Esileht Pereelu ja suhted Endine abikaasa rikkus mehe

Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Teema: Endine abikaasa rikkus mehe

Postitas:

Võtsin teema ülesse, et leidku tehnikad, harjutagu või kasutagu peeniserõngast, et ma ka orgasmini võiks jõuda.

Eelmisel väga õige märkus, kui sina nii ütlesidki, siis ründasid teda mehele üsna õrnast kohast ja said samamoodi vastu. Lapsik, tean, aga ise alustasid. Sellistel teemadel tuleb rahulikult rääkida, kui mingit tulemust tahad vastuplärtsumise asemel.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.08 12:31; 27.08 08:53; 27.08 10:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma õppisin ka paar minutit vastupidava mehe kõrval 2 minutiga orgasmi saama. Peale kiire (enese)rahulduse selline seks küll midagi ei pakkunud ja nüüdseks on see mees eksmees.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Endine naine võib mehe ära rikkuda küll. Üks mees teatas tutvusperioodil, et tema seksib ikka mitu korda päevas ja ainult ilma kummita, sest kõik endised naised alati nii nõus olnud. Kas mees ka vähe vastu peab, seda ma aga ei tea, ega tahagi teada. Küsimus teemaalgatajale, kas seksite kondoomiga? On ju sellised kondoomid, mis mehe tundlikkust vähendavad ja seega vahekorda pikendavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Endine naine võib mehe ära rikkuda küll. Üks mees teatas tutvusperioodil, et tema seksib ikka mitu korda päevas ja ainult ilma kummita, sest kõik endised naised alati nii nõus olnud. Kas mees ka vähe vastu peab, seda ma aga ei tea, ega tahagi teada. Küsimus teemaalgatajale, kas seksite kondoomiga? On ju sellised kondoomid, mis mehe tundlikkust vähendavad ja seega vahekorda pikendavad.

Miks sa seda küsid?
Teemaalgatajal omal mees ju kodus kes vastab tema nõuetele. Ta mõtles et teeb siia teema, et naised õpetage oma mehed välja, siis on temal ju hea lihtsalt k….a

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.08 11:05; 26.08 19:47; 26.08 21:26; 29.08 06:44;
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )


Esileht Pereelu ja suhted Endine abikaasa rikkus mehe