Esileht Hobinurk Eesti Laul 2021

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 71 )

Teema: Eesti Laul 2021

Postitas:

Alabama oli hea. Hea meelega lähen kontserdile.

Mingi Eurokas ja Eesti Laul ei huvita üldse.

+8
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.02 22:03; 22.02 19:03; 22.02 19:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

üks nagu bordellist tulnud https://eestinen.fi/2021/02/tana-on-soomes-lauluvoistluse-finaal-kaasa-loob-ka-eestlane-laura/

+14
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.02 21:43; 20.02 23:15;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

üks nagu bordellist tulnud https://eestinen.fi/2021/02/tana-on-soomes-lauluvoistluse-finaal-kaasa-loob-ka-eestlane-laura/

Minu meelest ilus kostüüm tal. Kahju, et edasi ei saanud, aga noh, samas pole see ju mingi üllatus, sest sommid ei salli eestlasi silmaotsaski.

 

+9
-18
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Redel on napakas ja tore. Muidugi ei saa edasi ja ammugi mitte eurovisioonile.

Edasi näe ikka sai, kas ka eurovisioonile?

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.02 00:05; 21.02 05:04; 06.03 09:32;
To report this post you need to login first.

Redel on napakas ja tore. Muidugi ei saa edasi ja ammugi mitte eurovisioonile.

Edasi näe ikka sai, kas ka eurovisioonile?

Ei saanud ju finaali.

+2
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 20.02 20:02; 20.02 20:19; 20.02 20:22; 20.02 22:01; 21.02 01:46; 21.02 12:27; 21.02 12:40; 21.02 16:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Redel on napakas ja tore. Muidugi ei saa edasi ja ammugi mitte eurovisioonile.

Edasi näe ikka sai, kas ka eurovisioonile?

Ei saanud ju finaali.

Sai ju. https://elu.ohtuleht.ee/1025906/blogi-ja-galerii-eesti-laulu-koik-finalistid-on-teada

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.02 00:05; 21.02 05:04; 06.03 09:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kõige rohkem meeldisid Curly Strings ja Levi Viinalass
Saatejuhid olid ka tore kombo:)

+11
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

üks nagu bordellist tulnud https://eestinen.fi/2021/02/tana-on-soomes-lauluvoistluse-finaal-kaasa-loob-ka-eestlane-laura/

Minu meelest ilus kostüüm tal. Kahju, et edasi ei saanud, aga noh, samas pole see ju mingi üllatus, sest sommid ei salli eestlasi silmaotsaski.

Asi oli siiski liiga keskpärases laulus,  mida ka “madame Laura lõbumajast” -stiil paremaks teha ei suutnud.

+20
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.02 17:24; 21.02 09:40; 06.03 22:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laura ilus ja särav nagu alati. Soomlastele lihtsalt ei sobinud.

Paksudele kägudele jah pinnuks silmas.

+8
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tundub, et 1. ja 2. poolfinaal olid väga erineva tasemega. Esimesest oskasin pöialt hoida ainult ühele laulule, mis kahjuks edasi ei jõudnud, teises oli terve hulk vähemasti tasemel esitatud ja teatava asjatundlikkusega komponeeritud laule, isegi kui pole minu maitse. Mõni laul oli seal isegi päriselt ka üsna normaalne või isegi hea.

Minu jaoks huvitav tähelepanek Heleza laulust: kui laulda kergelt mööda (mitte päris mööda, aga mingi selline veerandtoon, mis kipub mööda minema mitte väga kõva esinemiskogemuse ja laulukooliga esitajatel), siis prantsuse keeles mõjub see miskipärast seksikalt ja kuidagi kenasti, aga eesti keeles mitte.

+15
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks huvitav tähelepanek Heleza laulust: kui laulda kergelt mööda (mitte päris mööda, aga mingi selline veerandtoon, mis kipub mööda minema mitte väga kõva esinemiskogemuse ja laulukooliga esitajatel), siis prantsuse keeles mõjub see miskipärast seksikalt ja kuidagi kenasti, aga eesti keeles mitte.

Jah, prantsuse keeles oli see lauluke täitsa tore, aga kui eesti keele peale läks, siis kohe väga jube, kõik vead kargasid kohe näkku.

+13
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.02 20:23; 21.02 12:16; 21.02 13:30; 22.02 18:15;
To report this post you need to login first.

Redel on napakas ja tore. Muidugi ei saa edasi ja ammugi mitte eurovisioonile.

Edasi näe ikka sai, kas ka eurovisioonile?

Ei saanud ju finaali.

Sai ju. https://elu.ohtuleht.ee/1025906/blogi-ja-galerii-eesti-laulu-koik-finalistid-on-teada

Oot, kas Sissy ja Redel said siis publikuhääletusega edasi? Ma panin teleka vist liiga ruttu kinni 🙂

+6
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 20.02 20:02; 20.02 20:19; 20.02 20:22; 20.02 22:01; 21.02 01:46; 21.02 12:27; 21.02 12:40; 21.02 16:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, Sissi ja Redel said edasi ainult rahvahäältega.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Sellest ei saa ma absoluutselt aru, kuidas saab Redeli totakas ja koleda porgandihäälega lauldud laul kellelgi meeldida. Oleks see siis naljakas või vaimukaski olnud.

+17
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 20.02 20:02; 20.02 20:19; 20.02 20:22; 20.02 22:01; 21.02 01:46; 21.02 12:27; 21.02 12:40; 21.02 16:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laura ilus ja särav nagu alati. Soomlastele lihtsalt ei sobinud.

Paksudele kägudele jah pinnuks silmas.

No Laural on ilus keha, kuid see puhvis käistega kleit ei sobinud üldse. Sama imelik oli Kristel Aaslaiu kostüüm.

Laura tegi suuga ka veidraid liigutusi ja see inglise keel oli kuidagi puine.

Õnneks Soomes võitis parim Blind Channel.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama imelik oli Kristel Aaslaiu kostüüm.

See jättis tõesti mulje, et on tehtud vakstust ja tegi laulja figuuri suuremaks, kui ta tegelikult on.

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.02 20:23; 21.02 12:16; 21.02 13:30; 22.02 18:15;
To report this post you need to login first.

Laura ilus ja särav nagu alati. Soomlastele lihtsalt ei sobinud.

Paksudele kägudele jah pinnuks silmas.

No Laural on ilus keha, kuid see puhvis käistega kleit ei sobinud üldse. Sama imelik oli Kristel Aaslaiu kostüüm.

Laura tegi suuga ka veidraid liigutusi ja see inglise keel oli kuidagi puine.

Õnneks Soomes võitis parim Blind Channel.

Laura jätab alati kuidagi kergemeelse mulje.
Aga arvestades fakti, et ta on lõpetanud Miina Härma gümnaasiumi, mis on inglise keele kallakuga kool, on tema puine inglise keel tõesti imekspandav.

+11
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 20.02 20:02; 20.02 20:19; 20.02 20:22; 20.02 22:01; 21.02 01:46; 21.02 12:27; 21.02 12:40; 21.02 16:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Egert Milder meeldis ainukesena kahe saate peale kokku.

Grete ja Tõnis väga ägedad saatejuhid koos.

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellest ei saa ma absoluutselt aru, kuidas saab Redeli totakas ja koleda porgandihäälega lauldud laul kellelgi meeldida. Oleks see siis naljakas või vaimukaski olnud.

lastele ja paljudele, kes ootavad kiiksuga esitust või kellel on suva sellest eurolaulust, neile lähevad sellised laulukesed peale, aga mis siis, ega see laul ei ohusta kedagi, las olla

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.02 11:23; 23.02 11:12; 07.03 09:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

lastele ja paljudele, kes ootavad kiiksuga esitust või kellel on suva sellest eurolaulust, neile lähevad sellised laulukesed peale, aga mis siis, ega see laul ei ohusta kedagi, las olla

Minu 9-aastasele lapsele näiteks. Ma ise tunnen samuti, et see laul ei ohusta kedagi, las fännab.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama imelik oli Kristel Aaslaiu kostüüm.

See jättis tõesti mulje, et on tehtud vakstust ja tegi laulja figuuri suuremaks, kui ta tegelikult on.

Ja kahjuks vokaal oli nõrk laivis. Kristelil ongi kahjuks miskit vajaka laivis. Sama oli ka aastaid tagasi Cartooni esitluses… 🙁

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingis telekanalis Karl Madis rääkis mööda laulmisest ja tõi näiteid. Ega ta enamuse esinejate suhtes just vaimustust üles näidanud. Suuri tüdrukuid kiitis, et nemad ikka oskavad laulda. Eks meie tik tok ja youtube toodavad noori kenasid “lauluneide”, kel välimust on, aga lauluoskus paraku kesine. Lauldakse mustalt, nagu madis ütles.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://epl.delfi.ee/artikkel/92627241/arvustus-oh-sa-eeslitest-iiatud-eesti-laul
Mu meelest väga muhe  kokkuvõttev artikkel. Kes raatsib, maksab oma euro ja loeb.
Ammu pole nii toredat arvustust lugenud 🙂

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.02 20:21; 20.02 21:42; 22.02 13:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uku kus on glämm? Kirkorov ju soovitas ????

Täpselt sama tuli meelde. Miks ei võiks soovitust kuulda võtta. Riietus nagu läheks naabrimehe juurde õlut jooma.

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://epl.delfi.ee/artikkel/92627241/arvustus-oh-sa-eeslitest-iiatud-eesti-laul

Mu meelest väga muhe kokkuvõttev artikkel. Kes raatsib, maksab oma euro ja loeb.
Ammu pole nii toredat arvustust lugenud ????

Pole selle arvustusega küll üldse nõus. Kõiki on jubedalt maha tehtud ja siis Heleza kohta kirjutab: Ka Heleza omanäoline ja maitsekas eesti- ja prantsuskeelne chill-out pakkus vähemalt sama meeldejääva elamuse kui tema futuristlik kleit.

Ei saa aru, kas noor kena välimus on siis ligi kuuekümnese kriitiku jaoks nii suur argument, et igasugune kriitikavõime kaob või milles asi.

+9
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.02 20:23; 21.02 12:16; 21.02 13:30; 22.02 18:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks huvitav tähelepanek Heleza laulust: kui laulda kergelt mööda (mitte päris mööda, aga mingi selline veerandtoon, mis kipub mööda minema mitte väga kõva esinemiskogemuse ja laulukooliga esitajatel), siis prantsuse keeles mõjub see miskipärast seksikalt ja kuidagi kenasti, aga eesti keeles mitte.

Jah, prantsuse keeles oli see lauluke täitsa tore, aga kui eesti keele peale läks, siis kohe väga jube, kõik vead kargasid kohe näkku.

Ei olnud ka prantsuse keeles tore ega ka mitte seksikas. Kui prantslane seda “keelt” kuulaks, siis tal kriibiks kõrva nii räige aktsent ega näeks ta ka artistis mingit seksikust.

Mida sest Eesti muusikast ikka tahta. Iga aastaga tuleb andetum põlvkond endisi lapsõiguslasi peale.

+5
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.02 22:03; 22.02 19:03; 22.02 19:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Egert Milder meeldis ainukesena kahe saate peale kokku.

Grete ja Tõnis väga ägedad saatejuhid koos.

Egertil on nii räige inglise keele aktsent, et lihtsalt nullib igasuguse tema poolt esitatud laulu ära.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.02 22:03; 22.02 19:03; 22.02 19:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama imelik oli Kristel Aaslaiu kostüüm.

See jättis tõesti mulje, et on tehtud vakstust ja tegi laulja figuuri suuremaks, kui ta tegelikult on.

Ja kahjuks vokaal oli nõrk laivis. Kristelil ongi kahjuks miskit vajaka laivis. Sama oli ka aastaid tagasi Cartooni esitluses… ????

Kahjuks jah pole Aaslaid aastatega paremaks läinud sellest esitusest: https://www.youtube.com/watch?v=gp7RUBIVOXg

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://epl.delfi.ee/artikkel/92627241/arvustus-oh-sa-eeslitest-iiatud-eesti-laul

Mu meelest väga muhe kokkuvõttev artikkel. Kes raatsib, maksab oma euro ja loeb.

Ammu pole nii toredat arvustust lugenud ????

Tüüpiline Veiko Märka minu meelest, polnud seal midai muhedat.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama imelik oli Kristel Aaslaiu kostüüm.

See jättis tõesti mulje, et on tehtud vakstust ja tegi laulja figuuri suuremaks, kui ta tegelikult on.

Ja kahjuks vokaal oli nõrk laivis. Kristelil ongi kahjuks miskit vajaka laivis. Sama oli ka aastaid tagasi Cartooni esitluses… ????

olen nõus, tal laivid nõrgad, raadiost hea kuulata

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.02 11:23; 23.02 11:12; 07.03 09:37;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 71 )


Esileht Hobinurk Eesti Laul 2021