Esileht Pereelu ja suhted Aastavahetuseks üksi

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 49 )

Teema: Aastavahetuseks üksi

Postitas:

Kärgpere meil, mehel detsembris puhkus nädal, minul sel aastal puhkust enam saada pole. Mees otsustas, et läheb oma tütrega reisile. Muidu polekski midagi sellest aga uue aasta võtvad nad vastu minust eemal koos, st olen Eestis üksi. Olen ma nüüd suur egoist kui oma solvumist välja näitasin!? Kuidas teie reageeriksite?

+5
-33
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.12 14:07; 05.12 15:26; 05.12 16:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei solvuks. Aastavahetust võib tähistada ka sõpradega või tõesti kasvõi üksi kodus. Olen korra aastavahetusel üksi kodus olnud, väga mõnus oli. Võid ju mõne sõbranna külla kutsuda või ise kellelegi külla minna või enda perega tähistada (kui on õdesid-vendi, või vanemetega).

+25
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas sul sõpru või sugulasi pole, kellega koos aastavahetust tähistada?
Üldse, miks see nii jube on, et aastavahetusel üksi oled? Saad teha täpselt mida tahad, lugeda, vaadata telekat, magada, süüa, juua, noh mida iganes.

+21
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas sul sõpru või sugulasi pole, kellega koos aastavahetust tähistada?

Üldse, miks see nii jube on, et aastavahetusel üksi oled? Saad teha täpselt mida tahad, lugeda, vaadata telekat, magada, süüa, juua, noh mida iganes.

tõesti nii tore on lugeda kui igal pool inimesed pidutsevad ja saluute lasevad!
mina olen ka üksi ja kurb, et nii juhtus-ühed sõidavad sinna, teised tänna. samuti kärgpere värk ja mina kuidagi mängust väljas:(

+4
-20
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb, kas sa oskad ja tahad ka üksi olla? Mina ei solvuks, vaid sisimas (salaja) oleks üsna rõõmus selle üle, et ma saan mitu päeva olla iseoma peremees, minna kuhu tahan. Sul pole kuhugi aastavahetusepeole minna vms? Või teha omale kodus hea olemine. Uhh, kus ma oleks õnnelik, et vaaritama ja võõrustama vahelduseks ei pea!

Teisest küljest ei oleks mul kahju, kui mees oma tütrega kvaliteetaega veedab, eriti kui tütar teda suhteliselt harva näeb (st koos ei ela). Jõulud saate ju koos olla mehega, lisaks kasvõi 360 päeva aastas.

+25
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.12 14:14; 07.12 08:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alati saab ju tööandjalt küsida palgata puhkust.

+7
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina oleksin ka natuke solvunud, kuidagi ei tahaks aastavahetusel üksinda olla, ikka oma kõige kallimatega soovin uue aasta vastu võtta. Aga see olen mina, üldse ei vaata halvasti nende poole, kes üksi soovivad olla!

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleksin üliõnnelik.

+15
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ma nüüd suur egoist kui oma solvumist välja näitasin!?

Jah, mina ja maailm suhtumine.

Ise ju oled end selliselt nurka elanud, et ühtegi sõpra pole, kelle poole end pressida, isegi töökaaslast, samasugust üksikut ei ole, sest sa ei viitsi kellegagi ka seal suhelda ja mis kõige põhilisem – ise üksi olla ka ei oska.

Krt, pudel halba vahuveini (jah, õigesti lugesite), lemmiksnäkid omale koju, diivan, telekas, arvuti, mis on paksult täis teisi üksikuid perekoolikaid ja elu on lill.

+26
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.12 14:47; 05.12 15:53; 05.12 16:36; 07.12 17:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kärgpere meil, mehel detsembris puhkus nädal, minul sel aastal puhkust enam saada pole. Mees otsustas, et läheb oma tütrega reisile. Muidu polekski midagi sellest aga uue aasta võtvad nad vastu minust eemal koos, st olen Eestis üksi. Olen ma nüüd suur egoist kui oma solvumist välja näitasin!? Kuidas teie reageeriksite?

Issand, vabadus! Ma vist naerataksin totakalt ja siis ütleks tütrele, et kuule, helista ikka.
Edit: aa, ma ei lugenud korralikult, see pole mitte sinu tütar vaid mehe oma. Hm. Kärgperenduse korral tuleb selliste asjadega leppida ja ikkagi – vabadus.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult oled küll egoist ja loll ka. Saaks aru, kui mees läheks sõpradega reisile, aga ta läheb tütrega, mis on väga tore ja näitab, et tegu on hea mehega. Vähemalt lastest hoolib.

+23
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.12 15:04; 05.12 15:57; 05.12 16:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimese hooga solvuks ka kindlasti, mul ego selline lollakas, aga kui too maha rahuneb, siis pärast oleks rahul. Ei tea, ma arvan, et sõltub suhte kvaliteedist. Olen ka aru saanud, et igatsus peab teineteise järele olema, siis ei teki rutiini.

Tore mees sul minumeelest. Hästi tore idee minna tütrega, kellega koos igapäevaselt ei olda, kahekesi koos reisima. Ole õnnelik, et mingi kuradi tropiga ei ela, kes oma lapse ära unustab.

+18
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimese hooga solvuks ka kindlasti, mul ego selline lollakas, aga kui too maha rahuneb, siis pärast oleks rahul. Ei tea, ma arvan, et sõltub suhte kvaliteedist. Olen ka aru saanud, et igatsus peab teineteise järele olema, siis ei teki rutiini.

Tore mees sul minumeelest. Hästi tore idee minna tütrega, kellega koos igapäevaselt ei olda, kahekesi koos reisima. Ole õnnelik, et mingi kuradi tropiga ei ela, kes oma lapse ära unustab.

Selles see asi ongi, et meil külalissuhe, mees elab hoopis tütrega.Jah olen ego ja tahan tähtpäevi kallimaga veeta.Aga eks annan aru endale,et täiskasvanulik oleks mitte solvuda ega kade olla:)

+8
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.12 14:07; 05.12 15:26; 05.12 16:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen hea meelega üksi, vahin tv ja söön midagi maitsvat, rakketidest ei hooli

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas sul sõpru või sugulasi pole, kellega koos aastavahetust tähistada?

Üldse, miks see nii jube on, et aastavahetusel üksi oled? Saad teha täpselt mida tahad, lugeda, vaadata telekat, magada, süüa, juua, noh mida iganes.

tõesti nii tore on lugeda kui igal pool inimesed pidutsevad ja saluute lasevad!

mina olen ka üksi ja kurb, et nii juhtus-ühed sõidavad sinna, teised tänna. samuti kärgpere värk ja mina kuidagi mängust väljas:(

Kärjest väljas? No aga oled ju mesimumm, leia uus kärg ja on ka sinu aastavahetus meega täidetud.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.12 15:51; 05.12 16:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah olen ego ja tahan tähtpäevi kallimaga veeta.

Aga kõikide eesti meeste hulgast otsustasid omale kallimaks võtta sellise, kes elab tütrega koos ja veel armastab ka teda?

Sa ei ole ego, sa oled lihtsalt loll naine. Palun vabandust.
Terve ilm on neid täis, kes oma lastest ei hooli ja hea meelega end kuhugi naise juurde sokutaks.

+10
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.12 14:47; 05.12 15:53; 05.12 16:36; 07.12 17:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu eksmees läheb ka me ühise tütrega reisile, millest mul on vaid heameel. Võimalik, et äkki temast räägidki ???? Kui ma aga oleks sinu asemel, siis võib ju natuke tuska tekitada, et koos olla ei saa sel ajal, aga siiski leiaksin omale toredaid tegevusi ja ei põeks.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.12 15:04; 05.12 15:57; 05.12 16:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan vastuste eest.
Enam ei põegi???? vbl väljarääkimine aitas, vbl lihtsalt sain oma valest mõttemustrist aru.
Teema lõpetatud.

+11
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.12 14:07; 05.12 15:26; 05.12 16:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu eksmees läheb ka me ühise tütrega reisile, millest mul on vaid heameel. Võimalik, et äkki temast räägidki ???? Kui ma aga oleks sinu asemel, siis võib ju natuke tuska tekitada, et koos olla ei saa sel ajal, aga siiski leiaksin omale toredaid tegevusi ja ei põeks.

Mu mees läheb ka koos oma tütrega reisile, aga aastavahetusel on juba ammu tagasi. Mees tahtis mind ka tegelt kaasa, aga mul polnud nendel kuupäevadel võimalik vabu päevi saada. Ja kui südamest aus olla, siis ma väga ei olekski tahtnud minna, sest kolmekesi tuba jagades poleks olnud seda privaatsust, if you know, what i mean…wink, wink… ja see konkreetne riik mind ka väga ei tõmba, kuhu nad lähevad. Mul on hea meel, et nad kahekesi lähevad, sest mehe tütar on just sellises eas, et varsti ta ise enam ei ole huvitatud isaga reisimisest, vaid hakkab sõpradega seda tegema…
Ja aastavahetus üksi poleks ka probleem, olen ennegi olnud.

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.12 16:13; 07.12 11:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tähistan eksämmaga. Ta poeg on oma perega reisil. Nii juba aastaid. Meil on mõnus koos.

+15
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.12 16:16; 05.12 16:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selles see asi ongi, et meil külalissuhe, mees elab hoopis tütrega.Jah olen ego ja tahan tähtpäevi kallimaga veeta.Aga eks annan aru endale,et täiskasvanulik oleks mitte solvuda ega kade olla:)

algul rääkisid perest ja mehest ja nüüd hoopist külalissuhtest. siin on ikka suur erinevus. kui kaua teil see suhe üldse kestnud on?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tähistan eksämmaga. Ta poeg on oma perega reisil. Nii juba aastaid. Meil on mõnus koos. Muidu elan maal, siis lähen linna tulesärasse. Lapsed kes, kus. Ei pressi peale, et minuga oleks.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.12 16:16; 05.12 16:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selles see asi ongi, et meil külalissuhe, mees elab hoopis tütrega.Jah olen ego ja tahan tähtpäevi kallimaga veeta.Aga eks annan aru endale,et täiskasvanulik oleks mitte solvuda ega kade olla:)

algul rääkisid perest ja mehest ja nüüd hoopist külalissuhtest. siin on ikka suur erinevus. kui kaua teil see suhe üldse kestnud on?

liba teema, tal endalgi segi pidevalt ja siis hakkab vussima

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.12 15:51; 05.12 16:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu eksmees läheb ka me ühise tütrega reisile, millest mul on vaid heameel. Võimalik, et äkki temast räägidki ???? Kui ma aga oleks sinu asemel, siis võib ju natuke tuska tekitada, et koos olla ei saa sel ajal, aga siiski leiaksin omale toredaid tegevusi ja ei põeks.

Mu mees läheb ka koos oma tütrega reisile, aga aastavahetusel on juba ammu tagasi. Mees tahtis mind ka tegelt kaasa, aga mul polnud nendel kuupäevadel võimalik vabu päevi saada. Ja kui südamest aus olla, siis ma väga ei olekski tahtnud minna, sest kolmekesi tuba jagades poleks olnud seda privaatsust, if you know, what i mean…wink, wink… ja see konkreetne riik mind ka väga ei tõmba, kuhu nad lähevad. Mul on hea meel, et nad kahekesi lähevad, sest mehe tütar on just sellises eas, et varsti ta ise enam ei ole huvitatud isaga reisimisest, vaid hakkab sõpradega seda tegema…

Ja aastavahetus üksi poleks ka probleem, olen ennegi olnud.

Me puhul oleks see vist küll üsna kahtlane, kui ma ka kaasa läheks ???? Meile võiks ju meeldida ja tore olla, aga vaevalt, et eksmehe pruudile ja mu mehele see nii tore oleks ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.12 15:04; 05.12 15:57; 05.12 16:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

if you know, what i mean…wink, wink…

Kommentaar eemaldatud.
3.1. Oodatud on arendav ja konstruktiivne arutelu.

Perekooli Moderaator

+13
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.12 14:47; 05.12 15:53; 05.12 16:36; 07.12 17:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul endal lapsi pole?
Mine sõprade või vanemate juurde.
Miks mees ei võiks oma lapsega reisile minna?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma oleks täiesti rahul!
Pind vaba, kutsuks sõpru ja teeks pidu. Kindlasti toimub ka linnas miskit, läheks tantsima.
Või – ka üksi kodus olla meeldiks väga. Mingit ekstrahead toitu ostaks kindlasti.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen oma wlu s.o. 52 aastat jooksul olnud 1 korrda üksi vana-aastaõhtul kodus, olin siis 20+. Ema-isa kutsuti peole, venna pere ka – ja mõnuga olin selle õhtu üksi kodus. Kui siis sellest järgmisel päeval sõpradele rääkisin – kõik hakkasid kohe ohkima – miks sa ei helistanud!
Aga nii hea oli omaette olla….
Ma saan aru, et ollakse kade, et mees lähen oma lapsega reisile – no kuule, saa täiskasvanuks-

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.12 17:53; 05.12 23:52; 10.12 07:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aastavahetus ei ole küll kuidagi teistmoodi kui muud ööd. Minu mees on sel aastal aastavahetusel tööl, meie lapsega kahekesi kodus. Plaanin midagi head süüa teha, telekat vaadata ja kaugelt enne südaööd magama minna. Nii mõnus!

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks igale inimesele on olulised erinevad tähtpäevad. Ma oleks solvunud, kui ma ei saaks oma lapsega olla tema sünnipäeval ja perega jõulude ajal. Ülejäänud ei ole olulised. Täitsa üksi kodus olla võib-olla ka ei viitsiks aga tavaliselt alati on sõpruskonnas kuskil mõni pidu, millega liituda saab või siis hoopis ise midagi korraldada.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 49 )


Esileht Pereelu ja suhted Aastavahetuseks üksi