Esileht Pereelu ja suhted Abikaasa on diivanikaunistus

Näitan 17 postitust - vahemik 31 kuni 47 (kokku 47 )

Teema: Abikaasa on diivanikaunistus

Postitas:

Miks peab kogu aeg rahmeldama?

Kas sa pole endaga rahul, et igasuguste asjadega tõmblema peab?

Äkki on viga sinus?

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.11 17:36; 20.11 07:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samas ma nagu ei lugenud ka välja, et teemaalgataja mehele ise mingeid ettepanekuid teeb kuhugi minna/midagi teha.

Sel laupäeval mõnus grilliõhtu teha-mees grillib ja naine teeb hea koogi. Kõigil hea meel, lastel ka, ma arvan. Õhtul saun ja külmad õlled.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.11 12:13; 19.11 18:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks peab kogu aeg rahmeldama?

Nagu ma aru saan, siis abikaasa ei ole teinud perekooli teemat, et “naine rahmeldab kogu aeg ringi”.
Temal ju sellega probleemi pole, sest ta ei ole ahistaja. Las rahmeldab, teda ei sega.
Ja pole ka tarvidust, et kõik inimesed oleks vaja mingitesse ainult endale sobivatesse raamidesse suruda.
Naise ON see probleem. Et kui inimene tema kombel ei rahmelda, siis “ta on imelik” ja selle kohta tuleb teha perekooli teema.

See oli ka see põhjus, miks ma arvasin, et kriis on tegelikult naisel, MITTE mehel.

Kohalikud meestevihkajad sellest muidugi aru saada ei taha ja on moodustanud ühisrinde selle “halva” mehe vastu.
Kuna teemaalgataja sellst ka ise aru ei soovi saada, siis ongi, et … otsigu omale mees, kes rahmeldab sama palju ja seetõttu sobib.
Lõppude lõpuks on siis kõik õnnelikumad. V.a. need kolm last muidugi, aga kes laste käest enne on küsinud?

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.11 12:45; 19.11 12:57; 19.11 13:16; 19.11 16:00; 19.11 18:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki ajab sind lihtsalt see närvi, et sina pead päeval tööd tegema, aga mees kõrval vedeleb ja vaatab telekat?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Te olete eluaeg rahmeldanud ja rüganud. Kas nüüd pole mitte aeg oma töö vilju nautida? Millal siis puhata, kui mitte just nüüd?

Tuletan meelde, et kirstu ei saa maist mammonat väga palju kaasa pakkida.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks ta ei või vedeleda, liiati kui tal pole praegu tööd teha, midagi ei põle, kõik toimib. Miks sa inimest rahule ei jäta!? Rabele ise, kui muidu ei saa või ei oska, miks sa teist sunnid. Praegu ongi puhkamise ja mõnulemise aeg, võib teha seda, milleks endal on isu.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen täheldanud, et see on keskealiste muttide harjumus- teha kõike jooksujalu, sahmida. Kuhu sul kiire on?

+8
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.11 12:20; 19.11 12:48; 19.11 13:32; 19.11 22:33; 21.11 23:33;
To report this post you need to login first.

Öelge mulle palun mida ettevõtta (maha jätmine oleks muidugi hirmus lihtne, aga… peab olema ju muu välja pääs!).

Palun ütle, mis loogika järgi sa sõnu kokku ja lahku kirjutad?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehk peaks TA tõesti uue projekti ette võtma ja lõpuks ka eesti keele ära õppima.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.11 17:36; 20.11 07:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja lõpuks ongi nii, et ma loen raamatuid õhtuti, tema istub teleka ees.

No kui kaalukausil on NatGeo või ajaloosaated telekast ja teisel pool Malluka või Vaido Neigause “elulooraamatud”, siis kuidas tundub – kumb elu rohkem raiskab?

Aga üldiselt nunnu provokatsioon.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja lõpuks ongi nii, et ma loen raamatuid õhtuti, tema istub teleka ees. Kogu meie kodune melu. Null tegevust.

Mis need tegevused on, mille sa välja oled pakkunud ja ta tagasi on lükanud? Kas sull ei sobi telekavatamine, aga kui tema ka loeks, oleks see OK? Võibolla ta nooremana rabeles kõvasti, et nüüd oleks mõnus kodu, kus kõik sujub, kus saaks lihtsalt olemist nautida? (Ja võibolla teda häirib, et teil on ILUSAD lapsed, aga tema lootis saada targad ja tublid lapsed.)

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust te võtate selle julmuse teist inimest nimetada “mutiks” lihtsalt seetõttu, et te temaga ühel meelel ei ole??

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust te võtate selle julmuse teist inimest nimetada “mutiks” lihtsalt seetõttu, et te temaga ühel meelel ei ole??

sest keskealine ongi mutt!

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.11 12:20; 19.11 12:48; 19.11 13:32; 19.11 22:33; 21.11 23:33;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

No isegi laisk koer tahab vähemalt kaks korda päevas õues käia ja üks kord võiks olla pikem tiir või jooks. Kui koera eest hoolitseda ei suuda, siis peaks selle ehk ära andma inimestele, kes suudavad.

Näita mulle palun lõik kus on kirjas, et ma koeraga ei tegele? Loomulikult käin õues, isegi kolm korda! Aga laisk on ta ikka. Pikem jalutuskäin ei ole mingi vahva sörk.. vaid loivamine. Koer ei ole ülekaalus, ega haige. Ongi selline.. Täpselt peremehe nägu ????

Mis tõug? Mul oleks kah sellist laisemat elukat vaja, aga kõik on nagu mingid elektrijänesed. Vanasti, kui mul koer oli, käisin iga õhtu kaks tundi temaga jalutamas. No tõesõna – koera peale kulus päevas rohkem aega kui lapse peale.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi kurja! Ma olen vabal päeval samasugune diivanikaunistus kui su mees. Ainult selle vahega, et pool päeva magan maha ja ülejäänud pool vaatan telekast filme. Ja mitte arendavaid saateid, nagu su mees. Täitsa mõttetut actionit ja möllu. Kolm nädalat pole koristamiseni jõudnud, hull väsimus on kogu aeg. Ainus vahe on selles, et mittevabadel päevadel raban tööd teha nagu loom. Reedeks toss väljas ning nädalavahetustel olen täiesti mõttetu mutt. Õnneks mu mees naerab selle peale, koristab ise suurema prügi ära elamisest ja ütleb, et ta pole näinud kedagi, kes võiks sisuliselt kogu päeva süüa ja magada. Pole aimugi, kaua ta naerab. Varsti hakkab ilmselt korralikumat naist otsima. Aga mis siis. No lihtsalt ei suuda isegi selle pärast ennast kokku võtta, sest nii vaimne kui füüsiline väsimus on meeletu. Nii kaunistangi diivanit.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Öelge mulle palun mida ettevõtta (maha jätmine oleks muidugi hirmus lihtne, aga… peab olema ju muu välja pääs!).

Palun ütle, mis loogika järgi sa sõnu kokku ja lahku kirjutad?

Mina olen ammu loobunud. See on jube, see kokku- ja lahkukirjutamine siin Perekoolis. Selles pole mitte mingit loogikat, ei tasu mitte otsima hakatagi.

Lepi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Püüdsin lugeda ridade vahelt. Kas tegelik põhjus nurinaks võib olla peidetud? Kas võib asi olla selles, et sa tunned puudust enda ja mehe vahelisest suhtest? Tema vaatab telekat ja on süvenenud ekraani. Kas sa sooviks temaga KOOS midagi kogeda ? Kas sa oled talle seda ka öelnud? Kas te koos ei taha telekat vaadata? Tehke filmiõhtu. Või on sul just vajadus kodust välja saada?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 31 kuni 47 (kokku 47 )


Esileht Pereelu ja suhted Abikaasa on diivanikaunistus