Esileht Ilu Chanel ripsmetušš- väga halb kvaliteet

Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )

Teema: Chanel ripsmetušš- väga halb kvaliteet

Postitas:

ma ostsin endale lancome hypnose dushi ja pidin samuti pettuma. internetis oli igal pool review-des kirjas, et on väga hea, aga võta näpust. ripsmed jätab tükki ja hakkab mõne tunniga juba pudenema.

Kas Lancome toodab sanitaartehnikat ka?

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.03 20:08; 03.07 16:26; 09.07 16:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vana hea kindel tušš on Sensai Mascara 38 ja just see pisike M-1 Black. Absoluutselt parim valik, kui tahta head tušši. Maksab jaa palju, aga see on seda väärt. Pole iial pudenenud, ei muutu ega lähe laiali ei ujudes ega saunas ega magades. (1 kord magasin nendega mis polnud nii mõeldud, ja ripsmed oli hommikul samasugused nagu 24h tagasi.) Null määrimist ja sama ilus ripsmekaar. Samuti ei muutu midagi, kui neid puutuda v nühkida vms ???? Ripsmed nagu nukul. Maha tuleb pestes, 38kraadise veega õrnalt näppude vahel mudides.

Võin sama kinnitada. Aga perekoolis leidub kindlasti tarku, kes teatavad, et Sensai on saast ja mingi turuputka tušš on ikka parem.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 02.03 20:32; 09.03 20:53; 11.03 17:37; 12.03 18:32; 13.03 23:06; 24.05 21:11; 24.05 21:12; 04.07 14:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina küll ei usu, et mingi tušš ripsmeid pikendaks. Ei tea, mismoodi? Kõige olulisem on ikka omaenda materjal – see, mida värvitakse selle tušiga. Seda siis kas on või ei ole.

Kõik dušid pikendavad mingil määral. Sellist, mis üldse ei pikenda, on raske toota. Proovi kasvõi guašvärvi otsast peenemevate karvade puhul. See liigutus, millega karva värvid, juba iseenesest tekitab selle, et värv jätkub veidi karva otsast edasi ka.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik dušid pikendavad mingil määral. Sellist, mis üldse ei pikenda, on raske toota. Proovi kasvõi guašvärvi otsast peenemevate karvade puhul. See liigutus, millega karva värvid, juba iseenesest tekitab selle, et värv jätkub veidi karva otsast edasi ka.

jaa, mul on ka vannitoas selline dušš, mis pikendab. Kõike. Käid duši all ära ja voila – igast otsast kõik pikem.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik dušid pikendavad mingil määral. Sellist, mis üldse ei pikenda, on raske toota. Proovi kasvõi guašvärvi otsast peenemevate karvade puhul. See liigutus, millega karva värvid, juba iseenesest tekitab selle, et värv jätkub veidi karva otsast edasi ka.

jaa, mul on ka vannitoas selline dušš, mis pikendab. Kõike. Käid duši all ära ja voila – igast otsast kõik pikem.

Ma tahaks ka sellist, kust said? Ma saadaksin kohe oma mehe sinna duši alla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.03 20:08; 03.07 16:26; 09.07 16:46;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )


Esileht Ilu Chanel ripsmetušš- väga halb kvaliteet