Esileht Pereelu ja suhted Andke nõu õrnema soo esindajad

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 168 )

Teema: Andke nõu õrnema soo esindajad

Postitas:

Mehe jaoks on mahajäetud olemisega nagu petmisega- oled korra mahajäetud, siis jäetakse alati.

Jama jutt. Tahad lihtsalt masendada teemaalgatajat?

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.06 08:54; 17.06 09:21; 17.06 10:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest kumab küll teemaalgataja jutust välja see paljudele meestele omane eemaletõukav ebarealistlikult ülespuhutud enesehinnang. Olen 42-43, aga naine peab kindlasti olema minimaalselt 2a noorem ja paremal juhul üldse 30a ja lasteta.
Teemaalgataja ei öelnud, et otsib lastega naist, vaid et lapsi võiks olla max 1-2. See tähendab, et ideaalis võiks üldse lastetu olla. Mis siis et endal ilmselt lapsed…

See, et oled sale ja pole ülekilosid, ei tähenda automaatselt, et noor välja näed. See et paljudel 35+ meestel on juba õllekõht ja hunnik ülekilosid ei tähenda, et sale olles automaatselt noorem välja näed. Mingi reaalsustaju võiks ikka olla.

Ma olen 31 ja ütlengi ausalt, et kohe kindlasti ma ei soovi endale 40a meest. Ükskõik kui sale ta on. Sest vanus paistab välja ikka, kasvõi kortsudest ja hallidest juustest, mida 30a inimesel veel pole. Olekult ka. See mainitud passiivsus ja ka kibestumus. Olen netis kokku puutunud mehega, kes valetas end mitu aastat nooremaks ja pärast oli hämmingus, et ma pean 12a vanusevahet takistuseks.
Ma ei mõista, kust meestel selline enesehinnang tuleb. Miks peaks see sale, heas vormis, endaga hästi hakkama saav ilus ja normaalse enesehinnanguga ennast väärtustav naine vaatama endast 10+a vanemaid mehi? Kui 40selt veel polegi nii väsinud, siis 45-50+ on mees juba tuntavalt vana. Naised püsivad palju kauem energilised ja rõõmsad.
Olen juba mitu korda kohanud meeste ütlust, et peaasi et naine paks pole. Ise on siis rasvumispiiri ületanud, nähtava õllekõhu ja man boobs’idega. Aga naine peab olema sale. MIKS peaks üks normenesehinnanguga sale sportlik naine tahtma sellist meest? Loomulikult tahab ta endasugust.
Mis neil 40a naistel viga peaks olema? Enamjaolt on naised selles vanuses nagunii paremini hoolitsetud ja vormis kui mehed.

Ja selles oli ühel eelkõneleval mehel siin õigus, et naistele sobib pigem natuke ülekaalus mees ,kes spordib kui kõhn, kes ei liiguta end. Ise olen normkaalus, aga kerge ülekaal mind ei häiri. Peaasi, et mees oleks aktiivne ja liigutaks end regulaarlselt. Samas kirge ja pühendumist spordile või muule hobile ma automaatselt pühendumisega suhtele kuidagi ei võrdsustaks. Need pole kuidagi seotud omavahel. See, et inimene end regulaarselt liigutab, näitab lihtsalt, et on enesedistsipliiniga, hoolib endast ega pole laisk.

Netis suheldes välistan ka automaatselt need, kes hakkavad naistele nõudmisi laduma või halvustavad oma eelnevaid naisi või suhtluspartnereid/kohtingupartnereid.
Arusaadav, et ei taha probleemidega naisi, aga selline nõudmiste esitamine ja teiste halvustamine jätab kahtlemata halva mulje. Tegelikult tekib üldse küsimus, et kust selliseid naisi leiad, kel võlad ja vangist ekskaasa.

See, et naine maha jättis, jätaks muidu jah natuke kahtlase mulje, aga kui tegemist oli 20a kooseluga, siis mitte. See on just hea märk, et keegi on nii kaua suutnud taluda. Aga olla poolteist aastat vallaline pärast nii pikka suhet ja sellises vanuses pole küll nii pikk aeg, et peaks meeleheitel olema juba. Ma olen sama kaua vallaline olnud, palju lühemast suhtest ja ka on väga raske uut kaaslast leida. Mitte et kõigil oleks midagi viga või oleks ainult õena nähtud, lihtsalt ülivähestega tekib ju see päris õige ja vajalik klapp ning keemia. Ja siis võivad ka olla mingid maailmavaate, elustiili vms erisused, mis toimivat suhet ei võimalda.

Sul aga soovitan realistlik olla, reaalsusesse naasta ja vaadata pigem min 35a naisi. Kui tahad “võrdset partnerit”, siis selleks olekski 42a naine, mitte 30a.
Ja see “ei taha üksi olla” on kõige eemaletõukavam ja ohumärgilikum lause üldse. Kes tahaks olla kaaslane kellelegi lihtsalt sellepärast, et too ei taha üksi olla? Loomulikult tahab igaüks, et tahetakse just ainult teda ja armastuse/sümpaatia pärast, mitte ükskõik keda, et oma üksindust peletada.

Üks siin juba ütles: sa oled maha jäetud. Sa oled naise poolt maha jäetud. Sellega on kõik öeldud. Mehe jaoks on mahajäetud olemisega nagu petmisega- oled korra mahajäetud, siis jäetakse alati.

Siin kõneleb vist too sama kibestunud mees, kes arvas, et teatud liiki inimesi ongi sellised, keda keegi kaaslasena ei näe. Ei päde ükski neist väidetest.
Ehk siis on olemas naised ja mehed, keda MITTE ÜKSKI inimene maailmas ei näe romantilises mõttes? Ja kõik naised/mehed, keda kunagi on petetud, jäävad petetavaks absoluutselt igas järgnevas suhtes ning mahajäetuks igas järgnevas suhtes. Väga kibestunud nägemus.

+11
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 17.06 10:05; 17.06 11:53; 17.06 12:33; 17.06 12:54; 17.06 13:48; 17.06 13:53; 17.06 14:18; 17.06 15:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastan siis natukene :
Mõni kirjutas siia, et otsin 30 aastast. Mul on ju kirjas selgelt , et 30-40 aastast, et naine peab olema lastetu, kus see veel kirjas on ?
Kas ma spordiga tegelen, oli küsimus. Kui olin noorem mängisin kõvasti jalg- ja võrkpalli. On olemas mitmeid häid tulemusi ja ka diplomeid , medaleid. Siis tuli aga suur elumuutus perega ja kahjuks jäid need mängud minevikku. Hetkel mängin palju discgolfi ja sõidan ka palju rattaga.
Tore oli lugeda naisterahava kommentaari , kellel oli ka kõik olemas, korter, auto, laps, hea töökoht, ei ole pangalaenu. Respect sulle. Ka minul on need kõik olemas. Aga need ei ole tulnud niisama, selleks on ka palju tööd ja vaeva nähtud.
Hetkel tundub siin paljude kommentaaride kirjutajates, et nad on lihtsalt kadedad. Iga inimene peabki olema natuke uhke. Ma ei ole just uhke aga mul on hea meel selle üle, mis ma elus saavutanud olen.
Aga eestlane ongi selline inimene, kes on kõva kadetseja ja teiste inimeste kritiseerija, tundmatagi teist inimest.
Mis puutub mehe ja naise vanusesse, siis mul on mitmeid tuttavaid perekondi kus naise ja mehe vanusevahe on isegi rohkem kui 10 aastat ja nad on õnnelikud.
Ärge tehke inimesest enne halbu järeldusi, kui te inimest ei tunne. Te ei tea ju temast midagi. Miks meie lahku läksime ? Ma ei hakka seda siia kirjutama aga võin öelda, et me saame siiani hästi läbi.

+8
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 16.06 21:13; 17.06 10:20; 17.06 11:56; 17.06 12:17; 17.06 13:14; 17.06 13:36; 17.06 14:03; 17.06 14:30; 17.06 16:03; 17.06 16:07; 17.06 16:20; 17.06 17:06; 17.06 17:18; 17.06 17:54; 17.06 18:28; 17.06 21:19; 18.06 16:49; 18.06 21:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen paar aastat üle 40 meesterahvas. Olin kooselus 20 aastat ja siis läksime mõlemad oma teed, naise algatusel. Olen nüüd üksi olnud juba poolteist aastat.

Olen proovinud tutvuda küll igasuguste portaalide kaudu kui ka reaalses elus. Saanud mitmete õrnemasoo esindajatega kokku aga pikemat suhet ei ole tekkinud. Küll on olnud probleeme, et naisterahva on olnud hirmad võlad, on olnud probleeme alkoholiga, on olnud mees vanglas, on olnud 3-4 väikest last. Ma tõesti ei soovi oma ellu probleemseid inimesi. Ei pea silmas nüüd laste arvu aga sooviksin inimest leida kellel on 1-2 last max.

Vanuseid, kes on soovinud tutvuda on olnud äärmusest äärmuseni aga mina soovin tutvuda naisega vanuses 30-40 eluaastat ja kindlasti tingimus oleks ka , et ta ei oleks “ümmargune” kuna ise olen ka sale.

Mul on kõik muu eluks vajalik olemas, olen majanduslikult kindlustatud ainuke mis puudu on, on teine pool. Välimuselt olen noorem kui aastanumber näitab. Olen suht pikk ja ülekaalu mul pole grammigi. Ühesõnaga olen veel ok välimusega meesterahvas. Alkoholi probleeme mul ei ole.

Kui olengi kellegagi natukenegi lähemaks saanud siis , siis mitmed on mulle öelnud, et ma olen tore ja heasüdamlik inimene ja sind on tore võtta kui oma venda.

Ma ei taha üksi olla. Sooviksin leida oma ellu kedagi. Mulle meeldib reisida, aastas korra, kaks kindlasti reisin kuigi viimane aasta pidin sõpradega (kõigil on elukaaslased) üksi olema ja seda ma ei taha.

Ma enam ausaltöelda ei oskagi kusagilt otsida. Ja oodata ka ei soovi pool elu enne kui keegi mu ellu tuleb. Ehk oskate teie kallid õrnemasoo esindajad mulle soovitada, mida ma veel tegema peaksin.

Võib ka minule kirjutada aadressil asukas@online.ee

No täitsa vinks- vonks mees ju.
Mina olen sale, materiaalselt kindlustatud ja positiivse ellusuhtumisega. Oleks mu süda vaba, kirjutaks ise Sulle!

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastan peaaegu kõigile tingimustele. Üks laps, materiaalselt kindlustatud, oma maja, hea töökoht, hobid, sale. Ainult see jama, et saan kohe 41. Kannad kohe maha?

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõni kirjutas siia, et otsin 30 aastast. Mul on ju kirjas selgelt , et 30-40 aastast, et naine peab olema lastetu, kus see veel kirjas on ?
Kas ma spordiga tegelen, oli küsimus. Kui olin noorem mängisin kõvasti jalg- ja võrkpalli. On olemas mitmeid häid tulemusi ja ka diplomeid , medaleid. Siis tuli aga suur elumuutus perega ja kahjuks jäid need mängud minevikku. Hetkel mängin palju discgolfi ja sõidan ka palju rattaga.

Ja MIKS peab naine olema al. 30a? Miks mitte 38-42a, mis oleks sinuvanusele paslikum?
See on ka nii TÜÜPILINE meeste jutt, et “nooremana tegin kõvasti sporti”. See ei anna mitte kui midagi, kui sa kunagi keskkoolis või 20ndates kõvasti sporti tegid. See ei oma mingit tähtust, kui hetkel ollakse passiivse eluviisiga ebatervislikult toituv ülekaalus tegelane. Ma olen nii palju kuulnud neid rasvunud või lihtsalt vormist väljas meeste jutte, et “nooremana tegin kõvasti sporti”. Mis siis? Liikuma peab kogu aeg ja regulaarselt. Sa ei saa sporti teha kuidagi ette. Varasem sport ei loe midagi, kui hetkel ollakse aastaid passiivne ja vormist väljas. Need mineviku medalid, diplomid ja tulemused ei loe mitte kui midagi. Tähtis on siin ja praegu.
Inimesed leiavad spordi tegemiseks aega ka pere kõrvalt. Nädalas mõned korrad a’la 3-5h leida pole tegelikult üldsegi võimatu.

Hetkel tundub siin paljude kommentaaride kirjutajates, et nad on lihtsalt kadedad. Iga inimene peabki olema natuke uhke. Ma ei ole just uhke aga mul on hea meel selle üle, mis ma elus saavutanud olen.
Aga eestlane ongi selline inimene, kes on kõva kadetseja ja teiste inimeste kritiseerija, tundmatagi teist inimest.

MILLE üle siin kade olla on? Et oled 40+ ja otsid meeleheitlikult naist, aga kõik ihaldusväärsed peavad vaid vennaks või sõbraks??
Pole ju mitte kui millegi üle kade olla. See on pigem klassikaline egolaksuga tüübi tunnus, et iga kriitika tähendab kadedust 😛 Kuigi kadestada pole ju sinus midagi.

Mida sa siis nii väga saavutanud oled? Oma firma, häärberi ja tohutu käibe?
See et inimesel on auto, oma isiklik eluase, puuduvad võlad ja normaalne töökoht on ju elementaarne ise hakkamasaava inimese tunnus? Mul on ka kõik see olemas, aga ma ei pea seda kuidagi mingiks saavutuseks. 40+ vanuses peetakse lausa elementaarseks, et oleks oma isiklik kinnisvara, auto ja stabiilne töökoht olemas.
Ja enamusel naistest on siin need asjad olemas. Mitte pole tegemist mingite võlgades töötute naistega, nagu sa mingil põhjusel kokku oled puutunud. Arvates, et kõik naised ongi mingid võlgades üksikemad, kes ise pole suutelised hakkama saama. Ega ikka ei ole küll. Normaalne mõistusega naine saab majanduslikult ja ka muidu ise hakkama ega vaja ellujäämiseks meest.

Selleks, et olla “vinks-vonks” mees on ikka vaja rohkemat, kui olla lihtsalt mitte ülekaalus, mitte joov ja võlgadeta. Sümpaatiaks on ikka enamat vaja. Aga mõni mees arvab, et hea mees ongi automaatselt see, kes lihtsalt ei joo, peta, käib tööl ega oma võlgasid. See on pigem elementaarne alustala. Aga lisaks sellele on veel vaja palju muid isikuomadusi, et üldse naisele köitev olla. Mida sul vist pole.
Aga naistesse suhtud üleolevalt ja agressiivselt. Sellise suhtumisega ilmselt peletadki. Selline nõudlikkus ja endale rinnale tagumine peletabki iga vähegi kogenuma naise eemale.

Vabandage väga, aga 40aastane mees võib paremas vormis olla, kui 30ne aastane. Sul lihtsalt halb kogemus, kus mees valetas. Seda soga, et 40sel on kortsud ja on muidu out võid 20aastastele naistele rääkida, kes pereisaks just 30seid otsivad. Niisama hängijad on jah 20ste kuttidega, aga paljudel juhtudel jäävad 20sed mehed 30ste varju, kui tõsist suhet kaalutakse.

40ne mees võibki paremas vormis olla kui 30ne. Ja ka paremas vormis kui 20ne. Kõik oleneb konkreetsest inimesest. Aga ma rääkisin enamusest. Ja enamus 35+ mehi on juba üsna vormist väljas ega pööra oma tervisele tähelepanu. 40sel ongi kortsud, pole mõtet bioloogiale vastu vaielda. See iga paistab juba näost välja, eriti kui on suitsetaja.
Kahjuks kogemuse põhjal võin öelda, et ka 38a mees võib vaimselt olla vabalt ebaküpsem kui 25a. Nii et pelgalt vanuse järgi küll ei otsustaks.
Aga nagu teemaalgataja ütles, siis ta lihtsalt sõidab rattaga ja mängib discgolfi, nii et mingit supervormi seal ilmselgelt pole. Tõesti heas vormis on vähesed 40+ mehed. Ja nad veedavad omajagu aega jõusaalis.

Ärge tehke inimesest enne halbu järeldusi, kui te inimest ei tunne. Te ei tea ju temast midagi. Miks meie lahku läksime ? Ma ei hakka seda siia kirjutama aga võin öelda, et me saame siiani hästi läbi.

Me teame sinust seda, et räägid naistest halvasti ning sul on naistele ebarealistlikud kõrged ootused, mis pole kooskõlas sinu enda isikuga.
Lahkumineku põhjust ei maini seetõttu, et põhjus oli sinus. Kas petmises või milleski muus, millest naisel üle viskas.

Tagatipuks on teemaalgataja nii meeleheitel, et tuleb reaalselt Perekooli naist otsima 😛
See, et üks mees nii meeleheitlikult kaaslast vajab ega üldse üksi hakkama ei saa, näitab juba mõndagi. See peaks ka normaalsele naisele olema ohumärgiks, kuna mees otsib ilmselt lohutust või plaastersuhet. Sealt ka nii suur meeleheide pärast pikka suhet kohe keegi leida.

+8
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 17.06 10:05; 17.06 11:53; 17.06 12:33; 17.06 12:54; 17.06 13:48; 17.06 13:53; 17.06 14:18; 17.06 15:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastan peaaegu kõigile tingimustele. Üks laps, materiaalselt kindlustatud, oma maja, hea töökoht, hobid, sale. Ainult see jama, et saan kohe 41. Kannad kohe maha?

Ei , ei kanna, miks ma peaksin maha kandma ? Enne kui ei ole inimesega rohkem tutvunud, ei saa ju me mitte mingisuguseid otsuseid langetada, ei positiivseid, ei negatiivseid. Kui sul on huvi või kirjutada mulle ja siis saab rohkem juba vestelda.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 16.06 21:13; 17.06 10:20; 17.06 11:56; 17.06 12:17; 17.06 13:14; 17.06 13:36; 17.06 14:03; 17.06 14:30; 17.06 16:03; 17.06 16:07; 17.06 16:20; 17.06 17:06; 17.06 17:18; 17.06 17:54; 17.06 18:28; 17.06 21:19; 18.06 16:49; 18.06 21:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

🙂 Päris huvitav on lugeda prognoose minu lahkumineku suhtes, minu elu, et olen naiste suhtes ülbe ja kõrk. Ma võin öelda, et te ei ole keegi midagi veel täppi ennustanud oma kirjutistes.
Üksi inimene ei tohi olla oma elus allalastud kellegi poolt. Kõigil meil peab olema väärtuslik enesehinnang. Ei ole vist tore olla tallaalune.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 16.06 21:13; 17.06 10:20; 17.06 11:56; 17.06 12:17; 17.06 13:14; 17.06 13:36; 17.06 14:03; 17.06 14:30; 17.06 16:03; 17.06 16:07; 17.06 16:20; 17.06 17:06; 17.06 17:18; 17.06 17:54; 17.06 18:28; 17.06 21:19; 18.06 16:49; 18.06 21:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mu enda kaasa nii kabe poleks, hakkaks ka teemaalgatajaga liini ajama :D. Aga olen ilmselt liiga vana ka 😀

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.06 08:54; 17.06 12:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehe jaoks on mahajäetud olemisega nagu petmisega- oled korra mahajäetud, siis jäetakse alati.

Jama jutt. Tahad lihtsalt masendada teemaalgatajat?

Ei taha masendada, tahan ta pilvede pealt maa peale tuua. Ei pruugi ju tõesti alati nii minna nagu ma räägin aga pärast halama tulla, et miks keegi ei hoiatanud, ei tee ka mehele au.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 16.06 21:51; 16.06 22:23; 16.06 22:54; 16.06 22:57; 17.06 09:55; 17.06 12:30; 25.06 07:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris huvitav on lugeda prognoose minu lahkumineku suhtes, minu elu, et olen naiste suhtes ülbe ja kõrk. Ma võin öelda, et te ei ole keegi midagi veel täppi ennustanud oma kirjutistes.
Üksi inimene ei tohi olla oma elus allalastud kellegi poolt. Kõigil meil peab olema väärtuslik enesehinnang. Ei ole vist tore olla tallaalune.

Sinu sõnavõtud naiste kohta kõlavadki ennast upitavalt ja ülbelt ja seda pole arvanud vaid mina. Lisaks õigustad veel takkajärgi ja upitad veel juurdegi ennast. Eks sa räägid enda eest. Sinu jutt kirjeldab sind. Polegi rohkem vaja. Ja loomulikult ei arva midagi siinöeldust enda kohta täppi minevat, kuna enesekriitika puudub, sest arvad ju ka, et näed 42selt noorem välja, kuna paar sõpra ütlesid nii 😛 Tõenäoliselt enamuse meelest siiski ei näe noorem välja vaid pigem nagu tavaline 42a.
Kõigil peabki ennastväärtustav enesehinnang olema. Aga mõnedel on ennast üle väärtustav, st peetakse end paremaks kui tegelikult ollakse. Arvata 42a, lihtsalt tööl käiva, mittejoova inimesena, et oled tohutult midagi saavutanud ja väärid 12a nooremat naist, ongi sedaliiki enese ülehindamine ja egolaks.

Mida f-i? Sa oled samasugune halvustaja nagu teemaalgataja. Mul on ka sellised teadmised, et naistele meeldivad veidi vanemad mehed. Mida teha! Mitte midagi. Mida sa üritad öelda, et lahkuminek pärast 20 aastat kooselu on suur draama? Muidugi mitte. Juba kümme aastat kooselu kõlab s*taks palju. Muide perekoolist otsivad teisedki endale kaaslast. Kogu eluks. Hah.

Mõnele naisele meeldivad, mõnedele mitte. Mulle isiklikult pole kunagi meeldinud ega mõista, miks naised tahavad endale isana tunduvaid mehi. Jah, on ok 25a vaadata 35a. Aga 30a naise ja 42a mehe vahel on see vahe tunduvalt suurem juba. Nii välimuses kui olekus. Minu meelest 30a naised nüüd küll nii väga vanemaid mehi ei taha. Neid tahetakse 20ndates, kuna 20ndates mehed on teadupärast tavaliselt üsna ebaküpsed vaimselt.
Minu jaoks on ok kuni 5a vanem mees. See on veidi vanem. Aga 10-13 aastat pole enam “veidi” vanem. Get your facts straight.
Teemaalgataja on lihtsalt mõista andnud, et talle mingil põhjusel endavanused naised ei sobi. Naine peab tingimata noorem olema. Olles ise 42-43 (?) võib naine olla maksimaalselt 40.

Mulle tundub lihtsalt üsna ülbe arvata, et üks noor naine peaks tahtma keskeas meest. Ma ei arva küll, et 18-20a mehed minusugust 30+ naist ihaldama peaks.
See ongi see egolaks arvata, et 40+ naine on ikka liiga vanamutt teemaalgataja jaoks.

Vaataks rohkem endavanuseid, oleks ka ehk lööki rohkem. Suhelgu 40-43a naistega ja siis on edukam tõenäoliselt. Praegu jahib 30-35a naisi, kes teda leebelt vennaks või heaks sõbraks nimetavad. Tegelikult puudub tõmme ja võime mehena näha. Ja üks põhjustest võibki justnimelt vanus olla. Võite siin ju rääkida, kuidas naised vanemaid mehi tahavad.
Mulle kangastub enamuse 40+ meeste puhul rohkem isa või onu kui mees.

Mida sa üritad öelda, et lahkuminek pärast 20 aastat kooselu on suur draama? Muidugi mitte. Juba kümme aastat kooselu kõlab s*taks palju.

Lahkuminek pärast 20a kooselu pole loomulikult mingi draama. Aga üksiolek pärast 20a kooselu ei peaks olema ka nii suur draama, et meeleheitlikult kas või kivi ja kännu alt naist otsitakse ja siis tagatipuks Perekooli teda otsima tullakse 😀 Pärast nii pikka kooselu peakski nautima mõnda aega seda üksiolemise vabadust ja pikast suhtest üle saama kõigepealt.

Aga meeleheitlik partnerivajadus ning “ma ei taha üksi olla!” näitabki, et inimene ei suuda ega oska üksi olla ja on katki. Teemaalgataja muidugi hakkab vastu praalima, aga natuke end analüüsiks, saaks ise ka aru, et tegelikult polegi suhteks valmis veel. Meeleheide ja oskamatus üksi olla näitavad seda. Pole siiani harjuda suutnud, et kaaslast pole. Harju ära, pese ise oma sokke, tee ise süüa ja saa ise hakkama ning siis otsi kaaslast. Kõigile parem. Praegu tahad joosta ühe naise tiiva alt teise naise tiiva alla. Kas selleks, et keegi kodu sooja ja korras hoiaks, laua kataks või jumal teab milleks.

Õpi iseseisvust! Väidetavalt on sul kõik olemas, aga seda küll mitte. Vaimselt pole iseseisev. Ja see on üpris eemaletõukav meesterahva puhul, eriti sellises eas, kus ammu peaks täiskasvanud olema.

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 17.06 10:05; 17.06 11:53; 17.06 12:33; 17.06 12:54; 17.06 13:48; 17.06 13:53; 17.06 14:18; 17.06 15:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda välimusejuttu olen ma siit juba kunagi lugenud ja ma ei hakka sama kordama. Võibolla oled teine inimene, aga ma ei saa seda kuidagi kontrollida.
Mina pooldan valikuvabadust. Kui kaks inimest teineteist armastavad ja neile sobib, las need kortsud siis olla.

Valikuvabadus ongi teemaalgatajal seatud selline, et pigem noorem kui vanem. St 40+ on juba liiga vana tema meelest. Ehk siis tema meelest ei saa armastada endavanust või endast vanemat naist. St mida vähem kortse, seda parem. Mis mulle neist kortsudest rääkida? Minu jaoks on ok 5a vanem mees, tema jaoks pole ok isegi täpselt endavanune naine 😀
Või kuidas see ok on, et mees võib olla 15a vanem, aga naine ei tohi päevagi vanem olla?
Või kui edukas oleks samasugune 43a naine, seades oma tingimuseks, et mees võib olla 30-40a. Mis oleks sellise naise šansid seda meest leida võrreldes sellega, kui seaks oma piirideks hoopis 40-45a?

Räägid hetkel mulle, et kui oleksin kedagi armastanud, siis armastaksin ka kortsude ja hallidega juustega. Aga naisi saab armastada vaid siis, kui nad on mehest nooremad ja saledad? “Ümmargusi” ja endast vanemaid naisi armastada ei saa. Aga ometi loed epistlit siin mulle mitte teemaalgatajale.
Üks naine peab armastama igasuguse välimusega meest, aga mehed saavad armastada ainult väliselt sobivaid naisi.
Kas see pole mitte ebaõiglane?
Naine peab taluma kõike ja kõigest mööda vaatama, aga mees seab tingimusi milline üks naine olema peab. Kas see mitte pigem vastupidi pole, sest naistel on suurem valikuvõimalus ja naised otsustavad, kas tuleb suhe või mitte.

Ma võiks sulle mitmes keeles vastuse kirjutada. Aga tundub kuidagi üleolev. Minu jaoks on kuni 15 veidi vanem ja nii jääb.

Just. SINU jaoks. Ehk siis see, mida sina arvad, on universaalne tõde. Kui 15 aastat on “veidi”, siis 30 aastat on keskmine vanusevahe? 15 aastat on ikkagi päris korralik vanusevahe juba. See, kui sinu mees on sinust 15a vanem ja sinu jaoks on see “veidi”, siis las olla. Aga üldises mõttes on 20 aastat vanusevahet juba märkimisväärne, põlvkonna vahe tegelikult. Ja kuidas siis 15 aastat saab veidi olla? 20 on palju, aga 15 on juba “veidi” 😀

+3
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 17.06 10:05; 17.06 11:53; 17.06 12:33; 17.06 12:54; 17.06 13:48; 17.06 13:53; 17.06 14:18; 17.06 15:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii palju kui on maailmas inimesi on eri arvamusi, soove, tahtmisi jne.
Ma olen aus ja ütlen oma arvamuse, see võib meil kõigil erinev olla. Aga minu arvates peab meesterahvas siiski perekonnas olema ikka natukene vanem kui naisterahvas. Aga kindlasti arvab keegi teistmoodi siin.
Virtuaalses maaimas ei saagi üksteis korralikult tundma õppida, jäävad nägemata teise inimese head ja vead. Virtuaalselt võib tutvuda ainult põgusalt ja siis sealt edasi minna.
Me oleme kõik erinevad inimesed ja me ei saagi mõelda ja soovida 100% ühte moodi ega tantsida üksteise pilli järgi. Lihtsalt tuleb oodata nii kaua kuni 2 ühesugust inimest kokku juhtuvad saama. Mitte keegi ei saa teha virtuaalselt mingeid järeldusi teisest inimesest enne kui ta on saanud teise inimesega kokku, sest virtuaalsus jääb virtuaalsuseks ja real life on real life.
Olen saanud päris palju negatiivset vastukaja siin. Aga see ei häiri mind. Ma tean kes ma olen ja milline ma olen.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 16.06 21:13; 17.06 10:20; 17.06 11:56; 17.06 12:17; 17.06 13:14; 17.06 13:36; 17.06 14:03; 17.06 14:30; 17.06 16:03; 17.06 16:07; 17.06 16:20; 17.06 17:06; 17.06 17:18; 17.06 17:54; 17.06 18:28; 17.06 21:19; 18.06 16:49; 18.06 21:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellele vaidleks vastu, et tuleb tingimata omavanuseid vaadata. Mehe ja naise vanusevahe 5-10 aastat on sellises vanuses täiesti OK. Ennast vormis hoida võiks niikuinii. Ja see jutt, et “ära otsi meeleheitlikult, siis leiad” on kah suur jama. Miks peaks üldse meeleheitlikult otsima.
Inimestel on kõrged nõudmised, aga ise ei viitsita vaeva näha. Käi 10-20 enamvähem eeldustega inimesega väljas ja küll leiad ka endale õige. Kui ise normaalne oled, siis leiad ka need kandidaadid tutvumisportaalidest või päriselust.
Aga kui ikka kedagi pole, kes ka sind tahaks, küllap on sul latt liiga kõrge.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ise üle 40 paar aastat (ehk sama vana) ja ka paks, seetõttu ei sobi kuidagi sulle, kuid tahaksin siiski veidi nõua anda.

Miks küll veel 40-aastasena sa otsid inimest (teist poolt!) selliste parameetrite järgi. Mis sind päriselt huvitab? Millega sa tegeled, mis elustiili harrastad?
Ok, kirjutad reisimisest, aga see on ka ümmargune jutt. Üks mu tuttav peab ennast ka suureks reisijaks, sest käib aastas korra Riias ja Peterburis. Kuhu sa reisid? Päikesesaarele puhkama või Kamodžasse?
Ma käisin nooremana ka endast tunduvalt vanema mehega ja põhjus oli selles, et ta oli huvitav, väga palju lugenud ja ülilaia silmaringiga. Temaga oli põnev, põnevam kui omaealistega ja see mind võlus.
Olen märganud väga suuri põlvkonnaerinevusi endast noorematega – kasvõi see, et meist vaid veidi nooremad ei ole käinud nõuka ajal koolis. Omaealistega on kõige mõnusam minu meelest.
Tead, isegi 45-aastane võib olla sale ja seksikas. Ja eeliseks on see, et sa näed, et ta suudab ka keskealiselt sale olla 😉

Sellele saledusele rõhumisega ajad ka osad naised kohe eemale. Noh, paksud muidugi ka, aga ka need, kes ei ole kunagi enda kehaga rahul. Kui mees ikka sellele rõhub, siis järelikult on see nii suur teema, et äkki ei ole piisavalt ok ikka.

Milline on näiteks sinu meelest ideaalne vaba päev? Mida ette võtaksid? Siin on foorum, rääkida võib kõike.

Siin alati rõhutatakse naistele, et ärge olge meeleheitel, see paistab välja. Äkki sinu puhul paistab ka välja. See on ikka eemalepeletav.

Ja laste teema, kas sul endal ei ole lapsi? Nagu sina ei taha probleeme, ei soovi neid ka teine pool. Usu mind, 2 probleemset last on hullem koorem kui 4 normintellektiga ja hästi kasvatatud last.

Minu pika jutu mõte on, et ära välista alguses kedagi (noh, kes vähegi ok tundub) ja siis juba vaata lähemalt. See vorm, ilu ja vanus maksab lähisuhtes vähe kui on tegemist ikka tõsisema sidemega.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Asi ei ole vanuses vaid suhtumises ellu. Mina 40+ ja kohtasin peale lõputuid dejte om sädeme 50+. Mul pole elades nii ägedat, õnneliku ja kerget suhet olnud. Ma teen trenni 3x nädalas kuid aastad on teinud oma töö ja mõni korts, hallid juuksed ning kerge kõhuke on paratamatus. Mehel on ka halli ja kortse mängib tipptasemel tennist (oma vanusklassis) hoolimata sellest on tal ka kerge kõhuke. Meid see ei häiri hoopis ägedam välimusest on et meil pole mingeid lahkhelisid. Meil on palju sarnaseid huvisid ning ma arvan et tänu piisavale elukogemusele oleme tolerantsed ja empaatilised teineteise ja ümbritseva suhtes. Mu mehele meeldib tantsida, esimene mees minu elus kes igal võimalusel mu tantsupõrandale meelitab. Minu arust on iseseisvad ja huvitavad mehed on kütkestavad.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu reisid ei ole piirdunud Riia või Vilniusega. Need on olnud ikka palju kaugemale. Kui mul on võimalusi, siis miks ma peaksin piirduma Euroopa reisidega. Aasia on näiteks väga lahe koht ja sinna läheksin iga ilmaga tagasi.
Mis puutub tüsedamatesse naistesse. Siis ma ei saa ju sundida ennast elama inimesega, kes ei ole välimuse poolest minule vastuvõetav, sellest ei tule midagi välja. Kuigi never say never.
On küll mul laps. Elab exi juures. Varsti tuleb mulle külla täna ja ma usun, et me veedame koos toreda päeva 🙂
Ma ei ole meeleheitel aga kuna olen kogu elu elanud koos oma exiga siis tean seda, et kahekesi on alati parem, vahet pole, kas siis olles koos mures või rõõmus.
Inimesed ongi kõik erinevad, üks tahab ühte , teine teist.

+4
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 16.06 21:13; 17.06 10:20; 17.06 11:56; 17.06 12:17; 17.06 13:14; 17.06 13:36; 17.06 14:03; 17.06 14:30; 17.06 16:03; 17.06 16:07; 17.06 16:20; 17.06 17:06; 17.06 17:18; 17.06 17:54; 17.06 18:28; 17.06 21:19; 18.06 16:49; 18.06 21:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, aga fakt on see, et mehed armastavad välimust. Nii on. Nii jääb! Jah, naised enamasti otsustavad. Ja sellepärast polegi vahet. Kui on kõrged nõudmised, mis ei täitu, siis on see tema enda probleem. Las naised saadavad ta p*rse siis.

Aga naised ei või välist külge tähtsaks pidada ega välimust “armastada”? Täpselt samamoodi võivad ja vaatavad selle järgi. Ei maksa arvata, et mehe välimus võib olla ükskõik milline. Ka meeste puhul on väline külg oluline, et saaks üldse sümpaatia ja tõmme olla.

Sellele saledusele rõhumisega ajad ka osad naised kohe eemale. Noh, paksud muidugi ka, aga ka need, kes ei ole kunagi enda kehaga rahul. Kui mees ikka sellele rõhub, siis järelikult on see nii suur teema, et äkki ei ole piisavalt ok ikka.

Umbes midagi taolist ma mõtlesingi. Sellised mehed, kes kohe hakkavad uurima, et ega paks pole ja kui ütled, et oled mõne kilo juurde võtnud, hakatakse kohe muretsema, et mis see kaal siis on, mõjuvad koheselt eemaletõukavana. Kusjuures minu kogemuse põhjal mitmed korrad on need mehed ise rasvunud olnud. Aga kui sale naine mõne kilo juurde võtab, siis on kindlasti paks…

Olles ise normkaalus välistan kõik need mehed, kes rõhuvad ja räägivad muudkui naise kaalust ning välimusest. Jätab halva ja väga pinnapealse, seksistliku mulje. Nagu naises polekski muud tähtis kui vaid välimus ja figuur. Ja ei saa ükski sale kindel olla, et ta selliseks ka alati jääb. Naised on niigi väga enesekriitilised välimuse ja kaalu osas. Teades, et on selline mees, kes väga kriitiliselt naisi vaatab ja nende figuuri ning välimust arvustab, tekitab see naises ka ebakindlust. Et kui polegi kogu aeg viimase peal mukitud ja juhtub mõni kilo lisanduma, siis oled kohe ebaihaldusväärne oma mehe jaoks. Hoidku jumal, kui veel rasedaks jääd, selle käigus kaalus juurde võtad või pärast sünnitust mõnd aega ülekaalus oled. Siis enam ei eruta meest ja mis kõik..

Loomulikult valid kaaslase, kes on aktsepteerivam ja armastab oma naist ka siis, kui see mõne kilo juurde võtab või kodusemas riietuses ringi liigub. Kes armastab naist sellisena nagu ta on, mitte ei kritiseeri naiste igat väiksematki iluviga.

Ma isiklikult meestega suheldes ei ole kunagi hakanud nõudmisi esitama, et milline peab ikka mees olema ja missugune välimus ikka ei meeldi jne. Ja et kõik eelnevad olid jobud, töötud jms. Suhtled nendega, kes sobivad. Ja kui ei sobi, ei hakka ka halvustama teist.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 17.06 10:05; 17.06 11:53; 17.06 12:33; 17.06 12:54; 17.06 13:48; 17.06 13:53; 17.06 14:18; 17.06 15:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis puutub tüsedamatesse naistesse. Siis ma ei saa ju sundida ennast elama inimesega, kes ei ole välimuse poolest minule vastuvõetav, sellest ei tule midagi välja. Kuigi never say never.
On küll mul laps. Elab exi juures. Varsti tuleb mulle külla täna ja ma usun, et me veedame koos toreda päeva ????
Ma ei ole meeleheitel aga kuna olen kogu elu elanud koos oma exiga siis tean seda, et kahekesi on alati parem, vahet pole, kas siis olles koos mures või rõõmus.

Aga miskipärast arvavad väga paljud tüsedad mehed, et on tohutud naistemagnetid ja kaaslane peab olema tingimata sale 😀 Sounds fair.

Oled küll meeleheitel. Ja see kumab su esialgsest postitusest väga selgelt välja. Kuidas oled otsinud nii päriselust kui netist, aga kuskilt ei leia normaalset naist. JUBA poolteist aastat üksi. Ja lõpuks oled oma meiliaadressiga siin. Mis siis veel meeleheide on kui mitte see?
Ma tõesti ei tea, kuidas mehed üldse üksi hakkama ei saa. Miks seda naist sinna koju nii üliväga vaja on.
Oled kogu elu elanud koos naisega ja tahad kähku uue asemele leida, et jätkata nii nagu poleks vahepeal midagi muutunud.
Jeerum, saa iseseisvaks täiskasvanuks!

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 17.06 10:05; 17.06 11:53; 17.06 12:33; 17.06 12:54; 17.06 13:48; 17.06 13:53; 17.06 14:18; 17.06 15:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis puutub tüsedamatesse naistesse. Siis ma ei saa ju sundida ennast elama inimesega, kes ei ole välimuse poolest minule vastuvõetav, sellest ei tule midagi välja. Kuigi never say never.

On küll mul laps. Elab exi juures. Varsti tuleb mulle külla täna ja ma usun, et me veedame koos toreda päeva ????

Ma ei ole meeleheitel aga kuna olen kogu elu elanud koos oma exiga siis tean seda, et kahekesi on alati parem, vahet pole, kas siis olles koos mures või rõõmus.

Aga miskipärast arvavad väga paljud tüsedad mehed, et on tohutud naistemagnetid ja kaaslane peab olema tingimata sale ???? Sounds fair.

Oled küll meeleheitel. Ja see kumab su esialgsest postitusest väga selgelt välja. Kuidas oled otsinud nii päriselust kui netist, aga kuskilt ei leia normaalset naist. JUBA poolteist aastat üksi. Ja lõpuks oled oma meiliaadressiga siin. Mis siis veel meeleheide on kui mitte see?

Ma tõesti ei tea, kuidas mehed üldse üksi hakkama ei saa. Miks seda naist sinna koju nii üliväga vaja on.

Oled kogu elu elanud koos naisega ja tahad kähku uue asemele leida, et jätkata nii nagu poleks vahepeal midagi muutunud.

Jeerum, saa iseseisvaks täiskasvanuks!

Poolteist aastat jah. Ega ma siis kogu see aeg pole omale uut otsinud 🙂 Kui aus olla siis põdesin väga raskelt lahkuminekut üle ja see võttis 11 kuud aega, sest tema oli mu elu ainuke ja kallis armastatu.
Inimesed ongi erinevad, üks tahab üksi olla, teine mitte. Ära pane ühte patta kõiki. Alati on koos parem ja toredam arutada , mis me täna süüa teeme, kuhu me läheme, kas tasub seda osta või mitte.
Aga eks aeg parandab kõik haavad nagu öeldakse ja küll tuleb ka kunagi minu õnnepäev 🙂
Ma ei ole tüse, olen 188cm ja kaalu on 83kg, nii et täidsa kompu 🙂

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 16.06 21:13; 17.06 10:20; 17.06 11:56; 17.06 12:17; 17.06 13:14; 17.06 13:36; 17.06 14:03; 17.06 14:30; 17.06 16:03; 17.06 16:07; 17.06 16:20; 17.06 17:06; 17.06 17:18; 17.06 17:54; 17.06 18:28; 17.06 21:19; 18.06 16:49; 18.06 21:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Poolteist aastat jah. Ega ma siis kogu see aeg pole omale uut otsinud ???? Kui aus olla siis põdesin väga raskelt lahkuminekut üle ja see võttis 11 kuud aega, sest tema oli mu elu ainuke ja kallis armastatu.
Inimesed ongi erinevad, üks tahab üksi olla, teine mitte. Ära pane ühte patta kõiki. Alati on koos parem ja toredam arutada , mis me täna süüa teeme, kuhu me läheme, kas tasub seda osta või mitte.
Aga eks aeg parandab kõik haavad nagu öeldakse ja küll tuleb ka kunagi minu õnnepäev ????
Ma ei ole tüse, olen 188cm ja kaalu on 83kg, nii et täidsa kompu

Väga hea, kirjutasid vähemalt selgelt välja kõigile. Elasid lahkuminekut aasta aega väga raskelt üle. Ja nüüd viimase poole aastaga oled nii meeleheitel, et kedagi ikka veel ei leia.

Sorry, aga su öeldu kirjeldab ikka väga selgelt, kui meeleheitel ja mittevalmis sa tegelikult suhteks oled. Kui sa oleksid naine, ütleks sulle seda iga Perekooli kägu siin – et tee ennast kõigepealt terveks, hakka iseennast armastama, tegele oma asjadega, leia elus oma rõõmud ja ära looda, et teine inimene sind õnnelikuks teeb.
Alustagi sellest, et suudad üksi otsustada, mis süüa teed, üksi otsustada, kuhu lähed, üksi otsustada, mida osta. Ja üldse üksi kuskile minna ja teha. Ja et see üksi tegemine ja otsustamine poleks nii kurb ja jube. Ilmselgelt pole sa ikka veel harjunud selle vallalise seisuga.
Sa võid rääkida, mida tahes, aga viimasest postitusest on selgemast selgem, et sa pole tegelikult suhteks valmis, kuna ei suuda õnnelik ja toimiv olla isegi mitte üksi. Vajad hädasti kedagi kõrvale isegi niivõrd lihtsateks asjadeks nagu toiduvalimine.
Sa tahadki (meeleheitlikult) olla koos, aga kõigepealt tuleb õppida olema üksi! Ja leida oma rõõmud, naudingud siin elus, mis ei sõltu teistest. Kuna sa pole välja toonud, siis ilmselt sul tegelikult polegi eriti mingeid hobisid ega tegevusi, mis tekitaks elevust, rõõmu ja kirge. Seetõttu otsid nii väga seda teist poolt, et tema seda kõike sulle pakuks.

Mida sulle öelda üritan on see, et praegusel hetkel ei otsi sa suhet õigetel alustel. Ja iga vähegi kogenum ja elutargem naine tabab ära selle ega taha sellist meest. Täpselt nagu mehed ei taha meeleheitlikku naist, kes päästmist otsib ja vajab kedagi teist, et elu õnnelik ja rahuldustpakkuv oleks.
Naisi ahvatleb mees, kes on iseseisev, saab kõigega ise hakkama, enesekindel ja kel on oma hobid, tegevused, millesse ta kirega suhtub ja mida naudib.
Klammerduv, hobideta naisest sõltuv mees ei ole atraktiivne.
Saledusest ei piisa atraktiivsuseks. Ei naistel ega ammugi meestel.

Ja naised otsustavad selle üle, kui kompu sa oled. Jätkuvalt – kompusus ei väljendu ainult kaalus..seal on ikka väga palju muid faktoreid lisaks. Nagu ka siin üks eelnev Kägu välja tõi, siis naistele pigem ei meeldi kõhnad mehed. See, et sale oled ,ei tähenda automaatselt et kompu. Kui “kompu” oleksid, siis poleks korduvalt venna või sõbra tasandile taandatud, eks.

+9
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 17.06 10:05; 17.06 11:53; 17.06 12:33; 17.06 12:54; 17.06 13:48; 17.06 13:53; 17.06 14:18; 17.06 15:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Poolteist aastat jah. Ega ma siis kogu see aeg pole omale uut otsinud ???? Kui aus olla siis põdesin väga raskelt lahkuminekut üle ja see võttis 11 kuud aega, sest tema oli mu elu ainuke ja kallis armastatu.

Inimesed ongi erinevad, üks tahab üksi olla, teine mitte. Ära pane ühte patta kõiki. Alati on koos parem ja toredam arutada , mis me täna süüa teeme, kuhu me läheme, kas tasub seda osta või mitte.

Aga eks aeg parandab kõik haavad nagu öeldakse ja küll tuleb ka kunagi minu õnnepäev ????

Ma ei ole tüse, olen 188cm ja kaalu on 83kg, nii et täidsa kompu

Väga hea, kirjutasid vähemalt selgelt välja kõigile. Elasid lahkuminekut aasta aega väga raskelt üle. Ja nüüd viimase poole aastaga oled nii meeleheitel, et kedagi ikka veel ei leia.

Sorry, aga su öeldu kirjeldab ikka väga selgelt, kui meeleheitel ja mittevalmis sa tegelikult suhteks oled. Kui sa oleksid naine, ütleks sulle seda iga Perekooli kägu siin – et tee ennast kõigepealt terveks, hakka iseennast armastama, tegele oma asjadega, leia elus oma rõõmud ja ära looda, et teine inimene sind õnnelikuks teeb.

Alustagi sellest, et suudad üksi otsustada, mis süüa teed, üksi otsustada, kuhu lähed, üksi otsustada, mida osta. Ja üldse üksi kuskile minna ja teha. Ja et see üksi tegemine ja otsustamine poleks nii kurb ja jube. Ilmselgelt pole sa ikka veel harjunud selle vallalise seisuga.

Sa võid rääkida, mida tahes, aga viimasest postitusest on selgemast selgem, et sa pole tegelikult suhteks valmis, kuna ei suuda õnnelik ja toimiv olla isegi mitte üksi. Vajad hädasti kedagi kõrvale isegi niivõrd lihtsateks asjadeks nagu toiduvalimine.

Sa tahadki (meeleheitlikult) olla koos, aga kõigepealt tuleb õppida olema üksi! Ja leida oma rõõmud, naudingud siin elus, mis ei sõltu teistest. Kuna sa pole välja toonud, siis ilmselt sul tegelikult polegi eriti mingeid hobisid ega tegevusi, mis tekitaks elevust, rõõmu ja kirge. Seetõttu otsid nii väga seda teist poolt, et tema seda kõike sulle pakuks.

Mida sulle öelda üritan on see, et praegusel hetkel ei otsi sa suhet õigetel alustel. Ja iga vähegi kogenum ja elutargem naine tabab ära selle ega taha sellist meest. Täpselt nagu mehed ei taha meeleheitlikku naist, kes päästmist otsib ja vajab kedagi teist, et elu õnnelik ja rahuldustpakkuv oleks.

Naisi ahvatleb mees, kes on iseseisev, saab kõigega ise hakkama, enesekindel ja kel on oma hobid, tegevused, millesse ta kirega suhtub ja mida naudib.

Klammerduv, hobideta naisest sõltuv mees ei ole atraktiivne.

Saledusest ei piisa atraktiivsuseks. Ei naistel ega ammugi meestel.

Ja naised otsustavad selle üle, kui kompu sa oled. Jätkuvalt – kompusus ei väljendu ainult kaalus..seal on ikka väga palju muid faktoreid lisaks. Nagu ka siin üks eelnev Kägu välja tõi, siis naistele pigem ei meeldi kõhnad mehed. See, et sale oled ,ei tähenda automaatselt et kompu. Kui “kompu” oleksid, siis poleks korduvalt venna või sõbra tasandile taandatud, eks.

Ei, ma tõesti pole harjunud vallalise eluga ja ma ei tahagi harjuda sellega.
Ma ei otsi “meeleheitlikult” aga oleks tore kui leiaks. Eks meil kõigil aastanumber tiksub ülespoole ja ülespoole ja ma ei soovi, et mu keskeaelu läheks lihtsalt üksinda ja tühja mööda.
Mis puutub otsustamisse, siis ma hetkel ju otsustangi kõike üksi, kuhu lähen, mida teen jne. Kuna ma olen meeskonnamängija siis peaks olema keegi minu kõrval kellega koos mängida meeskonnamänge.
Kuigi midagi sinu jutus vastab ka tõele ja võibolla tõesti peaksin veel mingi aeg üksi olema …

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 16.06 21:13; 17.06 10:20; 17.06 11:56; 17.06 12:17; 17.06 13:14; 17.06 13:36; 17.06 14:03; 17.06 14:30; 17.06 16:03; 17.06 16:07; 17.06 16:20; 17.06 17:06; 17.06 17:18; 17.06 17:54; 17.06 18:28; 17.06 21:19; 18.06 16:49; 18.06 21:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks nende kriminaalide, võlglaste ja muude probleemsete isikute otsa oledki sattunud seetõttu, et vaatad esmalt vanust ja kaalu. Aga tubli, ilus, noor, sale, endaga hakkamasaav naine ei taha 40+ lahutatud meest. Kuigi ma ei saa aru, kuidas näiteks alkoholiprobleem on kohe välja tulnud, kui pole kellegagi eriti kaugele jõudnudki. Alkohoolikud ikka varjavad esialgu selliseid asju.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 16.06 22:09; 16.06 22:41; 17.06 14:34; 17.06 20:10; 17.06 22:58; 18.06 17:11; 18.06 21:08; 19.06 08:25; 19.06 23:24; 19.06 23:37; 20.06 00:59; 21.06 10:51; 21.06 11:11; 21.06 11:49; 21.06 11:56; 21.06 12:06; 21.06 19:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

vastan kõigile su kriteeriumitele, vallaline olen ka.
aga ma ei taha sind.
1. ma ei taha meest kes naise välimust kõige olulisemkas peab. täna olen noor ja ilus. aga mis siis saab, kui ma menopausiga juurde võtan? mis siis saab, kui ma autoõnnetuses näokahjustuse saan?
2. ma ei taha vana meest. 40ndates, suhtest tulnud mees on, oma kogemuste järgi, mugav kogune vanamees. ta ei ole harjunud ise kodus lillegi liigutama ja otsibki omale ‘õrnema soo esindajat’ emaks ja kaaslaseks samal ajal. ta arvab küll et näeb ilgelt noor välja, aga tegelikult on tal brešnevi kulmud ja meetripikkused rinna- ja kõrvakarvad ja au pihta käib ise nendega tegeleda või salongis käia.
3. muu eneseupitamine – miks on vaja alkoholiprobleemi puudumist välja tuua? mida see ütleb sinu sõprusringkonna kohta. mitu last sul on ja kas pead neile alimente maksma ja kas pean neile nädalavahetusteti ema mängima hakkama? ei, aitäh.
majanduslik kindlustatud – eeldaks jah, et selleks vanuseks saab ise majanduslikult hakkama, eraldi välja toomine on kummaline ja ütleb midagi halba selle kohta, milliste inimestega oled harjunud läbi käima.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, ma tõesti pole harjunud vallalise eluga ja ma ei tahagi harjuda sellega.
Ma ei otsi “meeleheitlikult” aga oleks tore kui leiaks. Eks meil kõigil aastanumber tiksub ülespoole ja ülespoole ja ma ei soovi, et mu keskeaelu läheks lihtsalt üksinda ja tühja mööda.
Mis puutub otsustamisse, siis ma hetkel ju otsustangi kõike üksi, kuhu lähen, mida teen jne. Kuna ma olen meeskonnamängija siis peaks olema keegi minu kõrval kellega koos mängida meeskonnamänge.
Kuigi midagi sinu jutus vastab ka tõele ja võibolla tõesti peaksin veel mingi aeg üksi olema …

Tead, kuna ma ise olen ka vallaline praegu ja ikka mingil määral suhelnud ja tutvunud meestega, siis sellise jutu peale lähevad mul alati punased ohutuled põlema. Ja nii ka igal naisel, kellele on oluline, et mees tahaks teda just tema enda pärast. Et sümpaatia oleks siiras, põhineks naise isiksusel ja suhtlussoov oleks õigetel alustel. Kellegi suutmatus harjuda vallalisusega, oskamatus olla üksi ei ole õige alus! Ja kui sa sellisena tahad teistega suhteid luua, kasutad sa neid tegelikult ära. Tõenäoliselt sa pole ikka veel oma suhtest ja lahkuminekust üle saanud. Ja kasutad neid uusi naisi tegelikult lohutusena, enesehinnangu tõstmise vahendina ning plaastersuhtena. See pole aus ega ilus. Arvad, et nii tuleb pikaajaline ja toimiv suhe? Mina arvan su juttude põhjal, et sa oled valmis valima iga naise, kes vähegi ok tundub ja sinu suhtes ka huvi näitab. Ja siis natuke hiljem avastad, et polegi seda õiget sümpaatiat tegelikult tema vastu. Nii juhtub meeleheite najal loodud suhetega. Tahad vältida sõna “meeleheide”, siis lohutus – see on see, mida sa otsid. Meeste enesehinnang on nii habras, eriti mahajäetute oma. Su enesehinnang on maas, kuna naine jättis maha. Keegi, keda pidasid elu armastuseks. Nüüd lisaks ükski su huviobjekt pole su vastu huvi näidanud, vaid taandanud sõbraks, vennaks, toredaks inimeseks. See on veel järgmine löök enesehinnangule. Sealt edasi oledki sillas, kui esimene sulle vähegi normaalsena tunduv naine (vähem kui 3 lapsega, noorem, sale ja mittevaene) su huvile vastab. Sellistel alustel loodud suhtega tunned siis, et elad vähem “tühja”?
Leia oma enesehinnangu tõstmiseks mingi muu viis kui naised. Kui sinu lähenemist eemale tõrjutakse, siis enesehinnang langeb hoopis. See, et maha jäeti või mingid naised sinust ei huvitu, ei tähenda, et oled väärtusetu. Suuna oma energia millessegi toredasse ja ela oma elu selliselt, et see pole “tühja” elatud ka üksi. Või kuidas kaaslane muudaks su elu vähem tühjaks? Tee üksi või sõpradega seda, mida tahaksid kaaslasega teha.

Aasta aega elasid lahkuminekut raskelt üle, nüüd elad natuke vähem raskemalt. Sa pead jõudma sinnani, kus märkad ka vallalise elu hüvesid ja üksi olemine ei tundu õudne ega “tühja” elamine. Vallalisena elatakse siis elu “tühja”, aga suhtes olles on automaatselt väärtuslikult veedetud aeg?
Ma olen selliseid mehi oma teel kohanud. Jutt on väga sarnane olnud. Samamoodi olnud pikad suhted, millest enda meelest on üle saadud. Tegelikult ilmselgelt ei ole saadud. Ja mind ona ka korra niimoodi plaastersuhtena kasutatud. Ei ole üldse tore tunne. Aga kõik see “olen meeskonnamängija” on klassikaline jutt. Enne meeskonnamänge tuleb indiviidina ka hakkama saada ikka. Ja söök, väljaskäimine pole nüüd küll tingimata meeskonnamäng 😛

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 17.06 10:05; 17.06 11:53; 17.06 12:33; 17.06 12:54; 17.06 13:48; 17.06 13:53; 17.06 14:18; 17.06 15:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lollid on mehed, kes ülekaalulisi naisi ei taha. Prisked mutid on alsti heatujulised ja neil rõõmsalt mahlad sees ilma libestita. Kuivikud seevastu peavad ennast ülitähtsateks. Ajavad sõrmega järge nii kehakaalus kui ka emakeele grammatikas. Neil koidel tolmab igalt poolt jubedasti. Mul kunagi oli üks normaalkaalus pruut. Kui uurisin tema eelnevate suhete kohta, siis kaebas ta jubedasti eelmise kõhnavõitu peika üle. Tollele meeldis, et naiska kaksiratsi mehele peale tuli ja seal hüpitas. No need alt, kahelt poolt turritavad vaagnaluu otsad olid ikka kohutavad olnud. Ühe säärase seksi tegid ära, siis preilna pidi nädali-jagu seestpoolt kintse valulisi sinjakke ravima. Pole vajagi nii hullusti kõhuvolte, nagu Rubensi maalidel oli. Piisab ka veiksematest voldikestest. Aga no kui ikka 1.70cm pikkus naine on alla 65 kilogrammi, siis midagi kaunist mängu seal ei ole. Sama hull lugu on on 160cm naistega, kes alla 55 kilo kaaluvad. Need mehad on seksualistlikus ajusurmas, kes säärast voluntarismi fännavad. Kõhnad naised ei sünnita lapsi, nad on elus kibestunud ja isegi seks nendega on ebameeldiv

+4
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.06 15:13; 19.06 05:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lugedes neid vastuseid siin, hakkasin mõtlema laste olemasolu peale.
Mina olen 43a ja mul laps on 20a. Kas mehele, kes lapsega naist ei taha, on see takistuseks?
Kas peaks tutvumisportaali panema, et olen lastetu? Laps saab ise oma eluga hakkama ja elab eraldi.
Olen ka mitmel deidil käinud.
Ei oska ka ise arvata, miks neist midagi arenenud pole.
Olen normaalkaalus, oman korterit ja autot, võlgu pole. Kõrgharidus ja hea töökoht.
Käin 2-3 korda nädalas spordiklubis. Suvel sõidan palju rattaga. Lähen hea meelega reisima, teatrisse või kinno. Ju pole ette nähtud õnnelikku suhet selles elus. Mul ei ole probleemi üksi olemisega aga koos kellegiga oleks mõnusam.
Sulle kahjuks nõu ei oska anda.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vastan kõigile su kriteeriumitele, vallaline olen ka.

aga ma ei taha sind.

1. ma ei taha meest kes naise välimust kõige olulisemkas peab. täna olen noor ja ilus. aga mis siis saab, kui ma menopausiga juurde võtan? mis siis saab, kui ma autoõnnetuses näokahjustuse saan?

2. ma ei taha vana meest. 40ndates, suhtest tulnud mees on, oma kogemuste järgi, mugav kogune vanamees. ta ei ole harjunud ise kodus lillegi liigutama ja otsibki omale ‘õrnema soo esindajat’ emaks ja kaaslaseks samal ajal. ta arvab küll et näeb ilgelt noor välja, aga tegelikult on tal brešnevi kulmud ja meetripikkused rinna- ja kõrvakarvad ja au pihta käib ise nendega tegeleda või salongis käia.

3. muu eneseupitamine – miks on vaja alkoholiprobleemi puudumist välja tuua? mida see ütleb sinu sõprusringkonna kohta. mitu last sul on ja kas pead neile alimente maksma ja kas pean neile nädalavahetusteti ema mängima hakkama? ei, aitäh.

majanduslik kindlustatud – eeldaks jah, et selleks vanuseks saab ise majanduslikult hakkama, eraldi välja toomine on kummaline ja ütleb midagi halba selle kohta, milliste inimestega oled harjunud läbi käima.

Sa ei peagi mind tahtma, pole seda palunudki.
1)Selleks, et üldse mingi side tekiks, on vähemalt minu puhul esmane asi välimus. Kui on kena ja kaunis naine, siis tekib ju huvi ja sealt saab edasi minna. Kas sul tekiks mingigi huvi inimese vastu, kes sinule üldse ei sümpatiseeri ? Iga inimene võtab mingil määral juurdenii menopausi, raseduse ajal ja see on loomulik. Ega siis selle pärast kohe laiali ei joosta. On minul juhtunud elus midagi halba minu tervisega ja ei jooksnud mu ex minema ja ei jooksnud ka mina minema kui temaga midagi juhtus.
2)Kahjuks või siis õnneks mul ei ole breznevi kulme, ei kasva kõrvast karvad välja ja rinnakarvad ei ole ka meetri pikkused, neid on niigi vähe 🙂 Tööd olid meil kodus jaotatud, üks tegi ühte, teine teist.
3) Keegi ei pea mu lapsele ema hakkama mängima, ta on juba piisavas vanuses, et teist ema talle vaja ei ole.
Majanduslikult kindlustatud. Mis ma oleks siis pidanud siia kirjutama, et olen vaene kui rott, et kes saab mind aidata ja elukaaslast otsin selle pärast, et ma ei saa majanduslikult hakkama… luba naerda selle peale.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 16.06 21:13; 17.06 10:20; 17.06 11:56; 17.06 12:17; 17.06 13:14; 17.06 13:36; 17.06 14:03; 17.06 14:30; 17.06 16:03; 17.06 16:07; 17.06 16:20; 17.06 17:06; 17.06 17:18; 17.06 17:54; 17.06 18:28; 17.06 21:19; 18.06 16:49; 18.06 21:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks nende kriminaalide, võlglaste ja muude probleemsete isikute otsa oledki sattunud seetõttu, et vaatad esmalt vanust ja kaalu. Aga tubli, ilus, noor, sale, endaga hakkamasaav naine ei taha 40+ lahutatud meest. Kuigi ma ei saa aru, kuidas näiteks alkoholiprobleem on kohe välja tulnud, kui pole kellegagi eriti kaugele jõudnudki. Alkohoolikud ikka varjavad esialgu selliseid asju.

Onolnud juhus, kus kutsuti külla ja inimene, kes kutsus oli purjus. Ma arvan, et minule ütleb see nii mõndagi … Muidu oli tore ja natukene minust vanem inimene, ka välimuselt oli kenakene aga esimesel kokkusaamisel kohe joogine olla … ma ei tea, pole minu jaoks.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 16.06 21:13; 17.06 10:20; 17.06 11:56; 17.06 12:17; 17.06 13:14; 17.06 13:36; 17.06 14:03; 17.06 14:30; 17.06 16:03; 17.06 16:07; 17.06 16:20; 17.06 17:06; 17.06 17:18; 17.06 17:54; 17.06 18:28; 17.06 21:19; 18.06 16:49; 18.06 21:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen enam kui kindel, et kui teist keegi mind tunneks või FB vahendusel mind näeks ja suhtleks, siis kindlasti teie arvamus muutuks. Võibolla ma ei ole osanud ennast väljendada siin grupis nii nagu mõned seda ootavad 🙂
See vanasõna peab ikka paika, et “Eestlane on teise eestlase söögiks”

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 16.06 21:13; 17.06 10:20; 17.06 11:56; 17.06 12:17; 17.06 13:14; 17.06 13:36; 17.06 14:03; 17.06 14:30; 17.06 16:03; 17.06 16:07; 17.06 16:20; 17.06 17:06; 17.06 17:18; 17.06 17:54; 17.06 18:28; 17.06 21:19; 18.06 16:49; 18.06 21:12;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 168 )


Esileht Pereelu ja suhted Andke nõu õrnema soo esindajad