Esileht Ilu Ebafotogeeniline

Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )

Teema: Ebafotogeeniline

Postitas:
Kägu

Kui mehe sugulastega aega veedame, siis seal on 1 entusiast, kes alati tahab teha pilte. Ma üritan selleks ajaks endale mujale asja teha, aga siis kukutakse kilkama, et oot Triinu on puudu, ootame tema ka ära. Üritan siis võimalikult teiste taha varjuda ja näo ära peita, aga kus sa sellega. Siis ju vaja uus pilt teha, sest Triinu nägu ei paista ju välja. Krt saage aru, et see on taotluslik :D. Ma ka täiega vihkan pildistamist. Varem nagu polnud probleemi aga kuskil 35+ ma endale ei meeldi enam piltidel üldse. Ja sama siin, et peeglis pole nagu vigagi, aga piltidel jube peletis. Passipildid on nagunii juba klassikaline huumor 🙂

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on kaugelt üle keskmise ilusad jalad. Saledad, sirged, ilusate mitte kondiste põlvedega, peente pahkluudega ja voolujooneliste säärtega. Kõik  parimas korras. Hiljuti oli mul üks laval autasu vastuvõtmise hetk ja fotograaf tegi sellest pilti. Sellel pildil on mul varbad sissepoole, üks jalg tundub teisest oluliselt peenem, mõlemad jalad on kõverad ja ma näen välja selline, nagu oleks mul kuu aega tagasi murtud mõlemad säärekondid ja need on valesti kokku kasvanud. Pildilt puuduvad ainult veel kargud või rulaator.

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul sama lugu. Peeglist vaadates oleks nagu täitsa normaalne inimene, aga fotodel… võeh. Eriti sellistel fotodel, kus ma ei tea, et pildistatakse, need on kohe erilised õudukad. Poseerides ma oskan vähemalt teha mingit ühte stampnaeratust, mis jätab minust enamvähem tavainimese mulje.

Eriti karm lugu on see, et ma käisin aastaid jooksuvõistlustel ja vot võistluspiltidel (mis on internetis kõigile nähtavad!) näen ma välja selline, et sellega võiks väikseid sõnakuulmatuid lapsi hirmutada. Osad inimesed näevad ka joostes vähemalt inimese moodi välja, mina kahjuks nende hulka ei kuulu.

Täpselt nagu mina 😀

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul sama lugu. Peeglist vaadates oleks nagu täitsa normaalne inimene, aga fotodel… võeh. Eriti sellistel fotodel, kus ma ei tea, et pildistatakse, need on kohe erilised õudukad. Poseerides ma oskan vähemalt teha mingit ühte stampnaeratust, mis jätab minust enamvähem tavainimese mulje.

Eriti karm lugu on see, et ma käisin aastaid jooksuvõistlustel ja vot võistluspiltidel (mis on internetis kõigile nähtavad!) näen ma välja selline, et sellega võiks väikseid sõnakuulmatuid lapsi hirmutada. Osad inimesed näevad ka joostes vähemalt inimese moodi välja, mina kahjuks nende hulka ei kuulu.

Täpselt nagu mina ????

Aga ID-kaardi peal on mul selle eest väga ilus pilt. Kui ilmsiks tuli, et ka minu ID kaardi andmed olid kuhugi kaaperdatud,  siis kohe ohkasin kergendusest- vähemalt ei pidanud pildi pärast häbenema. Kui ei usu, võin e-maili peale saata ;).

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõige inetum on lahtised juuksed kõevataha pandult

See on küll ainult sinu mingi väga imelik arvamus. Teised soovitused on samamoodi kummalised.

Sa pole kunagi käinud profifotograafijuures, kes sind paika sätib? Ja just neidsamu soovitusi annab? Sina oled see, kes vaatab alati pildil altkulmu omastarust Mona-Lisalikult naeratades? Ja arvad, et kui ühe jala kõverdad ja puusa välja lükkad, et siis oled nagu tip-modell, seksikas ja puha, mitte lihtsalt nurgeliselt kõver? ????

Mina ei ole mitte kunagi käinud ühegi fotograafi juures ja ei kavatse seda teha ka. Mõttetu raharaiskamine ja nagunii mitte ühtegi ilusat pilti ei saa.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on see tekkinud vanusega seoses, et enam normaalset pilti endast ei saa. Aga see on selline tavaline probleem vist paljudel. Kui ise olen proovinud ennast pildistada telefoniga, siis on seinast seina. Kõige hullemad fotod tulevad, kui pildistada alt üles. Mitte keegi ei peaks seda endast tegema. Ülevalt alla peaks saama ikka palju normaalsema. Esiteks varjud silmade alla ja mujal ,teiseks kael ja lotid. Mul on juustes ühel pool suur pööris laubal ja juuksed ka väga kehvad ja hõredad, seega selle pöörise poolt ma üldse ei võtaks.
Dokumendifotod on jah omaette teema. Mu tuttav naine tegi, on kuuekümnene ja näitas mulle ka. Et ta olevad hullarist põgenenud sootu olend. Vaatasin tema id-kaarti ja täpselt nii oligi. Ta oli pildil püüdnud teha rõõmsamat nägu, naeratus pole ju lubatud. Rõõmsamast ilmest sai punnsilmadega kohtlase pilguga õgard, kes on võimeline teab milleks. Mina nimetasin teda – Vapsik.
Abikaasa ei taha oma dokumenti üldse näha – karjub, kui vaatab. Selle eest aga võttis ta nüüd välja eelmise id-kaardi, ja muudkui vahib seda eelmist, et ma ju täitsa inimese ja mehe moodi veel seal, ütleb ta. Jah, kuigi tookord ei soovinud ta seda ka näha. Nüüd aga meeldib.
Nii vist asjad ajas toimuvad. Reaalsus on kole.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, kuigi tookord ei soovinud ta seda ka näha. Nüüd aga meeldib.

Jaa, vaata oma jubedaid pilte kümne aasta pärast ja leiad, et no ikka väga ilusad pildid on.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, kuigi tookord ei soovinud ta seda ka näha. Nüüd aga meeldib.

Jaa, vaata oma jubedaid pilte kümne aasta pärast ja leiad, et no ikka väga ilusad pildid on.

Ei tea, ma vaatan oma pubekaaja fotosid, mida tookord vihkasin – no 80-90ndate soengud ei kaunistanud ka muidugi sugugi – ja praegu, 40-sena tunduvad need samamoodi nii koledad, et tuttavatele ei taha näidata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tea, ma vaatan oma pubekaaja fotosid, mida tookord vihkasin – no 80-90ndate soengud ei kaunistanud ka muidugi sugugi – ja praegu, 40-sena tunduvad need samamoodi nii koledad, et tuttavatele ei taha näidata.

Ma rääkisin 10 aastat vanadest piltidest, mitte teismeliseeast.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tea, ma vaatan oma pubekaaja fotosid, mida tookord vihkasin – no 80-90ndate soengud ei kaunistanud ka muidugi sugugi – ja praegu, 40-sena tunduvad need samamoodi nii koledad, et tuttavatele ei taha näidata.

Ma rääkisin 10 aastat vanadest piltidest, mitte teismeliseeast.

No ma pidasin silmas seda, et mõned pildid ei muutu ajaga ilusamaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )


Esileht Ilu Ebafotogeeniline