Esileht Pereelu ja suhted Armuvalus armuke-mida teha?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 63 )

Teema: Armuvalus armuke-mida teha?

Postitas:

Perekonna rahu rikkus siiski mees. Kõik praegu toimuv on mehe valiku tagajärg.

Tõsi, mees on mölakas, aga naisel on ikkagi ka töötav aju ja oskus valikuid teha, see, millega see lekkivate torudega remonti vajav naine tegeleb, ei ole ka normaalne.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 29.02 17:29; 01.03 10:12; 01.03 12:06; 01.03 14:08; 01.03 14:18; 03.03 17:23; 05.03 02:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Perekonna rahu rikkus siiski mees. Kõik praegu toimuv on mehe valiku tagajärg.

Tõsi, mees on mölakas, aga naisel on ikkagi ka töötav aju ja oskus valikuid teha, see, millega see lekkivate torudega remonti vajav naine tegeleb, ei ole ka normaalne.

Naine oli raskes olukorras, nagu kirjutati. Me kunagi ei tea, kuidas me ise või keegi teine käitume kriisiolukorras, mida siiski lahutus on. Inimesed ei ole ideaalsed. Mees siiski kasutas nö nõrgemat ära.
Ma jätaks selle mehe. Sellel teisel naisel on abi vaja.

+3
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 29.02 20:34; 01.03 14:04; 01.03 14:15; 01.03 15:22; 01.03 20:08; 06.03 10:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naine oli raskes olukorras, nagu kirjutati. Me kunagi ei tea, kuidas me ise või keegi teine käitume kriisiolukorras, mida siiski lahutus on.

Paljud inimesed on selle kriisiolukorra siiski üle elanud. Igasugu jubedaid kriise tuleb inimestel ette. See ei anna õigust võõrast alaealist last ahistama hakata, enamik inimesi saaks aru, et stopp, siit läheb piir, kust ma üle ei astu, egoistlikud jobud muidugi ei saa aru, nemad uluvad oma kurva saatuse pärast ja ootavad unelmate printsi päästma ega mõtle hetkekski kellegi teise tunnetele.

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 29.02 17:29; 01.03 10:12; 01.03 12:06; 01.03 14:08; 01.03 14:18; 03.03 17:23; 05.03 02:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naine oli raskes olukorras, nagu kirjutati. Me kunagi ei tea, kuidas me ise või keegi teine käitume kriisiolukorras, mida siiski lahutus on.

Paljud inimesed on selle kriisiolukorra siiski üle elanud. Igasugu jubedaid kriise tuleb inimestel ette. See ei anna õigust võõrast alaealist last ahistama hakata, enamik inimesi saaks aru, et stopp, siit läheb piir, kust ma üle ei astu, egoistlikud jobud muidugi ei saa aru, nemad uluvad oma kurva saatuse pärast ja ootavad unelmate printsi päästma ega mõtle hetkekski kellegi teise tunnetele.

Jah, aga paljud ei ole. Sina ka ei oska ette ennustada, kuidas kriisiolukorrad su psüühikale mõjuvad. Ette pole mõtet rinnale taguda.
Mees lahendagu see asi ära, ise põhjustas. Naisele otsitagu abi, ilma maaslamajat löömata.

+1
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 29.02 20:34; 01.03 14:04; 01.03 14:15; 01.03 15:22; 01.03 20:08; 06.03 10:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees sai shoki ja rääkis ära, et jah oli midagi. Väidetavalt voodisse ei jõudnud aga naisel tunded jne.

Muhahaaa 😀 😀

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.03 18:24; 06.03 19:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naine oli raskes olukorras, nagu kirjutati. Me kunagi ei tea, kuidas me ise või keegi teine käitume kriisiolukorras, mida siiski lahutus on.

Paljud inimesed on selle kriisiolukorra siiski üle elanud. Igasugu jubedaid kriise tuleb inimestel ette. See ei anna õigust võõrast alaealist last ahistama hakata, enamik inimesi saaks aru, et stopp, siit läheb piir, kust ma üle ei astu, egoistlikud jobud muidugi ei saa aru, nemad uluvad oma kurva saatuse pärast ja ootavad unelmate printsi päästma ega mõtle hetkekski kellegi teise tunnetele.

Jah, aga paljud ei ole. Sina ka ei oska ette ennustada, kuidas kriisiolukorrad su psüühikale mõjuvad. Ette pole mõtet rinnale taguda.

Mees lahendagu see asi ära, ise põhjustas. Naisele otsitagu abi, ilma maaslamajat löömata.

Mina olen lahutuse üle elanud, oli tõesti kriis ja väga ebameeldiv olukord ka meie kahele lapsele. Hakkasime oma elu uuesti üles ehitama. Aga elusees ei läinud nii hulluks, et kellegi pereelu lõhkuma hakata ja veel vähem teise perekonna last ahistama. Siin antakse mõista, jusktui see naine on tohutu ohver ja kannataja ning maaslamaja. Mismoodi, ahistab teist perekonda ja siis on tema ohver, peab veel poputama ka. Kiusab last oma sõnumitega. Laps ja mehe naine on ohvrid, aga mitte hullumeelne naine, kes ei saa aru, kui teda ei taheta. Ehitagu oma uus elu üles ja jätku teiste perekond rahule. Mees oli tõesti rumal, et kolida aitas. Edaspidi õpetus, et hädapätakatest tuleb eemale hoida ja kolimisteenuste number anda. Mõned, aga soovivadki siiralt head teha.

+14
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.03 12:22; 01.03 18:29; 01.03 21:40; 05.03 22:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Blokkisime ära ja siis tuli ukse taha, et tal vaja mu mehega ikkalõpetuseks rääkida ja tal nii raske jne. Meest kodus polnud.

Noh, üks võimalus on veel, tegelikult. Lähetegi kõik kolmekesi näiteks suhtenõustaja juurde, kes aitab teil seda segadust lahti harutada ja loodetavasti soovitab siis ka sellele naisele individuaalseid teraapiaid.

Et peaks selle eest peale maksma, et ühest napakast lahti saada?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naine oli raskes olukorras, nagu kirjutati. Me kunagi ei tea, kuidas me ise või keegi teine käitume kriisiolukorras, mida siiski lahutus on.

Paljud inimesed on selle kriisiolukorra siiski üle elanud. Igasugu jubedaid kriise tuleb inimestel ette. See ei anna õigust võõrast alaealist last ahistama hakata, enamik inimesi saaks aru, et stopp, siit läheb piir, kust ma üle ei astu, egoistlikud jobud muidugi ei saa aru, nemad uluvad oma kurva saatuse pärast ja ootavad unelmate printsi päästma ega mõtle hetkekski kellegi teise tunnetele.

Jah, aga paljud ei ole. Sina ka ei oska ette ennustada, kuidas kriisiolukorrad su psüühikale mõjuvad. Ette pole mõtet rinnale taguda.

Mees lahendagu see asi ära, ise põhjustas. Naisele otsitagu abi, ilma maaslamajat löömata.

Mina olen lahutuse üle elanud, oli tõesti kriis ja väga ebameeldiv olukord ka meie kahele lapsele. Hakkasime oma elu uuesti üles ehitama. Aga elusees ei läinud nii hulluks, et kellegi pereelu lõhkuma hakata ja veel vähem teise perekonna last ahistama. Siin antakse mõista, jusktui see naine on tohutu ohver ja kannataja ning maaslamaja. Mismoodi, ahistab teist perekonda ja siis on tema ohver, peab veel poputama ka. Kiusab last oma sõnumitega. Laps ja mehe naine on ohvrid, aga mitte hullumeelne naine, kes ei saa aru, kui teda ei taheta. Ehitagu oma uus elu üles ja jätku teiste perekond rahule. Mees oli tõesti rumal, et kolida aitas. Edaspidi õpetus, et hädapätakatest tuleb eemale hoida ja kolimisteenuste number anda. Mõned, aga soovivadki siiralt head teha.

Sina ei läinud, aga see naine on ju läinud. Mismoodi “haige” inimese alandamine on hea tegu. Loomulikult on kõik kolm ohvrit (mehe naine, laps ja see hulluksläinud naine). Minul on temast kahju. Ei tea ju, mis tema elus on varem olnud. Võibolla ta abikaasa oli viimane inimene, kes ta hülgas. Ja siis tuleb mingi “kolimismees”, kellel endal on pere, kes tõotab armastust ja egoistlikult kasutab hädas inimest ära. Sellest naisest rumal tegu, aga mehest ikka väga alatu.

+2
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 29.02 20:34; 01.03 14:04; 01.03 14:15; 01.03 15:22; 01.03 20:08; 06.03 10:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees sai shoki ja rääkis ära, et jah oli midagi. Väidetavalt voodisse ei jõudnud aga naisel tunded jne.

Muhahaaa ???? ????

Jah, “Aasta naiivitari” tiitel läheb teemaalgatajale.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naine oli raskes olukorras, nagu kirjutati. Me kunagi ei tea, kuidas me ise või keegi teine käitume kriisiolukorras, mida siiski lahutus on.

Paljud inimesed on selle kriisiolukorra siiski üle elanud. Igasugu jubedaid kriise tuleb inimestel ette. See ei anna õigust võõrast alaealist last ahistama hakata, enamik inimesi saaks aru, et stopp, siit läheb piir, kust ma üle ei astu, egoistlikud jobud muidugi ei saa aru, nemad uluvad oma kurva saatuse pärast ja ootavad unelmate printsi päästma ega mõtle hetkekski kellegi teise tunnetele.

Jah, aga paljud ei ole. Sina ka ei oska ette ennustada, kuidas kriisiolukorrad su psüühikale mõjuvad. Ette pole mõtet rinnale taguda.

Mees lahendagu see asi ära, ise põhjustas. Naisele otsitagu abi, ilma maaslamajat löömata.

Mina olen lahutuse üle elanud, oli tõesti kriis ja väga ebameeldiv olukord ka meie kahele lapsele. Hakkasime oma elu uuesti üles ehitama. Aga elusees ei läinud nii hulluks, et kellegi pereelu lõhkuma hakata ja veel vähem teise perekonna last ahistama. Siin antakse mõista, jusktui see naine on tohutu ohver ja kannataja ning maaslamaja. Mismoodi, ahistab teist perekonda ja siis on tema ohver, peab veel poputama ka. Kiusab last oma sõnumitega. Laps ja mehe naine on ohvrid, aga mitte hullumeelne naine, kes ei saa aru, kui teda ei taheta. Ehitagu oma uus elu üles ja jätku teiste perekond rahule. Mees oli tõesti rumal, et kolida aitas. Edaspidi õpetus, et hädapätakatest tuleb eemale hoida ja kolimisteenuste number anda. Mõned, aga soovivadki siiralt head teha.

Sina ei läinud, aga see naine on ju läinud. Mismoodi “haige” inimese alandamine on hea tegu. Loomulikult on kõik kolm ohvrit (mehe naine, laps ja see hulluksläinud naine). Minul on temast kahju. Ei tea ju, mis tema elus on varem olnud. Võibolla ta abikaasa oli viimane inimene, kes ta hülgas. Ja siis tuleb mingi “kolimismees”, kellel endal on pere, kes tõotab armastust ja egoistlikult kasutab hädas inimest ära. Sellest naisest rumal tegu, aga mehest ikka väga alatu.

Sina muidugi tead väga täpselt, et see “kolimismees” tohutut armastust tõotas. Täiesti vabalt võis olla, et mees ja naine aitasidki seda lahutatud naist heast südamest, et vähemasti praktilised toimetused oleksid aetud. Teemaalgataja ju ütles, et hoidsid selle lahkuläinud naise poole. Võibolla soovisidki siiralt abistada. Tänutäheks hakkab mingi hull kõiki tülitama, kaasa arvatud last. Ei ole selline inimene mingi maaslamaja. Ei saa nii hulluks minna, et enam ei kontrolli, kellele sa oma sõnumeid saadad. Ja kui see “kolimismees” oligi jobu, kes naise voodisse meelitas ja pärast ära unustas, siis seda enam, hoidku sellest jobust eemale, mitte pole vaja ennast alandada. Tuleb eluga edasi minna ja kui lapsed on, siis seda enam veel. Mitte hakata kõrvalseisjaid nagu teemaalgataja ja tema laps tüütama.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.03 12:22; 01.03 18:29; 01.03 21:40; 05.03 22:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Varsti tuleb see naine jutuga, et on rase!

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Perekonna rahu rikkus siiski mees. Kõik praegu toimuv on mehe valiku tagajärg.

Tõsi, mees on mölakas, aga naisel on ikkagi ka töötav aju ja oskus valikuid teha, see, millega see lekkivate torudega remonti vajav naine tegeleb, ei ole ka normaalne.

Naine oli raskes olukorras, nagu kirjutati. Me kunagi ei tea, kuidas me ise või keegi teine käitume kriisiolukorras, mida siiski lahutus on. Inimesed ei ole ideaalsed. Mees siiski kasutas nö nõrgemat ära.

Ma jätaks selle mehe. Sellel teisel naisel on abi vaja.

Kui see naine ahistab selle mehe last, siis üritab ta ise nõrgemat ära kasutada ja see nõrgem on alaealine! See ei ole okei! Mine, ahista meest, kui pead, aga milleks lapsi ära kasutada?

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 01.03 11:19; 01.03 11:21; 01.03 11:22; 01.03 12:11; 02.03 17:09; 02.03 17:12; 04.03 01:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sina ka ei oska ette ennustada, kuidas kriisiolukorrad su psüühikale mõjuvad. Ette pole mõtet rinnale taguda.

Ma olen erinevates kriisiolukordades olnud. Ma ei ründa endast nõrgemaid. EI kasuta lapsi ära. Kui probleeme tekitabki hoopis laps ise (ka see on kriisiolukord), siis esimese asjana pöördun tema vanemate poole, sest nende käes on vastutus. Nii et ära plõksi.
Ma ei tea, kui raske klaver peaks mulle pähe kukkuma, et ma mõnda last hakkaks ahistama, aga igatahes peaks see olema füüsiline ajukahjustus.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 01.03 11:19; 01.03 11:21; 01.03 11:22; 01.03 12:11; 02.03 17:09; 02.03 17:12; 04.03 01:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Varsti tuleb see naine jutuga, et on rase!

Jah, ja rasedus tekkis kolimise ajal. Iseenesest. Täpselt ei ole teada, kuskohas ja millal ja miks.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.03 18:51; 05.03 17:15; 05.03 21:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis mees see selline on, kes ei suuda ise nn teise naise olukorda lahendada ja tuleb sulle kurtma. Mul küll sellise mehe peale enam kunagi ei tõuseks hmm.. jube.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sina ei pea midagi tegema. Mehele annad tähtaja, mil tema korraldatud jama peab olema lõpetatud ja lahendatud. Ära sekku teiste korraldatud draamasse.

Ja kui mees ei ole mitte alatu ärakasutaja, vaid ongi lihtsalt pehme loomuga, siis on see enam-vähem kindlaim viis temast lõplikult lahti saada. Sõbranna tarbib siis su meest seni, kuni oma eksist üle saab ja siis viskab ka tema ta üle parda. Hea plaan. Ära unusta elatist oma lapsele ja ühist vara endale nõuda ning kõikjalt saab kostuma feministide kiiduhõiskeid.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.03 17:10; 04.03 09:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kui mees ei ole mitte alatu ärakasutaja, vaid ongi lihtsalt pehme loomuga,

Just-just, mees on pole mitte litsakas hoorajääger, vaid lihtsalt pehme loomuga, ei suuda küsijale ära öelda, küsitakse toruparandust, parandab toru, küsitakse seksi, seksib. Naine peab tema eest korraldama ja ära ütlema, kui ei taha, et mees mööda ilma muudkui seksiks, remondiks ja torusid lapiks.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 29.02 17:29; 01.03 10:12; 01.03 12:06; 01.03 14:08; 01.03 14:18; 03.03 17:23; 05.03 02:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sina ei pea midagi tegema. Mehele annad tähtaja, mil tema korraldatud jama peab olema lõpetatud ja lahendatud. Ära sekku teiste korraldatud draamasse.

Ja kui mees ei ole mitte alatu ärakasutaja, vaid ongi lihtsalt pehme loomuga, siis on see enam-vähem kindlaim viis temast lõplikult lahti saada. Sõbranna tarbib siis su meest seni, kuni oma eksist üle saab ja siis viskab ka tema ta üle parda. Hea plaan. Ära unusta elatist oma lapsele ja ühist vara endale nõuda ning kõikjalt saab kostuma feministide kiiduhõiskeid.

Ära nüüd ilmaasjata ka plärise. Feministid aktsepteerivad seda võimalust vägagi, et mees võib ka olla pehmema loomuga ja vajada abi ning kaitset. Feministid nimelt eeldavad, et mehed ja naised on võrdsed ja mitte kelleltki ei pea tema vara välja nõudma ja lapsi kasvatada võib ka isa – feministid ei jaga maailma meesteks ja nendeks-kelle-asi-on-lapsi-kasvatada. Selle jaotuse teevad ära siiski šovinistid.
Küll aga on antud juhtumil siiski mees ise see ainuke, kelle käes on halva suhtekorralduse ärakorraldamise võti – välja arvatud lihtne tõsiasi, et lapse ahistamise korral ei saa jääda ootama, kuni mees ennast kokku võtab vaid last peab kaitsma kohe, see, kes on selleks hetkel võimeline.

Täpselt samamoodi, kui selline totakas armuja oleks tekkinud hoopis naisele, siis oleks ka naise asi ise sellele armunule korralikult selgeks teha, et teine sai valesti aru ja jätku järele või muidu tuleb politsei. Sest valestimõistmine tekkis ju nende kahe inimese vahel. Nii arvab feminist.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 01.03 11:19; 01.03 11:21; 01.03 11:22; 01.03 12:11; 02.03 17:09; 02.03 17:12; 04.03 01:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No näed kui lihtne. Suur inimene korraldab ise üksi oma jamad ära ja teine suur inimene laseb tal seda omas tempos teha, mitte ei irise, ei kehtesta omalt poolt mingeid tähtaegu ega esita ultimaatumeid. Igaüks on ise omaette täiesti võrdne suur inimene ning ükski teine ei naaksu ega nori … kui sel kellelgi teisel just mingeid omi huvisid ei ole. Kui on omad huvid ja soov, et asjad saaks korraldatud endale sobivas suunas, siis ehk ikkagi oleks asjakohane pigem olla endale soodsas suunas toetav, mitte käsutaja, nõudja, vaenu üleskiskuja. Või kuidas see abielu asi ikka oli – koos nii heas kui halvas, teine-teisele toeks. Või ikka nii, et igaüks tegeleb oma probleemidega üksi, aga vastavalt teise tahtmistele ja soovidele. Miks peaks mees tahtma teiega abielus olla, kui te teda mitte ainult et tahate üksi jätta probleeme lahendama, vaid hakkate omalt poolt veel probleeme suuremaks puhuma. Nõudmisi ja ultimaatumeid esitama.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.03 17:10; 04.03 09:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olin sarnases olukorras. Mehe sõber tappis ära ennast, tema naine hakkas vähem kui nädala pärast ennast minu mehele püksi ajama. Mina samal ajal kodus ja 8 kuud rase. Jäid vahele muidugi kiiremini, paari päevaga. Mees jättis telefoni köögi lauale kui wc’sse läks. Eit kirjutas. Mina lugesin. Seksini asi veel polnud jõudnud, kuna tekst oli a la ‘tule proovi ära ega naine ei pea teada saama ;))’ ja siis endast alasti foto ka muidugi. Lits on lits, mis teha. Lahti sain sitast nii, et sõimasin ta ise mehe nime all läbi. Sai ‘vaeseke’ nii, et istus peale seda 2 nädalat psühhiaatria haiglas. Ma ei kahetse ka, oma süü, et raseda naise mehele ligi tikkus. Praegu sellest peaaegu aasta möödas. Ei tereta kui näeb meid, leidis omale mingi soome ehitaja, kes vanuse poolest sobiks isaks talle, omale kõrvale. Nii õnnelik, et tal eluke ikka perse läks. Karma.

+3
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.03 15:30; 05.03 13:00; 05.03 20:13; 06.03 09:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Varsti tuleb see naine jutuga, et on rase!

Jah, kuigi “seksini polnud jõutud”…

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on omad huvid ja soov, et asjad saaks korraldatud endale sobivas suunas, siis ehk ikkagi oleks asjakohane pigem olla endale soodsas suunas toetav, mitte käsutaja, nõudja, vaenu üleskiskuja.

Et siis naine toetab meest armukesepidamisel või aitab mehel armukest maha jätta? Äkki koguni peabki ise mehe armukesega selle vastiku ja ebameeldiva vestluse mehe asemel maha või vähemalt koostab teksti või mida?

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 29.02 17:29; 01.03 10:12; 01.03 12:06; 01.03 14:08; 01.03 14:18; 03.03 17:23; 05.03 02:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselgelt on mees kõrvust tõstetud. Vat kus mees olen – naised kaklevad minu pärast. Lähisugulastest vanem paar – mees pidas pikalt ja avalikult armukest. Oma naine proovis nii hea, nii hea mehe vastu olla. Tema on ikka palju parem naine. Segab mehe teekruusis suhkru, määrib leivale või ja toob sussid voodi ette.
Mees on šokis selle pärast, et vahele jäi, ju siis oli teise naisega seks hea.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.03 10:13; 05.03 10:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olin sarnases olukorras. Mehe sõber tappis ära ennast, tema naine hakkas vähem kui nädala pärast ennast minu mehele püksi ajama. Mina samal ajal kodus ja 8 kuud rase. Jäid vahele muidugi kiiremini, paari päevaga. Mees jättis telefoni köögi lauale kui wc’sse läks. Eit kirjutas. Mina lugesin. Seksini asi veel polnud jõudnud, kuna tekst oli a la ‘tule proovi ära ega naine ei pea teada saama ;))’ ja siis endast alasti foto ka muidugi. Lits on lits, mis teha. Lahti sain sitast nii, et sõimasin ta ise mehe nime all läbi. Sai ‘vaeseke’ nii, et istus peale seda 2 nädalat psühhiaatria haiglas. Ma ei kahetse ka, oma süü, et raseda naise mehele ligi tikkus. Praegu sellest peaaegu aasta möödas. Ei tereta kui näeb meid, leidis omale mingi soome ehitaja, kes vanuse poolest sobiks isaks talle, omale kõrvale. Nii õnnelik, et tal eluke ikka perse läks. Karma.

Sõimasid mehe nime all selle va l.. läbi? Miks mees ise seda ei teinud?

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.03 10:13; 05.03 10:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõimasid mehe nime all selle va l.. läbi? Miks mees ise seda ei teinud?

Sa pead veel sellist asja küsima? Eks ikka sellepärast, et ta oli väga valmis seda pakkumist kasutama. Ta oli ka ilmselt üks neist pehmema loomuga meestest, keda pahad litsid (sest mees ise ju ilmsüüta illukuku nunnu-punnu) omale koju veavad ja siis armujookidega ära võrgutavad. Ja kui oma naine õigel ajal jaole ei saa, siis polegi kedagi, kes mehe eest seisaks!

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees üritas viisakaks jääda. Kirjutas ‘palun jäta rahule meid’ ja sellist noh, normaalse inimese teksti. Ja teie arvate, et sellised naised saavad siis aru sellest? Kahjuks mitte. Selle asemel sõimati meest lolliks, et ta vestlust ära ei olnud kustutanud ja tagatipuks taheti ukse taha veel minuga suhteid klaarima tulla. No ei ole vaja sellist jama. Aga jah, mees mul eriline sõimaja ei ole. Selle pärast küsisin telefoni ja kirjutasin ise. Seda ka pole mõtet arvata, et mu mees sellest jamast niisama pääses. Tean, et oli samuti süüdi, et sellel asjal nii kaugele lasi minna. Aga oma lapse pärast leppisin ja olukord kodus on parem kui varem. Teist korda kindlalt enam ei andestaks.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.03 15:30; 05.03 13:00; 05.03 20:13; 06.03 09:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees üritas viisakaks jääda. Kirjutas ‘palun jäta rahule meid’ ja sellist noh, normaalse inimese teksti. Ja teie arvate, et sellised naised saavad siis aru sellest? Kahjuks mitte. Selle asemel sõimati meest lolliks, et ta vestlust ära ei olnud kustutanud ja tagatipuks taheti ukse taha veel minuga suhteid klaarima tulla. No ei ole vaja sellist jama. Aga jah, mees mul eriline sõimaja ei ole. Selle pärast küsisin telefoni ja kirjutasin ise. Seda ka pole mõtet arvata, et mu mees sellest jamast niisama pääses. Tean, et oli samuti süüdi, et sellel asjal nii kaugele lasi minna. Aga oma lapse pärast leppisin ja olukord kodus on parem kui varem. Teist korda kindlalt enam ei andestaks.

Aga mis sa arvad, kui ausalt enda sisse vaatad – kui sa ei oleks teada saanud, mis siis mees teinud oleks?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.03 18:51; 05.03 17:15; 05.03 21:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees üritas viisakaks jääda. Kirjutas ‘palun jäta rahule meid’ ja sellist noh, normaalse inimese teksti. Ja teie arvate, et sellised naised saavad siis aru sellest? Kahjuks mitte. Selle asemel sõimati meest lolliks, et ta vestlust ära ei olnud kustutanud ja tagatipuks taheti ukse taha veel minuga suhteid klaarima tulla. No ei ole vaja sellist jama. Aga jah, mees mul eriline sõimaja ei ole. Selle pärast küsisin telefoni ja kirjutasin ise. Seda ka pole mõtet arvata, et mu mees sellest jamast niisama pääses. Tean, et oli samuti süüdi, et sellel asjal nii kaugele lasi minna. Aga oma lapse pärast leppisin ja olukord kodus on parem kui varem. Teist korda kindlalt enam ei andestaks.

Aga mis sa arvad, kui ausalt enda sisse vaatad – kui sa ei oleks teada saanud, mis siis mees teinud oleks?

Arvan, et ta oleks petnud, tegelikult suhteliselt kindel, et oleks. Tegu oli siiski väga ilusa naisega, sellisega, kes saaks suurema osa meestest oma voodisse kui tahaks. Noh, kui mehel pole probleemi sellega kui naisest mingi vähemalt 90 pealine kari on läbi käinud. Tegelikult käibki väga närvidele see, et just minu mees ette jäi. Oleks ju võinud mõne vallalise ette võtta. Aga las need oleksid olla, praegu on kõik rahul. Mees on hea isa, hea kaaslane, arvan, et tulevikus sellist asja enam ei juhtu ja kui peaks juhtuma, siis on lahutus, selle olen talle selgeks teinud.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.03 15:30; 05.03 13:00; 05.03 20:13; 06.03 09:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvan, et ta oleks petnud, tegelikult suhteliselt kindel, et oleks. Tegu oli siiski väga ilusa naisega, sellisega, kes saaks suurema osa meestest oma voodisse kui tahaks. Noh, kui mehel pole probleemi sellega kui naisest mingi vähemalt 90 pealine kari on läbi käinud. Tegelikult käibki väga närvidele see, et just minu mees ette jäi. Oleks ju võinud mõne vallalise ette võtta. Aga las need oleksid olla, praegu on kõik rahul. Mees on hea isa, hea kaaslane, arvan, et tulevikus sellist asja enam ei juhtu ja kui peaks juhtuma, siis on lahutus, selle olen talle selgeks teinud.

Nojah, see kõik on nii kurb. Et pead leppima mehega, kes sind petaks. Ma kusjuures ei halvusta ega taha kirjutada mõnitavat kommentaari, vaid tõesti – see on ju kurb, kui tead, et oled koos inimesega, kes sind petaks. Kuidas saab siis kõik hästi olla? Või olen mina mingi loll maksimalist, et olen koos vaid mehega, kellest MINA USUN, et ta ei petaks mind. Rõhk just sellel ‘mina usun’. Mina oleksin ainult sellise mehega koos õnnelik, seni kuni ma usun.
Sa ise kirjutad ju ka, et see naine saaks ‘suurema osa meestest’ oma voodisse. Järelikult taipad isegi, et on olemas ka mehi, keda ta ei saaks, aga sinu oma ei kuulu nende hulka. Kas see ei tee sind kurvaks?

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.03 18:51; 05.03 17:15; 05.03 21:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvan, et ta oleks petnud, tegelikult suhteliselt kindel, et oleks. Tegu oli siiski väga ilusa naisega, sellisega, kes saaks suurema osa meestest oma voodisse kui tahaks. Noh, kui mehel pole probleemi sellega kui naisest mingi vähemalt 90 pealine kari on läbi käinud. Tegelikult käibki väga närvidele see, et just minu mees ette jäi. Oleks ju võinud mõne vallalise ette võtta. Aga las need oleksid olla, praegu on kõik rahul. Mees on hea isa, hea kaaslane, arvan, et tulevikus sellist asja enam ei juhtu ja kui peaks juhtuma, siis on lahutus, selle olen talle selgeks teinud.

Nojah, see kõik on nii kurb. Et pead leppima mehega, kes sind petaks. Ma kusjuures ei halvusta ega taha kirjutada mõnitavat kommentaari, vaid tõesti – see on ju kurb, kui tead, et oled koos inimesega, kes sind petaks. Kuidas saab siis kõik hästi olla? Või olen mina mingi loll maksimalist, et olen koos vaid mehega, kellest MINA USUN, et ta ei petaks mind. Rõhk just sellel ‘mina usun’. Mina oleksin ainult sellise mehega koos õnnelik, seni kuni ma usun.

Sa ise kirjutad ju ka, et see naine saaks ‘suurema osa meestest’ oma voodisse. Järelikult taipad isegi, et on olemas ka mehi, keda ta ei saaks, aga sinu oma ei kuulu nende hulka. Kas see ei tee sind kurvaks?

Sa oledki äärmiselt naiivne. Elusees ei ole võimalik näha teise inimese sisemusse, seega ei tea sina samuti kindlalt, et sinugi mees teatud juhuse tekkides ei petaks. Ilusatele naistele on ikka väga raske ära öelda. Seega, ei ole vaja targutada, mitte kunagi ei näe teise inimese sisse, isegi kui ta on sinu abikaasa. Vähem naiivsust ja enda elu on ka lihtsam.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.03 12:22; 01.03 18:29; 01.03 21:40; 05.03 22:50;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 63 )


Esileht Pereelu ja suhted Armuvalus armuke-mida teha?