrratu tunne.. ( see mul esimene laps).
Muidu mu telefoni kalender näitab ,et sünnitan 23.06. vaatan , et kas läheb ikka täppi=).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.11 09:03; 02.12 15:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ämmaemanda sõnul annan mina uriiniproovi alles kolmandal visiidil. Huvitav oleks teada, millest need väikesed erisused. Viimased päevad tunnen, et väsimus hakkab vähemaks jääma, haigutan küll terve päeva, aga magama saan nüüd 23-23.30 paiku, enne võisin 21.30 juba teist külge keerata ????

Mul istuab ka pigem selliste asjade järele, mida varem väga ei söönud – liha, külm kakao ja külmad mahlad. Natuke kehv on see, et ma ei suuda enam vett väga palju juua. Varem jõin 1,5-2 liitrit päevas, raseduse päris alguses kohati rohkemgi, aga nüüd umbes nädalake ajab vesi pigem iiveldama. Sunnin end ikka jooma umbes liitrikese päevas.

Muuseas, kas kuklavoldiuuring ja Oscar-test on sama asi? Kas te mingeid lisateste või tasulisi teste ka plaanite millalgi teha?

Mina hetkeseisuga tasulisi lisateate ei planeeri kuna kv uuringus kõik riskid madalaks hinnati ja sellist suurt hirmu/muret lisaks ei ole, et kipuks mujale. Pole ka Šoisi juurde aega pannud.
Ja mina olen aru saanud, et kv-uuring ja oscar on jah pm samad asjad

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 13.10 12:24; 27.10 15:57; 11.11 10:39; 22.11 22:20; 23.11 14:21; 28.11 22:43; 29.11 16:25; 29.11 16:56; 25.01 18:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas fb grupp on täis ja sinna enam vastu ei võeta?
Pole veel reageeritud saadetud e-mailile :/

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 13.10 12:24; 27.10 15:57; 11.11 10:39; 22.11 22:20; 23.11 14:21; 28.11 22:43; 29.11 16:25; 29.11 16:56; 25.01 18:18;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 102 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Juuni beebid 2017

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.