Esileht Ilu Advendikalender

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 41 )

Teema: Advendikalender

Postitas:

Soovitage häid kosmeetika ja ihuhoolduse advendikalenderid, mille sees oleks asjalik sisu. Douglas müüb mitut erinevat kalendrit üsna norm hinnaga aga… kas mulle ainult paistab või ongi sisu suht kräpp ja mõttetu? Äkki ikkagi on head tooted? On keegi Douglase omi ostnud ja proovinud? Kas on oma hinda väärt?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 08.01 17:38; 31.01 08:29; 17.11 21:42; 01.08 09:03; 26.08 07:36; 11.12 22:50; 23.03 11:54; 29.04 09:31; 12.08 17:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ostan aastaid babori oma, no niii hea.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostsin Makeup Revolutioni kalendri, usaldan nende kvaliteeti ja ka hind oli hea(36€) + sain ostes veel tasuta lauvärvipaleti kingituseks.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõttetud asjad. Mingid mini-tooted lihtsalt ju..

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõttetud asjad. Mingid mini-tooted lihtsalt ju..

Oleneb kalendrist, kallimatel on täissuuruses ning kokku tuleb palju odavam kui kõiki tooteid eraldi ostes.

Ise eelistangi mini variante, sest kasutan suht harva ja nendega on lootus, et asi saab enne säilivusaja lõppu otsa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui leiate midagi head ja odavat 🙂 pange link ka. Tekkis kohe huvi.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka mulle meeldib, et tooted on mini-suuruses, neid on hea reisidele kaasa võtta. Lisaks sellele tahan enne suure ostmist ära proovida mini-variandi peal, kas asi mulle üldse meeldib ja sobib. Kolmandaks – mulle meeldivad üllatused. 😀
Ei jõua ära oodata, millal esimese kalendriluugi avada saan ja näha, mis seal taga peidus on.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.11 21:42; 21.11 18:53; 21.11 18:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Douglas müüb ka advendikalenderid, kuid youtube-i review´s haigutas ühes augus tühjus. Toode ei olnud kukkunud isegi karbi põhja. Oli lihtsalt jäänud panemata. Tänu sellele ei julge Douglase omi osta. Seal muidu eraldi makeup ja body oma ja siis veel mingid lux variandid jms ka.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.11 21:42; 21.11 18:53; 21.11 18:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.elle.com/uk/beauty/make-up/g31076/the-best-beauty-advent-calendars-liberty-asos-jo-malone-diptyque/

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas 2021 kalendritega?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

HOIA Homespa kalendri tellisin sel aastal. Ei ole minitooted.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen erinevaid vaatanud, aga ükski ei pane ostma. Jah tooteid on sees suurema raha eest, mis on ahvatlev, aga ükskõik milliseid olen vaatanud siis seal oleks posu tooteid, mis tegelikult mul jääks kasutamata – aga eks see oleneb inimesest. Kuna nagunii kätekreeme, kehakreeme, näokreeme on olemas ja näkku paljud tooted ka ei sobi, siis pole miskit teha kui kalendris on mitu kätekreemi, megarasvane näokreem, väikesed ihupiimad vmt. Kokku võttes kuigi äge on avada, säästan rohkem kui ostan siiski selle konkreetse toote ja pigem kallima vastavalt vajadusele.

Huvitav on katsetada muidugi, aga vanus ole juba selline, et lemmikud asjad välja kujunenud ja kosmeetika kalendritega ei oska ka miskit peale teha, kus mitu küünelakki, mitu ripsmetušši, ehku peale toonis peitepulk jne. Ainus, mis korra mõtlesin oli babori ampullikalender, aga siiski tundub ka mõttetu katsetamise mõttes kuna näonahk pirtsakas see summa välja käia – pigem juba osta kallim ja konkreetne toode nt testri põhjal, mis tean, et sobib ja töötab.

Ainsad, mis endiselt kasutust leiavad oma kommi ja šokolaadikalendrid 😀 Kuigi ka nendega juhtus, et iga päev ei tahtnud ja kogunes varuks juba. Samas siis oli magusaisuga hea võtta.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Douglas müüb ka advendikalenderid, kuid youtube-i review´s haigutas ühes augus tühjus. Toode ei olnud kukkunud isegi karbi põhja. Oli lihtsalt jäänud panemata. Tänu sellele ei julge Douglase omi osta. Seal muidu eraldi makeup ja body oma ja siis veel mingid lux variandid jms ka.

No tühi auk on ka ju üllatus nagu kägu eespool soovis.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen Sothyse oma kord ostnud. Väga rahule jäin. Oli nii minitooteid, aga ka täissuuruses silmakreem, mis leidis pikalt kasutust. Kvaliteetsete brändide oma ostaksin veel. Douglase oma ei oska kommenteerida.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arvasin siiani, et advendikalendrid on väikeste laste jaoks.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

HOIA Homespa kalendri tellisin sel aastal. Ei ole minitooted.

Tegelikult on paljud siiski väiksemad, näiteks kehakoorijad 75ml, tavapurk on 200ml. Päevitusõli minipudel 30ml. Shampoon/palsam 50ml, nii väikest pole neil tavamüügis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arvasin siiani, et advendikalendrid on väikeste laste jaoks.

Miks? Jõuluvana ja päkapikud on ka lastele? Kui kurb elu.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks? Jõuluvana ja päkapikud on ka lastele? Kui kurb elu.

Kurb? Jõuluvana ja päkapikud on ilmselgelt lastele. Sa topid mehele kommi sussi sisse?

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks? Jõuluvana ja päkapikud on ka lastele? Kui kurb elu.

Kurb? Jõuluvana ja päkapikud on ilmselgelt lastele. Sa topid mehele kommi sussi sisse?

Mina olen 54 ja mu mees 61. Mina topin talle kommi sussi sisse ja tema ostab mulle sellel aastal suure pehme pandakaru. Mõlemad oleme õnnelikud. Vot nii.

+13
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen 54 ja mu mees 61. Mina topin talle kommi sussi sisse ja tema ostab mulle sellel aastal suure pehme pandakaru. Mõlemad oleme õnnelikud. Vot nii.

Aa okei, meie oleme täisealised.

+1
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen 54 ja mu mees 61. Mina topin talle kommi sussi sisse ja tema ostab mulle sellel aastal suure pehme pandakaru. Mõlemad oleme õnnelikud. Vot nii.

Aa okei, meie oleme täisealised.

Aga olge pealegi, kes keelab.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga olge pealegi, kes keelab.

Ma varem ei teadnud, et juba viiekümnendates peast segi minnakse 😀

0
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga olge pealegi, kes keelab.

Ma varem ei teadnud, et juba viiekümnendates peast segi minnakse ????

Mismõttes peast segi? Kuidas see väljendub?

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mismõttes peast segi? Kuidas see väljendub?

Et muututakse lasteaiaealiseks tagasi.

0
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen 54 ja mu mees 61. Mina topin talle kommi sussi sisse ja tema ostab mulle sellel aastal suure pehme pandakaru. Mõlemad oleme õnnelikud. Vot nii.

Sõbrapäeval pommitate teineteist südametega ka? 😀

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mismõttes peast segi? Kuidas see väljendub?

Et muututakse lasteaiaealiseks tagasi.

Kas päkapikud ei või siis täiskasvanutel käia? Mina sain päkapiku(mehe)käest eelmine aasta kõrvarõngad. Kas ma oleks pidanud need mehele näkku viskama ja ütlema: “Mida sa endale õige lubad?! Ma olen täiskasvanu!”

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas päkapikud ei või siis täiskasvanutel käia? Mina sain päkapiku(mehe)käest eelmine aasta kõrvarõngad. Kas ma oleks pidanud need mehele näkku viskama ja ütlema: “Mida sa endale õige lubad?! Ma olen täiskasvanu!”

Aga mida jõuluvana tõi? Kingitusi vahetatakse ja lastega peres käib jõuluvana tavaliselt jõuluistumistel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas päkapikud ei või siis täiskasvanutel käia? Mina sain päkapiku(mehe)käest eelmine aasta kõrvarõngad. Kas ma oleks pidanud need mehele näkku viskama ja ütlema: “Mida sa endale õige lubad?! Ma olen täiskasvanu!”

Aga mida jõuluvana tõi? Kingitusi vahetatakse ja lastega peres käib jõuluvana tavaliselt jõuluistumistel.

Jõuluvana tõi kingad. Aga mina rääkisin üldse päkapikkudest.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jube lugu kui inimesed nii lukku panevad end, 18 kukub ja hirm on isegi jõuluvana peale mõelda kuna vanaema ju ütles, et jõuluvana käib vaid lastel!

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jube lugu kui inimesed nii lukku panevad end, 18 kukub ja hirm on isegi jõuluvana peale mõelda kuna vanaema ju ütles, et jõuluvana käib vaid lastel!

18?Jõuluvana käibki lastel. Või käib teismelistel ka?

Või kui peres lapsi ei ole, siis tellite endale igal aastal kellegi jõuluvana tegema?

 

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 41 )


Esileht Ilu Advendikalender