Esileht Hobinurk Eesti Laul 2021

Näitan 11 postitust - vahemik 61 kuni 71 (kokku 71 )

Teema: Eesti Laul 2021

Postitas:

olen nõus, tal laivid nõrgad, raadiost hea kuulata

Anu saates rääkis, et on palju sellega tööd teinud (tõdes isegi, et Cartooni esinemine oli läbikukkumine), aga kahjuks ikka hääl ei kanna nii hästi või on häälega tööd ikka napiks jäänud seni.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
  1. Mind paneb imestama, et Hans Nayna nii vähe tähelepanu saab. Ainus lugu, mis tekitas kananaha. Ei ole ma muusika ekspert ja olen lugenud, et olevat lihtne laul, aga kui arvestame siiski milline on eurovisioon, siis ma leian, et tems lugu oleks sel aastal parim meid esitama. Mõnus hääl, laulab hästi ja hingest, sõnad on ilusad, tantsijapaar ning see kuldne puu taustal andsid ka palju juurde. Nii mitmedki eurovisiooni võitjad ka samamoodi paljajalu olnud:) Uku saab liialt tähelepanu, eelmise aasta laul oli palju parem ja sellest laval seisvast naisest ma ei saanud ka aru, mis mõte sellel oli? Koidu laul on ilus, aga lives kuidagi jäi nõrgaks ja lisame ka selle, et ta laul tõesti meenutab Hollandi võitjat. Suured tüdrukud oleks ka hea valik, lahe story ka taga kuidas alati taustalauljad olnud ja nüüd nende taustalauljaks mitmeid kordi eurovisioonil käinud laulja. Loos oli ka eurovisioonilikkust ja tekitas hea tuju. Ei peaks valima Ukut lihtsalt seepärast, et eelmine aasta jäi käimata. Mitmed on paremad sel aastal kui tema…

 

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind paneb imestama, et Hans Nayna nii vähe tähelepanu saab.

Mulle meeldivad nii Sissi kui ka tema lugu kõige rohkem, aga ma ei usu, et neil kummalgi võiduvõimalus oleks. Pealegi on mu meelest see Nayna laul küll ilus, aga esitus oli tegelikult nõrk, ma kuulates kogu aeg mõtlesin, et võimsama häälega mõjuks see laul palju paremini. Maitsed on muidugi erinevad ka inimestel, minule nt sel korral muud laulud eriti ei meeldinud, ma küll ei oska ennustada, kes võidab.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.02 00:05; 21.02 05:04; 06.03 09:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas vaheklipid meeldivad?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas vaheklipid meeldivad?

Kui naljal puudub puänt siis pole see kunagi naljakas, tee seda nii palju kui tahad aga ikka ei ole naljakas. ????

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas vaheklipid meeldivad?

Mu jaoks võrduvad nad reklaamipausiga, hea midagi köögis hamba alla pista. Tekib küsimus milleks neid sellisel kujul vaja on?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kuulasin kõiki neid laule täna esimest korda. Meelde jäi suts suuri tüdrukuid, Koitu, Sissit ja Zevakin ja Pluuto.

Jüri oli päris valus kuulata – ma teen sellist häält siis kui ma kodus üksi dushi all inisen..

Uku laul oli ikka mittemidagiütlevalt igav. Ma ei saa aru, mis Ukul probleem on – hääl on, välimus on aga laulud on alla igasugu arvestust. Mul on temast lihtsalt kahju juba.

Üllatajaks oli Karl Killingu laul – oli mõnus ja siiras.

Koidu laul oli eht europopp, oleks õige, et tema läheb.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pakun, et Koit võidab, kuigi võiks võita keegi teine, kes pole enne Eurovisioonil käinud. Igatahes loodan, et Jüri ei võida kohtav inin.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.03 21:33; 06.03 22:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii Koit ikka ei võida,  ei tea kas jälle Uku, laul see aasta kehv.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.03 21:33; 06.03 22:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on hea meel, et Uku võitis – eelkõige seetõttu, et tal eelmisel aastal võimalust ei olnud.  Laul ei ole halb, tugev keskmine.

Ise ma seda tüüpi laulude poolt tavaliselt küll ei hääleta, aga midagi vastu ka ei hakka. Loodan, et Ukust saab kõva konkurent Leedule ja Soomele, kes seni valitutest minu lemmikud on.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.02 17:24; 21.02 09:40; 06.03 22:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kuulasin kõiki neid laule täna esimest korda. Meelde jäi suts suuri tüdrukuid, Koitu, Sissit ja Zevakin ja Pluuto.

Jüri oli päris valus kuulata – ma teen sellist häält siis kui ma kodus üksi dushi all inisen..

ei tea miks peaks duši all inisema ja just sellise häälega, mis ei meeldi, lihtsalt jääb mulle arusaamatuks ja keegi ei seleta ka

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.02 11:23; 23.02 11:12; 07.03 09:37;
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 61 kuni 71 (kokku 71 )


Esileht Hobinurk Eesti Laul 2021