Esileht Pereelu ja suhted 4-5 päeva lastega soojal maal

Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )

Teema: 4-5 päeva lastega soojal maal

Postitas:

Soojale maale palme vaatama reisimine ei ole lapse esmavajadus.

Kas sa lubad endale vaid neid asju, mis on esmavajalikud? Kas sa ei tee mitte kunagi ühtegi ostu ega muud kulutust, kui need ei ole hädatarvilikud?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soojale maale palme vaatama reisimine ei ole lapse esmavajadus.

Kas sa lubad endale vaid neid asju, mis on esmavajalikud? Kas sa ei tee mitte kunagi ühtegi ostu ega muud kulutust, kui need ei ole hädatarvilikud?

25-aastaselt palme näinud kägu:
Te rebite mu sõnavõtu kontekstist ja järeldate asju, mida ma pole väitnud.
Ainus, mida mina ütlesin, oli, et elatisevaidluste puhul reisimisvajadusele rõhumine on kohatu, kui seda lahuselava vanema sissetulek ka kooselu puhul ei võimaldaks. Kui selleks raha on, siis on see lastele tore meelelahutus (ka see on mu kommentaaris kirjas). Kui lahus elav vanem ise reisib, tuleks seda võimaldada ka lastele. Kui lahus elav vanem saab elatise kõrvalt hädavaevu arved maksuud, siis ei ole elatise suurendamine argumendiga, et aga lapsed tahavad ju palme näha põhjendatud.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.05 12:48; 20.05 18:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja olen. Loen ja imestan. Mis elatisraha? Miks vaidlus sel teemal? Ma pole ju kuskil väitnud, et elatist saan (ei saa, elame õnnelikult koos).
Küsimus oli ju hoopis ideedes, missugust riiki võiks külastada.
Kägu, kes Sa lastega 4-ks päevaks Türki lähed?
Kuhu piirkonda lähete?

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.05 11:15; 19.05 21:06; 20.05 21:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja olen. Loen ja imestan. Mis elatisraha? Miks vaidlus sel teemal? Ma pole ju kuskil väitnud, et elatist saan (ei saa, elame õnnelikult koos).

Küsimus oli ju hoopis ideedes, missugust riiki võiks külastada.

Kägu, kes Sa lastega 4-ks päevaks Türki lähed?

Kuhu piirkonda lähete?

Alanya. Kleopatra rand on imeilus. Kemer mulle ei istunud nt.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.05 08:41; 20.05 21:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

melt. Laste TEGELIK huvi pole ju näha palmi, vaid saada reisile, ujuda ja soojas sulistada. Seetõttu ongi koomiline teemaalgataja siirusele pretendeeriv väide, et laste unistus on näha palme. Kes seda usub. Kui neil oleks üliarenenud botaanikahuvi, siis nad tõepoolest istuks botaanikaaias.

Napakas oled või? Minu 6- ja 9-aastased ka unistasidki palme näha. Lisaks unistasid mitu aastat sellest, et NÄHA, kuidas looduses kasvavadki apelsinipuud apelsinidega. Mis selles imelikku on?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käod, milleks te õelutsete, kas teemaalgataja küsis, et kes üldse on palme näinud ja mis vanuses, kas laps peaks palme nägema või ei, kas see on raiskamine või ei, kas suvalisel kodanikul on võimalus lastega soojale maale minna või ei.
Teemaalgataja ju seda ei küsinud, kui soovite vastata siis vastake küsimusele, aga ärge avaldage oma arvamust suvalistele probleemidele ja ärge õelutsege.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.05 12:10; 24.05 12:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen 40 pole kunagi lõunas käinud ega oska igatseda ka palmi all olemist.

Keda see küll huvitab?

Selleks peab ikka väga naiivne olema, et uskuda seda, et laste soov sõita soojale maale puhkama on ajendatud nende botaanilisest süvahuvist palmide vastu. Lausa eluunistusest palmi näha. Nende unistus on palmi näha? Näevad ära, tudeerivad, teevad märkmeid ja võiks õhtul tagasi lennata?

No ei…iga ema saab aru, et selle taga on midagi muud. Näiteks lapse kadedus mõne sõbra reiside üle, tahaks ise ka rääkida, et näe, käisin siin ja seal. Ning ilmselt ka soov soojas vees sulistada.

Laste süvahuviga palmide vastu seda põhjendada on küllalti pinnapealne. KUI neil tõesti oleks meeletu huvi palmide vastu, istuksite ülepäeviti botaanikaaias ja sul oleks kodus laste nõudmisel juba riiulis jooksev meeter botaanikaraamatuid palmidest.

Mis sul viga on, kas nüüd on päev korda läinud, said ÕELUTSEDA.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.05 12:10; 24.05 12:15;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )


Esileht Pereelu ja suhted 4-5 päeva lastega soojal maal

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.