Esileht Pereelu ja suhted Emotsiooni juhtimine – eks

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 85 )

Teema: Emotsiooni juhtimine – eks

Postitas:
Kägu

Tere, on keegi tuttav emotsioonide juhtimise teemaga vastuarmastuse  puudumise korral  (ekssuhe)?

Kui armastad kedagi ning oled mõtetes temas kinni, samas tead, et see inimene armastab juba kedagi teist,  ning meie suhe on läbi, kuid sa ei saa kuidagi ega kuidagi üle, siis mis oleks need tehnikad, mida rakendada, iga kord kui taas see “mõttetu” mitte kuskile viiv emotsioon nimega kurbus ja igatsus peale tuleb.

Kui keegi on käinud emotsioonide juhtimise tehnika kursusel ja teab soovitada võtteid  ?

 

Tõsiselt häirib, et ei saa oma tundeid ja mõtteid kontrollida ning see takistab ka mingil määral uute suhete loomist ning uute inimeste tõsiselt võtmist.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

tinderi suhe

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa psühholoogi juurde ei lähe?
Spetsialist aitab.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa psühholoogi juurde ei lähe?

Spetsialist aitab.

Võib leiduda ka inimesi, kes on selle teekonna läbinud ja oskavad nõuaneid siin jagada. Spetsialist on ka üks võimalus kunagi, kindlasti

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa psühholoogi juurde ei lähe?

Spetsialist aitab.

Võib leiduda ka inimesi, kes on selle teekonna läbinud ja oskavad nõuaneid siin jagada. Spetsialist on ka üks võimalus kunagi, kindlasti

Suvalise käo nõuande järgi ei ole hea mõte enda hingehaavu ravida üritada.
Sa paistad suht puntras, aga teisalt vist pole selle eksist lahtilaskmisega ka kiiret ja kägude järel oodata tundub hea vabandus, miks mitte endaga tegelema hakata.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina isiklikult soovitaksin ka psühholoogi, siis on kindel, et saad üle.
Minu emal oli kunagi olukord, kus ta jäeti maha ja ta oli tol ajal 20. Peale seda ta ei suutnudki leida endale meest – ta on siiani vallaline ja ta on 58. Eriti jõhker on see, et ta siiamaani räägib sellest peikast. Ja mitte vahel, vaid peaaegu igakord kui me räägime(3-4x nädalas).
Mul on temast väga kahju, ta ei saanud sellest mehest kunagi üle ja ilmselt see taak on temaga surmani.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu emal oli kunagi olukord, kus ta jäeti maha ja ta oli tol ajal 20. Peale seda ta ei suutnudki leida endale meest – ta on siiani vallaline ja ta on 58. Eriti jõhker on see, et ta siiamaani räägib sellest peikast. Ja mitte vahel, vaid peaaegu igakord kui me räägime(3-4x nädalas).
Mul on temast väga kahju, ta ei saanud sellest mehest kunagi üle ja ilmselt see taak on temaga surmani.

Aga sinu isa?

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

väga tõsine mure. kui sellest välja ei tule, vaid jätad faasi –ei tegele sellega–, siis võid saada vaimse häire kogu eluks.

mul on tuttav taat, kel noorena eluarmastus nihu läks. mees keskendus tööle, kuid peale pensile jäämist, lõi trauma välja. hakkas otsima vana armastust parkides kohvikutes poodides, rääkis endaga valjult ja seosetult.  see äärmuslik näide, aga sa tee visiit psühholoogi juurde, kindlalt saad abi.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu emal oli kunagi olukord, kus ta jäeti maha ja ta oli tol ajal 20. Peale seda ta ei suutnudki leida endale meest – ta on siiani vallaline ja ta on 58. Eriti jõhker on see, et ta siiamaani räägib sellest peikast. Ja mitte vahel, vaid peaaegu igakord kui me räägime(3-4x nädalas).

Mul on temast väga kahju, ta ei saanud sellest mehest kunagi üle ja ilmselt see taak on temaga surmani.

Aga sinu isa?

Suvaline mees. Ema ei tahtnud vanatüdrukuks jääda, seega lasi endale lapse teha.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Spetsialist on ka üks võimalus kunagi, kindlasti

Vajad tugivõrgustikku, kes aitab sul jõuda sõnadeni ”nüüd aitab”, ”nüüd teen uue sammu”. Psühholoog on erapooletu.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suvaline mees. Ema ei tahtnud vanatüdrukuks jääda, seega lasi endale lapse teha.

Ema teeb psühhoterrorit. Selle asemel oleks võinud emale head teha ja ta vägisi kohtingutele vedada.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suvaline mees. Ema ei tahtnud vanatüdrukuks jääda, seega lasi endale lapse teha.

Ema teeb psühhoterrorit. Selle asemel oleks võinud emale head teha ja ta vägisi kohtingutele vedada.

 

mõistan seda “saada kohtingutele” asja, aga kõik tunduvad millegipärast nii mõttetud, kui selle inimesega keda igatsed, olid väga sügavad teemad, vestlused ja intiimsus, kuid läks nagu läks

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mõistan seda “saada kohtingutele” asja, aga kõik tunduvad millegipärast nii mõttetud, kui selle inimesega keda igatsed, olid väga sügavad teemad, vestlused ja intiimsus, kuid läks nagu läks

Mis sügavaid teemasid üks 20aastane noor naine arendab? Inimesed igatsevad noorust, vabadust, muretust ja kõik, mis seda meenutavad, on õlekõrred. Lastega kaob vabadus käest, noorus läheb, aga inimesed jäävad.

+7
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üle saamiseks on oluline, et ei täidaks oma vaba aega selle inimese peale mõtlemisega. Mida pikemalt kestab see õhkamine ja mida sagedamini päeva jooksul seda ette tuleb, seda kindlamalt kujunevad ajus välja vastavad ühendused ja rajad. Ainuke võimalus pea puhtaks saada on lasta nendel radadel rohtu kasvada ja oledki vaba. Kui aga igapäevaselt tunde unistada ja heietada, siis ei juhtu seda kunagi. Seega jõuga otsi omale muud tegevust ja uusi emotsioone, kui märkad, et oled jälle lemmikteemasse kukkunud.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üle saamiseks on oluline, et ei täidaks oma vaba aega selle inimese peale mõtlemisega. Mida pikemalt kestab see õhkamine ja mida sagedamini päeva jooksul seda ette tuleb, seda kindlamalt kujunevad ajus välja vastavad ühendused ja rajad. Ainuke võimalus pea puhtaks saada on lasta nendel radadel rohtu kasvada ja oledki vaba. Kui aga igapäevaselt tunde unistada ja heietada, siis ei juhtu seda kunagi. Seega jõuga otsi omale muud tegevust ja uusi emotsioone, kui märkad, et oled jälle lemmikteemasse kukkunud.

lihtne öelda, aga soovitus tundub justkui mõistlik, kuid siis pead kogu aeg orav rattas olema, et üritada unustada, tunnet tegevustega matta, peita. Igal inimesel on üksiolemise hetki vaja päevas, nädalas ja siis see lõpuks tuleb ikka peale

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üle saamiseks on oluline, et ei täidaks oma vaba aega selle inimese peale mõtlemisega. Mida pikemalt kestab see õhkamine ja mida sagedamini päeva jooksul seda ette tuleb, seda kindlamalt kujunevad ajus välja vastavad ühendused ja rajad. Ainuke võimalus pea puhtaks saada on lasta nendel radadel rohtu kasvada ja oledki vaba. Kui aga igapäevaselt tunde unistada ja heietada, siis ei juhtu seda kunagi. Seega jõuga otsi omale muud tegevust ja uusi emotsioone, kui märkad, et oled jälle lemmikteemasse kukkunud.

lihtne öelda, aga soovitus tundub justkui mõistlik, kuid siis pead kogu aeg orav rattas olema, et üritada unustada, tunnet tegevustega matta, peita. Igal inimesel on üksiolemise hetki vaja päevas, nädalas ja siis see lõpuks tuleb ikka peale

Need üksiolemise hetked täidad ka tegevusega ära, muidu tulevad lollid mõtted peale. Mitte mõtlemine reaalselt toimib. Mõtlemine ainult süvendab neid tundeid.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

lihtne öelda, aga soovitus tundub justkui mõistlik, kuid siis pead kogu aeg orav rattas olema, et üritada unustada, tunnet tegevustega matta, peita. Igal inimesel on üksiolemise hetki vaja päevas, nädalas ja siis see lõpuks tuleb ikka peale

What

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

lihtne öelda, aga soovitus tundub justkui mõistlik, kuid siis pead kogu aeg orav rattas olema, et üritada unustada, tunnet tegevustega matta, peita. Igal inimesel on üksiolemise hetki vaja päevas, nädalas ja siis see lõpuks tuleb ikka peale

What

What? Kas sa tööl käid? On sul lapsi? Kohustusi? Tead kui väsinud on inimene ja kui inimene on väsinud siis ta ei saa mõelda. Murra lahti sellest mustrist. Ei aita ka mingud vanad sõbrad, kes võivad eksi sõbrad olla. Loo uued mälestused uute inimestega!

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

lihtne öelda, aga soovitus tundub justkui mõistlik, kuid siis pead kogu aeg orav rattas olema, et üritada unustada, tunnet tegevustega matta, peita. Igal inimesel on üksiolemise hetki vaja päevas, nädalas ja siis see lõpuks tuleb ikka peale

What

What? Kas sa tööl käid? On sul lapsi? Kohustusi? Tead kui väsinud on inimene ja kui inimene on väsinud siis ta ei saa mõelda. Murra lahti sellest mustrist. Ei aita ka mingud vanad sõbrad, kes võivad eksi sõbrad olla. Loo uued mälestused uute inimestega!

 

et pidev väsinud olek on lahendus, lapsed, töö, toimetused, käimised ?

Hingetõmbe aega ei tohi inimestel olla, aega endale, oma mõtetele, üksiolemisele ? Sellest oligi see mõte

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üle saamiseks on oluline, et ei täidaks oma vaba aega selle inimese peale mõtlemisega. Mida pikemalt kestab see õhkamine ja mida sagedamini päeva jooksul seda ette tuleb, seda kindlamalt kujunevad ajus välja vastavad ühendused ja rajad. Ainuke võimalus pea puhtaks saada on lasta nendel radadel rohtu kasvada ja oledki vaba. Kui aga igapäevaselt tunde unistada ja heietada, siis ei juhtu seda kunagi. Seega jõuga otsi omale muud tegevust ja uusi emotsioone, kui märkad, et oled jälle lemmikteemasse kukkunud.

lihtne öelda, aga soovitus tundub justkui mõistlik, kuid siis pead kogu aeg orav rattas olema, et üritada unustada, tunnet tegevustega matta, peita. Igal inimesel on üksiolemise hetki vaja päevas, nädalas ja siis see lõpuks tuleb ikka peale

Need üksiolemise hetked täidad ka tegevusega ära, muidu tulevad lollid mõtted peale. Mitte mõtlemine reaalselt toimib. Mõtlemine ainult süvendab neid tundeid.

Isegi mitte meelega tegevusega, vaid vajaliku tegevusega. A la minna õppima, midagi uut ja põnevat mitte eksi unustamiseks jne. Nii kui mõelda silt külge, et tegevus on eksi tõttu, on sama muster taas käes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

et pidev väsinud olek on lahendus, lapsed, töö, toimetused, käimised ?

Hingetõmbe aega ei tohi inimestel olla, aega endale, oma mõtetele, üksiolemisele ? Sellest oligi see mõte

Sa küsisid kogemusi. Eriti hästi aitavad romantilised filmid, armastuse seriaalid, kus kõik on ilus ja parem kui reaalne elu. Aina vähem mõtled halvale. 6 kuud pidi eksist ülesmine kestma, kui paned siia koosoldud aastad, siis veelgi kauem.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

erinevad arvamused on nii põnevad, kuidas võiks ja oleks ja teeks.. 😉

Kui keegi reaalselt ka oma kogemusest kirjutakse, oleks veel parem või on emotsioonide juhtimist ka õppinud või uurinud.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On sul lapsi? Lase sel eksil oma last lüüa ja armastus on läbi.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kui sa nüüd küsid, et kas õhutan vägivallale? Ei, kuid minu suur armastus lõi mu last korra ja sellest aitas. Point, ükski inimene pole ideaalne.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suvaline mees. Ema ei tahtnud vanatüdrukuks jääda, seega lasi endale lapse teha.

Ema teeb psühhoterrorit. Selle asemel oleks võinud emale head teha ja ta vägisi kohtingutele vedada.

Eee…millest sa räägid? Mille asemel ma oleks võinud ta kohtingule vedada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eee…millest sa räägid? Mille asemel ma oleks võinud ta kohtingule vedada?

Selle 38aastase kiunumise pärast ikka. Sellepärast on psühholoog parim, et sõbrad ja lapsed hakkavad takka kiitma.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eee…millest sa räägid? Mille asemel ma oleks võinud ta kohtingule vedada?

Selle 38aastase kiunumise pärast ikka. Sellepärast on psühholoog parim, et sõbrad ja lapsed hakkavad takka kiitma.

Esiteks, pole mina takka kiitnud. Mul on pisut kõrini sellest, et ta koguaeg temast räägib – ma isegi ei tunne seda meest. Teiseks, see mees on tema kinnisideeks muutunud. Ta teab mis elu ta elab ja koguaeg jahub temast, temas naisest ja lastest. Ja kolmandaks, mul ei oleks olnud kuidagi võimalik teda kohtingule saata.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esiteks, pole mina takka kiitnud. Mul on pisut kõrini sellest, et ta koguaeg temast räägib – ma isegi ei tunne seda meest. Teiseks, see mees on tema kinnisideeks muutunud. Ta teab mis elu ta elab ja koguaeg jahub temast, temas naisest ja lastest. Ja kolmandaks, mul ei oleks olnud kuidagi võimalik teda kohtingule saata.

Aga mis sügavaid vestlusi nad pidasid, mis muutis ema selliseks? Mina arvan, et nüüd on lapsed suured ja igav hakkas. Kas isa korda majja ei löönud kogu see aeg? See traumeerib ju lapsi, kui ema on pool ajast uimas.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esiteks, pole mina takka kiitnud. Mul on pisut kõrini sellest, et ta koguaeg temast räägib – ma isegi ei tunne seda meest. Teiseks, see mees on tema kinnisideeks muutunud. Ta teab mis elu ta elab ja koguaeg jahub temast, temas naisest ja lastest. Ja kolmandaks, mul ei oleks olnud kuidagi võimalik teda kohtingule saata.

Aga mis sügavaid vestlusi nad pidasid, mis muutis ema selliseks? Mina arvan, et nüüd on lapsed suured ja igav hakkas. Kas isa korda majja ei löönud kogu see aeg? See traumeerib ju lapsi, kui ema on pool ajast uimas.

Mu emal pole kunagi meest olnud, mina tulen üheöö suhtest. Sügavatest vestlustest mul pole aimu. Tegelikult terve nende suhte aja, oli mees sõjaväes ja see vist on 2 aastat. Tagasi tulles jättis ta ema üsna kiirelt maha. Ilmselt põhjus, miks ta üle ei saa, oli, et mees abiellus suht kiiresti teise naisega, kes oli nende ühine tuttav.
Ja laste suureks kasvamisega ei ole mingit seost, ta on terve minu eluaeg sellest mehest rääkinud ja mina olen 30.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu emal pole kunagi meest olnud, mina tulen üheöö suhtest. Sügavatest vestlustest mul pole aimu. Tegelikult terve nende suhte aja, oli mees sõjaväes ja see vist on 2 aastat. Tagasi tulles jättis ta ema üsna kiirelt maha. Ilmselt põhjus, miks ta üle ei saa, oli, et mees abiellus suht kiiresti teise naisega, kes oli nende ühine tuttav.
Ja laste suureks kasvamisega ei ole mingit seost, ta on terve minu eluaeg sellest mehest rääkinud ja mina olen 30.

Selge.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 85 )


Esileht Pereelu ja suhted Emotsiooni juhtimine – eks