Esileht Hobinurk Eesti Laulu poolfinaali vaatate?

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 110 )

Teema: Eesti Laulu poolfinaali vaatate?

Postitas:

Leplandil huvitav laul, aga ilmselt ta ei võida-tal liiga palju ballade. Isegi huvitav oli näha, kuda ta veresooned paisusid, et kõrget häält välja saada. Ja teiseks 2 korda ei saadtea eurovisioonile, kui just super lugu pole.

Rästa kohta ütles Paadam hästi. Ta teeb häid lugusi, aga miks ta ise laulab?Jääb nõrgaks esitajana

Zevadkini lugu pigem selline Leto svet stiilis asi. Kas fännid viivad ta eurovisioonile-pigem küsimus, kas youtuberi fännid helistavad end pildituks?

Stefanilt hea lugu ja ilmselt võidab, kui midgai ei juhtu. Ta mitmel korral top3 saanud, aga pole võitnud aeg nüüd minna

Veel jäi meelde Mälgu lugu, kahjuks ta finaali ei saanud. Parem oli kui see Miljon Miljon…

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rästa kohta ütles Paadam hästi. Ta teeb häid lugusi, aga miks ta ise laulab?Jääb nõrgaks esitajana

See probleem on seal mitmel. Tundub, nagu oleks Eestis lauljaid hirmus vähe, sest igal juhul 20t, kes mingi laulukese otse ja hästi ära suudaks laulda, pole võimalik leida. Sellest, et kogu aeg peab samu tegelasi kasutama, ärme hakka üldse rääkima. Ja publik ikka vist ei mõtle nii, et see juba käis, seda rohkem ei saada. Pigem ikka loeb lugu ja muidugi fännid saadaks oma lemmiku peaaegu et ükskõik mis undamisega, nii et fännide hulk loeb ka.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rästa kohta ütles Paadam hästi. Ta teeb häid lugusi, aga miks ta ise laulab?Jääb nõrgaks esitajana

See probleem on seal mitmel. Tundub, nagu oleks Eestis lauljaid hirmus vähe, sest igal juhul 20t, kes mingi laulukese otse ja hästi ära suudaks laulda, pole võimalik leida. Sellest, et kogu aeg peab samu tegelasi kasutama, ärme hakka üldse rääkima. Ja publik ikka vist ei mõtle nii, et see juba käis, seda rohkem ei saada. Pigem ikka loeb lugu ja muidugi fännid saadaks oma lemmiku peaaegu et ükskõik mis undamisega, nii et fännide hulk loeb ka.

jaa, nii mõnigi super hea muusik ei peaks ise laulma

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõtlen, et miks Ott üldse osaleb. Ta on ju käinud juba Eurovisoonil. Ja saab vast ise ka aru, et see laul “Kuula”-ni ei küündi.
Kas tõesti unistus Eurovisioon võita ( aga siis peaks parem laul olema – võiks koostööd teha kirjutamisel) või tõenäolisem, koroonaajal Eestis vähe tegemisi, lihtsalt igavusest ja väljundi puudusest.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rästa kohta ütles Paadam hästi. Ta teeb häid lugusi, aga miks ta ise laulab?Jääb nõrgaks esitajana

Kas meil on üldse mehise häälega meeslauljat kes nõrgaks ei jääks?

Näete ju kui eluohtlik (+kole vaadata) on laulmine isegi Leplandile.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lepland jah näeb kuidagi teistmoodi välja kui vanasti. Trenn, kunsthambad, sinised läätsed?Selline täiuslikkusele rõhumine

+20
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina hääletasin väikese sarmika Elisabeth Tiffany poolt. mitte niivõrd laulu pärast, kuivõrd tema esitus oli naturaalne, armas ja otse südamesse. tore, et edasi said. ma ei arvanud, et saavad. tema esitus meenutas mulle Sloveenia 2019 eurolaulu “Sebi”, mille poolt ka omal ajal hääletasin https://www.youtube.com/watch?v=vGtPNQ6g6Ng

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ülekande lõputiitrite ajal kõlas ansambel Blindi “Emmanuelle”? Ilus tähelepanuavaldus ❤️

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina annan Sahlene´ile 12 punkti välimuse  eest. Ok, olen pinnapealne, olen, aga Pootsmani kompliment, et S pole 20 aastaga üldse muutunud, vastas 100% tõele.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina annan Sahlene´ile 12 punkti välimuse eest. Ok, olen pinnapealne, olen, aga Pootsmani kompliment, et S pole 20 aastaga üldse muutunud, vastas 100% tõele.

See on nii nunnu, et eestlased läbi Eesti Laulu endiselt upitavad rootslaste D-kategooria artiste (nt V. Krone oli üks neist, kes seda ka igas intervjuus rõhutas, kuidas ta Eestit oma karjääri hüppelauaks kasutab).

 

+1
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on nii nunnu, et eestlased läbi Eesti Laulu endiselt upitavad rootslaste D-kategooria artiste (nt V. Krone oli üks neist, kes seda ka igas intervjuus rõhutas, kuidas ta Eestit oma karjääri hüppelauaks kasutab).

Mis siis sellest, kui enda A kategooria staarid jäävad neile alla.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rästa kohta ütles Paadam hästi. Ta teeb häid lugusi, aga miks ta ise laulab?Jääb nõrgaks esitajana

See probleem on seal mitmel. Tundub, nagu oleks Eestis lauljaid hirmus vähe, sest igal juhul 20t, kes mingi laulukese otse ja hästi ära suudaks laulda, pole võimalik leida. Sellest, et kogu aeg peab samu tegelasi kasutama, ärme hakka üldse rääkima. Ja publik ikka vist ei mõtle nii, et see juba käis, seda rohkem ei saada. Pigem ikka loeb lugu ja muidugi fännid saadaks oma lemmiku peaaegu et ükskõik mis undamisega, nii et fännide hulk loeb ka.

See on nii sellepärast, et Eesti on masendavalt korrumpeerunud klikivalitsuse riik. Klaaslagesid seatakse ette kõikjal, ka loomesektoris: edasi upitatakse vaid omasid, paraku andetuid.

Vaadake, kui ebamusikaalsetele inimestele EMA galal auhindu jagati.

Eestis toodeti kõrgel tasemel kultuuri 19. ja 20. sajandil. Iseseisvuse saabumisega käis kultuur kolinal alla. Eurovisioon pole loomulikult mingi kõrgkultuuriüritus, kuid mingi tase peab sinnagi minnes olema.

Elysa Kolk on ainus, kes kuidagi selle üritusega samastub.

+1
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on nii nunnu, et eestlased läbi Eesti Laulu endiselt upitavad rootslaste D-kategooria artiste (nt V. Krone oli üks neist, kes seda ka igas intervjuus rõhutas, kuidas ta Eestit oma karjääri hüppelauaks kasutab).

Mis siis sellest, kui enda A kategooria staarid jäävad neile alla. Pealekauba Krone oli Eurovisoonivõitja, seega Eesti teda küll kuskile enam ei upitanud, kus ta juba ei olnud. Ei maksa viisakate inimeste juttu väikerahva upitamiseks nii tõsiselt võtta.

Krone oli Eurovisiooni VÕITJA???!!! Mida mu kõrvad küll nüüd ometi kuulsid ja silmad lugesid?

Mida me selle ühe viimastest kohaga Krone näol Eurovisioonil siis õieti saavutasime? Krone sai küll, jah, oma karjäärile hoo sisse. Aga mida eestlased sellest said? Mul oli nt häbi, et omamaine artist Eestit ei esindanud.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elysa Kolk on ainus, kes kuidagi selle üritusega samastub.

Püha jumal. Keskealised mehed on ikka noorte tuunitud tibide suhtes täiesti pimedad.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elysa Kolk on ainus, kes kuidagi selle üritusega samastub.

Püha jumal. Keskealised mehed on ikka noorte tuunitud tibide suhtes täiesti pimedad.

Vabandust, aga ma olen keskealine naine!:)))))))

Elysa Kolk on professionaalne tuunitud tibi. Ja omamaine. Rootsi D-kategooria artistidest küll mingit professionaalsust välja ei loe, ainult orjarahva ärakasutamissoovi, mis neil siin ka suurepäraselt õnnestub.

0
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Krone oli Eurovisiooni VÕITJA???!!! Mida mu kõrvad küll nüüd ometi kuulsid ja silmad lugesid?

Ei olnud jah, ajasin ta selle teise rootslasega segi, kes Eurovisooni võitis, nad olid sarnased. Aga Crone on sellegipoolest meie A kategooria staaridsest kõikidest parem laulja.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elysa Kolk on professionaalne tuunitud tibi.

Minu arust oleks ikka päris piinlik sellise kopeeritud aga kolm korda originaalist halvemini esitatud lauluga välja minna. Balkanimaadega ikka ei võistle, kus on veel rohkem tuunitud tibid ja paremate lauludega. Oleks siis oma peaga midagi välja mõeldud, siis küll, aga mingi hale koopia, piinlik.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elysa Kolk on ainus, kes kuidagi selle üritusega samastub.

Sellepärast, et ta on sinu jaoks ilus, noor ja pandav tibi. Ja muud sisu sina ju naistest ei otsigi.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Krone oli Eurovisiooni VÕITJA???!!! Mida mu kõrvad küll nüüd ometi kuulsid ja silmad lugesid?

Ei olnud jah, ajasin ta selle teise rootslasega segi, kes Eurovisooni võitis, nad olid sarnased. Aga Crone on sellegipoolest meie A kategooria staaridsest kõikidest parem laulja.

Tüüpiline orja mentaliteet on sul.

Eesti on omamaiste artistidega Cronest palju paremaid tulemusi saanud Eurovisioonil ning ka 3x maitsekamaid laule sinna saatnud, kuigi ka Eurovisioon on korrumpeerunud ja ei vääri ühtegi maitsekat lugu ega artisti. Sellegipoolest ei peaks endast lugu pidav rahvas ennast pidevalt esindama saatma endisest koloniaalriigist esindajaid, kes jätkuvalt Eestit ja eestlasi vaid ära oskavad kasutada.

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elysa Kolk on ainus, kes kuidagi selle üritusega samastub.

Sellepärast, et ta on sinu jaoks ilus, noor ja pandav tibi. Ja muud sisu sina ju naistest ei otsigi.

Ha-ha-haaaaa!:))))

Sa tahad öelda, et Eurovisioonil esinevatel artistidel on mingi SISU või????:)))))

See oli tõesti väga naljakas. Kolk on korraliku välimuse, šõu ja korralikult koolitatud häälega peavoolulaulja. Sobib Eurovisioonile väga hästi.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elysa Kolk on professionaalne tuunitud tibi.

Minu arust oleks ikka päris piinlik sellise kopeeritud aga kolm korda originaalist halvemini esitatud lauluga välja minna. Balkanimaadega ikka ei võistle, kus on veel rohkem tuunitud tibid ja paremate lauludega. Oleks siis oma peaga midagi välja mõeldud, siis küll, aga mingi hale koopia, piinlik.

Muidugi. Orjast eestlasel on 3x mittepiinlikum Eurovisioonile sarjade kaupa saata oma riiki esindama Rootsi D-kategooria artiste.

Masendav. Piinlik on olla eestlane. See rahvas kaob siit maamunalt küll kiiremini kui paha hais. Kui ikka ei osata iseennast hinnata, siis ei tee seda ka keegi teine.

0
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tüüpiline orja mentaliteet on sul. Eesti on omamaiste artistidega Cronest palju paremaid tulemusi saanud Eurovisioonil ning ka 3x maitsekamaid laule sinna saatnud, kuigi ka Eurovisioon on korrumpeerunud ja ei vääri ühtegi maitsekat lugu ega artisti. Sellegipoolest ei peaks endast lugu pidav rahvas ennast pidevalt esindama saatma endisest koloniaalriigist esindajaid, kes jätkuvalt Eestit ja eestlasi vaid ära oskavad kasutada.

Sul on mõisted korralikult segi. Just see, mida sina kirjutad, näitab orjamentaliteeti.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi. Orjast eestlasel on 3x mittepiinlikum Eurovisioonile sarjade kaupa saata oma riiki esindama Rootsi D-kategooria artiste. Masendav. Piinlik on olla eestlane. See rahvas kaob siit maamunalt küll kiiremini kui paha hais. Kui ikka ei osata iseennast hinnata, siis ei tee seda ka keegi teine.

Miks sul selline vaen ja viha oma rahvuse ja rahvuskaaslaste vastu on?

Nii palju, kui mina mäletan, esineb selliste sõnavõttudega perekoolis vaid üks hälbinud meelelaadiga meesterahvas.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lemmik hetkel on Ott Lepland.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi. Orjast eestlasel on 3x mittepiinlikum Eurovisioonile sarjade kaupa saata oma riiki esindama Rootsi D-kategooria artiste. Masendav. Piinlik on olla eestlane. See rahvas kaob siit maamunalt küll kiiremini kui paha hais. Kui ikka ei osata iseennast hinnata, siis ei tee seda ka keegi teine.

Miks sul selline vaen ja viha oma rahvuse ja rahvuskaaslaste vastu on?

Nii palju, kui mina mäletan, esineb selliste sõnavõttudega perekoolis vaid üks hälbinud meelelaadiga meesterahvas.

No siis pead oma selgeltnägijavõimeid pisut tõstma. Või siis sellest jälitamismaaniast loobuma.

Ma pole mingi meesterahvas, võid uskuda. Eestlaste lömitamismentaliteet on aga selles riigis elamise äärmiselt vastikuks muutnud. Ei ole väärikust me rahval, tuleb tõde tunnistada.

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elysa Kolk on ainus, kes kuidagi selle üritusega samastub.

Sellepärast, et ta on sinu jaoks ilus, noor ja pandav tibi. Ja muud sisu sina ju naistest ei otsigi.

Ha-ha-haaaaa!:))))

See oli tõesti väga naljakas. Kolk on korraliku välimuse, šõu ja korralikult koolitatud häälega peavoolulaulja. Sobib Eurovisioonile väga hästi.

Ma igaks juhuks mainin, et tegelikult me ju ei tea, kuidas Elysa üldse suurel laval lives kõlab. Laivis laulmine eraldas poolfinaalides päris mitmed terad sõkaldest, kui välja arvata mõned lihtsalt suure fännklubiga esinejad.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tüüpiline orja mentaliteet on sul. Eesti on omamaiste artistidega Cronest palju paremaid tulemusi saanud Eurovisioonil ning ka 3x maitsekamaid laule sinna saatnud, kuigi ka Eurovisioon on korrumpeerunud ja ei vääri ühtegi maitsekat lugu ega artisti. Sellegipoolest ei peaks endast lugu pidav rahvas ennast pidevalt esindama saatma endisest koloniaalriigist esindajaid, kes jätkuvalt Eestit ja eestlasi vaid ära oskavad kasutada.

Sul on mõisted korralikult segi. Just see, mida sina kirjutad, näitab orjamentaliteeti.

On satanistid ja kommunistid ajaloos kõike pahupidi pööranud, ja teevad seda ka liberaalid edasi. Ikka nii, et must on valge ja valge on must. Paraku elu allub füüsikaseadustele, mitte vasakpoolsete utoopilistele, kuid agressiivsetele loosungitele.

Orjamentaliteet viib ikka lõhkise küna juurde välja ja sinna me praeguseks oma riigi ja kultuuriga juba olemegi jõudnud.

 

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On satanistid ja kommunistid ajaloos kõike pahupidi pööranud, ja teevad seda ka liberaalid edasi. Ikka nii, et must on valge ja valge on must. Paraku elu allub füüsikaseadustele, mitte vasakpoolsete utoopilistele, kuid agressiivsetele loosungitele. Orjamentaliteet viib ikka lõhkise küna juurde välja ja sinna me praeguseks oma riigi ja kultuuriga juba olemegi jõudnud.

Kuidas see imelik sonimine käesolevasse teemasse puutub?

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elysa Kolk on ainus, kes kuidagi selle üritusega samastub.

Sellepärast, et ta on sinu jaoks ilus, noor ja pandav tibi. Ja muud sisu sina ju naistest ei otsigi.

Ha-ha-haaaaa!:))))

See oli tõesti väga naljakas. Kolk on korraliku välimuse, šõu ja korralikult koolitatud häälega peavoolulaulja. Sobib Eurovisioonile väga hästi.

Ma igaks juhuks mainin, et tegelikult me ju ei tea, kuidas Elysa suurel laval lives kõlab. Laivis laulmine eraldas päris mitmed terad sõkaldest, kui välja arvata mõned lihtsalt suure fännklubiga esinejad.

Ei laula ta küll ühestki finalistist halvemini.

Pealegi on lauluoskus Eurovisioonil teisejärguline. Loeb eelkõige poliitika. Kuigi Eesti liberaalid pingutavad naba paigast, et Eestist liberaalne kõrb teha, siis esialgu pole meile selle eest veel mõnda karikat ette nähtud.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.

Ott Lepland meenutab mulle välimuselt üha enam Robbie Williamsi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 110 )


Esileht Hobinurk Eesti Laulu poolfinaali vaatate?