Esileht Ilu Appi, nägin ennast fotodel- vanaks olen jäänud..

Näitan 28 postitust - vahemik 31 kuni 58 (kokku 58 )

Teema: Appi, nägin ennast fotodel- vanaks olen jäänud..

Postitas:

Olen 41 ning kord tütar tegi lähikaadris video minu ja pisikese pojakesega. Issand ma tarretusin videot nähes, kogu kael on kipras, ära vajunud. Jookseksin kohe opile kui raha oleks. Nägu veel annab meigiga sättida aga kaelaga pole midagi teha. Ajapitser templina peale löödud ????
Olen päris nõutu, kuidas suvel küll kaela varjata? Horisontaalkortsud ning mikrokortsud lõtvunud naha tõttu.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen päris nõutu, kuidas suvel küll kaela varjata? Horisontaalkortsud ning mikrokortsud lõtvunud naha tõttu.

Miks varjama peab? Kui nägu rohkem ära vajub ja kortsud tekivad, siis sa ju ei hakka nägu varjama ometi? Korstude eest ei pääse, ei ole sina esimene ega viimane, kellel kael kortsus, ära põe.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 41 ning kord tütar tegi lähikaadris video minu ja pisikese pojakesega. Issand ma tarretusin videot nähes, kogu kael on kipras, ära vajunud. Jookseksin kohe opile kui raha oleks. Nägu veel annab meigiga sättida aga kaelaga pole midagi teha. Ajapitser templina peale löödud ????

Olen päris nõutu, kuidas suvel küll kaela varjata? Horisontaalkortsud ning mikrokortsud lõtvunud naha tõttu.

Minu meelest saab kaela ka tänapäeval kohendada ühel ja teisel viisil. Uuri!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.01 11:03; 17.01 10:44; 26.04 11:21; 07.06 23:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pean minema varsti tundmatule suurele peole. Olen 47 ja ma ei tea meikimisest mitte midagi, mul pole mitte ühtegi meikimistarvikut kodus (ei huulepulka, ripsmetussi)… Aga muidu valmistavad mulle muret poorid, need on suured. Minu emal on nad sellised nagu keegi oleks ninasse auke naelaga toksinud. Hirmsad geenid… Vuih

Kui sul pole ei vahendeid ega oskusi ning tahad vaid korraks meiki näkku saada (või paar korda aastas), siis ma arvan, et on tõesti mõttekam minna meigikunstniku juurde. Kedagi soovitada ei oska, aga googleda oma kohaliku linna omasid, kindlasti neil Instagram vm album, kustkohast saad näha kuidas nad vanema nahaga oskavad ringi käia. Kui tahad igapäevaselt hakata ise meikima end, siis oleks kõige targem alustada koolitusega, peale meikimise oskavad nad seal sulle ka öelda mis nahatüüp sul on ja mis tooteid osta. Esimene nipp sulle – suure poore jm ebatasasusi näos katab meigi aluskreem (ingl k primer) – et see teeb naha siledaks ja siis paned sellele peale meigikreemi, peitepulga, muu meigi.

Olen päris nõutu, kuidas suvel küll kaela varjata? Horisontaalkortsud ning mikrokortsud lõtvunud naha tõttu.

Kaelaga on jah see, et enamik nippe on ennetavad, s.t. kui see sul juba ripub, siis öeldakse, et aitab vaid kirurgiline sekkumine, aga võid ka proovida seda näojoogat, nt https://www.youtube.com/watch?v=5YGj_34o6-8

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanust 35, teine laps sündis 1.5 aastat tagasi ja pean tõdema, et magamata ööd, olematu puhkus, ebatervislik toitumine ja liigne kohvi joomine on ka minust üleöö vana teinud.
Nägu kuidagi lai ja loppis mõlemal pool põske suured vaod, kurjusekorts, otsmikul 2 kõrvuti jooksvat kortsu, mis näevad hetkel välja nagu venitusarmid.
Masendav.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.04 08:09; 28.04 09:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanust 35, teine laps sündis 1.5 aastat tagasi ja pean tõdema, et magamata ööd, olematu puhkus, ebatervislik toitumine ja liigne kohvi joomine on ka minust üleöö vana teinud.

Nägu kuidagi lai ja loppis mõlemal pool põske suured vaod, kurjusekorts, otsmikul 2 kõrvuti jooksvat kortsu, mis näevad hetkel välja nagu venitusarmid.

Masendav.

Lisan veel juurde, et olematu kahekesi olemise võimalus mehega (rääkimata parimal juhul intiimelust korra kuus heal juhul – rohkemaks ei suuda selles magamatuses), on meid abikaasaga lahutuse äärele ajanud. Olengi vana ja loppis nüüd.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.01 19:07; 16.01 09:10; 17.01 09:07; 17.01 11:57; 06.02 07:46; 28.04 08:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanust 35, teine laps sündis 1.5 aastat tagasi ja pean tõdema, et magamata ööd, olematu puhkus, ebatervislik toitumine ja liigne kohvi joomine on ka minust üleöö vana teinud.

Nägu kuidagi lai ja loppis mõlemal pool põske suured vaod, kurjusekorts, otsmikul 2 kõrvuti jooksvat kortsu, mis näevad hetkel välja nagu venitusarmid.

Masendav.

Lisan veel juurde, et olematu kahekesi olemise võimalus mehega (rääkimata parimal juhul intiimelust korra kuus heal juhul – rohkemaks ei suuda selles magamatuses), on meid abikaasaga lahutuse äärele ajanud. Olengi vana ja loppis nüüd.

Nii ta on jah. Meie võtame asja huumoriga -peale seda kord kuus intiimsust lõõbime, et järgmine kord siis kui poiss ajateenistusse läheb 😀

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.04 08:09; 28.04 09:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kreemitamine, meik õhtuti maha ning kreem hommikul ja õhtul ka kaelale ja dekolteele iga päev!

Ma harjutasin naeratamist peegli ees. Mõne naeratusega pole kortsud nii hullud, aga naeratuseta morn näeb ikka hapu välja.
Paras tegu oli manada loomulik naeratus, mis oleks loomulik, kuid põsesarnasid harjumuspäraselt kõrgele ei tõstaks ja silma alla suuri kortse ei veaks.

Rahu, parem väärikas eakohane nahk kui veider moonutus operatsioonist. Enamus ei näe sind kunagi nagu sa ise otse peeglist ja paigal. Inimesed näevad teist rääkimas ja mingi nurga all. Need nurgad on tihti reetlikud süstimiste ja lõikuste osas.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saan kohe 40 ja ütleme nii, et see viimane aasta olen märganud vananemismärke, kortsud, põsed kuidagi lohku vajunud. Aga shoki sain eile, kui väiksem laps näppis muru niitmise ajal telefoni ja hiljem avastasin, et ta filmis. Ja ma ehmatasin ikka tõsiselt ära, sest näen nii rõvedalt kõhna välja, muresid on olnud palju ja kaal on veel alla läinud, aga ei uskunud, et paistan läbi..

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 53 ja võtsin talvega + kroona 10 kg juurde – täiesti uskumatu, kui siledaks on nägu läinud sellest. Nüüd ei oskagi otsustada, kas hakata kaalu alandama või mitte. Sõbranna võttis 55-aastaselt 14 kilo alla ja kahjuks on nägu nüüd vägagi kortsus.
Kurjusekortsu vastu aitab süstimine, seda teen tõesti, lisaks kasutan näohooldusel kvaliteetset kosmeetikat, seda olen teinud alates 30ndast eluaastast.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.06 07:47; 03.06 23:13; 09.06 08:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 53 ja võtsin talvega + kroona 10 kg juurde – täiesti uskumatu, kui siledaks on nägu läinud sellest. Nüüd ei oskagi otsustada, kas hakata kaalu alandama või mitte. Sõbranna võttis 55-aastaselt 14 kilo alla ja kahjuks on nägu nüüd vägagi kortsus.

Kurjusekortsu vastu aitab süstimine, seda teen tõesti, lisaks kasutan näohooldusel kvaliteetset kosmeetikat, seda olen teinud alates 30ndast eluaastast.

Millist kosmeetikat kasutad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 53 ja võtsin talvega + kroona 10 kg juurde – täiesti uskumatu, kui siledaks on nägu läinud sellest. Nüüd ei oskagi otsustada, kas hakata kaalu alandama või mitte. Sõbranna võttis 55-aastaselt 14 kilo alla ja kahjuks on nägu nüüd vägagi kortsus.

Kurjusekortsu vastu aitab süstimine, seda teen tõesti, lisaks kasutan näohooldusel kvaliteetset kosmeetikat, seda olen teinud alates 30ndast eluaastast.

Millist kosmeetikat kasutad?

Filorga, Lancome, aga väga hea on Eucerin (apteegisari). Mida vanem nahk, seda toitvam peab kreem olema. Kunagi testiti – Nivea see sinine kreem (6,oo eurot) ja mingi kallim seerum – Nivea oli isegi parem, kuna on väga rasvane. Panen kreemi nii näole, kaelale, kui tervele dekolteele.
Kasutan korraga ühte sarja.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.06 07:47; 03.06 23:13; 09.06 08:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oleks vaja ka kurjusekortsu süstida, kui on kaks kortsu kõrvuti, kas need lähevad ikka ühe süstimise alla? Koguaeg mõtlen, et teen ära, aga kuidagi ikka ei jõua selleni.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lähevad küll ühe alla,ma saan alati 3 torget otsaette.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.01 09:22; 07.06 15:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kreemitamine, meik õhtuti maha ning kreem hommikul ja õhtul ka kaelale ja dekolteele iga päev!

Ma harjutasin naeratamist peegli ees. Mõne naeratusega pole kortsud nii hullud, aga naeratuseta morn näeb ikka hapu välja.

Paras tegu oli manada loomulik naeratus, mis oleks loomulik, kuid põsesarnasid harjumuspäraselt kõrgele ei tõstaks ja silma alla suuri kortse ei veaks.

Rahu, parem väärikas eakohane nahk kui veider moonutus operatsioonist. Enamus ei näe sind kunagi nagu sa ise otse peeglist ja paigal. Inimesed näevad teist rääkimas ja mingi nurga all. Need nurgad on tihti reetlikud süstimiste ja lõikuste osas.

Parem olgu aru saada et on süstitud ja kohendatud kui mingi nurga alt kortse ja naeratust sättida.
See ei ole kuidagi häbenemisväärsem kui juuksuriskäik.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.01 11:03; 17.01 10:44; 26.04 11:21; 07.06 23:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lähevad küll ühe alla,ma saan alati 3 torget otsaette.

Mina sain lausa 6 süsti ühe hinnaga, kuna kortsud olid sügavad (kurjusekorts).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.06 07:47; 03.06 23:13; 09.06 08:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Filorga, Lancome, aga väga hea on Eucerin (apteegisari). Mida vanem nahk, seda toitvam peab kreem olema. Kunagi testiti – Nivea see sinine kreem (6,oo eurot) ja mingi kallim seerum – Nivea oli isegi parem, kuna on väga rasvane. Panen kreemi nii näole, kaelale, kui tervele dekolteele.
Kasutan korraga ühte sarja.

Ja minul pole kunagi sobinud ükski toitev kreem, need lihtsalt rulluvad nahalt maha ja on üliebamugavad. Kasutan ka nüüd ainult geel-kreem tüüpi niisutavaid kreeme, neid on ka vananevale nahale, kuigi vähem. Niveaga võin jalataldu määrida ja sinnagi on see liiga rasvane, niiet ei tasu nii kategoorilises toonis “peab” sõnavõtte teha. Iga inimese nahk on erinev.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.01 11:36; 12.06 11:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandan, kus “kurjusekortsu” süstimas käite? Peaksin ka vist ette võtma…

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain lausa 6 süsti ühe hinnaga, kuna kortsud olid sügavad (kurjusekorts).

Ega süsti hind ei olene torgetest. Ikka aine kogusest.
Vabalt võib kurjusekortsust üle jäänud täidet suuvagudesse süstida sama raha eest.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.07 17:28; 24.07 14:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma avastasin, et mul on viimase poole aasta jooksul mõlemad suunurgad väga alla vajunud.
Mida oskate soovitada nendega ette võtta ja kelle poole soovitate pöörduda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitage palun, kuhu Tallinnas minna konsultatsioonile, sest kui 50 aastaselt ikka suisa pensionäriks peetakse, siis tuleks kiiresti midagi ette võtta. Tõenäoliselt on vaja spetsialisti, sest muidu olen sportlik ja kaal ka vist ok 168/60. Palun nõuandeid, millest alustada?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.07 20:05; 23.07 17:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitage palun, kuhu Tallinnas minna konsultatsioonile, sest kui 50 aastaselt ikka suisa pensionäriks peetakse, siis tuleks kiiresti midagi ette võtta. Tõenäoliselt on vaja spetsialisti, sest muidu olen sportlik ja kaal ka vist ok 168/60. Palun nõuandeid, millest alustada?

Stiilimuutusest ehk?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.01 18:56; 16.07 15:54; 23.07 18:05; 24.07 20:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitage palun, kuhu Tallinnas minna konsultatsioonile, sest kui 50 aastaselt ikka suisa pensionäriks peetakse, siis tuleks kiiresti midagi ette võtta. Tõenäoliselt on vaja spetsialisti, sest muidu olen sportlik ja kaal ka vist ok 168/60. Palun nõuandeid, millest alustada?

Stiilimuutusest ehk?

Võib olla tõesti, kuid milline oleks sobiv stiil. Võib lisada ka pilte :).
Tänan.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.07 20:05; 23.07 17:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitage palun, kuhu Tallinnas minna konsultatsioonile, sest kui 50 aastaselt ikka suisa pensionäriks peetakse, siis tuleks kiiresti midagi ette võtta. Tõenäoliselt on vaja spetsialisti, sest muidu olen sportlik ja kaal ka vist ok 168/60. Palun nõuandeid, millest alustada?

Stiilimuutusest ehk?

Võib olla tõesti, kuid milline oleks sobiv stiil. Võib lisada ka pilte :).

Tänan.

Seda on tõesti pimesi raske öelda, milline oleks kellelegi sobiv stiil, aga vii end soengu- ja riietumistrendidega kurssi. Ära lähtu riiete ostmisel vaid mugavuse printsiibist ja ära ürita nähtamatu olla.
näited
Grece Ghanem

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.01 18:56; 16.07 15:54; 23.07 18:05; 24.07 20:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda on tõesti pimesi raske öelda, milline oleks kellelegi sobiv stiil, aga vii end soengu- ja riietumistrendidega kurssi. Ära lähtu riiete ostmisel vaid mugavuse printsiibist ja ära ürita nähtamatu olla.
näited
Grece Ghanem

Ma arvasin, et see naine on 70+ :O

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.07 17:28; 24.07 14:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda on tõesti pimesi raske öelda, milline oleks kellelegi sobiv stiil, aga vii end soengu- ja riietumistrendidega kurssi. Ära lähtu riiete ostmisel vaid mugavuse printsiibist ja ära ürita nähtamatu olla.

näited

Grece Ghanem

Ma arvasin, et see naine on 70+ :O

Ma mõtlesin, et ca 65.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.07 18:04; 25.07 00:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvasin, et see naine on 70+ :O

Pane enda pilt kõrvale ja arva uuesti. Tema ilmselt näeb ka 70+ sama hea välja tõepoolest.

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.01 18:56; 16.07 15:54; 23.07 18:05; 24.07 20:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvasin, et see naine on 70+ :O

Pane enda pilt kõrvale ja arva uuesti. Tema ilmselt näeb ka 70+ sama hea välja tõepoolest.

Paningi ja seepärast arvasingi, et ta minust vähemalt 20a vanem.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.07 18:04; 25.07 00:10;
To report this post you need to login first.
Näitan 28 postitust - vahemik 31 kuni 58 (kokku 58 )


Esileht Ilu Appi, nägin ennast fotodel- vanaks olen jäänud..