Esileht Koolilaps algav kooliaasta

Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )

Teema: algav kooliaasta

Postitas:
Kägu

Aitäh selle skeemi eest, aga see kehtib ju ikka ainult üle 12-aastastele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seaduse järgi võib lähikontakti puhul ainult koolis käia, huviringis jms kohtades mitte.

Saad viidata, kuskohas see erisus kirjas on?

Jutt oli ju väikestest lastest, keda vaktsineerida veel ei saa. Nende kohta pole kuskil kirjas, et kui sümptomeid pole, siis koolis tekkinud kontakti järel trenni ei tohiks minna. (Ehkki minu arust oleks selline nõue loomulikult mõistlik.)

Ma olen ise perearst. Ka meile saadetud juhendis pole sõnagi juttu, et algklassilapsed, kellel koolis kontakt oli, ei tohiks trenni või mujale minna. Minu jaoks isiklikult on muidugi loogiline, et kui kontakt oli ja, heakene küll, lepime kokku, et kodu ja kooli vahet võib edasi käia, siis mujale vähemalt nende 10 päeva jooksul haigust laiali viia ei riski.

Nemad lähevad skeemil: nakkusjuhtum väljapool haridusasutust ja siis rakenduvad üldised karantiinireeglid (mitte kooli jaoks lihtsustatud). Kui on koolis tegutsev ring, siis võib edasi osaleda,

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen murelik muidugi. Laps 10-aastane, tahaks juba teda ka vaktsineerida. Teised pereliikmed kõik vaktsineeritud, vanavanemad ja onude-tädide pered ka. Muretsengi just lapse enda pärast. Avalikes siseruumides (sh bussis) kannab maski ja kasutab ninaspreid samamoodi nagu muudki pereliikmed. Aga ikka muretsen. Pigem eelistaksin siis juba distantsõpet, siiani oleme sellega kenasti hakkama saanud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nemad lähevad skeemil: nakkusjuhtum väljapool haridusasutust ja siis rakenduvad üldised karantiinireeglid (mitte kooli jaoks lihtsustatud). Kui on koolis tegutsev ring, siis võib edasi osaleda,

Miks nii? Teema oli ju ikkagi koolis tekkinud juhtumi kohta. Selle skeemi järgi neid ei testita ja nad võivad edasi käia nii koolis kui ka kõikjal mujal.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nemad lähevad skeemil: nakkusjuhtum väljapool haridusasutust ja siis rakenduvad üldised karantiinireeglid (mitte kooli jaoks lihtsustatud). Kui on koolis tegutsev ring, siis võib edasi osaleda,

Miks nii? Teema oli ju ikkagi koolis tekkinud juhtumi kohta. Selle skeemi järgi neid ei testita ja nad võivad edasi käia nii koolis kui ka kõikjal mujal.

Hmm, kas koolis tekkinud juhtum on siis kuidagi vähem ohtlik? Mujal ei või edasi käia seetõttu, et viiruse levikut piirata. Trennis on koos lapsed eri koolidest, samuti ei ole trenni puhul tegu põhiseadusliku õigusega.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nemad lähevad skeemil: nakkusjuhtum väljapool haridusasutust ja siis rakenduvad üldised karantiinireeglid (mitte kooli jaoks lihtsustatud). Kui on koolis tegutsev ring, siis võib edasi osaleda,

Miks nii? Teema oli ju ikkagi koolis tekkinud juhtumi kohta. Selle skeemi järgi neid ei testita ja nad võivad edasi käia nii koolis kui ka kõikjal mujal.

Hmm, kas koolis tekkinud juhtum on siis kuidagi vähem ohtlik? Mujal ei või edasi käia seetõttu, et viiruse levikut piirata. Trennis on koos lapsed eri koolidest, samuti ei ole trenni puhul tegu põhiseadusliku õigusega.

Vabandust, mina ei ole selle korra ja skeemi autor. Juhtisin lihtsalt thlp, kuidas seal on.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )


Esileht Koolilaps algav kooliaasta