Esileht Väikelaps Breden vs Lenne mütssall.

Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )

Teema: Breden vs Lenne mütssall.

Postitas:
Kägu

Issand mis probleemid inimestel;:) Reima ja Kivat mütsid jätkuvalt olemas.

Miks te ostate mingit paska ja hädaldate?

Hetkel ongi Kivat kasutuses, kuid 1 klassi lapsele see ei ole enam atraktiivne. On esinenud narrimist. Samas Breden tüüpi tuukrikat kannaks meelsamini kuna selliseid teistel ka.

1. klassi laps kannab veel tuukrimütsi??? Ime tõesti, et narritakse, siin pole küsimus firmas.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei kavatse toetada firmat kes tegutseb Venemaal ja kelle äri on tihedalt venelastega seotud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

1. klassi laps kannab veel tuukrimütsi??? Ime tõesti, et narritakse, siin pole küsimus firmas.

Esimese klassi õpetajana kinnitan, et jah kannavad ka esimese klassi lapsed tuukrimütsi. Ja mitte 1 laps 24st, vaid neid täitsa palju. Norimist pole siiani esinenud. Isegi 2.-3. klassis kannavad osad tuukrimütse.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Issand mis probleemid inimestel;:) Reima ja Kivat mütsid jätkuvalt olemas.

Miks te ostate mingit paska ja hädaldate?

Hetkel ongi Kivat kasutuses, kuid 1 klassi lapsele see ei ole enam atraktiivne. On esinenud narrimist. Samas Breden tüüpi tuukrikat kannaks meelsamini kuna selliseid teistel ka.

1. klassi laps kannab veel tuukrimütsi??? Ime tõesti, et narritakse, siin pole küsimus firmas.

Nii kahju, et lastel selline eeskuju on. Täiskasvanud inimene leiab, et tuukrimüts ei sobi esimese klassi lapsele ja põhjusega narrimiseks alust? No ma ei tea. Las lapsed (teised inimesed) kannavad, mis neile mugav ja sobib. Kui riided on korralikud ja terved, ei ole küll põhjust kellegi riietumiseelistusi kommenteerida.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul tuukrimüts ainult vankrilapsel olnud. Esimese klassi lapsel ei kujuta ette, minu laps ei kanna viimased 5a kombet ka.( Hetkel 8a)

Algklassides küll mitmetel veel tuukrimütsid ja kombed kasutuses. Oluline, et lapsele meeldiks ning ennast mugavalt tunneks . Minu 6a eelistab ise kombet ja tuukrimütsi, kuigi tal ka komplekt olemas talveks ning mütse igasuguseid.

Ma pole ühegi lapsega tuukrimütsi kasutanud ja pole mul lapsed sellest tavalisest mütsist ja kaelussallist kuidagi rohkem külmetunud ja tõbised olnud.

Tuukrimüts polegi vaktsiin. See on lihtsalt 2in1. Paljude meelest mugavam kasutada. Aga igale oma. Ega ei pea iga teemat kommenteerima, mis ei kõneta.

Järelikult koolid erinevad:)

Meie koolis oleks välistatud, et keegi kooli kombeka ja tuukrimütsiga ilmuks. See jääb ikka lasteaiaaega.

0
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Meie koolis oleks välistatud, et keegi kooli kombeka ja tuukrimütsiga ilmuks. See jääb ikka lasteaiaaega.

[/quote]

Huvitav mis kooliga tegu?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie koolis oleks välistatud, et keegi kooli kombeka ja tuukrimütsiga ilmuks. See jääb ikka lasteaiaaega.

Kuidas te seda siis välistate? Trendikad emmed teevad hommikuti kooliuksel dress code’i kontrolli ja kõlbmatu välimusega lapsed saadetakse koju mütsi vahetama?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul tuukrimüts ainult vankrilapsel olnud. Esimese klassi lapsel ei kujuta ette, minu laps ei kanna viimased 5a kombet ka.( Hetkel 8a)

Algklassides küll mitmetel veel tuukrimütsid ja kombed kasutuses. Oluline, et lapsele meeldiks ning ennast mugavalt tunneks . Minu 6a eelistab ise kombet ja tuukrimütsi, kuigi tal ka komplekt olemas talveks ning mütse igasuguseid.

Ma pole ühegi lapsega tuukrimütsi kasutanud ja pole mul lapsed sellest tavalisest mütsist ja kaelussallist kuidagi rohkem külmetunud ja tõbised olnud.

Tuukrimüts polegi vaktsiin. See on lihtsalt 2in1. Paljude meelest mugavam kasutada. Aga igale oma. Ega ei pea iga teemat kommenteerima, mis ei kõneta.

Järelikult koolid erinevad:)

Meie koolis oleks välistatud, et keegi kooli kombeka ja tuukrimütsiga ilmuks. See jääb ikka lasteaiaaega.

Miks välistatud? Õueriietele on ka mingid nõuded kehtestatud?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

1. klassi laps kannab veel tuukrimütsi??? Ime tõesti, et narritakse, siin pole küsimus firmas.

Ma võin ise ka tuukrimütsi pähe panna, kui tahan. Kuidas see sinu asi on? Ma olen kindel, et lapsed ei tuleks selle pealegi, et midagi sellist narrida, kui oma vanem pole seda öelnud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )


Esileht Väikelaps Breden vs Lenne mütssall.