Esileht Pereelu ja suhted minia ei taha leppida, et ma ei taha lapselast hoida votta

Näitan 19 postitust - vahemik 151 kuni 169 (kokku 169 )

Teema: minia ei taha leppida, et ma ei taha lapselast hoida votta

Postitas:

kuna igaüks kirjutab oma kogemustest siis ei näe põhjust teiega siin vaielda ja tõestada, et ma pole kaamel, kiruge edasi – põhiline hoidke kokku ja toetage üksteist vingumisel, muidu tuuakse lapselapsed

oma kogemusest muidugi aga ikka konkreetse teemaalgatuse valguses.
kas sina oled kaamel või mitte, ei ole ju üldse see teema.

no tundub, et ikka on kui iga kommentaar saab vastuse 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 09.01 12:09; 23.01 15:09; 23.01 20:29; 24.01 09:35; 24.01 10:01; 24.01 16:04; 24.01 18:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuna igaüks kirjutab oma kogemustest siis ei näe põhjust teiega siin vaielda ja tõestada, et ma pole kaamel, kiruge edasi – põhiline hoidke kokku ja toetage üksteist vingumisel, muidu tuuakse lapselapsed

oma kogemusest muidugi aga ikka konkreetse teemaalgatuse valguses.
kas sina oled kaamel või mitte, ei ole ju üldse see teema.

no tundub, et ikka on kui iga kommentaar saab vastuse ????

Kuule, loe ikka terve teema läbi, siis saad aru, miks see konkreetne vanaema (teemaalgataja) ei taha pidevalt last enda juurde võtta. Minu meelest on tal põhjuseid rohkem kui üks (peale koerte siis) ja need on õigustatud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.01 09:59; 09.01 12:26; 24.01 11:39; 24.01 16:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

terve teema, teemaalgataja jutust ei piisa? milelks teha perekooli oma miniast teema- kas ei ole suud peas, et öelda siis: palun mind teie titt ei huvita ja ma ei kavatse kunagi teda hoida??? suu on tal ainult söömiseks ja näpud minia tagakirumiseks Perekoolis? öäkk

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 09.01 12:09; 23.01 15:09; 23.01 20:29; 24.01 09:35; 24.01 10:01; 24.01 16:04; 24.01 18:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

terve teema, teemaalgataja jutust ei piisa? milelks teha perekooli oma miniast teema- kas ei ole suud peas, et öelda siis: palun mind teie titt ei huvita ja ma ei kavatse kunagi teda hoida??? suu on tal ainult söömiseks ja näpud minia tagakirumiseks Perekoolis? öäkk

Jah, sest järgnevates postitustes selgitab tagamaid. Põhimõtteliselt piisaks ka esimese 3-4 lehekülje sirvimisest. Ei pea geenius olema, et aru saada, millised on teemaalgataja postitused.

Kui kannatamatu idu saab üks inimene olla…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.01 09:59; 09.01 12:26; 24.01 11:39; 24.01 16:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

terve teema, teemaalgataja jutust ei piisa? milelks teha perekooli oma miniast teema- kas ei ole suud peas, et öelda siis: palun mind teie titt ei huvita ja ma ei kavatse kunagi teda hoida??? suu on tal ainult söömiseks ja näpud minia tagakirumiseks Perekoolis? öäkk

Ja mõnel on ilmselt see suu ja näpud ainult õelutsemiseks. Eriti hea, kui saab perekoolis anonüümselt teha. öäkk

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.01 16:59; 10.01 14:43; 24.01 04:06; 24.01 16:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

terve teema, teemaalgataja jutust ei piisa? milelks teha perekooli oma miniast teema- kas ei ole suud peas, et öelda siis: palun mind teie titt ei huvita ja ma ei kavatse kunagi teda hoida??? suu on tal ainult söömiseks ja näpud minia tagakirumiseks Perekoolis? öäkk

Ja mõnel on ilmselt see suu ja näpud ainult õelutsemiseks. Eriti hea, kui saab perekoolis anonüümselt teha. öäkk

ise oled oma nime ja isikukoodiga? 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 09.01 12:09; 23.01 15:09; 23.01 20:29; 24.01 09:35; 24.01 10:01; 24.01 16:04; 24.01 18:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mind teie titt ei huvita ja ma ei kavatse kunagi teda hoida???

Teemaalgatuses pole öeldud, et kunagi last hoida ei kavatse. Kaks nädalavahetust kuus pooleaastane ämmale viia on ikka liig. Ja kui juba võrdsusest juttu on – teised kaks nädalavahetust on siis teise vanaema juures?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.01 00:27; 26.01 18:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaks nädalavahetust kuus pooleaastane ämmale viia on ikka liig.

Kui kaua see laps õieti pooleaastane on?

Ja miks kirub ämm, et minia tahab lapselast tuua – ju ikka lapse isa ehk ämma enda poeg tahab samuti last oma emale hoida anda. Miks teemaalgataja oma poega ei kiru?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.01 10:19; 21.01 16:19; 21.01 17:49; 28.01 11:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koerad on tähtsamad, kui lapsed ja lapselapsed. Mis siin ikka. See on tänapäeval täiesti järjest enam levinud asi. Isekus ja enesekesksus. Asjad ja raha on ka palju tähtsamad, kui inimesed.

Eee.. Olgu see teema siis liba või mitte, aga igal inimesel on ikkagi OMA elu ja OMAD lapsed tuleb ise üles kasvatada, lapsi ei sünnitata riigile ega vanavanematele (päriselt ka). Loomulikult on tore, kui vanaema tahab lapsi hoida ja nendega aega veeta, aga kui inimene käib tööl esmaspäevast reedeni, siis tema ainsad vabad päevad ongi need kaheksa päeva, mis kuuluvad nädalavahetuste alla, neli nädalavahetust kuus (ok, päevade arv olenevalt kuust, aga siiski) ja kui minia tahab, et ämm hoiaks last paar korda kuus nädalavahetuseti (ehk siis 2 nädalavahetust), siis see teebki juba ju pool inimese vabast ajast, kui tal peaks olema aeg enda toimetustele. Minu arust on see küll täiesti arusaadav, et inimesel sellist võimalust pole. Või peaks see vanaema siis oma elu ja armastatud hobid (praeguses kontekstis koerad) ära unustama, et ta ikka saaks lapselast hoida? Võib-olla ei ole sellel vanaemal mingit probleemi lapsi hoida, aga tema eelistaks seda teha näiteks nädala sees õhtuti?

Kui teema on tõsine, siis ma uuriksin, miks teine vanaema (juhul, kui ta on muidugi olemas) ei või ühel nädalavahetusel last hoida ja teemaalgataja näiteks teisel, siis tulebki paar nädalavahetust kokku. Või hoiabki teine vanaema teised paar nädalavahetust, sest emme tahab oma nädalavahetusi ise nautida? 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.01 20:37; 31.01 11:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Emme tahab nautida? Võib-olla hoopis issi tahab nautida? Või mõlemad? Aga kui vanaema ilmselgelt ei naudi, siis sellest tuleks järeldused teha ja mitte toppida oma last sinna, kuhu teda ei oodata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.01 05:29; 30.01 21:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui rääkida noore pere õnnest…
noortel vanematel on vaja ka oma aega. oma ega ei saa, kui üks on neist koguaeg lapsega. saab küll võimaldada kaasale üksi käimisi.
kas vanaema peab nö vastutama selle eest, et noored vanemad saaks koos käia?
muidugi on vanaema/ema kurb, kui ta laps lahku läheb pingetest koduses elus.
kas selle nimel peaks vanaema pingutama lapselast hoida?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.01 08:57; 29.01 08:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

lapsevanemad jagunevad kaheks – ühed, kas saavaid ise oma laste kasvatamisega hakkama, ei suru neid titest peale vanavanemate juurde ja teised, kes arvavad, et on lapselapse sünnitamisega teinud vanavanemad tänuvõlglasteks, kes peavad neile lapsest puhkust andma. Mina lähen koos lastelastega vanavanemate juurde kvaliteetaega veetma – lapselapsed suhtlevad oma vanavanematega või kutsun neid külla samal põhjusel. Lapselapsed saavad olla piisavalt nendega koos, käia vanavanemate sugulastel külas, kuulata nende jutte-mälestusi. Aga vanavanem ei ole meie väljaskäimite jaoks tasuta lapsehoid, selleks on lapsehoidja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 08.01 11:53; 08.01 22:32; 09.01 07:58; 10.01 00:49; 10.01 00:52; 13.01 09:56; 22.01 16:15; 29.01 10:06; 30.01 20:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui rääkida noore pere õnnest…
noortel vanematel on vaja ka oma aega. oma ega ei saa, kui üks on neist koguaeg lapsega. saab küll võimaldada kaasale üksi käimisi.
kas vanaema peab nö vastutama selle eest, et noored vanemad saaks koos käia?
muidugi on vanaema/ema kurb, kui ta laps lahku läheb pingetest koduses elus.
kas selle nimel peaks vanaema pingutama lapselast hoida?

Mispärast neil noortel nii vara neid lapsi teha on vaja, kui nad on alles nii saamatud, et ei oska veel lapsehoidjat organiseerida ja lähevad lahku seepärast, et vanaema ei hoia last? Pidutsegu-mõnulegu enne isu täis ja siis tehku lapsed.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 09.01 10:48; 09.01 11:03; 10.01 07:54; 23.01 09:41; 30.01 11:50; 31.01 09:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui rääkida noore pere õnnest…
noortel vanematel on vaja ka oma aega. oma ega ei saa, kui üks on neist koguaeg lapsega. saab küll võimaldada kaasale üksi käimisi.
kas vanaema peab nö vastutama selle eest, et noored vanemad saaks koos käia?
muidugi on vanaema/ema kurb, kui ta laps lahku läheb pingetest koduses elus.
kas selle nimel peaks vanaema pingutama lapselast hoida?

Mispärast neil noortel nii vara neid lapsi teha on vaja, kui nad on alles nii saamatud, et ei oska veel lapsehoidjat organiseerida ja lähevad lahku seepärast, et vanaema ei hoia last? Pidutsegu-mõnulegu enne isu täis ja siis tehku lapsed.

sõbranna ema ainult hoidiski sõbranna lapsi – läksid lahku ikkagi. onutütar elas lausa vanematega ühes majas – lapsed olid pidevalt vanavanemate juures – nüüd läks teist korda lahku.
Minul on 17 aastat abielu ja 2 last – hoidnud on lapsehoidja, kuna vanemad elavad eemal. Süüstada nüüd lahutuses vanavanemaid on enam kui alatu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 08.01 11:53; 08.01 22:32; 09.01 07:58; 10.01 00:49; 10.01 00:52; 13.01 09:56; 22.01 16:15; 29.01 10:06; 30.01 20:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pigem süüdistaks selles, et on tulnud lapsepõlvest muster, kus ei osata hoida ja väärtustada oma peret ja olla omadega lähedastes ja hoolivates suhetes. Hoopis on suhtemudel, kus loomad on eespool ja lähedased inimesed on koormaks. Mõni ime, kui laste väärtushinnangud on samasugused ja sealt ka lahutused.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.01 05:29; 30.01 21:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pigem süüdistaks selles, et on tulnud lapsepõlvest muster, kus ei osata hoida ja väärtustada oma peret ja olla omadega lähedastes ja hoolivates suhetes. Hoopis on suhtemudel, kus loomad on eespool ja lähedased inimesed on koormaks. Mõni ime, kui laste väärtushinnangud on samasugused ja sealt ka lahutused.

Selle loogika järgi, kas siis miniale on tema laps koormaks, et ta ei taha kõik nädalavahetused koos oma äsja sündinud lapsega veeta?

Armastav vanaema lihtsalt teab, et emotsionaalses plaanis ja immuunsüsteemi arenemise seisukohatl on tema lapselapsele parim just elu koos koeraga. Lisaks ei ole kindlasti nii väikesele lapsele kuidagi hea, olla pidevalt oma emast eemal. Siin ei ole tegu mitte armastuse puudumisega ämma poolt vaid armastuse puudumisega lapse ema poolt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 09.01 10:48; 09.01 11:03; 10.01 07:54; 23.01 09:41; 30.01 11:50; 31.01 09:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja ju pole selline vanaema, kes üldse hoida ei taha. Ta käib tööl, tal on oma hobi, millega tegeletakse peamiselt nädalavahetustel (võistlused). Ta oleks nõus hoidma lapselast küll, aga mitte nii sageli, nagu minia tahab. Teemaalgataja kirjutistest jäi mulje, et peamiselt on minia see, kes tahab välja minna, mitte poeg. Arusaadav ka, ilmselt on minia lapsega kodune ja tahaks välja. Poeg käib tööl ja ehk pigem isegi lösutaks rahulikult kodus diivanil peole mineku asemel. Ka on lapselaps alles pooleaastane imik, keda võiks minu meelest hoida jätta nii 3-4 tundi korraga, aga mitte u 12 tunniks järjest koos ööbimisega.
See oli lühike kokkuvõte teemaalgataja probleemist, nagu mina sellest aru sain.
Ma ise kavatsen tulevikus kindlasti oma lapselapsi hoida, sest kindlasti on noortel oma kahekesiaega vaja. Teiseks see tekitab sideme vanaema ja lapselaste vahel. Oma laste pealt näen – minu ema juures nad olid tihti, pooled suved seal. Vahel ka koolivaheaegadel. Kuna ema elab 100 km kaugusel, siis õhtuti ta hoida ei saanud. Aga nädalavahetustel ja koolivaheaegadel küll. Kui lapsed olid haiged, ka siis sõitis ema vahel linna ja oli 3-4 päeva meil, et meie saaks tööl käia.
Ämm aga ei hoidnud lapsi, vabandas närvidega. Et tema ei taha vastutust. Muidu on tore ämm, aga see üks asi on, mis mind tema puhul põlglikult õlgu kehitama paneb.
Nüüd on need lapsed juba noored täiskasvanud. Läheme minu vanematekoju, tulevad hea meelega kaasa. Seal on ju nendegi lapsepõlvest suur osa. Läheme mehe lapsepõlvekoju, siis suure sundimisega vahel tulevad kaasa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.01 18:35; 10.01 11:54; 31.01 09:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen näiteks selline minia, kes tõesti enda ämmaga suhelda ei taha, aga mehe pärast ma seda teen .
Kuigi mees ütleb mulle, et kui mind ei oleks siis tema oma emaga üldse ei suhtleks.
Ei teagi, miks mees nö siis minu pärast suhtleb, pole ju tegelikult vajadust.
Pigem vast laste pärast, aga ega ämma need lapsed ei huvita, “rõõmustab”, et pojale näidata , kui tore ja hea ta on, muidu ju talle nipsutamise peale appi ei joosta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 09.01 10:35; 09.01 10:48; 09.01 10:52; 09.01 11:18; 09.01 13:12; 31.01 10:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pigem süüdistaks selles, et on tulnud lapsepõlvest muster, kus ei osata hoida ja väärtustada oma peret ja olla omadega lähedastes ja hoolivates suhetes. Hoopis on suhtemudel, kus loomad on eespool ja lähedased inimesed on koormaks. Mõni ime, kui laste väärtushinnangud on samasugused ja sealt ka lahutused.

No kuule, on ju suur vahe, kas see vanaema hoiab lapsi vahel ja annab noorele perele puhkust või iga kuu iga nädalavahetus ongi laps vanavanema juures. Ka iga kuu kaks nädalavahetust on palju, aga seda enam, kui ta ülejäänud ajast on siis teiste vanavanemate juures. See ju on täiesti teine asi, siis on juba küsimus, et milleks need lapsed sünnitada, kui vaja ise igal nädalavahetusel peol käia või midagi muud teha lapseta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.01 20:37; 31.01 11:35;
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 151 kuni 169 (kokku 169 )


Esileht Pereelu ja suhted minia ei taha leppida, et ma ei taha lapselast hoida votta

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.