Esileht Pereelu ja suhted Pikkuse vahe paneb mind mehelikult käituma

Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )

Teema: Pikkuse vahe paneb mind mehelikult käituma

Postitas:

Kuidas saada üle sellest instinktist?

Leida endale selline mees, kes ise teeb ukse lahti ja aitab välja ja ise kõiki asju otsustab.
Küsimus pole pikkuses, lihtsalt see jõudis sulle tol hetkel “läbi kontsade” kohale.

Kui sa Napoleoni või Hitleriga koos oleks, siis tunneksid ennast nii abitu kärbsena kui vähegi veel võimalik. Lambinäide, aga ehk said aru.

Ilmselt mingi õpitud mall ja eelmised mehed on ka mökud olnud.

P.S. Kuidas saavad mees ja naine sama pikkuse juures samas kaalus olla?
Näiteks 175/80 naine on normaalne naine, aga 175/80 mees on…pisut ikkagi kõhetu ja alakaalus.

olen teema-algataja, oleme samas kaalus, mõlemad 63 kg (pikkus mõlemil 170cm) ja minu kõrval näeb mees tõesti väga kleenuke välja…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.02 13:05; 12.02 13:43; 13.02 12:16; 13.02 12:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on olnud lapsepõlvest saati sarnane kiiks sees. Annan endale aru, et see on mu oma mõtlemises kinni, aga lahti ka sellest ei saa. Olen 180cm pikk. Lähedased sõbrannad on mul kõik vahemikus 155-165 ja ma olen terve elu võtnud nende seltsis endale alateadlikult meheliku rolli – avan uksed, luban nad enda ees sisse, ei luba raskeid asju tõsta, ei luba pimedas üksi koju minna, astun vahele, kui keegi neid tülitab jms. Mul oleks tõenäoliselt väga keeruline harjuda endapikkuse või siis endast lühema partneriga, aga armastus on muidugi pime. Kui satub see ÕIGE olema minupikkune, siis võibolla suudan ka sellega kohaneda. Kindlasti väldiksin ka kõrgeid kontsi
Ma arvan, et sa pead ise oma mõtlemist korrigeerima, kui mehele ei ole pikkus probleem, siis sina ei tohi ka seda oma peas välja mõelda.

Kuidas sa julged jupisõbrannadega väljas käia ja veel kontsadega, aga mehega ei julgeks? Kas sõbrannad ei tundu sulle nagu mudilastena? Su jutust jääb mulje, et sul meest polegi. Peadki elama terve elu üksinda ühiskonna arvamuse tõttu, see on muidugi kurb.

Eiei, sa mõistad mind valesti – ühiskonnaga ei ole mul mingit muret ???? Ja mul ei ole ka muret sellega, et ma pikk olen. Lihtsalt endast lühemate inimestega koos olles võtan instiktiivselt endale tugevama poole rolli ja mõneti mulle meeldib oma kallite inimeste eest hoolitseda. Aga suhtes tahaksin ma ikkagi ise tunda end väiksema ja nõrgema poolena. Minu senised partnerid on olnud kõik minust pikemad ja tõenäoliselt ma isegi ei oska lühemaid mehi märgata selle pilguga, et temast võiks minu kaaslane saada. Ainsad lühikesed mehed, kellega koos ma end mugavalt tunnen, on mu oma algklassiealised pojad ????

Olen teema-algataja, jah sa kirjeldasid täpselt õigesti minu probleemi. Kuna üksikemana ja iseseisva naisena olen niikuinii kõigi ja kõige eest vastutav ja saan ainult iseendale loota ja minu roll on hoolitseda nii iseenda, kui ka oma laste eest, siis just see ootamatult mehest pikemaks kasvamine kontsade abil pani mind alateadlikult käituma nii, nagu oleksin jälle see kõige ja kõigi eest vastutaja. Samas ma ei taha seda olla. Vastupidi, see vastutaja-roll on mulle sisse kasvanud kuna pole valikut olnud. Aga kui mul mul on nüüd peale palju aastaid uus kaaslane, peaksin suutma jälle naine olla. Muul ajal tegelt polegi probleemi olnud, ainult kontsade allapanek käivitas jälle selle alateadliku hoolitsemisvajaduse…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.02 13:05; 12.02 13:43; 13.02 12:16; 13.02 12:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selliste teemade puhul ohkan ma alati õnnelikult oma 164 pikkuse juures. Jummel, kuidas mehed mind elus hellitanud on…voodis ja väljaspool voodit. Kontsadega olen umbes 170 ja jumalikult ilusalt väike iga mehe kõrval.

Hahhahhaa
Sa võid ju neid tornkraanadest naisi ilusateks ja mõnusateks pidada, aga küsi meeste käest ka…oi, kuidas pikad ilusad mehelikud mehed hellitavad ja hoiavad väikesi naisi…sellest ei ole sul aimugi

Imelik jutt selle hellitamisega, mis toimub? Päris inimene laseb sellist jura või on see arvutiprogramma, hellitamine ja hellitamine, tule taevas appi. No hakkas silma, sest liiga imelik tekst.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.02 18:03; 13.02 14:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina saan küll teemaalgataja murest aru.
Olen ise 178 cm pikk ja alati sebinud endast vähemalt 5-6 cm pikemate meestega.
No ei ole tekkinud tõmmet omapikkuste vastu.
Mõni aasta tagasi vallalisuseperioodil armusin endapikkusesse mehesse, no vbl oli isegi
sent-paar lühem (selgu kokku ei pannud) ja jeerum…ma ei saandu lahti imelikkusetundest
sesites suudelda endapikkust inimest. Kontsi alla panna ka ei julgenud…rääkides
lasin vist isegi alateadlikult põlvedest nõksu allapoole:))))
Ei saanud sellest asjast asja. Nüüd on mul endast 10 cm pikem mees ja
kõik OK.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

melik jutt selle hellitamisega, mis toimub? Päris inimene laseb sellist jura või on see arvutiprogramma, hellitamine ja hellitamine, tule taevas appi. No hakkas silma, sest liiga imelik tekst.

No eks selle hellitamisega ongi nii, et korra nad, mehed, hellitavad ja rohkem ei taha.

Miks ta muidu ütleks, et
“ohkan ma alati õnnelikult oma 164 pikkuse juures”
“Jummel, kuidas mehed mind elus hellitanud on”
“Kontsadega olen umbes 170 ja jumalikult ilusalt väike iga mehe kõrval.”

Enesega rahulolev naine ju ei kisaks, et “mehed”, keda on üks ja kes on see õige. Noo vblla kaks. Aga mitte “kari mehi”

Multikogemus ju räägibki sellest, et püsipartneriks teda ei taheta. Isegi mitte see iga (teine, kolmas, viies jne) mees, kelle kõrval ta jumalikult ilus on.
Ja püsipartnerit ikka ei ole.

.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

melik jutt selle hellitamisega, mis toimub? Päris inimene laseb sellist jura või on see arvutiprogramma, hellitamine ja hellitamine, tule taevas appi. No hakkas silma, sest liiga imelik tekst.

No eks selle hellitamisega ongi nii, et korra nad, mehed, hellitavad ja rohkem ei taha.

Miks ta muidu ütleks, et
“ohkan ma alati õnnelikult oma 164 pikkuse juures”
“Jummel, kuidas mehed mind elus hellitanud on”
“Kontsadega olen umbes 170 ja jumalikult ilusalt väike iga mehe kõrval.”

Enesega rahulolev naine ju ei kisaks, et “mehed”, keda on üks ja kes on see õige. Noo vblla kaks. Aga mitte “kari mehi”

Multikogemus ju räägibki sellest, et püsipartneriks teda ei taheta. Isegi mitte see iga (teine, kolmas, viies jne) mees, kelle kõrval ta jumalikult ilus on.
Ja püsipartnerit ikka ei ole.

.

IRW
Kraanad, ärge reageerige üle! Elektripostid, rahunege! Toonekured, ärge olge ilusate väikeste naiste peale nii kadedad! Loomulikult on mul püsipartner, eelmised partnerid olen mina maha jätnud, mind ei ole keegi tahtnud kordagi maha jätta. Milleks sellised mõttetud vägivaldsed järeldused?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.02 14:50; 12.02 19:02; 13.02 21:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

melik jutt selle hellitamisega, mis toimub? Päris inimene laseb sellist jura või on see arvutiprogramma, hellitamine ja hellitamine, tule taevas appi. No hakkas silma, sest liiga imelik tekst.

No eks selle hellitamisega ongi nii, et korra nad, mehed, hellitavad ja rohkem ei taha.

Miks ta muidu ütleks, et
“ohkan ma alati õnnelikult oma 164 pikkuse juures”
“Jummel, kuidas mehed mind elus hellitanud on”
“Kontsadega olen umbes 170 ja jumalikult ilusalt väike iga mehe kõrval.”

Enesega rahulolev naine ju ei kisaks, et “mehed”, keda on üks ja kes on see õige. Noo vblla kaks. Aga mitte “kari mehi”

Multikogemus ju räägibki sellest, et püsipartneriks teda ei taheta. Isegi mitte see iga (teine, kolmas, viies jne) mees, kelle kõrval ta jumalikult ilus on.
Ja püsipartnerit ikka ei ole.

.

IRW
Kraanad, ärge reageerige üle! Elektripostid, rahunege! Toonekured, ärge olge ilusate väikeste naiste peale nii kadedad! Loomulikult on mul püsipartner, eelmised partnerid olen mina maha jätnud, mind ei ole keegi tahtnud kordagi maha jätta. Milleks sellised mõttetud vägivaldsed järeldused?

LOL
Jupats, ära tõmble! Käbi, võta rahulikult! Nublu, ära ole pikkade sihvakade naiste peale nii kade! Kellele sa siin tõestad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.02 19:37; 13.02 22:45; 17.02 13:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

melik jutt selle hellitamisega, mis toimub? Päris inimene laseb sellist jura või on see arvutiprogramma, hellitamine ja hellitamine, tule taevas appi. No hakkas silma, sest liiga imelik tekst.

No eks selle hellitamisega ongi nii, et korra nad, mehed, hellitavad ja rohkem ei taha.

Miks ta muidu ütleks, et
“ohkan ma alati õnnelikult oma 164 pikkuse juures”
“Jummel, kuidas mehed mind elus hellitanud on”
“Kontsadega olen umbes 170 ja jumalikult ilusalt väike iga mehe kõrval.”

Enesega rahulolev naine ju ei kisaks, et “mehed”, keda on üks ja kes on see õige. Noo vblla kaks. Aga mitte “kari mehi”

Multikogemus ju räägibki sellest, et püsipartneriks teda ei taheta. Isegi mitte see iga (teine, kolmas, viies jne) mees, kelle kõrval ta jumalikult ilus on.
Ja püsipartnerit ikka ei ole.

.

IRW
Kraanad, ärge reageerige üle! Elektripostid, rahunege! Toonekured, ärge olge ilusate väikeste naiste peale nii kadedad! Loomulikult on mul püsipartner, eelmised partnerid olen mina maha jätnud, mind ei ole keegi tahtnud kordagi maha jätta. Milleks sellised mõttetud vägivaldsed järeldused?

olen keskmist kasvu 170, aga oleksin heameelega ca 5 cm pikem. mehe ja lühikese naise paar on selline..nagu piirivalvur jalutaks koeraga. samuti ei võeta lühikesi naisi eriti tõsiselt, juhtivaid kohti ettevõtetes nad enamasti ei saa. isegi mu teismeline poeg (ja kogu tema klass) ei suuda pisikesi naisõpetajaid tõsiselt võtta, kiljugu need palju tahavad. kuidas sa võtad tõsiselt õpetajat kellele juba 12 aastaselt vaatad ülevalt alla.
kui ilmub pikk õpetaja on aksept kohe olemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kraanad, ärge reageerige üle! Elektripostid, rahunege! Toonekured, ärge olge ilusate väikeste naiste peale nii kadedad! Loomulikult on mul püsipartner, eelmised partnerid olen mina maha jätnud, mind ei ole keegi tahtnud kordagi maha jätta. Milleks sellised mõttetud vägivaldsed järeldused?

Äkki tegeleksid oma kompleksiga kuskil privaatselt edasi? selle ütleja on ise naine, 161 cm pikk.

Mul on hea sõbranna, kes on 184cm, endine modell. Vat see nägi kõrvalt naljakas välja 🙂 ja tema kaebas kogu aeg, kuidas on oht bussipeelgiga piki pead saada nt- mina pole seda kogenud. Ja mul on olnud poiss, kes oli 205 ja 120 kg minu 55 kilo vastu, vat temaga olin ma ikka nii habras ja väeti naisterahvas. Meil ei olnud mingit probleemi, aga vahel mõne peegelduse pealt vaatasin, et no on ikka naljakas küll. Mehe valisin ikka päris keskmist kasvu.

Teemaalgatajale: Ma arvan, et mitte mehel pole füüsilist jõudu ja väge vähe, mis sind “tugevama poolena” käituma ja tundma paneb, vaid ka vaimujõudu. No sa tunned ennast igatepidi temast üle. Ja midagi pole teha, iga naine tahab endast tugevamat meest, igas mõttes. Ma oleksin ka natuke kõhklev mehe suhtes, kelle ma või käesurumises maha panna jne 😛 Mõnes mõttes on see sinu kiiks, ega meest ju suuremaks enam ei kasvata. Kas lepid ja teed oma peas selle teemaga rahu ja tunnustad tema häid külgi, mis kaaluvad siis need “vead” üles ja mille pärast sa temaga jääd. Kui ei lepi, siis pole mõtet jamada, sinust pikemaid mehi on loogu. Kui tõeliselt hooli(ksi)d, siis poleks seda “probleemi” sulle isegi pähe tulnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldiselt on võimalik omaenese peas see selgeks mõelda. Minul olid ka suhte alguses samasugused imelikud tunded, näiteks mehe pükse kuivama riputades tekkis korraks ebameeldiv tunne, et lapse püksid. Sest ise ma olen mehest kogukam lisaks 1cm pikemale kasvule. Aga ma mõtlesin selle endale selgeks, miks mind see pikkuse asi häirib, peamiselt välise kuvandi pärast, et mida teised arvavad… Kas ma tõesti valin mehe selleks, et vastata kellegi teise ideaalile? Ma valin ju endale ja mitte välimuse pärast vaid selle pärast, kes ta on, kuidas ta minusse suhtub (mulle isiklikult mehe välimus ei ole oluline). Tulemusena on mul kenad kleenukesed tütred (ilmselgelt nende kehamassi-indeks ei ole minult pärandunud, minul on pidevalt kaaluga kergeid probleeme).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on hea sõbranna, kes on 184cm, endine modell /…/ ja tema kaebas kogu aeg, kuidas on oht bussipeelgiga piki pead saada nt- mina pole seda kogenud.

Oi jummel, see tuletas mulle meelde noorusaega! See bussipeegel pole üldse mingi mõnus asi, millega vastu pead saada, seal on buss ka küljes ja sealt saab ikka korraliku paugu. Uhh… hea, et meelde tuletasid, olin juba peaaegu unustanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.02 19:37; 13.02 22:45; 17.02 13:37;
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )


Esileht Pereelu ja suhted Pikkuse vahe paneb mind mehelikult käituma

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.