Esileht Tööelu, raha ja seadused. autoliising, kes teab

Näitan 15 postitust - vahemik 31 kuni 45 (kokku 45 )

Teema: autoliising, kes teab

Postitas:
Kägu

Kui lähem huvi, siis võiksid ilmselgelt panga konsultandiga rääkida.

No see on viimane inimene, kellega rääkida (kui just pole põletavat soovi oma rahast ilma jääda). Pank lihtsalt koorib su investeeringu pealt nii suuri haldustasusid, et isegi kui midagi teenid, oled lõppkokkuvõttes ikka miinuses.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No see on viimane inimene, kellega rääkida (kui just pole põletavat soovi oma rahast ilma jääda). Pank lihtsalt koorib su investeeringu pealt nii suuri haldustasusid, et isegi kui midagi teenid, oled lõppkokkuvõttes ikka miinuses.

Süvenesid ka korrakski siin toodud fondide tingimustesse?
Aga mis sinuga ikka arutada, paistab et austatud investeerimisteadlane on rääkinud 🙂

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No see on viimane inimene, kellega rääkida (kui just pole põletavat soovi oma rahast ilma jääda). Pank lihtsalt koorib su investeeringu pealt nii suuri haldustasusid, et isegi kui midagi teenid, oled lõppkokkuvõttes ikka miinuses.

Mida sa seletad? Mul on 80 tuhandes eest väärtpabereid ja maksan kuus selle pealt 5.- ringis.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõiksugune investeerimine ja aktsiate ostmine on alati riskiga seotud tegevus. Oletame, et inimene on muidu tavaline reatöötaja ja elab eesti keskmist elu. Lihtsalt paar korda on saanud juhtumisi suure summa pihku – esimene kord siis, kui autot liisis ja sissemakse tegi. Teine kord nüüd. Mis saab, kui ta nüüd selle teise suure summa investeerib, aga jääb sellest ilma? No ehk veab? Aga, kui mitte? Raha läinud ja suur kohustus ikka alles.

Jah, auto puhul pole ju riski ega kahtlust, on täiesti kindel, et selle väärtus ühel hetkel olematu.

Autot saab kindlustada kõigi ootamatuste vastu, 5 esimest aastat on tehase garantii, auto käib regulaarselt hoolduses ja kõik vajaminev parandatakse kohe ära ja kui autot hoida, siis kestavad need kaua.  Enne praegust uut, olen ma olnud 20 aastat koguaeg järjest auto omanik, selle aja jooksul on mul olnud 8 aastat kasutatud Volvo, 7 aastat Madza, kasutatuna ostetud ja 5 aastat oli škoda. Ükski ei jätnud mind teepeale, ainus millega probleemid tekkisid oli jaapanlane ja selle rooste. Ühel hetkel võib see auto lihtsalt ära roostetada, kuigi kõik muu toimib hästi.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Misasja ???? Pangatöötajana võiksid julgustada inimesi fondidesse investeerimisega tutvust tegema. Muud soga ei hakka kommenteerima.

Veel kord! Klaari kõigepealt oma võlad ja alles siis hakka investeerimise peale mõtlema.

Sa oled ju see härra, kes võlgniku blogi peab ja perekoolis aktiivset suunamistööd teeb, et arveid ei ole vaja tasuda ja laene ei ole vaja tagasi maksta. 10 aasta pärast saab need korstnasse kirjutada.

Sina – oma eluga sajal erineval moel puntras olev tegelane, ei ole teistele inimestele näpunäidete jagaja. Saad aru?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No see on viimane inimene, kellega rääkida (kui just pole põletavat soovi oma rahast ilma jääda). Pank lihtsalt koorib su investeeringu pealt nii suuri haldustasusid, et isegi kui midagi teenid, oled lõppkokkuvõttes ikka miinuses.

Kuni 30 tonni on tasuvaba, hakka aga ostma! Aa, sul pole raha hoopis?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Veel kord! Klaari kõigepealt oma võlad ja alles siis hakka investeerimise peale mõtlema.

Sa oled ju see härra, kes võlgniku blogi peab ja perekoolis aktiivset suunamistööd teeb, et arveid ei ole vaja tasuda ja laene ei ole vaja tagasi maksta. 10 aasta pärast saab need korstnasse kirjutada.

Veelkord! Ei, mina ei ole see härra.
Olen naisterahvas, kes temaga vahel vaidleb kui on viitsimist.
Ei saa aru, miks sa arvad, et mina too võlgnik peaks olema?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Autot saab kindlustada kõigi ootamatuste vastu

Amortiseerumise ja hinnalanguse vastu küll mitte.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Amortiseerumise ja hinnalanguse vastu küll mitte.

Kas need on ootamatused?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Veelkord! Ei, mina ei ole see härra.
Olen naisterahvas, kes temaga vahel vaidleb kui on viitsimist.
Ei saa aru, miks sa arvad, et mina too võlgnik peaks olema?

Hahhaa, mina olen see aktsiate omanik. Ja mindki peetakse temaks ning kästakse võlad ära maksta 😀 😀 😀

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Amortiseerumise ja hinnalanguse vastu küll mitte.

Kas need on ootamatused?

Mis see siia puutub.
Sina hakkasid rääkima ootamatustest, mitte tema! Tema viitas, et osta täna tuhandete eest auto välja soodsa liisingu jätkamise asemel ei pruugi olla kõige mõistlikum.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sina hakkasid rääkima ootamatustest, mitte tema!

Ei hakanud, vaidlesin vaid sinu kraaksatusele vastu, mis polnud eriti asjakohane.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Amortiseerumise ja hinnalanguse vastu küll mitte.

Kas need on ootamatused?

Ei ole, aga seda enam pole mõtet rääkida kindlustusest olukorra kohta, mis on kindel ja paratamatu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

inimesed, kellel on juba autosid varem olnud, teavad suurepäraselt et auto hind ajas väheneb, auto amortiseerub jne. aga sellegipoolest ostetakse uus auto. Elamu ju ainult korra, ja kui kodu ei asu Tallinna südalinnas, siis autot on vaja ja kui on võimalik osta turvalisem, pere vajadustele paremini vastav ja mugavam auto, siis seda ka tehakse. Ma ei näe küll vajadust omada kontol x summat ja veel y summat väärtpaberites. Mul on oma maja, laenuvaba, mul on oma vesi , kanalisatsioon, küte ja kui vaja ka oma elekter, mu lapsed on suured ja nad on saanud hariduse, ülejäänus peavad ise vaatama, me mehega teeme täiskohaga tööd ja ülejäänud aja elame ja naudime seda mis elu pakub. Reisil pole enam ammu käinud, sest oma kodus on kõige parem. Meil on 10 hektarit oma maad, maja asub keskel, mul on oma mets, mägi ja tiik, kaev ka  ja toitu kasvatame endale päris palju, tehnika on ka olemas.   Ei näe põhjust mille jaoks ma peaksin nii hirmsasti koonerdama ja korjama. Vara ja hooned on kindlustatud, sõidukid ka, elu ka.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei näe põhjust mille jaoks ma peaksin nii hirmsasti koonerdama ja korjama.

Ei peagi, kes ütles, et peab? Keegi ei räägi mingist koonerdamisest, küsimus on tulususes ja mida finantsiliselt mõttekam oleks tänaste intressimäärade juures teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 31 kuni 45 (kokku 45 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. autoliising, kes teab