Esileht Pereelu ja suhted Analüüsime Tinderi mehi

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 58 )

Teema: Analüüsime Tinderi mehi

Postitas:

Ajaviiteks. üks pilt peaks ütlema rohkem, kui sada sõna. Kusjuures, minu tähelepanekud ei ole kriitika, vaid tekitab lihtsalt küsimusi. Minu valikus on siis läbi libisenud vanusegrupp 30+ kuni 50+

Üllatavalt palju mehi paneb pilte üles lastega. Esiteks, see on laste suhtes veidi nõme. Sellises keskkonnas olla üles pandud. Teiseks, mida mees sellega märkida tahab? Et on hea isa, seega hea mees? Või et otsib oma lastele uut ema? Väga veider.

Paljud ütlevad, et ONS only (üheöösuhe siis). Aususe eest kindlasti punkt. Aga kas see ausus ka eesmärki täidab? Kas tõesti on naisi, kes korra ke.pi nimel kodust end välja veavad või tähendab see pakkumine lihtsalt üht õhtut, aga veidi mitmekesisema meelelahutusega?

Paljud mehed presenteerivad oma autot või mootoratast. Ilmselt on sel mingi meestepoolne sõnum, aga milline? Et loodavad leida motohuvilise kaaslanna?

Toredad on pildid, kus mehed suspedes merest välja tulevad. Vahel harva on mõnel ka päris kena keha.

+14
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 24.02 10:20; 25.02 20:33; 25.02 20:55; 25.02 23:24; 24.05 21:49; 25.05 08:39; 31.05 20:21; 31.05 21:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Stimuleeri parem oma kliitorit

+11
-18
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.02 11:41; 26.02 19:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovita parem mida teha, et teiste seast silma jääda Tinderis ja näidata välja, et oled tore mees kellega tahaks peret luua ja lapsi saada?

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.02 15:46; 26.02 09:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paljud mehed presenteerivad oma autot või mootoratast. Ilmselt on sel mingi meestepoolne sõnum, aga milline? Et loodavad leida motohuvilise kaaslanna?

Ma analüüsiks pigem sind ennast.

Kui rumal peab olema naine, kes paneb tähele mingit auto või motikapildiga meest?
Sellel teemal vestleminegi peaks jääma lapsepõlve…Sul paistab see olevat põnev probleem?

+5
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.02 15:55; 29.02 12:40; 29.02 16:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paljud mehed presenteerivad oma autot või mootoratast. Ilmselt on sel mingi meestepoolne sõnum, aga milline? Et loodavad leida motohuvilise kaaslanna?

Ma analüüsiks pigem sind ennast.

Kui rumal peab olema naine, kes paneb tähele mingit auto või motikapildiga meest?

Sellel teemal vestleminegi peaks jääma lapsepõlve…Sul paistab see olevat põnev probleem?

Analüüsi aga terviseks. Aga kui muud eriti mees ei presenteeri, siis jääb silma.

Kahju, et paljud ei kasuta tinderi võimalust about lahtrit kasutada, enda kohta veidi lisa kirjutada.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 24.02 10:20; 25.02 20:33; 25.02 20:55; 25.02 23:24; 24.05 21:49; 25.05 08:39; 31.05 20:21; 31.05 21:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ajaviiteks. üks pilt peaks ütlema rohkem, kui sada sõna. Kusjuures, minu tähelepanekud ei ole kriitika, vaid tekitab lihtsalt küsimusi. Minu valikus on siis läbi libisenud vanusegrupp 30+ kuni 50+

Üllatavalt palju mehi paneb pilte üles lastega. Esiteks, see on laste suhtes veidi nõme. Sellises keskkonnas olla üles pandud. Teiseks, mida mees sellega märkida tahab? Et on hea isa, seega hea mees? Või et otsib oma lastele uut ema? Väga veider.

Paljud ütlevad, et ONS only (üheöösuhe siis). Aususe eest kindlasti punkt. Aga kas see ausus ka eesmärki täidab? Kas tõesti on naisi, kes korra ke.pi nimel kodust end välja veavad või tähendab see pakkumine lihtsalt üht õhtut, aga veidi mitmekesisema meelelahutusega?

Paljud mehed presenteerivad oma autot või mootoratast. Ilmselt on sel mingi meestepoolne sõnum, aga milline? Et loodavad leida motohuvilise kaaslanna?

Toredad on pildid, kus mehed suspedes merest välja tulevad. Vahel harva on mõnel ka päris kena keha.

Kui vanad need üheöösuhet tahtvad mehed on? 40+ on juba tavaliselt päris õnnetu välimusega. 30ndates on samuti enamik paksud või koledad. Otsivad nad prostituuti või? Sest endal pole midagi küll pakkuda.

+4
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 25.02 20:42; 25.02 23:45; 25.02 23:47; 26.02 05:56; 28.02 07:39; 15.03 21:38; 15.03 21:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui vanad need üheöösuhet tahtvad mehed on? 40+ on juba tavaliselt päris õnnetu välimusega. 30ndates on samuti enamik paksud või koledad. Otsivad nad prostituuti või? Sest endal pole midagi küll pakkuda.

No minu kogemus ütleb, et fotode järgi on neid igasuguseid. On kobedamaid ja on küsitavaid. Ise pole ühtegi sellist paremale lükanud (st sobivaks tutvumiseks), aga huvitav oleks küll kuulda, kas mõni naine on sellise tüübiga matchi (klappimine) teinud, et mida siis reaalsuses pakuti. Ma ise eeldaks, et selline idee, küll üks õhtu, on mitmekesine ja huvitav, seks kaasa arvatud, mitte lihtsalt tühi panounistus.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 24.02 10:20; 25.02 20:33; 25.02 20:55; 25.02 23:24; 24.05 21:49; 25.05 08:39; 31.05 20:21; 31.05 21:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Stimuleeri parem oma kliitorit

Te diskrimineerite ebaõiglaselt neid, kellel pole kliitorit. Mis me peame karvamütsi radika vahele panema?

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paar aastat tagasi jooksin omal sarvi maha ja ühel peol tutvusin ühe 35+ mehega, kellega lõpetasime õhtu tema juures. Kuna samal ajaperioodil oli mul ka konto Tinderis, siis sattus ta profiil mulle seal ette. Kirjas oli, et otsib üheöösuhteid. Meil oli neid ONS tegelt päris mitu veel…seks oli hea. Tüüp oli muidu suhtes.

+6
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.02 22:29; 26.02 08:56; 29.02 13:59; 25.05 20:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris tore ju, kui saab kohe teada, et otsib ainult seksi või lapsed on juba olemas. Mulle ei sobi kumbki variant, seega saab eos sellised välistada. See on palju hullem, kui see hiljem välja tuleb. Olin omal ajal suur Tinderdaja, kokku üle 30 deidi sai tehtud.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovita parem mida teha, et teiste seast silma jääda Tinderis ja näidata välja, et oled tore mees kellega tahaks peret luua ja lapsi saada?

Väga ei oska aidata. Ise otsin head seltskondlikku ajaviidet.

Küll aga pakun, et korja ära fotod, kus oled õllekannu või sigaretiga, samuti näpud harali ossipildid. Pildid lastega saadavad segaseid sõnumeid ja vaevalt, et lapsed rõõmsad on, et nende näod Tinderis üleval. Pigem kirjutada about alla, et sul lapsed. Humoorikas kirjavigadeta tekst enda ja oma huvide kohta annab kindlasti palju juurde. Mõni hobiga pilt, mõni soliidne pilt.

Ja kui ikka ise pole Mr Adonis, siis tasub ka tüdrukuid pigem omast liigast matchida, mitte lopsaka büstiga modelle.

+16
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 24.02 10:20; 25.02 20:33; 25.02 20:55; 25.02 23:24; 24.05 21:49; 25.05 08:39; 31.05 20:21; 31.05 21:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui vanad need üheöösuhet tahtvad mehed on? 40+ on juba tavaliselt päris õnnetu välimusega. 30ndates on samuti enamik paksud või koledad. Otsivad nad prostituuti või? Sest endal pole midagi küll pakkuda.

No minu kogemus ütleb, et fotode järgi on neid igasuguseid. On kobedamaid ja on küsitavaid. Ise pole ühtegi sellist paremale lükanud (st sobivaks tutvumiseks), aga huvitav oleks küll kuulda, kas mõni naine on sellise tüübiga matchi (klappimine) teinud, et mida siis reaalsuses pakuti. Ma ise eeldaks, et selline idee, küll üks õhtu, on mitmekesine ja huvitav, seks kaasa arvatud, mitte lihtsalt tühi panounistus.

On tõesti selliseid, kes pole koledad, aga ligitõmbavad nad ka pole. Lihtsalt tavaline inimene, kes võiks olla sõber või sugulane. Ilusaid mehi on 30+ ehk 100st 1. Mõne vanema, 40 ligi mehe puhul võib öelda, et endavanuse kohta ilus või nooremana oli ilus, aga kortsud on näos. Ei näe ikka nooruslikud välja nagu 25selt.

+2
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 25.02 20:42; 25.02 23:45; 25.02 23:47; 26.02 05:56; 28.02 07:39; 15.03 21:38; 15.03 21:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paljud mehed presenteerivad oma autot või mootoratast. Ilmselt on sel mingi meestepoolne sõnum, aga milline? Et loodavad leida motohuvilise kaaslanna?

Mootorratta puhul on see arusaadav, see on tavaliselt hobi. Paljudele naistele meeldib või on endalgi mootorratas.

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 25.02 20:42; 25.02 23:45; 25.02 23:47; 26.02 05:56; 28.02 07:39; 15.03 21:38; 15.03 21:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On tõesti selliseid, kes pole koledad, aga ligitõmbavad nad ka pole. Lihtsalt tavaline inimene, kes võiks olla sõber või sugulane. Ilusaid mehi on 30+ ehk 100st 1. Mõne vanema, 40 ligi mehe puhul võib öelda, et endavanuse kohta ilus või nooremana oli ilus, aga kortsud on näos. Ei näe ikka nooruslikud välja nagu 25selt.

Nooruslik nagu 25? 25 ongi noor. Ma olen kunagi juba kellelegi vastanud, et see sõbra- ja sugulasejutt on jama, sest nagunii enamus ei tõmba. Sa võid olla ka ilus, aga see ei tähenda, et sa oled inimesena atraktiivne.

Muidugi ei meeldi iga ilus inimene. Välimuse põhjal tehakse lihtsalt eelvalik. Kui seda pole, siis ei hakata üldse vaatamagi kui meest.

Nooruslik ehk noore inimese välimusega. Ligi 40sed näevad ikkagi natuke vananenud välja, näonahk pole enam nii sile.

0
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 25.02 20:42; 25.02 23:45; 25.02 23:47; 26.02 05:56; 28.02 07:39; 15.03 21:38; 15.03 21:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On tõesti selliseid, kes pole koledad, aga ligitõmbavad nad ka pole. Lihtsalt tavaline inimene, kes võiks olla sõber või sugulane. Ilusaid mehi on 30+ ehk 100st 1. Mõne vanema, 40 ligi mehe puhul võib öelda, et endavanuse kohta ilus või nooremana oli ilus, aga kortsud on näos. Ei näe ikka nooruslikud välja nagu 25selt.

Nooruslik nagu 25? 25 ongi noor. Ma olen kunagi juba kellelegi vastanud, et see sõbra- ja sugulasejutt on jama, sest nagunii enamus ei tõmba. Sa võid olla ka ilus, aga see ei tähenda, et sa oled inimesena atraktiivne.

Muidugi ei meeldi iga ilus inimene. Välimuse põhjal tehakse lihtsalt eelvalik. Kui seda pole, siis ei hakata üldse vaatamagi kui meest.

Nooruslik ehk noore inimese välimusega. Ligi 40sed näevad ikkagi natuke vananenud välja, näonahk pole enam nii sile.

Phhh…muidugi ei ole ligi 40se näonahk enam nii sile nagu 25sel. See käib muide naiste kohta ka.

+11
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.02 22:29; 26.02 08:56; 29.02 13:59; 25.05 20:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovita parem mida teha, et teiste seast silma jääda Tinderis ja näidata välja, et oled tore mees kellega tahaks peret luua ja lapsi saada?

Väga ei oska aidata. Ise otsin head seltskondlikku ajaviidet.

Küll aga pakun, et korja ära fotod, kus oled õllekannu või sigaretiga, samuti näpud harali ossipildid. Pildid lastega saadavad segaseid sõnumeid ja vaevalt, et lapsed rõõmsad on, et nende näod Tinderis üleval. Pigem kirjutada about alla, et sul lapsed. Humoorikas kirjavigadeta tekst enda ja oma huvide kohta annab kindlasti palju juurde. Mõni hobiga pilt, mõni soliidne pilt.

Ja kui ikka ise pole Mr Adonis, siis tasub ka tüdrukuid pigem omast liigast matchida, mitte lopsaka büstiga modelle.

Adonis ma pole, aga elukaaslane ütleb vahel, et ilus mees 😀 Lapsi ka pole. Mõtlen, et peaks lahku minema ja mis siis edasi teha.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.02 15:46; 26.02 09:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõne vanema, 40 ligi mehe puhul võib öelda, et endavanuse kohta ilus või nooremana oli ilus, aga kortsud on näos. Ei näe ikka nooruslikud välja nagu 25selt.

Kas siis 40-aastane naine näeb välja samasugune nagu 25-selt? Vaevalt. Kui siis ainult fotol mõne filtriga sohki tehes. Ja nooruslik ei võrdu noor: ei pea oma vanusest 15 a noorem välja nägema, et olla nooruslik.

Mina pole kunagi aru saanud, miks peaks mehe puhul ilu hindama. Ka pilti vaadates. Mees peaks eelkõige mõjuma mehelikult, kortsudega või ilma. Ja minu silm on alati puhanud neil tüüpidel, kelle välimus on ilmaolude või pideva füüsilise
pingutuse tulemusel räsida saanud, eriti meeldivad mulle suured mõhnalised nn töömehekämblad. Valgekraed ja siidikäed pole mulle.

Mu mees pole nt üldse fotogeeniline ja mina ka mitte – ikka kipun fotodel imelik välja nägema. Mehe puhul hindan mina head vormi, iseloomu, üldist juttu ja maailmavaadet. Kui nimetatud aspektides klapib, siis muutub ka inetu mees nägusaks. Oma abikaasaga tutvudes ma teda küll nägusaks ei pidanud, aga nüüd vahest imetlen ta mehist profiili ja õhkan, kui ilus ta on. Ja mehel kõrvad liiguvad… ????

+15
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovita parem mida teha, et teiste seast silma jääda Tinderis ja näidata välja, et oled tore mees kellega tahaks peret luua ja lapsi saada?

minule meeldiks pilt koeraga. loomade lembus näitab mehe kohta paljutki, eriti soojust ja empaatilisust. aga ka seda, et inimese elus on korras, nii et suudab teise elugi eest vastutada.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.02 10:09; 26.02 17:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Ma pelgan, et neil polegi teist pilti endast kui lapsega, mille eksnaine või ema on kunagi teinud.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin kaa paar kuud tagasi tinderi konto. Koik sellised reisipiltidega, trennisaali v spordiriietes pildiga mehed, paljas ülakeha vms välistasin hoobilt. Mõni kellega match tuli oli päris kena pildilt aga jutt oli imal, rumal või ei olnud üldse millestki rääkida. Ühe kutiga kellel olid mittemidagi ütlevad pildid hakkas jutt kohe jooksma ja kuna ta pildilt ei tundunud üldse minu maitse siis pigem võtsin vabalt. Kohtusime korra, ääretult kena kutt päriselus ja hästi positiivne ning siira naeruga. Kukkusin täitsa sisse ja eks elu näitab, mis edasi ???? long story short- ärge piltidejärgi järeldage või valige ????

+14
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paljas ülakeha või veel hullem alakeha on piltel täiesti out

+11
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.02 10:09; 26.02 17:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paljas ülakeha või veel hullem alakeha on piltel täiesti out

Naised küll lükkavad rinnad letti, miks mehed siis peavad nagu kirikus olema?

+6
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.02 11:41; 26.02 19:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõne vanema, 40 ligi mehe puhul võib öelda, et endavanuse kohta ilus või nooremana oli ilus, aga kortsud on näos. Ei näe ikka nooruslikud välja nagu 25selt.

Kas siis 40-aastane naine näeb välja samasugune nagu 25-selt? Vaevalt. Kui siis ainult fotol mõne filtriga sohki tehes. Ja nooruslik ei võrdu noor: ei pea oma vanusest 15 a noorem välja nägema, et olla nooruslik.

Mina pole kunagi aru saanud, miks peaks mehe puhul ilu hindama. Ka pilti vaadates. Mees peaks eelkõige mõjuma mehelikult, kortsudega või ilma. Ja minu silm on alati puhanud neil tüüpidel, kelle välimus on ilmaolude või pideva füüsilise

pingutuse tulemusel räsida saanud, eriti meeldivad mulle suured mõhnalised nn töömehekämblad. Valgekraed ja siidikäed pole mulle.

Mu mees pole nt üldse fotogeeniline ja mina ka mitte – ikka kipun fotodel imelik välja nägema. Mehe puhul hindan mina head vormi, iseloomu, üldist juttu ja maailmavaadet. Kui nimetatud aspektides klapib, siis muutub ka inetu mees nägusaks. Oma abikaasaga tutvudes ma teda küll nägusaks ei pidanud, aga nüüd vahest imetlen ta mehist profiili ja õhkan, kui ilus ta on. Ja mehel kõrvad liiguvad… ????

Miks EI PEAKS mehe puhul ilu hindama, kui temaga intiimselt lähedaseks saad? Mees võib naise puhul ilu hinnata, aga naine mehe puhul ei tohi? See suhtumine on väiksest peale sisse söödetud, et täiskasvanuna on naised nii ajupestud, et ei saa isegi aru, et neil on õigus vaadata ka meeste välimust peale kõige muu. Pidevalt kasutatakse väljendeid nagu “ilus tüdruk”, nii et väikesed poisid on harjunud, et tüdrukud peavadki ilusad olema ja kui pole, siis on midagi viga. Tüdruk on justkui oma ilu poisile võlgu. Poiss kasvab meheks ja muidugi vaatab naisi kõigepealt välimuse järgi. See pole muidugi ainus, mille põhjal otsuse teeb, aga ilu vaadatakse naiste puhul esmalt ikka. Kui aga naine sama teeb, siis on kisa taevani, et kuidas sa julged, häbitu, mina küll mehe välimust ei vaata (kuigi meeldivad “suured kämblad”, mis on välimus), mehe puhul on oluline ainult iseloom ja mehisus. No minu jaoks pole. Kui ikka koleda näoga mees on mehine, siis oleks ta hea remondi- või metsamees, kui mul oleks vastav firma, aga ligitõmbavaks teda ei pea.

40aastasel naisel on muidugi samuti mitte nii sile näonahk nagu 25aastasel, aga naised näevad ikka kordades kenamad välja ja paljud ka nooremad. Kuigi ma ei räägi siin 40aastasest naisest, kes otsib omavanuseid, vaid 20-30aastasest naisest, tema jaoks on 38+ mees ikka üsna vana. Minule meeldivad mehed, keda võiks kutsuda noormeesteks, mitte aga kortsud, sest teevad mehisemaks. Täiesti suva. Hea välimus on oluline, noorus samuti, et üldse rääkima hakkaks. Juba edasi määrab jutt, aga ei hakka enda jaoks koleda või vana mehega midagi ajama.

+3
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 25.02 20:42; 25.02 23:45; 25.02 23:47; 26.02 05:56; 28.02 07:39; 15.03 21:38; 15.03 21:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et Tinderis saad mehest parema pildi ette, kui irlis. Mees näitab Tinderis kohe ära oma parimad omadused: millised kõhulihased, milline suvel välja näeb, kas lapsed on või pole. Kas ons või mitte.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ahsoo, et diskrimineerimine mingi psühholoogilise probleemi vms. häire alusel on sallivale liberastile üldjuhul okei?

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.02 22:33; 28.02 22:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen 35-aastane mees, väga heas vormis. Jooksen poolmaratoni paar korda kuus. Suuteline seda tegema ajaga 1:50 või kiiremini treeningtingimustes. Aga ma ei saanud Tinderis mitte ühtegi kontakti. Huvitav, mis mul siis kehvem on võrreldes mu paksude vormist väljas eakaaslastega?

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.02 22:33; 28.02 22:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki sa näed liiga hea välja ja naised ei julge sinuga ühendust võtta. Arvatakse, et võid olla liiga kõrge enesehinnanguga.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu meelest need kes lastega pildi üles panevad, annavad sellega justkui signaali,et ära sekku. Või vähemalt on seee hea variant vabanduseks kui naine ei peaks uus eluarmastus olema. Mul oli nii, et hakkasin ühe mehega suhtlema, kel laps. Ja siis tuli kohe vabandused, et temal vaja lapsega olla vabadel momentidel. Ühe korra saime kokku ka, laps oli kaasas. Ma ei tea milleks sellist suhtlust vaja, kui ei taha naisega suhelda siis ära suhtle, ei pea seda last vabanduseks tooma pidevalt. Ja need mootorratta mehed annavad mu meelest ka oma pildiga teada, et nii kui lumi sulab, siis mind sa enam ei näe, sest maanteed kutsuvad.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, mis mul siis kehvem on võrreldes mu paksude vormist väljas eakaaslastega?

Kui sul päriselt ka “huvitav” oleks, siis sa riputaks siia oma pildi ja saaks seda teada. Ehk siis sind tegelikult ei huvita.

Aga eks sa aimad isegi, milles asi võib olla. Ka liiga lühike või mittemidagiütleva (ei ilus ega kole) näoga vms.
Või ronisid pildistamiseks mõne 120t€ maksva võõra sportauto kõrvale….
Nagu neil kombeks.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.02 15:55; 29.02 12:40; 29.02 16:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul läksid vasakule kohe pildid, kus mehel oli paks kuldkett kaelas, tavaliselt oli siis profiilis ka märge “eluülikool”. No ei ole mul vastavat haridustaset, mis parata:)
Samuti lükkasin vasakule autoga tehtud pildid, v.a. kui tegu oli hobiautoga. Isegi, kui see hobiauto ei pruukinud olla selle mehe enda omanduses, siis mingi kokkuputepunkt vanade autode huvi koha pealt oleks olnud.
Vasakule läksid ka profiilid, kus mees oli liibuvas ratta- või jooksukostüümis, parajasti mingit maratoni läbimas vms. Iseenesest ju tore, et mees on sportlik ja värki, aga sellised mehed eeldavad ka naiselt super füüsilist vormi ja spordihasarti. Mulle meeldib küll palju jala ringi liikuda, aga kohe kindlasti pole ma spordiinimene.
Vasakule libisesid ka meeste profiilid, mille piltidelt oli aimata, et tegu on vaimsete ja esoteeriliste huvidega inimesega. Väga libe tee, igasugu kahtlasi tüüpe on sel alal liikumas. Lisaks räägivad need inimesed liiga palju tühje sõnu ja on tegelikult väga pealiskaudsed.
Paremale poole läksid kõiksugu karvased boheemlased ja sedasorti tegelased, sest nendega ühise keele leidmine oli kõige lihtsam:)
Lastega koos tehtud piltide kohapealt ma isegi ei mäleta…ilmselt oli sellistel juhtudel ostustajaks mingi muu tegur. Mina lugesin lastepiltide pealt välja lihtsalt taustainfo, et mehel on lapsed olemas ja loodetavasti rohkem juurde ei taha. Seega minu jaoks pigem positiivne märk, sest mul enda on soovitud arv lapsi olemas ja üleski kasvatatud.
Aga kuldreegel on see, et kõige mittemidagiütlevamate piltidega profiili taga võib ennast peita kõige õigem inimene…

+14
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.02 22:29; 26.02 08:56; 29.02 13:59; 25.05 20:53;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 58 )


Esileht Pereelu ja suhted Analüüsime Tinderi mehi