Esileht Koroonaviirus COVID-19 Covid hetkel

Näitan 19 postitust - vahemik 31 kuni 49 (kokku 49 )

Teema: Covid hetkel

Postitas:
Kägu

Kellel hetkel või just olnud covid, milliste sümptomitega ja kuidas on kulgenud? Olen haige, aga kuna pole testimisvõimalust hetkel, siis ei tea, kas külmetus või äkki peaks covidit kahtlustama.

Mis mõttes pole? Apteek kaugel? Test maksab 4 eurot. Eile tegin. Alla minutiga oli covidi paks kriips olemas.

kui juba haige oled, siis ei ole küll õige ise testi hankima ja teisi nakatama minna. kui kodus teste varuks ei olnud ja kedagi testi ostma saata pole, siis on arukam testimata jätta.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis mõttes pole? Apteek kaugel?

Kui kitsa maailmapildiga võib olla üks inimene? Äkki ongi kaugel? Äkki on inimene nii haige, et ei suuda seistagi? Paljud inimesed elavad üksinda, lähedased kaugel või puuduvad üldse. Võimalusi on külluses, aga ikka leidub keegi, kes suudab mismõttes ää? küsida.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis mõttes pole? Apteek kaugel?

Kui kitsa maailmapildiga võib olla üks inimene? Äkki ongi kaugel? Äkki on inimene nii haige, et ei suuda seistagi? Paljud inimesed elavad üksinda, lähedased kaugel või puuduvad üldse. Võimalusi on külluses, aga ikka leidub keegi, kes suudab mismõttes ää? küsida.

Kuidas tänasel päeval saab üldse nii lammas olla, et endale koju neid asju varuks ei osta? Mul on kogu aeg kodus olemas gripi- ja koroonatestid, palavikualandajad/valuvaigistid, köharohud, nohurohud ja muud esmaabivahendid. Ei kujuta ette sellist elu, et kui haigeks jään, siis alles hakkan vaatama, kust rohtu, testi või plaastrit saab.

+2
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kas maski kandmise puhul jäetakse kolme tööpäeva palk maksmata?

Ma ei kanna maski, ammugi mitte kodus haige olled.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kui juba haige oled, siis ei ole küll õige ise testi hankima ja teisi nakatama minna. kui kodus teste varuks ei olnud ja kedagi testi ostma saata pole, siis on arukam testimata jätta.

OMG kui häda saab olla? Pakiautomaadiga, kulleriga, Boltiga, Woltiga.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas tänasel päeval saab üldse nii lammas olla, et endale koju neid asju varuks ei osta? Mul on kogu aeg kodus olemas gripi- ja koroonatestid, palavikualandajad/valuvaigistid, köharohud, nohurohud ja muud esmaabivahendid. Ei kujuta ette sellist elu, et kui haigeks jään, siis alles hakkan vaatama, kust rohtu, testi või plaastrit saab.

Mul küll pole, milleks? Haige olen korra 5 aasta jooksul, need ravimid aeguvad ära selle ajaga, Pealegi on kilomeetri raadiuses kindlasti vähemalt 3 apteeki olemas, kust vajadusel vajaminema saab.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kas maski kandmise puhul jäetakse kolme tööpäeva palk maksmata?

Ma ei kanna maski, ammugi mitte kodus haige olled.

jutt käis käoga, kes teatas, et läheb haigena tööle ja maski küll ette ei pane, et eks siis paistab, kas jääb keegi teine ka haigeks.

 

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

jutt käis käoga, kes teatas, et läheb haigena tööle ja maski küll ette ei pane, et eks siis paistab, kas jääb keegi teine ka haigeks.

Covidiga ei lähe tööle ei maskiga ega maskita. Muu kehva olemise ja väikese palavikuga küll. Mingit maski ei pane, sellega pole võimalik üle 10 minuti olla.

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ütleks, et üsna ebameeldiv kolleeg.

Nii ta on jah.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

jutt käis käoga, kes teatas, et läheb haigena tööle ja maski küll ette ei pane, et eks siis paistab, kas jääb keegi teine ka haigeks.

Mis maskist te jahute. Millal te viimati nägite tööl maskiga inimest.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

jutt käis käoga, kes teatas, et läheb haigena tööle ja maski küll ette ei pane, et eks siis paistab, kas jääb keegi teine ka haigeks.

Mis maskist te jahute. Millal te viimati nägite tööl maskiga inimest.

kui viirushaige inimene otsustab tööle minna ja teiste inimeste seas liikuda, siis peaks ta maski kandma.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes köhib, kellel on kurguvalu, kellel on kõrge palavik, kellel on nohu, kellel terve keha valutab, kes oksendab… Hästi kummaline on sel hooajal see covid jah – nii erinevad sümptomid on.

Mis selles kummalist on? Varem põdesid kõik täpselt ühtemoodi sinu arust või?

Jah. Kui kaks aastat tagasi oli meil perekonnas ja sõpruskonnas selline korraga massiline haigestumine, siis olid sümptomid üsna ühesugused (nohu, köha, palavik). Praegu aga, kui teste ei teeks, siis jääks mulje nagu põeksid inimesed täiesti erinevaid haigusi (räägin siis hetkel minu ümbruskonna koroonast). Kuid kõigil on koroona…

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

jutt käis käoga, kes teatas, et läheb haigena tööle ja maski küll ette ei pane, et eks siis paistab, kas jääb keegi teine ka haigeks.

Mis maskist te jahute. Millal te viimati nägite tööl maskiga inimest.

kui viirushaige inimene otsustab tööle minna ja teiste inimeste seas liikuda, siis peaks ta maski kandma.

et märk otsa ees oleks haige olemise kohta? Ei aitäh. Pole vaja, et töölt koju saadetakse kohustuslikult.

mingeid teste ka enda raha eest ostma ei hakka.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil on terve pere haige – kõigil kiirtestid positiivsed. Minul ainsa sümptomina lõhnataju kadunud, lastel kerge nohu. Mees köhib natuke (aga ta eluaegne suitsetaja ja köhib nagunii koguaeg). Palavikku ei tõusnud mitte kellelgi. Oleme kodus ja lihtsalt puhkame.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

jutt käis käoga, kes teatas, et läheb haigena tööle ja maski küll ette ei pane, et eks siis paistab, kas jääb keegi teine ka haigeks.

Mis maskist te jahute. Millal te viimati nägite tööl maskiga inimest.

kui viirushaige inimene otsustab tööle minna ja teiste inimeste seas liikuda, siis peaks ta maski kandma.

et märk otsa ees oleks haige olemise kohta? Ei aitäh. Pole vaja, et töölt koju saadetakse kohustuslikult.

mingeid teste ka enda raha eest ostma ei hakka.

ja miks sind töölt koju saadetaks? sest sa sead ohtu kolleegide tervise ja lainelt ka asutuse töövõime, kui sinu vastutustundetuse tõttu peaks korraga mitmed töötajad haigestuma.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil on terve pere haige – kõigil kiirtestid positiivsed. Minul ainsa sümptomina lõhnataju kadunud, lastel kerge nohu. Mees köhib natuke (aga ta eluaegne suitsetaja ja köhib nagunii koguaeg). Palavikku ei tõusnud mitte kellelgi. Oleme kodus ja lihtsalt puhkame.

kuidas aru saite, et haiged?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Just põdesime kaks nädalat  tagasi, teist korda, enne seda 1,5 aastat tagasi. Sarnaselt, nagu esimesel korral, mehel kerge köha, nohu ja väsimus, ei midagi hullu. Poeg (20a) kurk valus paar päeva ja kerge nohu lisaks (köhatas ka mõned päevad). Mina ise seekord haigeks otseselt ei jäänudki (esimesel korral oli kurguvalu 4 päeva ja ühel päeval palavik 37,6), aga külmatunne püsis mitu päeva ja veider tunne ninas, kuigi nohu nagu polnudki. Manustasin  tsinkatsetaati pidevalt (vaktsineeritud oleme kõik).

Sõbranna ka hetkel haige, kurk kriibib ja tugev nohu, hääl ära.

Teine sõbranna põdes varem- palavik, viletse enesetunne, köha. Tüsistusena tekkisid rütmihäired (vaktsineerimata).

Mulle tundub, et üsna sarnaselt see haigestumine käib samal inimesel võrreldes eelmise korraga. Kindlasti mitte kõigil, aga laias laastus.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul kolm tuttavat korraga just olnud. Korduvad fraasid: luud-kondid valutavad, jube paha olla. Kahel oli palavik ca 38, kõigil kolmel oli köha. Pärast põdemist rääkisid kõik, et väsimus ja higi voolab iga liigutuse peale.

Mul hetkel umbes samamoodi. Öösel vastu pühapäeva läks kurk äkki valusaks. Pühapäeval tundsin, et hakkab nohu tulema ja kondid valutasid, test oli positiivne. Esmaspäeval jooksis nina nagu mahlakask, palavik oli ca 38, jube halb oli olla. Teisipäeval oli veidi parem, nina enam väga ei jooksnud, aga hakkas köha tulema. Täna on kolmapäev, on nohu ja köha, pidevalt nõrkus ja higistamine. Joon hästi palju vett, teen inhalatsiooni ja leba enamiku ajast voodis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eh, et siis nii sügavalt tervist puudutav foorum on ka nüüd nimeline? See küll õige ei tundu. Nii et muudan oma positust, ei taha siia oma tervise infot kõigile näha jätta, mis sest et ainult anonüümse nimega, ikkagi.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 31 kuni 49 (kokku 49 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Covid hetkel