Esileht Ilu 13 päeva dieet. Eksperiment

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 91 )

Teema: 13 päeva dieet. Eksperiment

Postitas:
Kägu

Võtan ette klssikalise aastaid Kriitikat saanud dieedi

Karm dieet näeb välja selline:

1. ja 8. päev

H 1 tass kohvi, 1 tükk suhkrut

P 2 kõvakskeedetud muna , keedetud spinat (lillkapsas), 1 tomat

Õ 1 naturaalkotlett, lehtsalat õli ja sidruniga

2. ja 9. päev

H 1 tass kohvi, 1 tükk suhkrut

P 1 naturaalkotlett, lehtsalat ja puuvili

Õ 50 gr suitsusinki, 200 gr maitsestamata jogurtit

3. ja 10. päev

H 1 tass kohvi, 1 tükk suhkrut, 1 viil röstsaia

P Keedetud spinat (lehtsalat), 1 tomat, puuvili

Õ 2 kõvakskeedetud muna, 50 gr sinki, lehtsalat ja puuvili

4. ja 11. päev

H 1 tass kohvi, 1 tükk suhkrut1 viil röstsaia

P 1 kõvakskeedetud muna, 1 riivporgand, 250 gr kodujuustu

Õ 420 gr puuviljakompotti (3-4 segu), 1 banaan, 200 gr maitsestamata jogurtit

 

5. ja 12. päev

H 1 suur riivporgand ja sidrun

P 300 gr väherasvast kala, 1 sidrun ja väike võileib

Õ 1 naturaalkotlett, lehtsalat, spargelkapsas (lehtsalat)

6. ja 13. päev

H 1 tass kohvi, 1 tükk suhkrut1 viil röstsaia

P Keedetud kanapoeg (või 200 gr kanafileed), lehtsalat sidruni ja õliga

Õ 2 kõvaks keedetud muna, 1 suur riivporgand

7. päev

H 1 tass kohvi või teed ilma suhkruta

P Tükike väherasvast grill-lammast või kalkunit

Õ Mitte midagi!

*****************************************

¤ naturaalkotlet – 200 gr vasardatud veiseliha praetuna

¤ maitsestamata jogurt – ehk kefiir, kodujuust ehk raejuust

¤ lehtsalat – põõsas korraga, spinat – paarsada grammi keeta või aurutada

¤ puuvili – õun, pirn, apelsin, mitte banaan, sidrunist aitab mahlast

¤ väherasvane kala – tursk, mintai, haug, luts, punaahven, forell, koha, siig

¤ päeva- ja õhtusööke võib omavahel vahetada

Dieedi käigus on soovitav juua vett vähemalt 2 liitrit päevas. Dieet kestab täpselt 13 päeva, sell sõna-sõnalise sooritamise juures peaks kaal vähenema 7-30 kg. 13 päevane ainevahetusdieet on nõudlik, ent see-eest tõhusa toimega. Sell järel võid süüa normaalselt 2 aastat, ilma et kaal tõuseks. Dieet ei ole traditsiooniline, selle eesmärk on vaid ainevahetuse kiirendamine (põlemine). Kui dieedi ajal jood klaasi veini või õlut, sööd kompveki vüi närimiskummi, katkeb dieedi mõju kohe. JOO VETT, kui midagi hirmsasti tahaks! Kui ikkagi unustad ennast midagi sööma või jooma, siis katkesta dieet ja alusta uuesti poole aasta pärast. Dieeti võib korrata 1 aasta järel. Kui katkestad näiteks kuuendal päeval, siis dieet küll mõjub, kuid seda tuleks korrata 3 kuu pärast. Soovitav oleks täisdieedi kordamine 2 aastaste vaheaegadega. Vali endale sobiv aeg, pühad, sünniopäevad ja pidulikud küllakutsed pole just parimad proovikivid!!

 

 

+2
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aa ok!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muuda oma üldist toitumist – vähenda päevast kalorite hulka ja tee mingit füüsilist tegevust. Kaalulangetamisel pole kiireid lahendusi, sest kehakaal ei tekkinud sulle sõrmenipsust.

Tuleb võtta pikaajaline eesmärk ja teha endale selgeks, miks sa seda teha tahad.

 

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vahelduvpaast on inimlikum ja toimib samuti hästi ainevahetusele….

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meenutas neid lapsepõlves saadud kettkirju, mida tingimata pidi kirjutama ja edasi saatma, sest muidu juhtub sada häda.  Tekkis veel küsimus, et ei tea, miks neid mune just kõvaks peab keetma, jälle mingi nõidus või? Aga kaalu kaotab sellise piiramisega muidugi. Hommikul võiks  putru süüa ja  puuvilja vahepalaks võtta, siis oleks ok,

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vahelduvpaast on inimlikum ja toimib samuti hästi ainevahetusele….

Kas sa tead, miks paast üldse välja mõeldi ja inimkonnale kasutusse anti? Eriti kristlikus kultuuris?

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui tahan seda dieeti pidada, siis pean hakkama edaspidi omale kohvi sisse suhkrut toppima? Ökk, ei aitäh.

+16
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui nende gr-ide all on gramme silmas peetud, siis jäta meelde, et grammi lühend on g, mitte gr. Saad edaspidi õigesti kirjutada ja näed vähem loll välja.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

13 päeva võib ka täitsa söömata olla ilma et ära sureks, lase aga käia, kui saad sellist elu omale lubada, kaal kukub kolinal. Normaalne inimene peab tööl või koolis käima, aju ja keha kasutama, sellise toitumisega ei toimi normaalselt ei mõistus ega füüsis.

Sell järel võid süüa normaalselt 2 aastat, ilma et kaal tõuseks.” – normaalselt võid sa alati süüa ilma et kaal tõuseks, normaalselt süües kaal ei tõusegi.

+16
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

sellise dieediga saavyutatud kaalulangus püsib täpselt selle hetkeni, kui hakkad vöhegi normaalselt toituma. No ja pekkis ainevahetusest pole mõtet rääkidagi.

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

“Sell järel võid süüa normaalselt 2 aastat, ilma et kaal tõuseks.” – normaalselt võid sa alati süüa ilma et kaal tõuseks, normaalselt süües kaal ei tõusegi.

Hahahaaa! Väga õige kommentaar!
Sellised kettkirja stiilis dieedid ongi selle kõige rumalama osa jaoks paksudest, kes ei saa aru lihtsast tõsiasjast, et ei ole olemas mingit “saavutatud kaal püsib pärast dieeti, söö mida tahad”.
Antud teema on muidugi mingi provokatsioon, aga kahjuks on olemas ka naisi, kes jätkuvalt keelduvad põhitõdedest aru saamast ning otsivad abi mingitest 13-päeva “nõidustest” ja kapsasupidieetidest.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis pagana suhkur? Ükski ülekaaluline ei peaks suhkrustatud jooke jooma.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kümmekond aastat tagasi tegin selle dieedi läbi. Kaal kukkus 78lt 72ni. Pärast seda võtsin tasapisi alla veel 5 kilo. Ei juhtunud mu ainevahetusega midagi ja edaspidi pole oma kaalul lasknud üle 70 kg tõusta. Pikkust mul 1i5cm.
Kui veresuhkur ei jama, nagu see minu puhul oli, siis oli see dieet kiire tulemuse jaoks hea ja suht kergesti talutav.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui nende gr-ide all on gramme silmas peetud, siis jäta meelde, et grammi lühend on g, mitte gr. Saad edaspidi õigesti kirjutada ja näed vähem loll välja.

Mis ajast? Koolis oli kogu aeg lühend gr ja nagu teemaalgatajagi, siis siiani kasutan gr.

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui nende gr-ide all on gramme silmas peetud, siis jäta meelde, et grammi lühend on g, mitte gr. Saad edaspidi õigesti kirjutada ja näed vähem loll välja.

Mis ajast? Koolis oli kogu aeg lühend gr ja nagu teemaalgatajagi, siis siiani kasutan gr.

Koolis teil vist füüsikat ei olnud? SI süsteem on võõras? Las ma pakun, ruutmeetri kohta kirjutad ka rm (ruumimeeter, rahvakeeles rumm), mitte m2?

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui nende gr-ide all on gramme silmas peetud, siis jäta meelde, et grammi lühend on g, mitte gr. Saad edaspidi õigesti kirjutada ja näed vähem loll välja.

Mis ajast? Koolis oli kogu aeg lühend gr ja nagu teemaalgatajagi, siis siiani kasutan gr.

Mis kool see oli, kus sellist lollust õpetati? Või nõukaajal olidki mingid teised ühikud?

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui nende gr-ide all on gramme silmas peetud, siis jäta meelde, et grammi lühend on g, mitte gr. Saad edaspidi õigesti kirjutada ja näed vähem loll välja.

Mis ajast? Koolis oli kogu aeg lühend gr ja nagu teemaalgatajagi, siis siiani kasutan gr.

Koolis teil vist füüsikat ei olnud? SI süsteem on võõras? Las ma pakun, ruutmeetri kohta kirjutad ka rm (ruumimeeter, rahvakeeles rumm), mitte m2?

Rahvakeeles rumm? Millise rahva?

+3
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rahvakeeles rumm? Millise rahva?

Ma ei vaidle lollidega. Sulle öeldi, milline on õige lühend. Jäta meelde.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui nende gr-ide all on gramme silmas peetud, siis jäta meelde, et grammi lühend on g, mitte gr. Saad edaspidi õigesti kirjutada ja näed vähem loll välja.

Mis ajast? Koolis oli kogu aeg lühend gr ja nagu teemaalgatajagi, siis siiani kasutan gr.

Koolis teil vist füüsikat ei olnud? SI süsteem on võõras? Las ma pakun, ruutmeetri kohta kirjutad ka rm (ruumimeeter, rahvakeeles rumm), mitte m2?

Rahvakeeles rumm? Millise rahva?

Oeh, jälle need otud, kes ei ole ühtki sõna kuulnud. Sa oled seesama, kes siin lumelopa peale minestas mitu päeva järjest ja seda sõna isegi käänata ei osanud?

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

see rumm on mulle küll täiesti võõras sõna, ja kahjuks kõlab sama nõmedalt kui lopp.

Aga ma olen Põhja-Eestist, elan korteris, küttepuudega palju kokkupuudet pole.

+5
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

see rumm on mulle küll täiesti võõras sõna, ja kahjuks kõlab sama nõmedalt kui lopp.

Aga ma olen Põhja-Eestist, elan korteris, küttepuudega palju kokkupuudet pole.

Aga sõna võtma oled küll kõva? Hoia mokk maas, kui teemat ei jaga.

+6
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

rahvakeeles rumm

Ruum on ikka rahvakeeles, mitte rumm.

+13
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui nende gr-ide all on gramme silmas peetud, siis jäta meelde, et grammi lühend on g, mitte gr. Saad edaspidi õigesti kirjutada ja näed vähem loll välja.

Mis ajast? Koolis oli kogu aeg lühend gr ja nagu teemaalgatajagi, siis siiani kasutan gr.

Koolis teil vist füüsikat ei olnud? SI süsteem on võõras? Las ma pakun, ruutmeetri kohta kirjutad ka rm (ruumimeeter, rahvakeeles rumm), mitte m2?

Rahvakeeles rumm? Millise rahva?

http://www.eki.ee/dict/sys/index.cgi?Q=rumm&F=M&C06=en

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas need on mingid Lõuna-Eesti sõnad: rumm, lopp? Mina pole elus kuulnud.

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas need on mingid Lõuna-Eesti sõnad: rumm, lopp? Mina pole elus kuulnud.

Ongi. Samamoodi pöördsõna vorm ” ei teha”  ei tehta asemel. Ma pidin ülikoolis tooli alla kukkuma, kui õppejõud seda kasutas.  Põhja-Eestis on ruum e ruumimeeter ja lobjakas e sulalumi.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas need on mingid Lõuna-Eesti sõnad: rumm, lopp? Mina pole elus kuulnud.

Arvad, et paistad nüüd väga tark sellega, kui räägid kõigest sellest, millest sa “elus kuulnud pole”? Kitsas silmaring on mingi kiiduväärt omadus?
Ma usun, et lõuna-eestlased on kõik kuulnud, kuidas tallinlased pudistavad muudkui töödanud ja töödanud nagu mingid hälvikud. Keegi neist ei tule rääkima, et mis vorm see veel on, ma küll pole kuulnud. Ehkki sellist vormi meie kirjakeeles tõepoolest isegi ei eksisteeri. Avara silmaringiga inimene saab aru, et see on mingi piirkondlik puue ja on vait. Aga need puudelised ise peavad vajalikuks täiesti korrektsete sõnade ümber jaurata, kus ei ole isegi midagi vaielda – võta sõnaraamat lahti ja vaata.

+3
-10
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kas need on mingid Lõuna-Eesti sõnad: rumm, lopp? Mina pole elus kuulnud.

Ongi. Samamoodi pöördsõna vorm ” ei teha” ei tehta asemel. Ma pidin ülikoolis tooli alla kukkuma, kui õppejõud seda kasutas. Põhja-Eestis on ruum e ruumimeeter ja lobjakas e sulalumi.

Lobjakas on see, mis sajab, lopp on see, mis on maas, totu.
Mine kuku nüüd tooli alla, kuulsid jälle midagi uut ju.

Ning ei, teha tehta asemel ei ole sama mis rumm ruumimeetri kohta.

0
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma usun, et lõuna-eestlased on kõik kuulnud, kuidas tallinlased pudistavad muudkui töödanud ja töödanud nagu mingid hälvikud.

Mis loll jutt see on? See küll mingi tallinlaste murrak ei ole, lihtsalt mingi harimatu troll, keda leidub igal pool.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ning ei, teha tehta asemel ei ole sama mis rumm ruumimeetri kohta.

On küll teie murrakul põhinev mingisugune omapärane leiutis. Põhja-Eestis on selline keel tundmatu.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma usun, et lõuna-eestlased on kõik kuulnud, kuidas tallinlased pudistavad muudkui töödanud ja töödanud nagu mingid hälvikud.

Mis loll jutt see on? See küll mingi tallinlaste murrak ei ole, lihtsalt mingi harimatu troll, keda leidub igal pool.

Millegipärast on kõik need harimatud trollid Tallinnasse koondunud.

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 91 )


Esileht Ilu 13 päeva dieet. Eksperiment