Esileht Pereelu ja suhted Autopededele

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 91 )

Teema: Autopededele

Postitas:
Kägu

Kas Clio on hea auto linnasõiduks?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, on.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tnx

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma võtaks Golfi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis teeb autost linnasõiduks hea auto?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis teeb autost linnasõiduks hea auto?

Ma arvan et neli ratast auto all.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis teeb autost linnasõiduks hea auto?

Kõige olulisem on ökonoomsus. Võibolla natuke mõjutavad ka gabariidid.

Linnas on kõige ökonoomsemad elektriautod, neile järgnevad pistikhübriidid ja hübriidid. Kõige vähem ökonoomsed on suure kubatuuriga bensiinimootoriga autod. Kütusekulu võib olla neil isegi 20+ liitrit/100 km.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma võtaks Golfi.

Normaalset golfi enam ei müüda, elektriautot ma ei soovi. Kellegi teise vana juustu ka mitte.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis teeb autost linnasõiduks hea auto?

Pisikeste mõõtmetega, et mahuks kaubanduskeskuse parklas manööverdama ja väike mootor, et foorist foorini tössutades paaki kohe tühjaks ei tõmbaks. Ja punane või sinine või kollane, igatahes mitte hall-metallik-diisel.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, on.

Sina küll autopede pole. Mingi mõttetu naine, kes sõidab suvaka junniga.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, ainult Ferrari Testarossa on hea.

Autopede

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minule meeldivad kõrgemad autod ja nt Yaris Cross või C-HR on oluliselt parem kui Clio

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minule meeldivad kõrgemad autod ja nt Yaris Cross või C-HR on oluliselt parem kui Clio

Milles see paremus seisneb? Ma sõidan linnas, puhastatud teede peal.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No ma sõidan vaheldumisi Meganega ja tütre linnamaasturiga. Mina eelistan Renaulti, on väiksem, kiirem, ökonoomsem ka. Linnamaasturi ainus eelis on tiba kõrgemal istumine. Aga üldiselt kui ma autot endale valiks, siis ma vaataks esimese asjana mootorit, mitte niivõrd marki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga üldiselt kui ma autot endale valiks, siis ma vaataks esimese asjana mootorit, mitte niivõrd marki.

Kas mitte kõik margid ei tee erineva võimekusega mootoreid? Ei ole nii, et Renault teeb ainult lahjasid ja Mercedes võimsaid. Mootori võimsuse valid ikka ise.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kütusekulu ei oma tähtsust. Autol peab hea minek olema ning selle tagab võimas mootor. Lisaks veel head pidurid.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kütusekulu ei oma tähtsust. Autol peab hea minek olema ning selle tagab võimas mootor. Lisaks veel head pidurid.

Kuhu sul see minek siis linnas on? Et saaks sõita 30-50 km tunnis ja foori alt teiste sabas vahvasti kiirendada? Kuskile sul minekut pole, teiste vahel sitsid ilusti.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuhu sul see minek siis linnas on? Et saaks sõita 30-50 km tunnis ja foori alt teiste sabas vahvasti kiirendada?

Ega siis inimene kogu elu ainult linnas ei sõida. Autoga sõidetakse igal pool ning kiirteel kulub võimsam mootor marjaks ära. Kasuta loogilist mõtlemist.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ega siis inimene kogu elu ainult linnas ei sõida. Autoga sõidetakse igal pool ning kiirteel kulub võimsam mootor marjaks ära. Kasuta loogilist mõtlemist.

Kus kiirteel? Elan siin Tallinnas, sõidan 99 protsenti ajast siin ja satun kaks korda aastas välismaale ja sellepärast pean mingit võimsat mootorit pidama, mida kasutada ei saa? Sa kasuta ise oma loogilist mõtlemist. Rendi siis kohapeal mingi võimsam auto.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas Clio on hea auto linnasõiduks?

Ma ütleks, et autopedele on see küsimus solvav. Ei kuulu kuidagi autopedede ampluaasse. Nemad ei sõida sellise autoga elu sees.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas Clio on hea auto linnasõiduks?

Ma ütleks, et autopedele on see küsimus solvav. Ei kuulu kuidagi autopedede ampluaasse. Nemad ei sõida sellise autoga elu sees.

Suur protsent mehi on autopeded. Nühivad ja lakuvad oma, põhimõtteliselt rauakolakat. Sõna „pede” on pikas kirjas pederast ja see on solvav. Ma ei hakka pikalt lahti seletama, misasja pederastid teevad. Ei taha jälle miinuseid koguda. Igaühel meist on mingi kiiks ja kümme korda suurem pede on selline, kes kekutab 10 000-se kotinärakaga, millel kuulsa prändi nimi mv

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga üldiselt kui ma autot endale valiks, siis ma vaataks esimese asjana mootorit, mitte niivõrd marki.

Kas mitte kõik margid ei tee erineva võimekusega mootoreid? Ei ole nii, et Renault teeb ainult lahjasid ja Mercedes võimsaid. Mootori võimsuse valid ikka ise.

Ei ole nii. Mõnel tootjal/mudelil on väga vilets mootorivalik.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga üldiselt kui ma autot endale valiks, siis ma vaataks esimese asjana mootorit, mitte niivõrd marki.

Kas mitte kõik margid ei tee erineva võimekusega mootoreid? Ei ole nii, et Renault teeb ainult lahjasid ja Mercedes võimsaid. Mootori võimsuse valid ikka ise.

Ei ole nii. Mõnel tootjal/mudelil on väga vilets mootorivalik.

Mis imemootorit seal ummikus istumiseks vaja on?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minule meeldivad kõrgemad autod ja nt Yaris Cross või C-HR on oluliselt parem kui Clio

Milles see paremus seisneb? Ma sõidan linnas, puhastatud teede peal.

Iga talv neid linna poolt puhastatuid teid nähtud, aga kui ei ole probleem siis soovitan Toyota Yarist, sõitsin 12 aastat ja ei ühtegi probleemi. Siis ostsin yaris crossi, just nende puhastatud teede pärast, mis hommikul su hoovist väljasõidu kinni lükkavad.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas Clio on hea auto linnasõiduks?

BMW on parem.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga üldiselt kui ma autot endale valiks, siis ma vaataks esimese asjana mootorit, mitte niivõrd marki.

Kas mitte kõik margid ei tee erineva võimekusega mootoreid? Ei ole nii, et Renault teeb ainult lahjasid ja Mercedes võimsaid. Mootori võimsuse valid ikka ise.

Ei ole nii. Mõnel tootjal/mudelil on väga vilets mootorivalik.

Mis imemootorit seal ummikus istumiseks vaja on?

Sõidetakse ka maanteedel ja linnas mitte tipptunnil. Aga asee polnud ju küsimuse point, vaid väide, et kõikidel tootjatel on seinast seina mootori valik – ei ole.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Surfan mööda automüüjate kodukaid ja avastan õudusega, et normaalseid autosid enam ei müüdagi? Kõik ainult hübriidid. Tahaks tavalist bensukat, ei soovi akusid lisapagasina kaasas vedada ja vaevalt neil eriti pikk eluiga ka on. Mu lühikeste otsadega ei tule elu sees nii suurt kütusesäästu, et aku ennast enne auto eluea lõppu ära tasuks.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas Clio on hea auto linnasõiduks?

Ma ütleks, et autopedele on see küsimus solvav. Ei kuulu kuidagi autopedede ampluaasse. Nemad ei sõida sellise autoga elu sees.

 Nühivad ja lakuvad oma, põhimõtteliselt rauakolakat.

Mis suhtes see naiste igapäevane kraanikausi ja dušinurga nühkimine etem on?

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas Clio on hea auto linnasõiduks?

Ma ütleks, et autopedele on see küsimus solvav. Ei kuulu kuidagi autopedede ampluaasse. Nemad ei sõida sellise autoga elu sees.

Nühivad ja lakuvad oma, põhimõtteliselt rauakolakat.

Mis suhtes see naiste igapäevane kraanikausi ja dušinurga nühkimine etem on?

Paigalda siis ometi veepehmendusseade, et naine ei peaks iga päev nühkima. Äkki siis hakkad lõpuks seksi ka saama.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kus kiirteel? Elan siin Tallinnas, sõidan 99 protsenti ajast siin ja satun kaks korda aastas välismaale ja sellepärast pean mingit võimsat mootorit pidama, mida kasutada ei saa?

Enamus inimesi ei sõida 99% ajast ainult linnas, vaid nende sõidud viivad neid Eestimaa eri paikadesse. Tallinn-Tartu on suvel 120 kmh ja seal kulub võimsam mootor marjaks ära. Möödasõidud Via Baltica maanteel, jälle kulub võimsam mootor marjaks ära. Kui on tõesti selline elu, et pole mitte mingit vajadust autoga linnast lahkuda, siis ma vaataks täna isegi elektriauto poole. Aga kordan veel, et selline inimene on ilmselt suur erand ja enamus autoomanikke sõidab igal pool.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 91 )


Esileht Pereelu ja suhted Autopededele