Esileht Rasestumine ja lapse ootamine 39+ triibupüüdjad

Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 199 )

Teema: 39+ triibupüüdjad

Postitas:

Mina sain triibu, aga see kipub heledamaks minema. Selle nädala jooksul selgub..meie vanuses on vist pooled munarakud juba puudulikud, ehk selles asi.

Nrr

Loodame, et kõik läheb ikka hästi!
Tore oleks teada, kas triibud läksid tugevamaks ja kõik oli OK!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 19 korda. Täpsemalt 19.12 20:37; 19.12 21:21; 21.12 11:15; 22.12 22:44; 08.01 14:32; 31.01 13:37; 01.02 09:55; 19.02 07:48; 15.03 13:30; 07.04 10:50; 09.04 09:37; 17.04 12:27; 04.05 18:43; 25.05 10:47; 08.06 10:40; 19.06 17:18; 02.10 09:21; 05.10 11:36; 15.11 10:58;
To report this post you need to login first.

Viimane kägu:kahjuks läksid veel heledamaks ja hcg langes. Aga hoian teid kursis, mis uuel tsüklil saab. Praegu veel päevi ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 10.04 12:23; 14.04 20:47; 28.04 09:21; 30.04 22:07; 05.05 11:00; 06.05 09:02; 25.05 11:09; 05.06 13:31; 08.06 16:29; 21.06 21:58; 24.07 09:47; 22.09 10:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina süstiks ka lootust kõigile proovijatele: IVF-ga õnnestus mul rasedaks jääda 39 aastaselt (2016) ning see oli umbes 8-9 kord (ma lihtsalt enam kordi ei lugenud). Sünnitasin terve ja tugeva poisi ning…selle aasta algul õnnestus mul, nüüd siis juba 41 aastasel jääda loomulikul teel rasedaks. Ausõna -ma olin kuulnud neist imelugudest, aga mitte mingil juhul ei arvanud, et see minuga võiks juhtuda, kuna ma pole 20 a jooksul rasedaks jäänud. Nüüdseks jookseb 25 nädal
Ärge mingil juhul kaotage lootust, kõik on võimalik 🙂

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile! Vaatan, et siin teemas ka kuidagi vaikseks jäänud, seega kirjutan ka omalt poolt midagi. Natuke endast: olen juba 40. sünnipäevale lähenev 5 lapse ema. Jaa, lapsi mul palju juba, aga ikka on olnud hinges see miski, mis on pannud unistama veel ühest lapsest. Siiani on see vaid mõte olnud, aga peale mõningast arutelu mehega, otsustasime, et võtame selle tee siis jälle ette. Nelja esimest last ootasime/planeerisime kõiki ca 1 aasta, seega ei ole meil olnud nii, et hops ja käes 🙂 Viimase lapsega oli aga nii, et kuigi hoidsime rasedust ära, oli kuu keskel see üks ja ainus kord, kus oli võimalik lapseootele jääda. Ise naersime veel järgmisel päeval, et nojah, et ka ühest korrast võib juhtuda rasedus. Seda siis kerge irooniaga/naljaga, kuna kõik eelmised rasestumised on meil ju nii pikalt aega võtnud. Ja rohkem sellele teemale ei keskendunud. No ja kui siis päevad ära jäid, oli see kerge shokk, seda heas mõttes. Kuidagi uskumatu tundus siis see kõik. Mitte fakt, et olen rase, kuna nii võiski ju juhtuda, arvestades seda ühte korda, vaid olin ju vaimselt valmis tööle minema (väiksem laps pidi just lasteaeda minema), ajaliselt olid kõik plaanid jm tehtud ning nüüd siis pidin harjuma teadmisega, et jään ikkagi veel koduseks edasi. Kuidagi imelik ja tuim tunne oli, kuna last pikalt planeerides ja siis lõpuks õnnestudes, oli rõõm ja tohutu elevus. Viimase lapsega oli rõõm, aga samas kuidagi uskumatu enesetunne. Seda raske kirjeldada. Igatahes oli ka viimane väga oodatud laps ning kui harjusin mõttega, et jälle saame lapse ning juba kolmanda väikese vanusevahega (kaks esimest last olid siis juba päris suured), siis möödusid kõik kuud tohutus ootusärevuses. Naersime kogu aeg, et tema siis meie üllatusbeebi, kes väga tahtis meie juurde tulla ning oli selline isepäine, et no mis te siin planeerite, mina tulen siis, kui mina tahan….
Aga hetkel siis jätsin märtsis tabletid ära, kaks kuud lasin kehal puhata ning eelmisest kuust ehk siis praegu teine tsükkel, oleme valmis uut beebit tervitama. Kuna vanust omajagu, siis eks näis, millal meile see tilluke ime antakse. Igatahes pöidlad peos meile kõigile!

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Natuke kummaline lugeda, et kellelegi võib üllatusena tulla, et 40ndates on rasestumine raske, 43-selt põhimõtteliselt siiski ime. Munarakkude kvaliteet ja ov-de täisväärtuslik toimimine on ju teadagi madal.

Kui ma oma sugupuud vaatan, siis paljud esiemad on saanud lapsi 40+ vanuses. Üks suisa kõik kolm last. Kui rasestumisvastaseid vahendeid ei oleks, nagu tol ajal, siis arvan, et meil oleks praegusel ajal ka päris palju 50+ rasedaid. Nemad tegid rasket füüsilist tööd, elasid palju vähem, aga rasestusid.

Jah, arstid on lollid ega tea midagi ja ajavad niisama umbluud, et vanemana on rasestumine ja raseduse lõpuni kandmine keerulisem ja mingist vanusest suisa võimatu. Mispärast te siin juba kuuel leheküljel siis halate, kui see jutt puha vale on?

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.12 18:06; 30.04 17:59; 05.05 16:40; 18.06 08:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Natuke kummaline lugeda, et kellelegi võib üllatusena tulla, et 40ndates on rasestumine raske, 43-selt põhimõtteliselt siiski ime. Munarakkude kvaliteet ja ov-de täisväärtuslik toimimine on ju teadagi madal.

Kui ma oma sugupuud vaatan, siis paljud esiemad on saanud lapsi 40+ vanuses. Üks suisa kõik kolm last. Kui rasestumisvastaseid vahendeid ei oleks, nagu tol ajal, siis arvan, et meil oleks praegusel ajal ka päris palju 50+ rasedaid. Nemad tegid rasket füüsilist tööd, elasid palju vähem, aga rasestusid.

Jah, arstid on lollid ega tea midagi ja ajavad niisama umbluud, et vanemana on rasestumine ja raseduse lõpuni kandmine keerulisem ja mingist vanusest suisa võimatu. Mispärast te siin juba kuuel leheküljel siis halate, kui see jutt puha vale on?

Sa ei saa ikka aru,et need, kellel pole probleeme, ei käi siin “halamas”. Nemad lihtsalt jäävad rasedaks, saavad lapse ja asi korras.
Mul on neli sõbrannat vanuses 42-46 sel aastal emaks saanud, kaks neist esimest korda. Kui loomulikult või “mitteloomulikult” pole minu asi uurida, keegi neist pole jutuks võtnud, et “mitteloomulikul” teel. Tulemuseks igatahes terved ja ajalised lapsed, mis ongi kõige tähtsam.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, arstid on lollid ega tea midagi ja ajavad niisama umbluud, et vanemana on rasestumine ja raseduse lõpuni kandmine keerulisem ja mingist vanusest suisa võimatu. Mispärast te siin juba kuuel leheküljel siis halate, kui see jutt puha vale on?[/quote]

Vaata ringi, siin rubriigis on teisi teemasid ka peale meie vanurite oma. Ülejäänutes halavad enamasti noore(ma)d, et ei jää ja ei kanna välja. Lehekülgi teinekord veelgi rohkem;) Igas vanusegrupis on neid esimesel tsüklil jääjaid ja neid kes aastaid proovivad. Kui lootusrikkad ja optimismi süstivad teemad sind nii häirivad, ära loe seda teemat. Ja ole kohe täiesti rahulik – sinu väited mitterasestumise ja vanuse seosest ei tule meile, siin kirjutavatele vanuritele, uudisena.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 19 korda. Täpsemalt 19.12 20:37; 19.12 21:21; 21.12 11:15; 22.12 22:44; 08.01 14:32; 31.01 13:37; 01.02 09:55; 19.02 07:48; 15.03 13:30; 07.04 10:50; 09.04 09:37; 17.04 12:27; 04.05 18:43; 25.05 10:47; 08.06 10:40; 19.06 17:18; 02.10 09:21; 05.10 11:36; 15.11 10:58;
To report this post you need to login first.

Mina see, kellel olid heledad triibud ja hcg ei tõusnud hästi. Uh-s pole ka midagi näha. Hcg praegu 1600 ja 6 pluss 2 ndl. Ootan siis selle raseduse katkemist. Pluss on, et 1. tsükkel peale lap-I jäin rasedaks-ehk siis veel töötab värk. Aga munad pole enam kõik terved..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 10.04 12:23; 14.04 20:47; 28.04 09:21; 30.04 22:07; 05.05 11:00; 06.05 09:02; 25.05 11:09; 05.06 13:31; 08.06 16:29; 21.06 21:58; 24.07 09:47; 22.09 10:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uus elu. Lapsed eelmisest suhtest. Soov on ühinühine pesamuna saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka triibu ootel .Olemas 2 last ja ei mingit probleemi nuud siis jookseb 4 aasta ja ei midagi.Suur pinge ja stress vaid.Kontrollis käidud ,kuid ei midagi,vaikselt hakkan alla andma vanus tuleb peale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun soovitage head ja toredat arsti/kliinikut, kelle poole Tallinnas pöörduda. Suur tänu ette!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen 40. Triipe hakkasime püüdma 2016 sügisel. Esimene IVF katse jaanuaris 2018 ebaõnnestus ja järgmisel kuul ehk veebruaris kohe jäin loomulikul teel rasedaks, aga see rasedus peetus üsna raseduse alguses. Septembris siis uus IVF katse. Sel kuul proovime nüüd ka korra ise uuesti, äkki õnnestub. Munarakkude tagavara on väike ja ma väga lootusrikas enam ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Mandariin: keeruline olukord küll..aga miks kogu aeg ise proovida ei saa? Imed ju ka juhtuvad..

Minu kipakas rasedus vindus kaks kuud ja lõppes nüüd puhastusega. Muna tekkis, muud mitte. Pean ühe tsükli ära ootama ja siis proovime uuesti. Kiusatus oleks kohe proovida, aga siis ei julgeks vist oma arsti juurde nägu näidata..

Viljatusarstidest soovitan: ITK ja dr Erlang

Nrr olen

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 10.04 12:23; 14.04 20:47; 28.04 09:21; 30.04 22:07; 05.05 11:00; 06.05 09:02; 25.05 11:09; 05.06 13:31; 08.06 16:29; 21.06 21:58; 24.07 09:47; 22.09 10:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahepeal pidin pausi tegema, sest arst kirjutas igaks juhuks Visannette ravi peale, mille lõpetasin juunis. Sel põhjusel siis ka see, et alles sel kuul uuesti saame proovida. Minu viljatusravi arstiks on dr. Haldre.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina 42 ja sain oma triibud loomulikul teel. Mul samuti üks munajuha kinni aga teine vasak toimis ilusti ja nüüd 15 nädalat beebiootel. Käisime samuti juba konsultatsioonis aga otsustasine, et ei tee IVF kuna see tundus meeletu hormoonide süstimine ja samas nagu mõtlesime lõpuks, et kui tuleb siis tuleb ja kui ei siis ei pea tulema ja siis elame üksteise jaoks. Lasingi mõttes lapse saamise soovi lahti ja siis tuli kah kohe ???? Võtsin uut aastat vastu ise teadmata, et rase olen kuna 4 aastat polnud jäänud ja no ei jõudnud ja tahtnud enam elada nii, et iga kord ootad ja loodad. 6.jaanuaril olid päevad üle läinud ja mõtlesin, et peaks ikka testi tegema. Kaks triipu vaatas meile vastu. Ei julgenud rõõmu tunda kuna eelmisel aastal samal ajal peetus rasedus. Nüüd juba hakkab kohale jõudma ja loodan siiralt parimat. Teile soovin kiireid triipe ja küll nad tulevad!!!!!

Nüüd läks vist midagi valesti. Ma ei saa aru, kuidas sai aasta tagasi rasedus peetuda kui eelmises lauses märgid, et 4 aastat pole rasedaks jäänud. Ma ise enam imesid ei oota. 37a olin kui jätsime vahendid ära, et tuleks teine laps. On olnud mõned peetumised ja hiljem 3 IVFi, kus munarakud viljastusid, aga ei pesastunud. Nüüdseks olen 42 ja viimased 3 aastat pole üldse rasedaks jäänudki. Sinu lugu oleks küll rõõmus ja lootustandev uudis kui tõesti nii on, et peale 4 aastat mitterasestumist lõpuks triibud testil ning rasedus terve ja tugev.

Ma saan aru, et oled siia mitme inimese teksti kombo kokku keeranud, sest mina Ivf pole teinud. Ma ei saa su iroonilisusest suhtumisest aru aga ju oled pisut kinestunud või miskit. Ennem eelmise aasta rasestumist olime 4 aastat üritanud rasestuda ???? Suurt vahet ju pole, sest info mida tahan edasi anda on pigem see, et ärge lootust kaotage ja olge optimistid. Ootaja aeg on küll pikk aga jah kõik võimalik.

Olen 42 aastane kirja autor ja nüüdseks on rasedus 33 nädalas. Kõik ongi vôimalik ja loomulikul teel. Üks murekoht kimbutab mind nimelt mul on müoom mis kasvab koos kôhutibuga aga igale asjale on lahendus ja loodan, et kôik läheb hästi. Müoom on sünnitusteede lähedal ja vôib juhtuda, et ma ei saa ise sünnitada lihtsalt. Paari ndl pärast saan teada kuidas arst otsustab. Muidu kôik muu väga hästi ja vanusega kôrgusega lapse ootamise kvaliteet pole kuidagi madalam kui ma 25 last ootasin.
Jôudu ja jaksu teile kôigile ja ârge kaotage lootust.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 09.01 17:13; 12.01 16:55; 18.01 22:07; 17.03 18:13; 23.03 07:48; 24.07 19:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii tore oli lugeda vahvaid lugusid oma vanuste kohta, kritiseerijate kirju lihtsalt ignoreerisin. Planeerisime ka aasta aega beebit, aga no mitte ei õnnestunud, mees oli lausa väsinud, kuigi tahtis ka väga, aga ilmselt minu peale käimine eriti kaasa ei aidanud. Arsti sõnul kõik korras ning tuleb rahulikult võtta. Kevadel loobusin, kui pole ette nähtud siis pole mõtet punnitada. Võtsin täitsa vabalt ja lihtsalt nautisime. Täna 11+2 rasedust ja esmaspäeval nägin meie pisikest juba ultrahelis aktiivselt liigutamas käsi ja pead. Nüüd tuleb loota, et Oscar nädala pärast korras on.
Kõigile meile edu ja armastust.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.07 16:36; 16.08 18:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui siin on inimene, kes rasestus 45-lt, kas siis 46-lt on ka veel lootust või šansid vähenevad iga kuuga? Lugedes kirjandust tuuakse pidevalt välja statistika, et üsna võimatu selles vanuses.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ultrahelis käidud ja kõik vägagi hästi, tänaseks rasedust 14+4. Kuigi enne pabistasin hirmsasti, siis peale arstil käiku tuli minusse rahu. Ma vist küsisin igat asja mitu korda üle, et ikka kindel olla, et kõik korras. Öeldi, et mingeid lisaprotseduure pole vaja. Olin kuulnud, et üle 35 aastastele tehakse kõigile lisauuringud. Ämmaemand ütles, et nii see pole. Millised on teie kogemused, kas on mõtet midagi tasulist juurde teha, mitte uudishimust vaid just riskide hindamiseks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.07 16:36; 16.08 18:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ultrahelis käidud ja kõik vägagi hästi, tänaseks rasedust 14+4. Kuigi enne pabistasin hirmsasti, siis peale arstil käiku tuli minusse rahu. Ma vist küsisin igat asja mitu korda üle, et ikka kindel olla, et kõik korras. Öeldi, et mingeid lisaprotseduure pole vaja. Olin kuulnud, et üle 35 aastastele tehakse kõigile lisauuringud. Ämmaemand ütles, et nii see pole. Millised on teie kogemused, kas on mõtet midagi tasulist juurde teha, mitte uudishimust vaid just riskide hindamiseks.

Mina lasin teha, noh Oscar nagunii, kuid võtsin ka Panorama lisaks, vanuse tõttu, et olla kindel, et kõik ikka on korras. Kõik oli korras 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 19.12 22:44; 24.12 08:03; 08.01 16:00; 08.01 22:10; 09.01 08:07; 06.04 19:00; 10.04 13:17; 11.04 15:29; 14.04 17:19; 17.04 15:15; 18.04 14:20; 20.04 22:08; 03.05 15:02; 16.08 19:38; 27.10 22:26; 15.11 16:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ultrahelis käidud ja kõik vägagi hästi, tänaseks rasedust 14+4. Kuigi enne pabistasin hirmsasti, siis peale arstil käiku tuli minusse rahu. Ma vist küsisin igat asja mitu korda üle, et ikka kindel olla, et kõik korras. Öeldi, et mingeid lisaprotseduure pole vaja. Olin kuulnud, et üle 35 aastastele tehakse kõigile lisauuringud. Ämmaemand ütles, et nii see pole. Millised on teie kogemused, kas on mõtet midagi tasulist juurde teha, mitte uudishimust vaid just riskide hindamiseks.

Mul raseduse suurus tänaseks 14 + 2. Lasin lisaks Oscarile teha ka Panorama testi. Nii Oscaris kui ka Panoramas olid kromosoomhaiguste riskid kõik madalad. Mul on IVF rasedus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanus 41, ühest hooletust vahekorrast jäin kohe rasedaks. Eelmine laps alles kahene ja tookord rasestusin kohe esimesel katsel. Nii et pole alati vanus takistuseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ultrahelis käidud ja kõik vägagi hästi, tänaseks rasedust 14+4. Kuigi enne pabistasin hirmsasti, siis peale arstil käiku tuli minusse rahu. Ma vist küsisin igat asja mitu korda üle, et ikka kindel olla, et kõik korras. Öeldi, et mingeid lisaprotseduure pole vaja. Olin kuulnud, et üle 35 aastastele tehakse kõigile lisauuringud. Ämmaemand ütles, et nii see pole. Millised on teie kogemused, kas on mõtet midagi tasulist juurde teha, mitte uudishimust vaid just riskide hindamiseks.

Kui viimati last ootasin (siis olin 42-ne), soovitas naistearst ka Panoramat (toona õigupoolest oli ITK-s Harmony, suht sarnane asi), selle kõrval Oscarit ei olnud enam vaja teha. Rõhk on sõnal “soovitas”, kohustuslik ei olnud ükski lisauuring. Muidugi ma tegin selle uuringu, et olla ikka nii kindel kui vähegi saab. Kõik oli korras ja pisikese kirsina tordil andis see test lapse soo ka teada.

R

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 20.04 19:30; 20.04 22:21; 22.04 14:52; 28.04 10:59; 30.04 16:13; 01.05 07:05; 28.05 10:10; 18.08 14:34; 15.11 15:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul vanust 39. Toimetasin Tartus dr Ehrenbergi all, väga rahul arstiga. Esimene ivf ebaõnnestus, külmaring läks õnneks ja hetkel varajane rasedus. Siirdati loomulikku tsüklisse ilma ravimiteta ja õnnestus. Soovin edu ja palju kannatlikkust kõigile!

Mammu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ultrahelis käidud ja kõik vägagi hästi, tänaseks rasedust 14+4. Kuigi enne pabistasin hirmsasti, siis peale arstil käiku tuli minusse rahu. Ma vist küsisin igat asja mitu korda üle, et ikka kindel olla, et kõik korras. Öeldi, et mingeid lisaprotseduure pole vaja. Olin kuulnud, et üle 35 aastastele tehakse kõigile lisauuringud. Ämmaemand ütles, et nii see pole. Millised on teie kogemused, kas on mõtet midagi tasulist juurde teha, mitte uudishimust vaid just riskide hindamiseks.

Kui viimati last ootasin (siis olin 42-ne), soovitas naistearst ka Panoramat (toona õigupoolest oli ITK-s Harmony, suht sarnane asi), selle kõrval Oscarit ei olnud enam vaja teha. Rõhk on sõnal “soovitas”, kohustuslik ei olnud ükski lisauuring. Muidugi ma tegin selle uuringu, et olla ikka nii kindel kui vähegi saab. Kõik oli korras ja pisikese kirsina tordil andis see test lapse soo ka teada.

R

Mitte ükski uuring ei ole muide kohustuslik, kõik on vabatahtlikud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.08 06:15; 19.08 06:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ultrahelis käidud ja kõik vägagi hästi, tänaseks rasedust 14+4. Kuigi enne pabistasin hirmsasti, siis peale arstil käiku tuli minusse rahu. Ma vist küsisin igat asja mitu korda üle, et ikka kindel olla, et kõik korras. Öeldi, et mingeid lisaprotseduure pole vaja. Olin kuulnud, et üle 35 aastastele tehakse kõigile lisauuringud. Ämmaemand ütles, et nii see pole. Millised on teie kogemused, kas on mõtet midagi tasulist juurde teha, mitte uudishimust vaid just riskide hindamiseks.

Mul on kaks last vanuses 35+ sünnitatud ja kummagi puhul polnud probleemi looteveeanalüüsile saamisega. Nüüd on aeg kümmekond aastat edasi läinud, võib-olla on asjad muutunud. Kui ma nüüd googeldasin, siis ma küll kusagil ei näinud, et vanus oleks selle uuringu näidustus. Ilmselt on asi selles, et jube kalliks läheks kõigi nende 35+ või 37+ vanuses rasedate analüüsimine. Praegu on muidugi OSCAR, mida minu ajal ei olnud, oli vaid kuklavoldi mõõtmine.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.08 06:15; 19.08 06:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka triibu ootel. Vanust 43, kodus juba 2 last (10a ja 7a) ning kevadel olin sunnitud raseduse katkestama (Downi sündroom). Esimesed kaks rasedust on tulnud peale paari aastast ootamist, kolmas tuli teisel tsüklil ja siis selline “üllatus”. Tsükkel on mul kogu aeg olnud ebaregulaarne 30-42 päeva. Nüüd peale katkestamist aga oli tsükkel mitu kuud hoopiski 21 päeva. Sel kuul ostsin OV testid, et kontrollida, kas nii lühikeses tsüklis üldse OV toimub või on tabletid kõik segamini keeranud. See tsükkel tundub tulevad 27-28 päeva ja OV testil oli triip olemas. Nüüd ootan ja loodan, aga samas ikka natuke pabistan ka. Arst ütles küll, et kromosoomihäire kordumise tõenäosus on 2%, aga eks vanusega kaasnevad rsikid ikka panevad muretsema. Lubasin küll endale, et ei hakka sel korral rasestumise pärast stressama, aga ei õnnestu kuidagi, ikka ootan neid triipe ja muretsen, et kas üldse rasestun.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen 41 ja elu jooksul ilmselt kõige ebavajalikum retseptiravim, mida olen kasutanud, on rasestusvastased vahendid mitme aasta jooksul 🙂
Olen rasestunud elu jooksul 5 korral, neist on ilmale tulnud kolm last ja neljas tulemas (üks rasedus peetus varakult). peale esimest last, mis juhtus tõesti täiesti kogemata, pole ükski tulnud kiiremini, kui 5 aasta jooksul – laste vanuste vahed 8a, 9a ja nüüd tulemas 7 aastane vanusevahe eelmise lapsega.
Kui nii võtta, siis olengi suure osa oma elust olnud triibupüüdja ja tean, et rasestumine võib olla raske igas vanuses.
Viimase lapse, keda hetkel ootan, osas olin tegelikult juba lootuse kaotanud. Soovisin väga väikese vanusevahega last eelmisega, et lastel oleks seltsim koos kasvada ja endal vahva kahe väikesega toimetada. Ei kasutanud vahendeid algusest peale. Saavutasin 2 aastat tagasi peetunud raseduse ja kuigi püüdsime mõnda aega edasi, siiski mõttes juba loobusime – vanust juba on, riskid kõrgemad ja lõppude lõpuks meil ju on juba mitu toredat last 🙂 Seega viimane rasedus tuli kuigi oodatult, siis ikkagi üllatusena. Võib mõelda, et kuidas saab tulla üllatusena, kui midagi vältimiseks ju ei kasuta – kuid kui oled suure osa elust, sh raseduseks parimas vanuses, püüdnud, üritanud, lugenud ov jms – ja pole ikka õnnestunud, siis 40+ olles loobunud ov jälgimisest ja kõigest muust soosivast, tuleb positiivne rasedustest ikka üllatusena.

Soovin, et kõik siinsed püüdjad saaksid oma oodatud triibud!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Mina 39. Juunis jäin rasedaks, aga tekkis ainult lootemuna ja lõpuks pidin puhastusele minema. Esimese päris tsükliga jäin uuesti rasedaks. Nüüd ootan esimest vastuvõttu, et uurida, kuidas on..hcg tõuseb ilusti, mitte nagu eelmine kord.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 10.04 12:23; 14.04 20:47; 28.04 09:21; 30.04 22:07; 05.05 11:00; 06.05 09:02; 25.05 11:09; 05.06 13:31; 08.06 16:29; 21.06 21:58; 24.07 09:47; 22.09 10:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh, seeniorid – kas kellelgil on häid uudiseid?
Mul endal kahjuks mitte…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 19 korda. Täpsemalt 19.12 20:37; 19.12 21:21; 21.12 11:15; 22.12 22:44; 08.01 14:32; 31.01 13:37; 01.02 09:55; 19.02 07:48; 15.03 13:30; 07.04 10:50; 09.04 09:37; 17.04 12:27; 04.05 18:43; 25.05 10:47; 08.06 10:40; 19.06 17:18; 02.10 09:21; 05.10 11:36; 15.11 10:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh, seeniorid – kas kellelgil on häid uudiseid?

Mul endal kahjuks mitte…

Minul kahjuks pole. Vanust 40. Eks ikka loodan, kuid jah….

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 19.12 22:13; 19.12 22:15; 20.12 22:24; 20.12 22:26; 21.12 15:35; 21.12 15:40; 22.12 20:44; 18.01 19:34; 19.01 10:17; 31.01 18:49; 08.02 19:35; 18.02 20:43; 18.02 22:42; 26.02 20:49; 27.03 22:52; 12.04 22:38; 20.04 20:04; 02.10 23:15;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 199 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine 39+ triibupüüdjad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.