Esileht Ilu ja tervis Apteegist kaalulangetamise abi.

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 41 )

Teema: Apteegist kaalulangetamise abi.

Postitas:
Kägu

Kas tasub osta seal pakutavaid kaalulangetavaid tooteid, need üsna kallid. Kas keegi kasutab ja tunneb, et aitavad kaalu langetada. Ostsin täna apteegist Fat Burner (apteekri soovitusel need) tabletid 30 eurot pakk. No katsetan nüüd kuu aega. Või on maha visatud raha.

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui üritad langetada paari lisakilo siis söö vähem ja liigu rohkem. Toitumise jälgimine on võti. Kui oled reaalselt rasvunud või tugevas ülekaalus siis pöördu perearstile ja küsi semaglutiidi retsepti.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Maha visatud raha. Ülekaal ja rasvumine on ülivaldavalt elustiilist ja psühholoogiast tingitud hädad. Neid aitab parandada – töö oma elustiili mõtlemise kallal. Muidugi võib ka mõni “imerohi” aidata õige otsa peale, kui inimene sellesse tõesti usub ja ise ka seetõttu pingutab, aga lõpuks peab töö paraku ikka ise ära tegema. Kes saab endale lubada – parem otsigu omale püsivaks toeks terapeut. Toitumisnõustajad on meil enamasti paraku umbluu inimesed.

+11
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ainus mis aitab, on retseptiravim Reduksin, aga seda enam Eestis välja ei kirjutata. Ise ostan Venemaalt ja olen 20kg maha saanud sellega, natuke veel minna.

0
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas tasub osta seal pakutavaid kaalulangetavaid tooteid, need üsna kallid. Kas keegi kasutab ja tunneb, et aitavad kaalu langetada. Ostsin täna apteegist Fat Burner (apteekri soovitusel need) tabletid 30 eurot pakk. No katsetan nüüd kuu aega. Või on maha visatud raha.

Kui sa toitumist muudad, siis ei ole neid fat burnereid lisaks vaja. Kui ei muuda, siis ei aita need üksi ammugi. Seega maha visatud raha nii või teisiti.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks neid siis müüakse (kõrge hinnaga) kui nendest miskit kasu ei ole? Apteekrit ei saa ka ju siis uskuda ja usaldada.

+2
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kroomitabletid aitavad söögiisu langetada….

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks neid siis müüakse (kõrge hinnaga) kui nendest miskit kasu ei ole? Apteekrit ei saa ka ju siis uskuda ja usaldada.

Selleks, et lollidelt raha kätte saaks.
Osta parem poest köögivilju. Laisemale, nagu mina, kõlbavad ka külmutatud köögiviljasegud, lillkapsas, brokoli vms.
Päeva viimane söögikord asenda keedetud/aurutatud viljadega. Maitseks võid kasutada nt dipikastmega jogurtit või keefiri. Muudel söögikordadel ära toitu juurde võta ja ära joo suhkruga magustatud jooke. Garanteerin, et kaal hakkab langema.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Semaglutiid aitab küll ja on Eestis saada. Ise olen viie kuuga 16 kg sellega maha võtnud.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Semaglutiid aitab küll ja on Eestis saada. Ise olen viie kuuga 16 kg sellega maha võtnud.

3 kilo kuus on võimalik lõdvalt ka ilma igasuguste medikamentideta kaotada.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Krõbistage aga oma tablette. Saabki genofondi puhtamaks.

+1
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

3 kilo kuus on võimalik lõdvalt ka ilma igasuguste medikamentideta kaotada.

Jah, aga mina olin selline õgard, et ei olnud selleks võimeline. Nüüd söögiisu on väga väike ja söön vähe. Kellel on söögiisu väga suur ja kõht on kogu aeg tühi, see ei suuda oma kavadest kinni pidada. Oleks saanud ka rohkem maha võtta, esimesed kuud oligi kaalulangus suurem, aga nüüd sunnin end rohkem sööma, sest jõud kadus ära, ei jõudnud liikuda ja nahk hakkab rippuma, kuna pole just kõige noorem. Kui minul on tavaline söögiisu, nagu see suuremal osal inimestest on, pole muidugi mingit probleemi ükskõik kui palju kuus maha võtta.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ainus mis aitab, on retseptiravim Reduksin, aga seda enam Eestis välja ei kirjutata. Ise ostan Venemaalt ja olen 20kg maha saanud sellega, natuke veel minna.

Ära propageeri Eestis keelatud ravimit, mis on maksakahjulik.

+13
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks neid siis müüakse (kõrge hinnaga) kui nendest miskit kasu ei ole? Apteekrit ei saa ka ju siis uskuda ja usaldada.

Selleks, et lollidelt raha kätte saaks.

Osta parem poest köögivilju. Laisemale, nagu mina, kõlbavad ka külmutatud köögiviljasegud, lillkapsas, brokoli vms.

Päeva viimane söögikord asenda keedetud/aurutatud viljadega. Maitseks võid kasutada nt dipikastmega jogurtit või keefiri. Muudel söögikordadel ära toitu juurde võta ja ära joo suhkruga magustatud jooke. Garanteerin, et kaal hakkab langema.

Mina jälle garanteerin, et väiksemad portsud, rohkem vett ja rohkem liigutamist ning kaal langeb. 20kg läks nii, et ei saanud arugi. Ei pidanud loobuma veinist, magusast ega muust heast- paremast.

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas tasub osta seal pakutavaid kaalulangetavaid tooteid, need üsna kallid. Kas keegi kasutab ja tunneb, et aitavad kaalu langetada. Ostsin täna apteegist Fat Burner (apteekri soovitusel need) tabletid 30 eurot pakk. No katsetan nüüd kuu aega. Või on maha visatud raha.

Mida sa sellel ajal süüa kavatsed. Sellest sõltub, kas tabletid mõjuvad või mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks neid siis müüakse (kõrge hinnaga) kui nendest miskit kasu ei ole? Apteekrit ei saa ka ju siis uskuda ja usaldada.

Selleks, et lollidelt raha kätte saaks.

Osta parem poest köögivilju. Laisemale, nagu mina, kõlbavad ka külmutatud köögiviljasegud, lillkapsas, brokoli vms.

Päeva viimane söögikord asenda keedetud/aurutatud viljadega. Maitseks võid kasutada nt dipikastmega jogurtit või keefiri. Muudel söögikordadel ära toitu juurde võta ja ära joo suhkruga magustatud jooke. Garanteerin, et kaal hakkab langema.

Mina jälle garanteerin, et väiksemad portsud, rohkem vett ja rohkem liigutamist ning kaal langeb. 20kg läks nii, et ei saanud arugi. Ei pidanud loobuma veinist, magusast ega muust heast- paremast.

Seda loomulikult, kui oled tohutus rasvumises. Siis esimene 20 kg kaobki nii, et ei saa arugi.

Kui oled 65 kg ja soovid 7 kg alla võtta, siis vaevalt see 20 kg sul niimoodi kukub, et ei saa arugi:)

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks neid siis müüakse (kõrge hinnaga) kui nendest miskit kasu ei ole? Apteekrit ei saa ka ju siis uskuda ja usaldada.

Sulle müüakse lihtsalt meeleolu. Nendes toodetes on aineid mis kusagil labortestis aitab tõesti rasvapõletamisele kaasa, aga see on olematu number. Kuna see doos on seal olematu, siis kasu ei ole, sest kui oleks kangem, oleks kohe retsepriravim.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks neid siis müüakse (kõrge hinnaga) kui nendest miskit kasu ei ole? Apteekrit ei saa ka ju siis uskuda ja usaldada.

Selleks, et lollidelt raha kätte saaks.

Osta parem poest köögivilju. Laisemale, nagu mina, kõlbavad ka külmutatud köögiviljasegud, lillkapsas, brokoli vms.

Päeva viimane söögikord asenda keedetud/aurutatud viljadega. Maitseks võid kasutada nt dipikastmega jogurtit või keefiri. Muudel söögikordadel ära toitu juurde võta ja ära joo suhkruga magustatud jooke. Garanteerin, et kaal hakkab langema.

Mina jälle garanteerin, et väiksemad portsud, rohkem vett ja rohkem liigutamist ning kaal langeb. 20kg läks nii, et ei saanud arugi. Ei pidanud loobuma veinist, magusast ega muust heast- paremast.

Seda loomulikult, kui oled tohutus rasvumises. Siis esimene 20 kg kaobki nii, et ei saa arugi.

Kui oled 65 kg ja soovid 7 kg alla võtta, siis vaevalt see 20 kg sul niimoodi kukub, et ei saa arugi:)

Need olid ainsad 20kg, mis oli vaja maha saada. Siiani pole tagasi tulnud. Iga inimene on erinev ning endal tuleb leida sobiv viis sllavõtmiseks. Mulle ei aidanud mingid dieedid ja tabletid ????

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kunagi sada aastat tagasi võtsin mingeid vetikaid sisaldavad tablette. Sain kaalu alla küll, kuigi see võis ka sellest olla, et kui olin juba tablettide eest suure raha ära maksnud, siis motiveeris see ka söömist jälgima ja rohkem liikuma.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ainus mis aitab, on retseptiravim Reduksin, aga seda enam Eestis välja ei kirjutata. Ise ostan Venemaalt ja olen 20kg maha saanud sellega, natuke veel minna.

Õnneks on tänaseks päevaks tõhusamaid ja ohutumaid ravimeid leiutatud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ainus mis aitab, on retseptiravim Reduksin, aga seda enam Eestis välja ei kirjutata. Ise ostan Venemaalt ja olen 20kg maha saanud sellega, natuke veel minna.

Õnneks on tänaseks päevaks tõhusamaid ja ohutumaid ravimeid leiutatud.

Pole ju, mitte selliseid mis aitaks. Käsimüügis olevad imetabletid ei tee ju midagi. Olen samuti nõus, et Reducsin on ainuke, mis toimib.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole ju, mitte selliseid mis aitaks. Käsimüügis olevad imetabletid ei tee ju midagi. Olen samuti nõus, et Reducsin on ainuke, mis toimib.

Toimib ka semaglutiid ja see on Eestis legaalselt müüdav retseptiravim. Miks osta illegaalset ravimit, mis ei ole ilmaasjata ära keelatud. See kahjustab maksa.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uskuge, kui PÄRISELT leiutatakse see tablett, mis kaalul langeda laseks, oleks selle firma omanik rikkam kui Bezos ja Gates kokku ja me kõik oleks sellest kuulnud.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Apteegist oleksid pidanud plaastri ostma, et suu nii tihti ei matsuks.

Sry, aga uskumatu, et täna veel usutakse preparaatide toimesse. Kuskil oli välja toodud, et 80% määrab toitumine ja 20% trenn.

Pigem hakka fitlapiga toituma ja räägime kuu aja pärast.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kahjuks aitab ainult söömise muutmine. Olgu, maovähendus operatsioon ilmselt ka.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina jälle garanteerin, et väiksemad portsud, rohkem vett ja rohkem liigutamist ning kaal langeb. 20kg läks nii, et ei saanud arugi. Ei pidanud loobuma veinist, magusast ega muust heast- paremast.

Kui vana oled? Olid?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See semagludiit on see ravim, mida kõhtu süstitakse?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina jälle garanteerin, et väiksemad portsud, rohkem vett ja rohkem liigutamist ning kaal langeb. 20kg läks nii, et ei saanud arugi. Ei pidanud loobuma veinist, magusast ega muust heast- paremast.

Kui vana oled? Olid?

36

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pigem hakka fitlapiga toituma ja räägime kuu aja pärast.

Tean päris paljusid, kes alguses on küll Fitlapiga maha võtnud, aga soovkaalu selle programmiga ikkagi ei saa. Sugulane pole aastaga midagi enam maha võtnud, seal grupis on neid ka rohkem kui üks, kes üle 10 kg selle kavaga maha pole saanud, kuigi vaja oleks tunduvalt rohkem. Selle kavaga saad heal juhul normaalkaalu, aga soovkaalu võib-olla enam mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

saad heal juhul normaalkaalu

Heal juhul normaalkaalu? No kas NORMAALKAAL ei peakski eesmärk olema? Või inimesed reaalselt arvavad, et võivad ükskõik mis numbrit soovida ja mingi ligilähedaseltki tervislik kava peaks neid sinna aitama, ükskõik, kui absurdne see soov ka poleks? Sugulane pole sul aastaga enam maha võtnud, millest, oma normaalkaalust? Järgib kava ja juurde tagasi pole võtnud? See on ju supersaavutus ometi, kui ta on maha võtnud ja siis aasta aega säilitanud.

 

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 41 )


Esileht Ilu ja tervis Apteegist kaalulangetamise abi.