Esileht Pereelu ja suhted Abielusõrmustest. Vana ja uus.

Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )

Teema: Abielusõrmustest. Vana ja uus.

Postitas:

500-600euri kivide vahetuse peale.
Sellisel juhul paneks iga kuu ntx 100 euri kõrvale ja ostaks endale ise mehega läbi arutamata uue briljantidega sõrmuse.
Palju parem kui mehega tulutult tülitseda.
Kui su poolne säästmine majandusele mõjub, ehk müüb mees selle nö.”pereväärtuse ehte” ka maha ????

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks on exnaise abielusõrmus mehe käes???

Kust sa seda võtad? Mehe käes, ma saan aru, on mehe enda abielusõrmus. Abielusõrmuseid on minu teada kaks?

Teemaalgatuses on ju öeldud, et ‘mees viitas oma eelmisele abielusõrmusele’.

Mees kandis 9 briljandiga sõrmust? Nojah, maitse asi…

Just nii, mida sa jorised?

Meeste abielusõrmuse näide:

https://www.helzberg.com/media/catalog/product/i/m/imagesinitial16888141688814.jpg?quality=80&bg-color=255,255,255&fit=bounds&height=600&width=600&canvas=600:600

See on mehe abielusõrmus? Tahaks näha eesti heteromeest, kes sellist kannab. Ok, ei tegelikult ikkagi pigem ei tahaks. Mingid lõunamaised ilueedid vbl tõesti.

+4
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.09 18:05; 07.09 16:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja siin!
Kusjuures ongi selline sõrmus, nagu Käo postitatud pildil, ainult et äärmised randid on kollase kullaga.
Ja on tõesti mehe sõrmus ka kividega, nagu ka eelmine. Asi pole siin seksuaalses orientatsioonis, vaid selles, et ta oli abielus välismaal, kus sellised sõrmused on ka meestel väga tavalised. Meiegi ostsime oma sõrmused sealsamas välismaal natuke pärast abiellumist.
Hinda ma ei oska tõesti kuidagi kommenteerida (keegi küsis, mis kivid need nii odavad on). Käisin Kullassepa tn 3 kullassepa juures uurimas ja sain sellise vastuse. Usun, et see on piisavalt pädev koht ja nad ei saa endale mingite fake-kividega sehkendamist lubada.
Veel ühele Käole: ma ei sundinud teda endaga abielluma raseduse pärast, see oli ikka ühine otsus, kui leidus sobiv koht ja võimalus. Ja täitsa kaine peaga, kusjuures 🙂

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 04.09 15:29; 04.09 15:46; 06.09 03:20; 06.09 10:27; 08.09 13:17; 11.09 03:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kusjuures ongi selline sõrmus, nagu Käo postitatud pildil, ainult et äärmised randid on kollase kullaga.
Ja on tõesti mehe sõrmus ka kividega, nagu ka eelmine. Asi pole siin seksuaalses orientatsioonis, vaid selles, et ta oli abielus välismaal, kus sellised sõrmused on ka meestel väga tavalised.

Mis rahvusest sinu mees on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.09 16:18; 06.09 10:03; 08.09 16:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees on ikka eestlane, lihtsalt pikka aega mujal elanud ning sealsete kommete ja tavadega harjunud. Aga kuidas see asjasse puutub?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 04.09 15:29; 04.09 15:46; 06.09 03:20; 06.09 10:27; 08.09 13:17; 11.09 03:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina arvan, et praeguse naisega tunneb mees ennast pingevabalt, hästi ja turvaliselt, kelle ees ei pea teesklema ja esinema rikkamana kui oled. Eelmise naisega puges mees nahast välja, ostis kalleid sõrmuseid ja ikka asjast asja ei saanud. Eks ta sai targemaks ja teab nüüd, et armastuse sügavus ei näita mitte see, kui kalli kivi sa sõrmusele paned vaid hoopis muud asjad. Mees ilmselt ei tule selle pealegi et naine nendest sõrmustest taolise väärtustamise küsimuse teeb.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )


Esileht Pereelu ja suhted Abielusõrmustest. Vana ja uus.