Esileht Hobinurk Ebameeldiv kogemus hotellis hommiku söögiga

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 65 )

Teema: Ebameeldiv kogemus hotellis hommiku söögiga

Postitas:

Aga need sussid pole ju korduvkasutatavad ega pestavad, seega kui mammi need oma juustud koju viis, tekkis vähem prügi lihtsalt hotellile.

Perekooli daamid on väga nutikad. Sain siit teada, et üks proua ei kannata sugugi, et külalised oma higiste ja haisvate sukkade-sokkidega tema parketil ringi siblivad. Kuna aga kontsad (kui külalistel lubada kingi kanda) võivad samuti parketti kahjustada, siis oli tal geniaalne lahendus – üle maailma hotellidest, surnukuuridest, haiglatest hiivatud ühekordsed sussid, mida siis kõik tema suareesid külastavad üleslöödud prouad-härrad pidid kandma.

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.12 18:34; 25.12 22:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See toit on kohapeal söömiseks.

Aga 150kg mees sööb ju sama raha eest rohkem, mis sest et koha peal. Tema saab sama raha eest rohkem. Mul peaks olema sama sugune õigus saada täpseld sama sugune kogus toidu. Tavalises söögi kohas kohvikus jne pakkidakse sulle kogu toit kaasa mis järgi jääb, sest sa oled selle eest ju maksnud. Mis siis siin teist moodi on?

mitte keegi ei keela sinul ka kohapeal süüa sama palju või rohkemgi kui see 150kilone mees.

vetsupaberirulli võtsid toast ikka kaasa? äkki 150kilosel mehel oli kõht lahti ja tema kulutas kohapeal 3x rohkem kui sina seda paberit, seega võiks sina ju oma rulli ka kaasa võtta. voodipesu ja teleka ka, sest toa eest on ju makstud

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mitte keegi ei keela sinul ka kohapeal süüa sama palju või rohkemgi kui see 150kilone mees. vetsupaberirulli võtsid toast ikka kaasa? äkki 150kilosel mehel oli kõht lahti ja tema kulutas kohapeal 3x rohkem kui sina seda paberit, seega võiks sina ju oma rulli ka kaasa võtta. voodipesu ja teleka ka, sest toa eest on ju makstud

Telekad ja voodi pesu ei võtnud, vetsu paberi võtsin, sest tõesti mul on õigus kogu paber ära kasutada. shampooni ja sussid ka. Samuti lambi pirnid sest ka need on mulle ette nähtud ja võivad minu oleku ajal läbi minna.

+2
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 25.12 18:19; 25.12 18:22; 25.12 19:51; 25.12 20:11; 25.12 20:44; 25.12 21:34; 25.12 21:35; 25.12 22:23; 25.12 22:25; 25.12 23:05; 25.12 23:06; 25.12 23:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Telekad ja voodi pesu ei võtnud, vetsu paberi võtsin, sest tõesti mul on õigus kogu paber ära kasutada. shampooni ja sussid ka. Samuti lambi pirnid sest ka need on mulle ette nähtud ja võivad minu oleku ajal läbi minna.

Sa oled liiga palju “Sõpru” vaadanud lihtsalt.

https://www.youtube.com/watch?v=tJC6AKndc8c&ab_channel=G%C3%BCnl%C3%BCkS%C3%BCt

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selles ongi vahe. Rootsi lauas ei ole kõigile ette nähtud sama kogus, vaid selline kogus, mida ta kohapeal ära jaksab süüa. Söö ka sama palju kui 150 kg mees, keegi ei keela, aga kaasa võtta ei ole lubatud. Söö palju tahad – ärimudel selle peal seisabki, et inimesed söövad erinevaid koguseid. Ja seleta palun oma lastele ka, mida sa valesti  tegid. Muidu nad arvavadki, et rootsi lauast toidu kaasa võtmine on normaalne.

Ma ei teinud mitte midagi valesdi. Mina ei pea oma raha eest teisi inimesi toidma. Kui teine inimene võib ära süüa mitu korda suurema koguse toidu siis on mul ka õigus saada sama raha eest täpseld samasugune kogus toidu.

0
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 25.12 18:19; 25.12 18:22; 25.12 19:51; 25.12 20:11; 25.12 20:44; 25.12 21:34; 25.12 21:35; 25.12 22:23; 25.12 22:25; 25.12 23:05; 25.12 23:06; 25.12 23:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mitte keegi ei keela sinul ka kohapeal süüa sama palju või rohkemgi kui see 150kilone mees. vetsupaberirulli võtsid toast ikka kaasa? äkki 150kilosel mehel oli kõht lahti ja tema kulutas kohapeal 3x rohkem kui sina seda paberit, seega võiks sina ju oma rulli ka kaasa võtta. voodipesu ja teleka ka, sest toa eest on ju makstud

Telekad ja voodi pesu ei võtnud, vetsu paberi võtsin, sest tõesti mul on õigus kogu paber ära kasutada. shampooni ja sussid ka. Samuti lambi pirnid sest ka need on mulle ette nähtud ja võivad minu oleku ajal läbi minna.

kas šampooni võtsid koos hoidikuga kaasa.

Väga naljakas teema – mida saab veel hotellist kaasa võtta? Tuleb tekikotti auk, siis võid ju kaasa võtta – minu ajal läks läbi nagu lambipirn.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 25.12 20:48; 25.12 22:37; 25.12 22:55; 25.12 23:21; 25.12 23:44; 27.12 00:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga telekapuldi patareid unustasid maha 🙁

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.12 19:15; 25.12 20:15; 25.12 22:12; 25.12 22:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga telekapuldi patareid unustasid maha ????

Kodust tuleb tühjad patareid kaasa võtta ja hotellis ära vahetada.

Tegelikult suudab minu 61 kg kaalub tädi süüa norm inimest 3x rohkem, sellega sa üldse ei arvestanud. Seega peaksid täpsemalt jälgima, kes kui palju sööv ja selle järgi nõudma endale söögi kaasa pakkimist.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 25.12 20:48; 25.12 22:37; 25.12 22:55; 25.12 23:21; 25.12 23:44; 27.12 00:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

A riidepuud võtsid ikka kapist kaasa? Või oli eelmine külastaja need juba ära pätsanud?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga telekapuldi patareid unustasid maha ????

Selle peale tõesdi ei tulnud. Need oleks võinud küll kaasa võtta. Oleks kodus olnud uusi patareisi vaja küll.

+1
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 25.12 18:19; 25.12 18:22; 25.12 19:51; 25.12 20:11; 25.12 20:44; 25.12 21:34; 25.12 21:35; 25.12 22:23; 25.12 22:25; 25.12 23:05; 25.12 23:06; 25.12 23:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

A riidepuud võtsid ikka kapist kaasa? Või oli eelmine külastaja need juba ära pätsanud?

Riide puud ei saa võtta neid saab järgmine ka kasudada.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 25.12 18:19; 25.12 18:22; 25.12 19:51; 25.12 20:11; 25.12 20:44; 25.12 21:34; 25.12 21:35; 25.12 22:23; 25.12 22:25; 25.12 23:05; 25.12 23:06; 25.12 23:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui teine inimene võib ära süüa mitu korda suurema koguse toidu siis on mul ka õigus saada sama raha eest täpseld samasugune kogus toidu.

Aga sul oligi ju õigus saada samasugune kogus toitu. Oleksid vabalt võinud koha peal sama koguse ära süüa. Ainult sinu enda probleem, et sina seda ei suuda.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.12 19:24; 25.12 20:02; 25.12 23:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga telekapuldi patareid unustasid maha ????

Selle peale tõesdi ei tulnud. Need oleks võinud küll kaasa võtta. Oleks kodus olnud uusi patareisi vaja küll.

enne järgmist hotelli külastust – tee siia teema – mida võtta hotellist kaasa? Saad sõimata küll, aga ka häid ideid. Näed nüüd – patareidest ilma nagu peni pehmest leivast. Ainult pirnid ja WC paberirull on su saak, isegi söök konfiskeeriti.

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 25.12 20:48; 25.12 22:37; 25.12 22:55; 25.12 23:21; 25.12 23:44; 27.12 00:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga sul oligi ju õigus saada samasugune kogus toitu. Oleksid vabalt võinud koha peal sama koguse ära süüa. Ainult sinu enda probleem, et sina seda ei suuda.

Mis see siia puutub, et ma koha peal nii palju süüa ei jaksanud?

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 25.12 18:19; 25.12 18:22; 25.12 19:51; 25.12 20:11; 25.12 20:44; 25.12 21:34; 25.12 21:35; 25.12 22:23; 25.12 22:25; 25.12 23:05; 25.12 23:06; 25.12 23:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juht konn, roodsi laud, pakkentamine, adminisdraador…. jumal sa näed ega mürista.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtsime lastega nimme kallima hotelli, kus oleks hommiku söök roodsi lauas hinna sees ja seda seetõttu, et ei peaks siht kohas raha rohkem toidule kulutama. Paraku kui pakkentasin toidu karbid täis, tuli administraador ja ütles, et ma ei või midagi kaasa võtta. Jäin lolli näoga otsa vaatama, et mis mõttes ma olen selle eest ju maksnud. Tuleb välja, et nente hotellis on see koha peal tarbimiseks vaid. Mis vahet seal on, kas ma söön kohe või päeva jooksul hiljem? Kas see oli normaalne käitumine või peaksin tegema juht konnale kaebuse?

Minul oli senini PK elektoraadist parem arvamus. Tänitati kirjavigade kallal, eriti kui olid mitte kogemata vaid harimatusest. Nüüd üks “kaval” tüüp viskas siin avaloos konksu vede ja sai tervelt 48 rumalat räimest käde. No küll on ikka rumalad perekoolikad. Kilomeetri kaugusele on näha traagelniidid teeseldud kirjavigadega üllitises. Aga eranditult kõik neelavad konksu alla. No kui siin kõik naised usuvad mingit blämba-lämbat siis pole ka ime kui ilusa jahi taustal poseerivale kutile eesti daamide poolt kümneid tuhandeid saadetakse

+3
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.12 20:57; 25.12 23:35; 25.12 23:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli senini PK elektoraadist parem arvamus. Tänitati kirjavigade kallal, eriti kui olid mitte kogemata vaid harimatusest. Nüüd üks “kaval” tüüp viskas siin avaloos konksu vede ja sai tervelt 48 rumalat räimest käde. No küll on ikka rumalad perekoolikad. Kilomeetri kaugusele on näha traagelniidid teeseldud kirjavigadega üllitises. Aga eranditult kõik neelavad konksu alla. No kui siin kõik naised usuvad mingit blämba-lämbat siis pole ka ime kui ilusa jahi taustal poseerivale kutile eesti daamide poolt kümneid tuhandeid saadetakse

Oi mul on piinlik. Olen asjast tagurpidi aru saanud. Just niiviisi on, et selle jama peale pole keegi orki läinud. Pean vist silmaopile minema,soorri

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.12 20:57; 25.12 23:35; 25.12 23:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Okei, teema ise on mingi jura, aga ma pakin küll võileiva kaasa, sest tõesti ei taha enne pärastlõunat süüa.

Kui juba makstud on, siis miks ma ei tohi teha võileiva kaasa ja võtta nt ühe keedumuna?

See on nagunii vähem kui suurem osa teistest, kes seal laua taga söövad.

+1
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Okei, teema ise on mingi jura, aga ma pakin küll võileiva kaasa, sest tõesti ei taha enne pärastlõunat süüa.

Kui juba makstud on, siis miks ma ei tohi teha võileiva kaasa ja võtta nt ühe keedumuna?

See on nagunii vähem kui suurem osa teistest, kes seal laua taga söövad.

Kuhu sa selle keedumuna paned? Käekotti või?

Jura on ta muidugi, lihtsalt väga lõbus kaasa mõelda, mida annaks hotellist kaasa võtta – sest  oled ju maksnud selle eest.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 25.12 20:48; 25.12 22:37; 25.12 22:55; 25.12 23:21; 25.12 23:44; 27.12 00:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näiteks tean/ näinud miks hotellis nö paremad palad tihti otsa saavad nagu lõhe jms. Sest mingi tädi näiteks tuleb ja lahmab pool väljapandust lõhest enda taldrikule, siis tuleb ta mees ja teeb samuti nii. Sageli hotellid ei taha ka neid nö kallimaid asju eriti täiendada ka. Sama raha aga maksame kõik.

Viimati nägin kuidas üks selline ahnur tädi läks oma karbiga puuviljasalati vaagna juurde ja pmt tühjendas  selle oma karpi, hiljem nägin teda jogurti juures oma purgiga. Silm ka ei pilkunud kui ta seal tühjendas aga kõike. Teenindajaid oli ka vähe ja võib olla ei viitsinud tädiga minna kraaklema sest oli juba kaugelt näha et saad võib olla vastu vahtimist ta karbiga kui palju õiendad.

Oli veel kusagil silt üleval et palun mitte sööki kaasa võtta.

 

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli senini PK elektoraadist parem arvamus. Tänitati kirjavigade kallal, eriti kui olid mitte kogemata vaid harimatusest. Nüüd üks “kaval” tüüp viskas siin avaloos konksu vede ja sai tervelt 48 rumalat räimest käde. No küll on ikka rumalad perekoolikad. Kilomeetri kaugusele on näha traagelniidid teeseldud kirjavigadega üllitises. Aga eranditult kõik neelavad konksu alla. No kui siin kõik naised usuvad mingit blämba-lämbat siis pole ka ime kui ilusa jahi taustal poseerivale kutile eesti daamide poolt kümneid tuhandeid saadetakse

Jajah ja kilomeeetri kaugusest on näha ka seda, et vastajad ironiseerivad ja keegi ei võta teemalgatajat tõsiselt. No muidugi kõigile teistele peale sinu on see näha.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.12 18:51; 25.12 23:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rootsi laua põhimõte on jah selline, et kohapeal võid süüa kõhu täis, kuid toitu kaasa võtta ei saa. See on üldiselt kõikjal levinud põhimõte.

Ma ise olen saanud hotellist karbiga toitu kaasa siis, kui teatan eelnevalt ette – ühel korral näiteks pidin jõudma vara algavale ekskursioonile ja hotelli restoran oli veel suletud, teisel korral pidi meie lennuk varahommikul lahkuma. Siis jah, teatasime eelmisel õhtul hotelli administraatorile ja palusime toidu kaasa pakkida. Nii tehtigi, varahommikul anti pakid üle. Seega, juhul kui sul on laps, kes keeldub söömast hotelli restorani lahtiolekuajal ja tahab süüa mingil muul ajal, siis viisakalt küsides on nad ilmselt valmis pakkima teile kaasa toidukarbi. Samas on toidukarbi sisu tavaliselt moos, või ja saiake – ehk siis palju vaesem värk kui kohapeal süües.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Okei, teema ise on mingi jura, aga ma pakin küll võileiva kaasa, sest tõesti ei taha enne pärastlõunat süüa.

Kui juba makstud on, siis miks ma ei tohi teha võileiva kaasa ja võtta nt ühe keedumuna?

See on nagunii vähem kui suurem osa teistest, kes seal laua taga söövad.

Just, ning kui ilusti küsida, siis lubataksegi kaasa võtta. Olen väga paljudes hotellides ööbinud ning suhteliselt tavaline vaatepilt, et võetakse kaasa oma laua pealt puuvili või saiake. Munaputru või vorstikesi loomulikult ei hakka tuppa tassima, need söön kohapeal ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lipa teema.

LLisaks väga hale mage ja ülepunnitatud. Ise kindlasti kõõksus naerda oma nn huumori peale

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.

Võtsime lastega nimme kallima hotelli, kus oleks hommiku söök roodsi lauas hinna sees ja seda seetõttu, et ei peaks siht kohas raha rohkem toidule kulutama. Paraku kui pakkentasin toidu karbid täis, tuli administraador ja ütles, et ma ei või midagi kaasa võtta. Jäin lolli näoga otsa vaatama, et mis mõttes ma olen selle eest ju maksnud. Tuleb välja, et nente hotellis on see koha peal tarbimiseks vaid. Mis vahet seal on, kas ma söön kohe või päeva jooksul hiljem?

Kas see oli normaalne käitumine või peaksin tegema juht konnale kaebuse?

Üle pingutasid oma provoga, ei ole naljakas.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Mul ema töötas ühes pisihotellis ja rääkis, et see oli pidev häda, et ööbisid nt mõned töömehed – tegid kogu valmispandud söögimaterjalist endale võileivad kaasa (tegelikult oli inimese kohta arvestatud x viilu vorsti, x muna, x viilu leiba ja nii, aga alatihti juhtus tegelasi, kes arvasid, et kogu päeva toit tuleks ikka hotellist kaasa pakkida. Imeasju tehti, et teised kliendid päris söömata ei jääks.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui eesti keel on autorile võõrkeel, siis on väga hästi kirjutatud.

  • nt, ma kirjutan saksa keeles hullemini.

See ometi ei peaks takistama aru saamast, et teema on liba. Probleem ise mitte, aga teema küll.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.12 04:53; 26.12 05:02; 26.12 05:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just nimelt – söö palju jaksad. Mitte, et tassi minema palju jaksad.

????????????

Minuga on rootsi lauas kevasti (üleüldse laudades, kus pole personaalset portsu nina ees, vaid tuleb ise toitu võtta): mul saab kõht väga ruttu täis, söön väga väikeseid koguseid. Mõttetu oleks terve buffee eest maksta, kui söön sisuliselt kaks trevet tomatit ja 120g kala. Tunde kuskil pidulaua taga istuda ka ei taha, sest mul pole seal midagi teha (kaua sa ikka latrad ja teisi söömise ajal segad).

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.12 04:53; 26.12 05:02; 26.12 05:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitab küll???? Mul silmad kipitavad nendest naerupisaratest. Oeh, selle jõulu parim nali.

Tõsiselt parim nali?

Jah, ma tean, et mul on väga eriskummaline huumorimeel, et päris paljud inimesed ei jaga seda imepeenikest niiti, mis mu naljadest läbi jookseb ja et meie aasimist abikaasaga kuulatakse kõrvalt kui nõukaajal Ameerika häält – kadeduse ja vaimustusega, aga tuleb välja, et ka minul tekib mingi hetkel meh? -tunne.
Praegu tekkiski.

+3
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.12 04:53; 26.12 05:02; 26.12 05:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma arvan, et kui tahad hommikusöögi kaasa võtta, siis pakendab hotell ise sulle hommikusöögi, mitte sina

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 65 )


Esileht Hobinurk Ebameeldiv kogemus hotellis hommiku söögiga