Esileht Rasestumine ja lapse ootamine 35+ vanuses triibupüüdjad

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 47 )

Teema: 35+ vanuses triibupüüdjad

Postitas:

Kas siin ka vanemaid triibupüüdjaid nii vanuses 35+ ? Mitmes laps on ja kaua olete üritanud? Kas eelnevad rasedused on kergmini tulnud ( kui on eelnevaid ) ?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina 40. Esimest ja proovinud 2,5 a

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina saan mõne kuu pärast 37. Püüame esimest last, just sai 2 aastat täis.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 39, kolmandat last soovime saada, hetkel viiendat kuud. Esimesed tulid esimese korraga.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanus kohe 39.Kaks aastat triipe püüdnud.Üsna lootusetu tunne.Üks laps olemas.Jäin kohe rasedaks siis,aga säilitamisega oli probleeme.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul vanust 40. Lapsi 5. 4 esimest on tulnud peale ca 1 a üritamist, 5.laps ühest ainsast korrast. Eelmisel suügisel jäin oma 6.lapse ootele, kuuendal proovimiskuul, aga kuklavoldi uh-selgus, et riskid kromosoomihaigustele ülikõrged, lisaks lapsel väga suur kv näit-5,5. Nädal hiljem, koorionbiopsial selgus, et ta oligi väga haige, kuna tema süda oli seiskunud. Nüüd puhastusest möödas 4 n ja kirurgilisest järelpuhastusest 1 nädal. Arst lubas kohe, peale ühe tsükli möödumist, üritama hakata, kuna arvestades minu eelmisi rasedusi, mis kulgesid probleemideta, olevat see nö juhuslik, looduslik valik. Kindlasti proovime uuesti, aga hirm on.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen 41-aastane.
Hakkame meisterdama 4. last 4ndat kuud. CD5.
1. tuli 1. kuul peale pillide ärajätmist.
2. tuli 1. v 2. kuul peale pillide ärajätmist.
3. tuli imetamise alal kui 1 v 2 menstruatsiooni oli ära toimunud.

Aga ma olin kõigi kolme viljastamise ajal alla 26 a vana.

Elame, näeme.

Vapper(41)

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.01 09:32; 09.04 07:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei, mina 38. Ja üritame kolmandat last. Peale emakavälist läheb kolmas tsükkel uuesti proovimist.Emakaväline oli novembris ja peale seda hakkasin üritama uuesti.
Olemas 2 last. Esimene tuli ca 4 kuud pärast katkemist. Teine tuli peale 6 kuud proovimist. Ja need rasedused olid ka enne 30 ndat. Ja enne nüüdset emakavälist olime triipe püüdnud 21 kuud. Õnn oli piiritu…. aga kahjuks juhtus teisti, rasedust oli 6*6 nädalat. Kuni avastati.. ja näis kaua laseb uuesti oodata. Kui lähiajal ime ei juhtu, siis ka arstie uurima mis on, ehk ka mingit turgutust vms vaja. Hetkel tarbime mehega mõlemad vitamiine.
Sina Vapper41 oled juba tuttav ja Dream sina ka. Mul nii kahju , et sinul nii juhtus. Ma peakski kolama meilis, kas sa saatsid mulle andmed, et suhelda? 🙂
Loodame, et saame selle tsükli jooksul triibud.????????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Katsetasime 8 kuud, juba 2 aastat olen täiskarsklane, foolhapet juba pea aasta krõbistanud, lisaks Infolicit ja mida kõike veel. Mõlemad terved, OV toimis ( UH kinnitatud), kevadeks pidin panema LAP opi aja, aga venitasin sellega.

Aga siis detsembris kuidagi tundsin, et tahan punast veini ja lasin mehel poest tuua, jõin ikka pea pudeli ära????Ja nii need triibud rasedustestile tulidki???? Ei propageeri alkoholi tarbimist, lihtsalt minu lugu????

Ülemine kellegi teise kommenteerija lugu.

Minu lugu:
Hmm meenus minulgi see, kui seda lugesin. Meie ka mehega täiskasklased nüüdseks aasta ja mõned kuud peale. Aga eelmine sept ämm kutsus meid mehega pubisse ja mul tekkis koksi isu ja jõin ka noo ma arvan, et 4 koksi, mees mitte.
Tõesti ma ka ei tea kas sellest või siis kõik kokku vms (vitamiinid + ov testid) aga oktoobris sain triibud ???? võta nüüd kinni. Kuigi oli emakaväline , aga ikkagi õnnestus, ahjaa triipe olin püüdnud tolleks hetkeks pea 2 aastat. Selline lugu. Tuleb vist ka pudel lahti korkida, et uuesti õnnestuks:)

Teisest teemast copysin siia, minu lugu alumine 🙂 mis meenus seda lugedes endalegi.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind huvitab,et kuidas Teie,kes 3-4 last väikese vanusevahega olete saanud. Kuidas hakkama olete saanud? Kas on kohe käepärast abilisi olnud,kes näiteks sünnitustähtaja saabudes teisi lapsi hoidnud? Kes teised lapsed kooli/lasteaeda viisid? Kuidas olete üle elanud koolikuperioodi?

Ise olen 35 aastane ja olemas 2 last üks neist poole aastane. Kindlasti sooviksin 1-2 last veel.Hirmutab just hakkama saamine,sest abikäsi lisaks pole. Ootangi kuni esimene laps saab aastaseks,et uuesti triipe püüdma hakata.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.01 14:58; 13.04 18:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei, mina 38. Ja üritame kolmandat last. Peale emakavälist läheb kolmas tsükkel uuesti proovimist.Emakaväline oli novembris ja peale seda hakkasin üritama uuesti.

Olemas 2 last. Esimene tuli ca 4 kuud pärast katkemist. Teine tuli peale 6 kuud proovimist. Ja need rasedused olid ka enne 30 ndat. Ja enne nüüdset emakavälist olime triipe püüdnud 21 kuud. Õnn oli piiritu…. aga kahjuks juhtus teisti, rasedust oli 6*6 nädalat. Kuni avastati.. ja näis kaua laseb uuesti oodata. Kui lähiajal ime ei juhtu, siis ka arstie uurima mis on, ehk ka mingit turgutust vms vaja. Hetkel tarbime mehega mõlemad vitamiine.

Sina Vapper41 oled juba tuttav ja Dream sina ka. Mul nii kahju , et sinul nii juhtus. Ma peakski kolama meilis, kas sa saatsid mulle andmed, et suhelda? ????

Loodame, et saame selle tsükli jooksul triibud.????????

Jaa, saatsin meili ????

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei, mina 38. Ja üritame kolmandat last. Peale emakavälist läheb kolmas tsükkel uuesti proovimist.Emakaväline oli novembris ja peale seda hakkasin üritama uuesti.

Olemas 2 last. Esimene tuli ca 4 kuud pärast katkemist. Teine tuli peale 6 kuud proovimist. Ja need rasedused olid ka enne 30 ndat. Ja enne nüüdset emakavälist olime triipe püüdnud 21 kuud. Õnn oli piiritu…. aga kahjuks juhtus teisti, rasedust oli 6*6 nädalat. Kuni avastati.. ja näis kaua laseb uuesti oodata. Kui lähiajal ime ei juhtu, siis ka arstie uurima mis on, ehk ka mingit turgutust vms vaja. Hetkel tarbime mehega mõlemad vitamiine.

Sina Vapper41 oled juba tuttav ja Dream sina ka. Mul nii kahju , et sinul nii juhtus. Ma peakski kolama meilis, kas sa saatsid mulle andmed, et suhelda? ????

Loodame, et saame selle tsükli jooksul triibud.????????

Jaa, saatsin meili ????

Mind huvitab,et kuidas Teie,kes 3-4 last väikese vanusevahega olete saanud. Kuidas hakkama olete saanud? Kas on kohe käepärast abilisi olnud,kes näiteks sünnitustähtaja saabudes teisi lapsi hoidnud? Kes teised lapsed kooli/lasteaeda viisid? Kuidas olete üle elanud koolikuperioodi?

Ise olen 35 aastane ja olemas 2 last üks neist poole aastane. Kindlasti sooviksin 1-2 last veel.Hirmutab just hakkama saamine,sest abikäsi lisaks pole. Ootangi kuni esimene laps saab aastaseks,et uuesti triipe püüdma hakata.

Minul 3 viimast last väikese vanusevahega, vahe alla 2 aasta. Minu arust ei ole raske olnud, ma ei tea, vahel sõbrannad naeravad, et ma vist täitsa hull, kuidas ma küll jöuan ja viitsin… Aga no mulle tohutult istub kogu see teema: lastega sehkendamine, nendega tegelemine, kogu see sebimine + kui valida, kas käia tööl v kasvatada kodus lapsi, siis valiksin iga kell viimase variandi. Tuleb muidugi tunnistada, et päris palju on osa selles kõiges, et ma nii tunnen, ka minu abikaasal, kes on kogu selles protsessis väga suureks toeks ja lööb kõiges aktiivselt kaasa. Kui mul meest iga päev kõrval ei oleks ( ta oleks nt kaugel tööl vmt), siis kindlasti oleks kordades raskem. Kindlasti saaks hakkama, aga keerulisem oleks seda kõike korraldada küll, ma arvan.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen 42 ja pesamuna (kolmandat last) tuli “püüda” 4 aastat, mille sisse jäi ka üks peetumine.
Minul ei ole rasestumisel olnud erinevust seoses vanusega – varasemad rasedused on lasknud endid kumbki üle 5 aasta oodata, niiet lastel on päris suured vanusevahed.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain just 37.Lapsi kaks,tüdruk 16 sain eelmises suhtes ja poole aastaga.Poiss kohe kahene on IVF kuna väidetavalt mul ei toimunud ov ja munarakk ei suutnud kinnituda emakale.Arvasin küll peale poisi sündi et never ever ma ei taha enam sünnitada????Aga siin ma nüüd olen katsetamas 4 dat kuud.sellest kuust pani arst ka dupha peale.Olen poistiivne,küll tibu tuleb,eks ikka igakord kui punased platsis siis kurb olla.Aga pole viga.Hetkel on ov st 3 päeva möödas.Ootame????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

39, püüame esimest last.
Alustasime eelmise aasta jaanuaris. 2018 jooksul olin 2 korda rase… aprillis oli keemiline rasedus, mis katkes ca 3 päeva peale triipude saamist. detsembris oli peetumine, teada saades olin 11 nädalat rase olnud.

hetkel taastun vaimselt, hingeliselt ja ka füüsiliselt. ja eks siis läheme edasi. natuke hirmutav on, aga ei tohi lusikat nurka visata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Mailill: mul sarnane lugu, sain 40, eelmisel aastal olin kaks korda rase, kokku pool aastat umbes..Alla ei anna, kuigi takistusi on- kaks keisrit on emaka õhukeseks teinud ja muidugi veel hirm, mida enne ei olnud..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

39, püüame esimest last.

Alustasime eelmise aasta jaanuaris. 2018 jooksul olin 2 korda rase… aprillis oli keemiline rasedus, mis katkes ca 3 päeva peale triipude saamist. detsembris oli peetumine, teada saades olin 11 nädalat rase olnud.

hetkel taastun vaimselt, hingeliselt ja ka füüsiliselt. ja eks siis läheme edasi. natuke hirmutav on, aga ei tohi lusikat nurka visata.

Mina olen ka 39 ja samuti püüame esimest last.
Rasestusin 2017 aasta suvel, kuid kahjuks selgus et loode ei ole õigesti arenenud ja 12.nädalal (oktoobri keskel) toimus katkestamine.
Ma tean mida sa tunned, tean seda kurbust ja pettumust ja neid tohutul hulgal miks-küsimusi, millele ei tulnud kunagi kuskilt vastuseid.
Anna endale aega, ela ja nuta see kõik läbi, teistmoodi lihtsalt ei saa. Minul võttis aega pool aastat, kuni ma tundsin et nüüd ma sain rahu. Ma arvan et päris üle ei ole võimalik sellest kunagi saada. Käisin ka nõustaja juures, kuid kõige rohkem aitas mind see, kui külastasin Vaikuse laste rahupaika. Seal sain ma jätta hüvasti, panna küünla ja lasta minna.

Mul ei ole õnnestunud rohkem rasedaks jääda ja nüüd oleme liikunud edasi kehavälise viljastamise juurde. Homme ongi punktsioon, pöidlad pihku 🙂

Soovin sulle rahu, et saad leinata, ennast koguda ja siis lootusrikkalt edasi liikuda.
Kallistan!!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 38 aastane kohe 18 päeva pärast 39aastane.
1 laps olemas 2005 a. loomulikul teel.
Proovinud juba 2011 aastast.
2013 a jõudsun ivf juurde.
2014 oli esimene ja teine katse kuna ebaõnnestusid siis lõin käega.
2018 mõtlesin, et proovin veel, nüüd ootan veretesti.
Loodan, et saan oma pisikese.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

39, püüame esimest last.

Alustasime eelmise aasta jaanuaris. 2018 jooksul olin 2 korda rase… aprillis oli keemiline rasedus, mis katkes ca 3 päeva peale triipude saamist. detsembris oli peetumine, teada saades olin 11 nädalat rase olnud.

hetkel taastun vaimselt, hingeliselt ja ka füüsiliselt. ja eks siis läheme edasi. natuke hirmutav on, aga ei tohi lusikat nurka visata.

Mina olen ka 39 ja samuti püüame esimest last.

Rasestusin 2017 aasta suvel, kuid kahjuks selgus et loode ei ole õigesti arenenud ja 12.nädalal (oktoobri keskel) toimus katkestamine.

Ma tean mida sa tunned, tean seda kurbust ja pettumust ja neid tohutul hulgal miks-küsimusi, millele ei tulnud kunagi kuskilt vastuseid.

Anna endale aega, ela ja nuta see kõik läbi, teistmoodi lihtsalt ei saa. Minul võttis aega pool aastat, kuni ma tundsin et nüüd ma sain rahu. Ma arvan et päris üle ei ole võimalik sellest kunagi saada. Käisin ka nõustaja juures, kuid kõige rohkem aitas mind see, kui külastasin Vaikuse laste rahupaika. Seal sain ma jätta hüvasti, panna küünla ja lasta minna.

Mul ei ole õnnestunud rohkem rasedaks jääda ja nüüd oleme liikunud edasi kehavälise viljastamise juurde. Homme ongi punktsioon, pöidlad pihku ????

Soovin sulle rahu, et saad leinata, ennast koguda ja siis lootusrikkalt edasi liikuda.

Kallistan!!

Mind huvitab kus asub” Vaikuse laste rahupaik”? Oleks ka huvitatud ….
Juba leidsin.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.02 14:30; 02.02 19:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

39, püüame esimest last.

Alustasime eelmise aasta jaanuaris. 2018 jooksul olin 2 korda rase… aprillis oli keemiline rasedus, mis katkes ca 3 päeva peale triipude saamist. detsembris oli peetumine, teada saades olin 11 nädalat rase olnud.

hetkel taastun vaimselt, hingeliselt ja ka füüsiliselt. ja eks siis läheme edasi. natuke hirmutav on, aga ei tohi lusikat nurka visata.

Mina olen ka 39 ja samuti püüame esimest last.

Rasestusin 2017 aasta suvel, kuid kahjuks selgus et loode ei ole õigesti arenenud ja 12.nädalal (oktoobri keskel) toimus katkestamine.

Ma tean mida sa tunned, tean seda kurbust ja pettumust ja neid tohutul hulgal miks-küsimusi, millele ei tulnud kunagi kuskilt vastuseid.

Anna endale aega, ela ja nuta see kõik läbi, teistmoodi lihtsalt ei saa. Minul võttis aega pool aastat, kuni ma tundsin et nüüd ma sain rahu. Ma arvan et päris üle ei ole võimalik sellest kunagi saada. Käisin ka nõustaja juures, kuid kõige rohkem aitas mind see, kui külastasin Vaikuse laste rahupaika. Seal sain ma jätta hüvasti, panna küünla ja lasta minna.

Mul ei ole õnnestunud rohkem rasedaks jääda ja nüüd oleme liikunud edasi kehavälise viljastamise juurde. Homme ongi punktsioon, pöidlad pihku ????

Soovin sulle rahu, et saad leinata, ennast koguda ja siis lootusrikkalt edasi liikuda.

Kallistan!!

Mind huvitab kus asub” Vaikuse laste rahupaik”? Oleks ka huvitatud ….

Juba leidsin.

Panen igaks juhuks siia lingi ka, äkki keegi veel kunagi vajab:
http://www.vaiksed.ee/

Tõeliselt kaunis koht ja idee!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kolmas laps ja õnnestus esimesel kuul. Eelmistega nii kiiresti ei ole läinud. See võis ka mõjutada, et seekord teine mees 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Dream, ma ei leidnud sina kirja meilist, ehk viitsid uuesti saata 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.02 14:30; 02.02 19:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

35 olen ja kolmandat last soovime.
Oleme ilma kaitsevahenditeta tegutsenud suvest saadik, täpset kuud ei mäleta, aga ikka juba poole aasta kanti kisub see asi, eelmiste lastega läks samuti kaua (mitu aastat kummagagi), aga siis olin 10 aastat noorem…
Ühesõnaga – ei tea. Mul on hormoonidega natuke probleeme, mehel ka väga hiilgavas vormis “poisid” ei ole, aga väga hullus seisus ka mitte. Seega ei imesta, kui seegi kord mitu aastat läheb, enne kui rasedaks jään, eks vanus pressib peale küll, aga mis teha. Praegu veel nii kannatamatu pole, et arstidel asja forsseerida paluks, aga ma tean, et “triibupüüdmine” võib kergesti pähe hakata ja meeleheitlikuks muutuda, eks siis vaatame edasi. Praegu proovime rahulikult omal jõul hakkama saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar eemaldatud. Perekool.ee Foorumis on keelatud:
4.8 omavoliline kooskõlastamata reklaam.

Perekooli Moderaator

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, mina 36, plaanime kolmandat. Esimese lapsega läks u 2-aastat aega, selle sisse jäi ka üks peetumine. Teine tuli 1. proovimiskuul. Nüüd kolmandaga alles alustasime proovimist, eks näis kaua läheb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen 43 ja üritame kolmandat last saada. Eelmisel aastal samal ajal olin rase ja rõõmus, aga kahjuks selgus, et lapsel Downi sündroom ning rasedus läks katkestamisele. Kuna eelmised kaks last on terved, siis ka mul lubas arst kohe uuesti proovima hakata. Siin ma nüüd olen juba 9 kuud uuesti üritanud, aga tulemust ei mingit. Kahel esimesel korral on mul muidugi ka aega läinud umbes 1,5 aasta ringis enne, kui rasedaks jäin. Tsükkel on ka ebaregulaarne, mis muidugi muudab asja veel keerulisemaks. Testide järgi OV toimub, aga ikka keerleb peas see mõte, et kas üldse enam õnnestubki selles vanuses ja kõik need teised mõtted, mis teile kõigile ka kindlasti tuttavad on. Iga kuu püüan mitte stressata, aga no ei saa neid mõtteid peast välja.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

41 ja esimene laps, proovinud 2 aastat, nüüd ivf ringil, sest põhjus leiti mehe spermaanalüüsist. kuna pöördusime arsti poole hilja, siis on tasuline ivf.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

41 ja esimene laps, proovinud 2 aastat, nüüd ivf ringil, sest põhjus leiti mehe spermaanalüüsist. kuna pöördusime arsti poole hilja, siis on tasuline ivf.

Kas sa tead umbkaudu, kui palju maksma läheb?
Mina 39 ja praegu esimesel IVF katsel (eile oli siirdamine).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

41 ja esimene laps, proovinud 2 aastat, nüüd ivf ringil, sest põhjus leiti mehe spermaanalüüsist. kuna pöördusime arsti poole hilja, siis on tasuline ivf.

Kas sa tead umbkaudu, kui palju maksma läheb?

Mina 39 ja praegu esimesel IVF katsel (eile oli siirdamine).

Oleme ITKs, seal võib olla pisut odavam, aga arsti antud hinnakirja järgi tuleb arvestada u 2000-2200 eur kokku koos ravimite ja külmutamisega. Odav ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimene laps 24.a.-selt ja läks aega 6 kuud
Teine laps olin 30, läks aega vaid 1 kuu
Kolmas laps , alustasime 38-selt, läks aega 8 kuud ja nüüd 39.a. ja 10 rasedusnädal.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 47 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine 35+ vanuses triibupüüdjad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.