Esileht Ilu Elu pärast blondeerimist

Näitan 26 postitust - vahemik 61 kuni 86 (kokku 86 )

Teema: Elu pärast blondeerimist

Postitas:
Kägu

Igal pool siin seletad, kuidas sinu sõbranna määris sulle pähe mingi 250 eurose blondeerija, mis on nii salapärane, et mitte keegi pole sellest kuulnudki. Ise ligi 50 ja ajab sellist lolli juttu suust välja. Need siinsed suure raha võtjad kasutavad täpselt samu vahendeid kui kõik teisedki, lihtsalt koorivad rohkem raha, sest mõni on selline, et arvab, et mida rohkem maksad, seda parem.

250 koos lõikuse ja soenguga, ole ikka täpne. Tsekkisin just profimüüjatelt-Eestist seda osta ei saa. Seetõttu pole ka levinud. Jäi silma, et Kardashiani juuksur seda samuti kasutab.

 

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kardashianid kasutavad olaplexi, seda on aastaid räägitud. See on ka Eestis aastaid kasutusel olnud. See ongi see uudne imeasi? Bwah.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kardashianid kasutavad olaplexi, seda on aastaid räägitud. See on ka Eestis aastaid kasutusel olnud. See ongi see uudne imeasi? Bwah.

Mis sa nüüd rikud tädi rõõmu. Tema ei suuda ikka jätta rääkimata, kuidas temal värvitakse mingi imevärviga, mida keegi peale tema enda juuksuri ei tunne. Nüüd tuleb välja, et Kardashian ka ei tea :).

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kardashianid kasutavad olaplexi, seda on aastaid räägitud. See on ka Eestis aastaid kasutusel olnud. See ongi see uudne imeasi? Bwah.

Juuste valgeks saamiseks? Wow 😀 Täitsa pekkis, mis kaader siin.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kardashianid kasutavad olaplexi, seda on aastaid räägitud. See on ka Eestis aastaid kasutusel olnud. See ongi see uudne imeasi? Bwah.

Juuste valgeks saamiseks? Wow ???? Täitsa pekkis, mis kaader siin.

Kas sul puudub lugemisoskus, mälu, arusaamisoskus või lihtsalt rahuldamata? Jutt on ammu müstilisest hooldusainest, mida blondeerimisel ainult üks juuksur Eestis kasutab. Ja mida kasutab ka üks Kardashianite juuksur.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sul puudub lugemisoskus, mälu, arusaamisoskus või lihtsalt rahuldamata? Jutt on ammu müstilisest hooldusainest, mida blondeerimisel ainult üks juuksur Eestis kasutab. Ja mida kasutab ka üks Kardashianite juuksur.

Paistab, et sul puuduvad endal kõik ajudega seotud omadused. Jutt on hooldusainetega rikastatud blondeerijast, mitte juuste hooldusest pärast blondeerimist. Jube, kui rumalaid inimesi Perekoolis liigub. Asjast aru ei saa, aga targutama kõvad. Keegi sinust igapäevaselt ei tee välja või mis su probleem on?

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sul puudub lugemisoskus, mälu, arusaamisoskus või lihtsalt rahuldamata? Jutt on ammu müstilisest hooldusainest, mida blondeerimisel ainult üks juuksur Eestis kasutab. Ja mida kasutab ka üks Kardashianite juuksur.

Paistab, et sul puuduvad endal kõik ajudega seotud omadused. Jutt on hooldusainetega rikastatud blondeerijast, mitte juuste hooldusest pärast blondeerimist. Jube, kui rumalaid inimesi Perekoolis liigub. Asjast aru ei saa, aga targutama kõvad. Keegi sinust igapäevaselt ei tee välja või mis su probleem on?

Eee, olaplexil on ammu nii blondeerimisel kui keemilistel lokkide tegemisel kasutusel hooldusaine. Mitte enne ega pärast olaplex. Laialdaselt kasutuses vähemalt 1,5 aastat.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eee, olaplexil on ammu nii blondeerimisel kui keemilistel lokkide tegemisel kasutusel hooldusaine. Mitte enne ega pärast olaplex. Laialdaselt kasutuses vähemalt 1,5 aastat.

Ei ole tegemist Olaplexiga. Ütlesin ennist, et Eestist seda osta ei saa, Olaplexi ilmselgelt saab.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sul puudub lugemisoskus, mälu, arusaamisoskus või lihtsalt rahuldamata? Jutt on ammu müstilisest hooldusainest, mida blondeerimisel ainult üks juuksur Eestis kasutab. Ja mida kasutab ka üks Kardashianite juuksur.

Paistab, et sul puuduvad endal kõik ajudega seotud omadused. Jutt on hooldusainetega rikastatud blondeerijast, mitte juuste hooldusest pärast blondeerimist. Jube, kui rumalaid inimesi Perekoolis liigub. Asjast aru ei saa, aga targutama kõvad. Keegi sinust igapäevaselt ei tee välja või mis su probleem on?

Tervist, TA siin. Tuletan meelde, et minu teema on justnimelt juuste hooldusest pärast blondeerimist. Pralkirjas on ka see märgitud. Ilmselgelt minu blondeerijas seda Kardashiani hooldusainet ei olnud, sest mul läksid juuksed takuseks. Seega pean nüüd tagantjärgi sussutama ja bonnetama neid. Kas keegi, palun, ütleks siis mulle ka, mis võlutoode see on, millest te siin omavahel räägite? Ma ei saa midagi aru.

Vahepeal olen proovinud erinevaid tooteid ja nüüd on olukord parem. Mitte nii tore kui enne blondeerimist, aga ikka juba täiesti talutav. Selgus, et hästi mõjuvad kõik sellised tooted, kus sees on vedel keratiin. Need, mis hüalurooniga või glütseriiniga niisutada lubavad, ei mõju muhvigi. Aga vaat keratiiniga, oojaa. Tänan vastajaid soovituste eest.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilmselgelt minu blondeerijas seda Kardashiani hooldusainet ei olnud, sest mul läksid juuksed takuseks

Nagu kõrvalteemast näed, Kardashiani juuksed on ka takused. Sest mingit imevahendit juuste blondeerimiseks pole, ikka kasutatakse vesinikku, mis rikub juukseid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nagu kõrvalteemast näed, Kardashiani juuksed on ka takused. Sest mingit imevahendit juuste blondeerimiseks pole, ikka kasutatakse vesinikku, mis rikub juukseid.

Arvad, et teemaalgataja värvib ka iga teine kuu mustaks, siis valgeks+on suurilmadaam, kellele valatakse igapäevaselt potsikutetäis viimistlusvahendeid pähe? Väga ei usu.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kerastase blond abslolu – 100% hea. Mask ja šampoon – kallis aga seda väärt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina sain oma juuksed korda L’Alga toodetega – väga hea šampoon ja Seaboost palsam, mis teevad juuksed reaalselt ülipehmeks ja siledaks. Sain blondeerimise tulemusel tekkinud kahu ka oluliselt siledamaks. Ja kasutan ka nende hõbemaski (https://ilusadjuuksed.ee/toode/lalga-sealver-juuksemask/), mis on reaalselt kõige parem! Annab ilusa külma blondi tooni ja ei kuivata, juuksed on imepehmed peale kasutamist.

Ma peaks olema raha peale vihane kui selliseid asju ostaks ????

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma peaks olema raha peale vihane kui selliseid asju ostaks ????

Ostsin just sama maski ning on tõesti hea.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsin siit, kuna juba ammu ei õnnestu ühtegi teemat teha. Ostsin endale Olaplex Nr 3. Kasutusõpetuses on, kanda rätikukuivadele juustele. Aga, kas pea tuleks enne olaplexi peale kandmist ära pesta või lihtsalt juuksed niiskeks teha?

Kasutusõpetuses ka, et kanda peale rohkelt. Kui on 100ml pudelike ja mul õlgadeni juuksed, mitmeks korraks peaks jätkuma, et oleks rohkelt? Kolm korda, viis korda … ?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsin siit, kuna juba ammu ei õnnestu ühtegi teemat teha. Ostsin endale Olaplex Nr 3. Kasutusõpetuses on, kanda rätikukuivadele juustele. Aga, kas pea tuleks enne olaplexi peale kandmist ära pesta või lihtsalt juuksed niiskeks teha?

Kasutusõpetuses ka, et kanda peale rohkelt. Kui on 100ml pudelike ja mul õlgadeni juuksed, mitmeks korraks peaks jätkuma, et oleks rohkelt? Kolm korda, viis korda … ?

Juuksed teed esmalt kraani all ühtlaselt märjaks (mitte spreipudeliga), seejärel vajutad rätikuga liigse vee välja.

Tootekulu tegelikult väga suur ei ole – õlgadeni juuste puhul ehk paar supilusikatäit (eks see sõltu juuste paksusest ka). Toodet peaks pähe panema nii palju, et kõik juuksed oleksid ühtalselt kaetud, aga ei jääks tilkuma. Paremaks jaotamiseks on heaks abimeheks laiade piidega kamm.

Mõjuaeg minimaalselt 15 min, aga mida kauem hoiad, seda parem tulemus. Võib ka nt üleöö hoida, kuid tuleb meeles pidada, et pärast juuste kuivamist toode edasi ei toimi, seega peaks pikema mõjuaja puhul juuksed esmalt kilemütsi ja seejärel rätikuga katma. Mõjuaja lõppedes pesed pea šampooni ja palsamiga puhtaks 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen väga laisk ja mässata eriti ei viitsi, panen olaplexi lihtsalt peale õhtust pesus käimist märgadesse juustesse, seon juuksed krunni ja ronin märja peaga magama. Hommikuks on kena lokk sees ja juuksed näevad terved välja. Järgmisel õhtul siis pesen shampooniga ja kasutan tavalist palsamit.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teistele inimestele, palun ärge nii tehke.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks juuksurid pärast värvimist, triibutamist nii kohutavalt neid juukseid fööni ja rullharjaga rapivad? Blondidele on see juuksetapp.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Blondeeritud juuksele soovitan joico reconstructor ja hydrator maske. Mõlemat korraga. Õlitatud juukseid üle 160 kraadi ei kuumutaks föönide-sirgendajatega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sul puudub lugemisoskus, mälu, arusaamisoskus või lihtsalt rahuldamata? Jutt on ammu müstilisest hooldusainest, mida blondeerimisel ainult üks juuksur Eestis kasutab. Ja mida kasutab ka üks Kardashianite juuksur.

Paistab, et sul puuduvad endal kõik ajudega seotud omadused. Jutt on hooldusainetega rikastatud blondeerijast, mitte juuste hooldusest pärast blondeerimist. Jube, kui rumalaid inimesi Perekoolis liigub. Asjast aru ei saa, aga targutama kõvad. Keegi sinust igapäevaselt ei tee välja või mis su probleem on?

Tervist, TA siin. Tuletan meelde, et minu teema on justnimelt juuste hooldusest pärast blondeerimist. Pralkirjas on ka see märgitud. Ilmselgelt minu blondeerijas seda Kardashiani hooldusainet ei olnud, sest mul läksid juuksed takuseks. Seega pean nüüd tagantjärgi sussutama ja bonnetama neid. Kas keegi, palun, ütleks siis mulle ka, mis võlutoode see on, millest te siin omavahel räägite? Ma ei saa midagi aru.

Vahepeal olen proovinud erinevaid tooteid ja nüüd on olukord parem. Mitte nii tore kui enne blondeerimist, aga ikka juba täiesti talutav. Selgus, et hästi mõjuvad kõik sellised tooted, kus sees on vedel keratiin. Need, mis hüalurooniga või glütseriiniga niisutada lubavad, ei mõju muhvigi. Aga vaat keratiiniga, oojaa. Tänan vastajaid soovituste eest.

Joico reconstructor on keratiinipomm mask. Aga tee palsam või hydrator sinna peale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ohoo, ma tahan ka seda proovida. Milline toode see täpselt on, kas see?

https://www.parfumdreams.de/JOICO/Haarpflege/K-Pak/Reconstructor/index_93890.aspx

Vaatan, et neid K-Paki omasid on igasuguseid, veel on mingi deep penetrating reconstructor ja mingid 50 ml pudelikesed reconstructor, mida müüakse kuuestes pakkides.

Kas see hind, mis minu lingil pakutakse on tavaline või saab kuskilt odavamalt ka? Mul tuleb guugliga praegu ainult Saksa ja UK lehti, näen ainult neid hindu. Mis tavaliselt maksab see kaubandusvõrgus?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on keskmine hind, Tallinnas on veel kallim.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja keratiin on taastav, mitte  niisutav. Keratiini ehk kord nödalas või paar korda kuus, ülejäänud aja niisutav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.mylook.ee/catalogsearch/result/index/?q=joico&tootetyyp%5B%5D=357&tootetyyp%5B%5D=331&tootetyyp%5B%5D=332&tootetyyp%5B%5D=333&tootetyyp%5B%5D=330

https://www.loverte.com/et/juuksehooldus/suvahooldus?sort=popular&order=desc&manufacturer%5Bfilter%5D=Joico%2C10356

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ohoo, ma tahan ka seda proovida. Milline toode see täpselt on, kas see?

https://www.parfumdreams.de/JOICO/Haarpflege/K-Pak/Reconstructor/index_93890.aspx

Vaatan, et neid K-Paki omasid on igasuguseid, veel on mingi deep penetrating reconstructor ja mingid 50 ml pudelikesed reconstructor, mida müüakse kuuestes pakkides.

Kas see hind, mis minu lingil pakutakse on tavaline või saab kuskilt odavamalt ka? Mul tuleb guugliga praegu ainult Saksa ja UK lehti, näen ainult neid hindu. Mis tavaliselt maksab see kaubandusvõrgus?

Seesama. Nagu keegi eespool kirjutas, keratin mask toidab seest, see ei niisuta. Kui sa keratin maski peale palsamit või niisutavat maski ei tee, on juuksed sul takused.

Niisutav mask https://www.loverte.com/et/joico-k-pak-intense-hydrator-treatment-250ml

See on samuti üks korralik keratini mask

https://www.amazon.com/TIGI-Copyright-EXTREME-RECOVERY-TREATMENT/dp/B07H6VTS7D

Ei oska öelda, kas Eestist saab. See on vana sari, Tigi vist enam ei tooda isegi seda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 26 postitust - vahemik 61 kuni 86 (kokku 86 )


Esileht Ilu Elu pärast blondeerimist