Esileht Pereelu ja suhted elukaaslasega laps,,,,mitte abikaasaga??

Näitan 18 postitust - vahemik 91 kuni 108 (kokku 108 )

Teema: elukaaslasega laps,,,,mitte abikaasaga??

Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kuna naised on pereloomisel paratamatult (bioloogilistel põhjustel) haavatavam pool ja seega on neile kindlustunne, et mehel on tõsi taga, olulisem. Abielus paarid on suurema tõenäosusega laste koolieas veel koos. See ei tähenda loomulikult, et abiellumine iseeenesest mingi garantii annab, küll aga on ohumärk, kui mees on kategooriliselt abielu vastu. Sellisel juhul oleks mõistlik mitte (veel) lapsi saada.

Ma pole küll eriti kuulnud, et just pulmaga peale käiakse, abielluda saab ka ilma.[/tsitaat]Milles seisneb naise \”suurem haavatavus\”?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 25.02 14:13; 25.02 14:37; 25.02 14:38; 25.02 16:58; 25.02 17:02; 26.02 16:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

õiguse olla perekond [/tsitaat]Õiguslikult ei erine vabaabielu ja abielu perekond teineteisest mitte millegi poolest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 25.02 14:13; 25.02 14:37; 25.02 14:38; 25.02 16:58; 25.02 17:02; 26.02 16:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Laetud Püss kirjutas:[/small]

No selle jaoks on ju testament võimalik teha.[/tsitaat]Või siis üldse mitte probleemi luua ja jätta abiellumata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 25.02 14:13; 25.02 14:37; 25.02 14:38; 25.02 16:58; 25.02 17:02; 26.02 16:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Milles seisneb naise \”suurem haavatavus\”?[/tsitaat]

Rasedus, sünnitamine, imetamine, tavapäraselt ka palju suurem roll laste/kodu eest hoolitsemisel. Kõik see takistab rahateenimist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 23.02 23:33; 24.02 20:13; 24.02 20:16; 24.02 20:18; 25.02 10:52; 25.02 10:53; 25.02 10:54; 25.02 11:15; 25.02 11:17; 25.02 11:20; 25.02 15:32; 25.02 17:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kuidas mees abielludes OMA kinnisvarast ilma jääb?[/tsitaat]

Ega jäägi. Lahusvaralepingu pakkusin mehele välja LISAgarantiina, et talle täiendavalt tõestada, et soovin abielluda ainult armastusest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.02 14:59; 24.02 16:11; 25.02 15:41; 25.02 16:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Ja mida SINA tegid oma mehe heaks?[/tsitaat]

Mida või?

* soe söök ootas õhtul lauas (kuigi käisin samamoodi täiskohaga tööl nagu tema, aga enesestmõistetavalt hakati kodutöid minult eeldama)
* seksi sai iga päev (kusjuures tema poolt tuli tihedamini vastus, et äkki teeme homme) ja mis kõige olulisem: ma ei kasutanud seksi mitte kunagi karistusvahendina, nii nagu osad naised, kes mehega tülli keerates kiusu pärast seksi mehele ei anna enam
* püüdsin olla hea ja mõistev kuulaja, kui tal oli muresid
* masseerisin ja mudisin teda, kui väsinuna töölt koju tuli
* olen sale ja hoolitsetud välimusega ja mitte kunagi ei käinud sorakil juuste ja dressiga ringi, kandsin tihti kodus seelikuid-kleite, alati kergelt lõhnastatud, mõnikord ka meigitud
* tegin romantilisi üllatusi aeg-ajalt, nt küünlavalgel õhtusöök, ostsin ise teatripiletid, vms
* maksusid maksime pooleks, ei pidanud kumbki üksteist üleval
* ka väljas käies maksime enam-vähem pooleks
* ma polnud armukade ega piiranud mehe käimisi oma hobide ja sõpradega, jne, jne

Olin enda meelest piisavalt hea naine. Ma ütleks isegi, et… liiga hea. Liiga mõistev, liiga kannatlik. Ootasin, andsin aega, püüdsin mõista, püüdsin selgitada. Aga no kaua sa k*rat selgitad, kui tunned, et jooksed nagu peaga vastu seina. Kui ainus, mida mehelt tahtsin, oli KAHEKESI registreerimine, mis läheb maksma vaid riigilõiv+sõrmused (pidulik riietus oli olemas) ning isegi SIIS öeldi mulle EI, lõppes mu kannatlikkus ja lõppes mu mõistmine.

Ma ei mõista, miks seostatakse alati naise abielu-soovi tema kehva majandusliku seisuga ning sooviga ennast mehe kinnisvarasse sisse süüa? Miks välistatakse võimalus, et naine soovib mehega abielluda AINULT armastusest?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.02 14:59; 24.02 16:11; 25.02 15:41; 25.02 16:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule tundub nii:

Miks naised reeglina tahavad abielluda:

1. Abiellumine on teatud käegakatsutav signaal mehe poolt, et kui lapsed sünnivad siis, ei otsusta mees äkitselt päeva pealt ümber ja ei jäta naist rasedana-lastega üksi elust läbi rabelema. See ei ole küll mingi kindel garantii, aga siiski lisagarantii. Kuna mehed eriti ei kipu oma elufilosoofiat pikalt lahkama, siis meie naised, tegelikult ei tea, mida mees õigupoolest mõtleb, kui ta ütleb, et tahab last. Kas ta mõtleb, et olengi juba piisavalt vana, hea oleks kui saaks emale ja sõpradele öelda, et mul on ka laps, siis on kõik edukuse näitajad olemas, kui enam ei viitsi, võib ju uue pere soetada. Või mõtleb ta tõsiselt, et on leidnud naises omale mitte ainult sekspartneri ja koristaja-lapsehoidja, vaid ka sõbra ja hingesugulase, kellega koos peret luua ja kellelt saadud lastele tahaks oma oskusi-kogemusi ja arusaamu elust jagada. Kuna mees naisele enamasti seda kõike ei räägi, siis naine peab mõtteid lugema. Kuna aga mõtteid lugeda on raske, siis otsime erinevaid signaale, mis aitaks meil neid mõtteid lugeda. Kui mees nõustub abielluma, võtame me seda lisagarantiina, et tegu on juhusega nr 2. Kuigi alati ei pruugi abiellumine päriselt mingiks garantiiks olla.

2. Kui naine juba rasedaks jääb ja lapse saab, tähendab see tema elus kordades suuremat muutust kui mehe elus, mitmed uuringud on seda näidanud. Mehel on psühholoogiliselt kergem lihtsalt ära jalutada ja öelda, et ups, ma olen töötu ja ei saa last toetada. Paljude meeste jaoks on arutelu väärt, et : \”hmm… kas ostaks täna endale sigarette või ostaks lapsele süüa\”. Enamikel naistel sellist küsimust ei ole, meie bioloogia sunnib meid last hooldama kasvõi oma elu hinnaga. Seega keskmine naine riskib tunduvalt rohkem isikliku heaoluga, saades lapsi. Ja saades lapsi abielus olles, on need riskid veidi rohkem maandatud.

Miks mehed ei taha tihtipeale abielluda:

Mehel tekib ahistatuse tunne, talle tundub, et naine tahab kuidagi omastada teda. Ta arvab, et naisel tekib võltstunne, nagu oleks abielus mees tema omand, kelle suhtes on teatud õigustatud ootused. Mees tahab olla iseseisev oma otsustes mistahes hetkel, mees ei taha olla kellegi omand.

2.Meestel on tihtipeale erinevad arusaamad ratsionaalsest rahapaigutusest kui naisel ja ta tunneb kägistamistunnet, kui naine leiab, et pereisana peaks temast saama naise käsutatav kõndiv rahakott.

3.Mehel ei ole vaja emotsionaalset turvatunnet. Mees saab rahaliselt laste kasvatamisega enamasti hakkama, emotsionaalsesse kohustusse ta ei suhtu nii nagu naine. Mehel endal ei ole vaja sellist emotsionaalset turvavõrku nagu lapsel-naisel, seetõttu on mehe jaoks kordades aktsepteeritavam tuua perre uus naine, kes hakkab lastele emaks, või jätta laps eelmise naise juurde elama. Mehed enamasti ei suuda emotsionaalses plaanis tunnetada, mis vahe on lapsele võõrasemal ja päris emal, võõrasisal ja pärisisal. Seega nad ei võta lahkuminekut enamasti nii traagiliselt. Muidugi on palju ka teistsuguseid mehi ja naisi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.02 16:22; 26.02 09:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaadake parem seda:
http://elitedaily.com/life/culture/brilliant-animation-perfectly-breaks-economics-sex-video/

\”The Economics of Sex\” – \”mehed tahavad seksi, naised tahavad abielluda, ja mis sellest kõigest praeguseks saanud on\”

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.02 08:13; 25.02 16:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Vaadake parem seda:
http://elitedaily.com/life/culture/brilliant-animation-perfectly-breaks-economics-sex-video/%5B/tsitaat%5D

The Economics of Sex – ehk \”mehed tahavad seksi, naised abielluda, ja mis sellest kõigest tänaseks saanud on\”

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Rasedus, sünnitamine, imetamine, tavapäraselt ka palju suurem roll laste/kodu eest hoolitsemisel. Kõik see takistab rahateenimist.[/tsitaat]Rasedus, sünnitus ja imetamine on kõik hästi makstud tegevused.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 25.02 14:13; 25.02 14:37; 25.02 14:38; 25.02 16:58; 25.02 17:02; 26.02 16:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Rasedus, sünnitus ja imetamine on kõik hästi makstud tegevused. [/tsitaat]

Karjäärile nad siiski kasuks ei tule ja tervisele võivad ka kahjulikud olla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 23.02 23:33; 24.02 20:13; 24.02 20:16; 24.02 20:18; 25.02 10:52; 25.02 10:53; 25.02 10:54; 25.02 11:15; 25.02 11:17; 25.02 11:20; 25.02 15:32; 25.02 17:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Karjäärile nad siiski kasuks ei tule ja tervisele võivad ka kahjulikud olla.[/tsitaat]No siiski vabatahtlik on neid asju teha, keegi ei sunni. Ja pole eriti neid sünnitamata naisi meil kõrgematel kohtadel näha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 25.02 14:13; 25.02 14:37; 25.02 14:38; 25.02 16:58; 25.02 17:02; 26.02 16:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üle ühe lapse ikkagi ei soovita teha! Pea 7 aastat vahet, siis võid teise teha!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Rasedus, sünnitus ja imetamine on kõik hästi makstud tegevused. [/tsitaat]

Oh jaa, seda küll, aga arvestusega, et 1,5 aasta pärast on laps küps lasteaiaks. Minu kogemus kolme lapsega näitab, et 1,5 a laps on hädapärast küps lapsehoidjaga koos olekuks, mis tähendab pere rahakotile u 400-500 eur kuus väljaminekut (ühe lapse pealt), mis on rohkem kui enamik peresid reaalselt oma palgast suudavad maksta. Lisaks lasteaiaga kaasnevad pidevad haigused. Mina näiteks juba kolmandat aastat püüan tööd teha reziimis: 1 nädal tööl, kolm nädalat kodus haige lapsega, kui paljud tööandjad sellega nõus on?. Arvestada tuleb ka, et esimesel aastal saad haigusrahasid miinimumpalga jagu, sest emapalgalt sotsiaalmaksu ei maksta. Alternatiiviks aastate kaupa lapsehoidja palkamine, mis jälle nõuab väga kõrget palka. Väga kõrge palk aga vajab püsivat töökohustuste täitmist, mitte keset tööpäeva lapsega mööda arste ja uuringuid tormamist. Rääkimata veel juhtudest, kui sünnib puudega laps, siis on naine normaalselt tööturult aastateks kõrval.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.02 16:22; 26.02 09:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Oh jaa, seda küll, aga arvestusega, et 1,5 aasta pärast on laps küps lasteaiaks. Minu kogemus kolme lapsega näitab, et 1,5 a laps on hädapärast küps lapsehoidjaga koos olekuks, mis tähendab pere rahakotile u 400-500 eur kuus väljaminekut (ühe lapse pealt), mis on rohkem kui enamik peresid reaalselt oma palgast suudavad maksta. Lisaks lasteaiaga kaasnevad pidevad haigused. Mina näiteks juba kolmandat aastat püüan tööd teha reziimis: 1 nädal tööl, kolm nädalat kodus haige lapsega, kui paljud tööandjad sellega nõus on?. Arvestada tuleb ka, et esimesel aastal saad haigusrahasid miinimumpalga jagu, sest emapalgalt sotsiaalmaksu ei maksta. Alternatiiviks aastate kaupa lapsehoidja palkamine, mis jälle nõuab väga kõrget palka. Väga kõrge palk aga vajab püsivat töökohustuste täitmist, mitte keset tööpäeva lapsega mööda arste ja uuringuid tormamist. Rääkimata veel juhtudest, kui sünnib puudega laps, siis on naine normaalselt tööturult aastateks kõrval.[/tsitaat]Mida sa sitt virised?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 25.02 14:13; 25.02 14:37; 25.02 14:38; 25.02 16:58; 25.02 17:02; 26.02 16:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Mida sa sitt virised?[/tsitaat]
Uhh, no see oli nüüd küll tõeliselt veenev argument kõigi sinu seisukohtade toetamiseks. Respekt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.02 00:46; 22.02 00:50; 27.02 09:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nuh, kui see on su põhinõudmine mehele, muu pole oluline, et muidu he amees, siis otsi aga seda ideaali edasi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mina sooviksin lihtsalt oma lapsega sama nime.. kahetsen isegi praegu natuke, et enda oma ei pannud. :<

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 91 kuni 108 (kokku 108 )


Esileht Pereelu ja suhted elukaaslasega laps,,,,mitte abikaasaga??

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.