Esileht Ilu ja tervis 10 kg ülekaalu,kuidas alustada.

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 40 )

Teema: 10 kg ülekaalu,kuidas alustada.

Postitas:

Millest alustada… mõistus otsas.Vaja kaalu langetada 10 kg.Magusaisu meeletu.Puuvilju ja aedvilju ei taha.
Aga idee 10 kg maha-PEAN ÄRA TEGEMA.
Andke nõu.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Justkui neid nõusid siin vähe on antud! Üle ühe teema kaal ja selle vähendamine.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Magusaga on see, et mida vähem sööd, seda vähem tahad. Püüa umbes nädal oma suhkru ja magusa tarbimist jälgida ja vähem tarbida. Nädala pärast on juba lihtsam.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millest alustada… mõistus otsas.Vaja kaalu langetada 10 kg.Magusaisu meeletu.Puuvilju ja aedvilju ei taha.

Aga idee 10 kg maha-PEAN ÄRA TEGEMA.

Andke nõu.

Sinu jutust kõlab välja, et “pead ära tegema”, pulmad tulekul?

Kui sa juba sissejuhatuses ütled, et mõistus otsas ja siis ütled, et ei taha mõistlikke lahendusi, siis pigem unusta ära. Kaalu suudavad langetada ja püsivalt säilitada ikka need, kes väga tahavad, sina ilmselt ju ei taha.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui oled suur magusasõber, siis tõesti on lihtsam kogu suhkur TÄIESTI ära jätta. Sest kui otsa lahti teed, et võtan ühe kommi, siis on lihtne käest ära minema ja ei suuda ühega piirduda. Lepidki endaga kokku, et järgmised nädal aega ei mingit suhkurt. Tee ja kohvi sisse pane mingit ilma kaloriteta magustajat , minu meelest on parim see magustaja: https://www.selver.ee/stevia-magusaine-umami-300-g . Tavalist Steviat ma ei saa kasutada – minu jaoks väga häiriv kõrvalmaitse. Sellel tootel ei ole mingit veidrat kõrvalmaitset, täitsa nagu tavaline suhkur, aga ei anna kaloreid.

Kui nädal on suhkruvaba elu elatud, siis tõenäoliselt hakkab magusaisu vähenema ja juba lihtsam perioodi pikendada, et veel üks nädal ei tarvita magusat.

Kui on suur näksimise isu, siis selleks tarbeks varu kappi ilusaid värskeid porgandeid, või siis vinnutatud veise või kanaliha. Mulle maitseb veel näiteks väga korea Kimchi salat – on hästi vürtsikas ja maitsekas, aga kaloreid sees vähe, nii et kui jube näksimise isu peal, siis seda süües läheb üle.

Head rasvad hoia kindlasti menüüs sees, see ka kuidagi aitab isusid kontrollida – pähklid või pähklivõi (jälle vaata, et oleks ilma suhkruta), avokaado ja punane kala.

Ise ka just suutsin end värskelt kokku võtta, sest tahaks 7-10 kilo maha saada. Mõistlikult süües on kaalukaotus 0,5-1 kilo nädalas täitsa reaalne, ei pea nälgima, vaid õigeid asju sööma.

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.10 13:39; 25.10 17:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina võtsin lchf toitumise ette. Oli vaja 15 kg maha saada, saavutasin selle 3 kuuga (esimesel kuul – 7 kg, teisel -4 ja kolmandal -4).

Jäingi selle toitumise juurde ja nüüd olen juba aasta soovitud kaalus ja mis peamine, ma ei ole enam magusasõltuvuses. Kui nt külalised tulevad, siis küpsetan mõne lchf koogi või söön vahukoort marjadega või tüki väga tumedat šokolaadi.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui oled suur magusasõber, siis tõesti on lihtsam kogu suhkur TÄIESTI ära jätta. Sest kui otsa lahti teed, et võtan ühe kommi, siis on lihtne käest ära minema ja ei suuda ühega piirduda. Lepidki endaga kokku, et järgmised nädal aega ei mingit suhkurt. Tee ja kohvi sisse pane mingit ilma kaloriteta magustajat , minu meelest on parim see magustaja: https://www.selver.ee/stevia-magusaine-umami-300-g . Tavalist Steviat ma ei saa kasutada – minu jaoks väga häiriv kõrvalmaitse. Sellel tootel ei ole mingit veidrat kõrvalmaitset, täitsa nagu tavaline suhkur, aga ei anna kaloreid.

Kui nädal on suhkruvaba elu elatud, siis tõenäoliselt hakkab magusaisu vähenema ja juba lihtsam perioodi pikendada, et veel üks nädal ei tarvita magusat.

Kui on suur näksimise isu, siis selleks tarbeks varu kappi ilusaid värskeid porgandeid, või siis vinnutatud veise või kanaliha. Mulle maitseb veel näiteks väga korea Kimchi salat – on hästi vürtsikas ja maitsekas, aga kaloreid sees vähe, nii et kui jube näksimise isu peal, siis seda süües läheb üle.

Head rasvad hoia kindlasti menüüs sees, see ka kuidagi aitab isusid kontrollida – pähklid või pähklivõi (jälle vaata, et oleks ilma suhkruta), avokaado ja punane kala.

Ise ka just suutsin end värskelt kokku võtta, sest tahaks 7-10 kilo maha saada. Mõistlikult süües on kaalukaotus 0,5-1 kilo nädalas täitsa reaalne, ei pea nälgima, vaid õigeid asju sööma.

Kust seda Korea salatit ostad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.10 15:01; 06.11 17:44; 07.11 16:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Prismas ja Balti jaama turul on selline: https://www.prismamarket.ee/products/search/kimchi
Sama firma teeb teisigi väga maitsvaid Korea salateid. Suuremates Maximates oli mingi välismaa tootja oma, see on ka väga hea.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.10 13:39; 25.10 17:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Või liitu mõne toitumiskavaga, magusaid retsepte on nii palju, et sisuliselt võidki ainult magusat süüa. Kui muus osas pead kavast TÄPSELT kinni, siis langeb kaal kenasti.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega muud ei olegi, kui magusast tuleb loobuda, siis kaovad ka need 10kg ruttu. Iseloomu pead kasvatama!

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

magusasõltlasena on minu kogemus hoopis teistsugune kui siin kõik soovitavad.
kui ma magusat ei söö, siis on mul ohjeldamatu isu kõige järele, ja kui söön midagi muud kui magusat siis see ära ei lähe. tagajärjeks on et kui magusat ei söö siis kaal tõuseb. kui luban endale iga päev midagi magusat, siis on stabiilne.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina alustasin kaalu langetamist sellest, et tegin esialgu muudatusi menüüs ja suurendasin füüsilist koormust. Jah, see võib tähendada ka seda, et pead sööma toiduaineid, mida sa otseselt ei taha või nende söömist ei naudi, aga eesmärgi nimel elad üle.

Ma ise otseselt mingit dieeti ei ole jälginud, aga muutsin toidukordi selliselt, et sõin esialgu paar nädalat üheks toidukorraks (enamasti lõunaks) kergemaid toite – supid, värsked salatid. Midagi väga rangelt menüüst välja ei jätnud, aga sealiha asendasin enamasti ikkagi kanalihaga ja kui lisandiks oli süsivesik, siis vähendasin lisandi kogust. Samuti muutsin natuke igapäevaseid eelistusi – kohvile koore asemel piim, suhkru kogus väiksem ja jõin rohkem vett, praekartuli asemel keedu- või ahjukartul jne. Ilma mingisuguse näljutamiseta võtsin kuu ajaga alla peaaegu 6 kg, aga iga päev käisin koeraga pikematel jalutuskäikudel või trennis. Suvel oli puhkus ja vaba aega oli rohkem. Muidu käin ka trennis ja koeraga jalutamas, aga töö ja muu elu kõrvalt nii tihti lihtsalt ajaliselt ei jõua. Kusjuures kui puhkus läbi sai, siis oli ka see vahe kohe tunda, sest kohe jäi ka kaal püsima, kuigi toitumisharjumused jäid samaks, aga mul on põhiliselt istuv kontoritöö ja füüsiline aktiivsus jäi puhkuselt naasemisega kohe veidi vähemaks.

Kui magusaisu on ikkagi väga suur ja ei ole enam lihtsalt see, et maitsevad magusad asjad, vaid vastupandamatu tung magusa vastu, siis soovitaks lasta vereproovid teha ja vaadata, kas äkki on mineraalide puudus organismis. Isud viitavad teatud mineraalide puudusele. Samuti võivad isud viidata sellele, et sul on toidust midagi puudu – täisväärtuslikku ja toitainete poolest balansis toitu süües ei teki eriti isusid ja kõht püsibki täis, kuni järgmise toidukorrani.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.10 13:40; 27.10 13:28; 10.11 13:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühest teistest kaaluteemast siin sain innustust, et enda u 6-7 viimase paaril aastal üle tavakaalu kogunenud lisakiloga tegeleda. Praegu on menüüst täiesti väljas maiustused, nisujahutooted. Söön veidi kanafileed, lehtsalatit, muna, päevas ühe puuvilja senise suurema puuviljaosakaalu asemel jne (põhimõtteliselt asju, mis on proteiinidieedis kirjas), õhtul pärast 18 ei söö midagi. Isegi kohvi joon nüüd mustalt (varem panin ikka törtsu piima ka).

Tean, et ega selline radikaalne lähenemine jätkusuutlik pole, aga minul aitab just sedasi alustamine lõpetada ära seda õhtust näksimist ja magus amps siit, magus amps sealt mugimist. Periooditi suudan niigi oma mugimisi kontrolli all hoida, umbes 10 aastat olin kaalus, millega ise rahul olin, aga pärast lapsehoolduspuhkust tööle tagasi minnes, kui ootamult palju stressi ellu tekkis, ei ole nii tubli olnud, nii et tulemus nende ülekilodega näha. Igatahes olen nelja päevaga 1,5 kg juba kaotanud. Edaspidi katsun samamoodi õhtusest söömisest hoiduda, samuti endiselt magusat ja nisujahutoooteid mitte süüa. Rõhk rohkem hommikusel täisterapurdrul ja valgurikkal lõunasöögil, õhtusöögiks pigem salat.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.10 15:50; 29.10 13:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean, et ega selline radikaalne lähenemine jätkusuutlik pole, aga minul aitab just sedasi alustamine lõpetada ära seda õhtust näksimist ja magus amps siit, magus amps sealt mugimist.

Võib vägagi jätkusuutlik olla. Ma olen umbes 10 aastat juba niimoodi toitunud. Puuvilju ma ei saagi süüa fruktoosi seedeprobleemi tõttu. Aeg-ajalt olen ühel päeval nädalas endale kõike lubanud, aga viimasel ajal on seegi isu kadunud. Kohvi joon küll piiimaga, seda ma teen. Nädalas kulub mul veidi alla liitri. Pole vast hullu.

Alustamise ajast mäletan, et kulus oma kolm nädalat enne kui isud kaduma hakkasid. Seega pean siin eelenavlt mainitud nädalat liiga optimistlikuks. Alguses aitab see kui ühel päeval nädalas endale kõike lubad ja ennast seda kurguni täis sööd. Teistel päevadel siis ikka range kord. Jõudu!

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.10 21:22; 28.10 08:04; 30.10 18:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

õhtul pärast 18 ei söö midagi.

See kella 18 reegel tegelikult on vale lähenemine, kui sa just kell 20-21 juba magama ei lähe. Üldiselt soovitatakse, et kuskil 2-3h enne magamaminekut võiks olla viimane ja kergem toidukord. Kui sa sööd kell 18 viimast korda ja järgmine toidukord on nt hommikul kell 6-7, siis on see väga pikk vahe toidukordadel. Selline ebaregulaarne söömine tekitabki veresuhkru kõikumist ja meeletuid isusid pikemas perspektiivis.

+4
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.10 13:40; 27.10 13:28; 10.11 13:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui õhtul pärast kl kaheksat hakkad süüa otsima, siis pane omale vastu kõrvu ja lase kraanist klaas vett. Joo lonkshaaval ära ja pane teine hommikuks valmis.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

õhtul pärast 18 ei söö midagi.

See kella 18 reegel tegelikult on vale lähenemine, kui sa just kell 20-21 juba magama ei lähe. Üldiselt soovitatakse, et kuskil 2-3h enne magamaminekut võiks olla viimane ja kergem toidukord. Kui sa sööd kell 18 viimast korda ja järgmine toidukord on nt hommikul kell 6-7, siis on see väga pikk vahe toidukordadel. Selline ebaregulaarne söömine tekitabki veresuhkru kõikumist ja meeletuid isusid pikemas perspektiivis.

See on puhtalt harjumuse asi. Alguses, jah, on raske, aga kui aastaid juba niimoodi toitud, siis on see pikem vahe harjumuspärane ning sellest saadav kasu sama nagu vahelduvpaastu puhul . Paastudes hakkab keha ise ennast koristama ja puhastama, sööb ära muidu prügina kuhugi kõrvale topitud vanad rakud. Seega täiesti kasulik tegevus.

Veresuhkur, muide, tuleks stabiilselt madalamapoolne hoida. See on üks pikaajalise kaalulangetuse ja kaalu hoidmise alustalasid.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.10 21:22; 28.10 08:04; 30.10 18:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millest alustada… mõistus otsas.Vaja kaalu langetada 10 kg.Magusaisu meeletu.Puuvilju ja aedvilju ei taha.

Aga idee 10 kg maha-PEAN ÄRA TEGEMA.

Andke nõu.

hakka suitsetama
vanasti olid kõik inimesed saledad, aga kuidas? kõik suitsetasid ja igal pool.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

õhtul pärast 18 ei söö midagi.

See kella 18 reegel tegelikult on vale lähenemine, kui sa just kell 20-21 juba magama ei lähe. Üldiselt soovitatakse, et kuskil 2-3h enne magamaminekut võiks olla viimane ja kergem toidukord. Kui sa sööd kell 18 viimast korda ja järgmine toidukord on nt hommikul kell 6-7, siis on see väga pikk vahe toidukordadel. Selline ebaregulaarne söömine tekitabki veresuhkru kõikumist ja meeletuid isusid pikemas perspektiivis.

Praegu igatahes toimib. Magusaisu või muid meeletuid isusid pole, kõik on OK. Veresuhkur on korras, pole sellega senise elu jooksul probleeme olnud. Kuna tegu pole meeletu ülekaaluga, siis eesmärk tagasi oma nö hea enesetunde kaalu saada on nii riiete, välimuse kui ka veidi kergema enesetunde pärast (olen 167 cm, varem enne viimaste aastate kaalutõusu kaalusin u 57-58 kg, kaal tõusis 63-64ni, praegu olen 61 peale saanud). Voodisse lähen tegelikult üsna varakult, viimasel ajal tõesti 21.30 paiku, loen natuke ja siis magama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.10 15:50; 29.10 13:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen lugenud, et magusaga inimene surub alla ebameeldivaid emotsioone või hirme. Kui on halb olla, siis sööd tahvli šokolaadi ja korraks hakkab natuke parem.
Mõtle sellele – mis on sinu stressiallikas. Mis hetkel käsi haarab magusa järgi?

Siis võid proovida nii – et kui isu on väga tugev, siis kõigepealt jood klaasi vett ja sööd ühe porgandi või ühe õuna selle magusa asemel. Ja siis ootad pool tundi ja vaatad, kas magusaisu on ikka veel alles. Minul läheb mõne aja möödudes isu nagu ära.

Olen teinud veel nii, et õhtul alates mingi kell enam ei söö, näiteks pärast kuute või seitset. Üldse ei söö mitte midagi. Enne seda kella, siis söön õhtusöögi.

Ja kui on magusaisu õhtul, siis võid selle koogitüki või kommi või šokolaadi jätta hommikusöögiks. Kõik magus, mida enne kella 12 sööd, kulub päeva jooksul ära. See ei tähenda, et pool torti oleks OK kui soovid alla võtta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.10 14:12; 08.11 14:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kui on magusaisu õhtul, siis võid selle koogitüki või kommi või šokolaadi jätta hommikusöögiks. Kõik magus, mida enne kella 12 sööd, kulub päeva jooksul ära.

Eriti loll jutt. Vahet pole, millal sa sööd-kõik sõltub kaloraazi vahest.

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kui on magusaisu õhtul, siis võid selle koogitüki või kommi või šokolaadi jätta hommikusöögiks. Kõik magus, mida enne kella 12 sööd, kulub päeva jooksul ära.

Eriti loll jutt. Vahet pole, millal sa sööd-kõik sõltub kaloraazi vahest.

Ei sõltu. Hoopis kalorite jutt on loll jutt. Keha ei toimi samamoodi nagu see riistapuu, kus toidu energiasisalduse määramiseks seda põletatakse. https://tim.blog/2008/02/25/the-science-of-fat-loss-why-a-calorie-isnt-always-a-calorie/

Siin ka vahelduvpaastu kohta: https://tim.blog/2008/03/02/postponing-death-caloric-restriction-vs-intermittent-fasting-part-1/

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.10 21:22; 28.10 08:04; 30.10 18:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

magusasõltlasena on minu kogemus hoopis teistsugune kui siin kõik soovitavad.

kui ma magusat ei söö, siis on mul ohjeldamatu isu kõige järele, ja kui söön midagi muud kui magusat siis see ära ei lähe. tagajärjeks on et kui magusat ei söö siis kaal tõuseb. kui luban endale iga päev midagi magusat, siis on stabiilne.

Kui kaua oled sa suutnud magusast hoiduda? Kaks nädalat oled suutnud vastu pidada ja siis ikka isutab? Tavaliselt öeldakse, et umbes kaks nädalat vajab keha aega, et stabiliseeruda. Enne seda ongi nagu võõrutusnähud ja tekivad meeletud isud.

Magusal ja magusal on ka vahe. Kommid ja muu selline valge suhkru baasil tõstab väga kiirelt veresuhkrut ja kiirelt läheb see ka uuesti alla ning see tekitabki meeletuid isusid. Kui aga süüa näiteks õuna või kohupiima baasil mingit magustoitu marjadega, siis ei ole see suhkrulaks nii tugev ja ka isud püsivad normaalsel tasemel.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.11 02:43; 01.11 18:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

õhtul pärast 18 ei söö midagi.

See kella 18 reegel tegelikult on vale lähenemine, kui sa just kell 20-21 juba magama ei lähe. Üldiselt soovitatakse, et kuskil 2-3h enne magamaminekut võiks olla viimane ja kergem toidukord. Kui sa sööd kell 18 viimast korda ja järgmine toidukord on nt hommikul kell 6-7, siis on see väga pikk vahe toidukordadel. Selline ebaregulaarne söömine tekitabki veresuhkru kõikumist ja meeletuid isusid pikemas perspektiivis.

See on puhtalt harjumuse asi. Alguses, jah, on raske, aga kui aastaid juba niimoodi toitud, siis on see pikem vahe harjumuspärane ning sellest saadav kasu sama nagu vahelduvpaastu puhul . Paastudes hakkab keha ise ennast koristama ja puhastama, sööb ära muidu prügina kuhugi kõrvale topitud vanad rakud. Seega täiesti kasulik tegevus.

Veresuhkur, muide, tuleks stabiilselt madalamapoolne hoida. See on üks pikaajalise kaalulangetuse ja kaalu hoidmise alustalasid.

Appi ma logisin ekstra sisse praegu,et kommenteerida. Nii need valearvamused levivadki inimeste sekka ja võetakse vale tõepähe! Just 2 päeva tagasi rääkisime vanaemaga,kes on meedik. Veresuhkur ei tohi olla liiga madal ega ka liiga kõrge! Vahepealne on ideaalne ja tervislik. Kui keegi loeb seda teemat,siis palun ärge uskuge seda soovitust hoida veresuhkur madalana! See peab olema sobivalt keskmine.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.11 12:27; 01.11 12:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kui on magusaisu õhtul, siis võid selle koogitüki või kommi või šokolaadi jätta hommikusöögiks. Kõik magus, mida enne kella 12 sööd, kulub päeva jooksul ära.

Eriti loll jutt. Vahet pole, millal sa sööd-kõik sõltub kaloraazi vahest.

Sul jaa! Kogus ja süsivesik on kaks eriasja! Süsivesik on hommikusöök! Keha põletab süsivesikut kõige paremini just hommikul alles ärkanuna ja just tööle hakates. Päeva möödudes jõudlus nõrgeneb. Kaloraaž tuleb hoida koguaeg vastavalt oma liikumisharjumustele pikkusele kooskõlas. Näide: puder on süsivesik ja seda süüakse hommikul, sest see hoiab kõhu kaua täis ning annab kehale vajaliku kütuse pikaks ajaks. Söö seda õhtul ja kõik kalorid,mis jäävad keha puhkefaasis kulutamatta ladestuvad otse rasvadesse vahet pole kui palju sa sööd.

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.11 12:27; 01.11 12:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest kõige lollim jutt on see, et söö, mida tahad – peaasi et kaloraaž on väiksem, kui ära kulutad. On ikka vahe küll, mida suhu toppida. Kaal võib langeda, aga toitumisharjumused siiski peegelduvad välimuses ja organismis. Kulunud lause, aga sa oled see, mida sa sööd.

Seda küll, et vitamiinide ja mineraaliderikkad, värsked korraliku kvaliteediga toiduained on kehale paremad kui valmistoidud ja snäkid. Nahk, juuksed ja küüned reedavad halbu toitumisharjumusi ja kehva kvaliteediga toitude tarbimist väga kergesti.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.11 02:43; 01.11 18:29;
To report this post you need to login first.

Prismas ja Balti jaama turul on selline: https://www.prismamarket.ee/products/search/kimchi

Sama firma teeb teisigi väga maitsvaid Korea salateid. Suuremates Maximates oli mingi välismaa tootja oma, see on ka väga hea.

Kas see sisaldab alati koriandrit? Ei kannata seda lutikamaitset üldse. 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kui on magusaisu õhtul, siis võid selle koogitüki või kommi või šokolaadi jätta hommikusöögiks. Kõik magus, mida enne kella 12 sööd, kulub päeva jooksul ära.

Eriti loll jutt. Vahet pole, millal sa sööd-kõik sõltub kaloraazi vahest.

Mul hommikul magusa söömine tõstab veresuhkru lakke, nii, et tahan terve päev ainult magusat. Seega vahel söön magusat just õhtul, varsti magaminek ja päev läbi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.10 15:01; 06.11 17:44; 07.11 16:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis see tähendab, et veresuhkur tõuseb lakke? tervel inimesel peaks jääma veresuhkur nagunii lubatud normi piiresse isegi magusat süües. või mida sellega mõeldakse?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Või noh, igal inimeselt tõuseb veresuhkur pärast magusa söömist ja siis jälle langeb. Kui ei lange, oled diabeetik ja vajad ravi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 40 )


Esileht Ilu ja tervis 10 kg ülekaalu,kuidas alustada.