Esileht Sünnitus Epiduraalita sünnitamine

Näitan 2 postitust - vahemik 61 kuni 62 (kokku 62 )

Teema: Epiduraalita sünnitamine

Postitas:
Kägu

Nii palju kordi olen pidanud siit-sealt lugema nende arvamusi, kes ei ole isegi saanud epiduraali, lihtsalt mingeid enda ette kujuteldavaid väljamõeldisi. Küll selle paigaldamine on õudne ja pikk protseduur, jubedam kui sünnitus jne. Ei ole ikka küll nii. Tehakse tuhude vahel hopsti ära, midagi ei tunne. Ei tasu hirmutada. Mulle on kaks x tehtud.

Seda ikka tead, et see imeaine on fentanüül, mida sulle sisse süstitakse?

Protseduur ise ei ole valus ega hirmutav vaadata (sa ise ju ei näe seda 🙂

ja statistika mõistes, spinaalanalgeesia on see millega keisrit tehakse st . sa ei ole üldnarkoosis ,vaid tuimestatud on kõhu piirkond.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu kommentaari mõte oli tegelikult see, et liiga palju hirmutatakse lapseootel naisi. Niigi on sünnitushirm väga levinud ja ma ei saa aru lihtsalt, miks naised halvustavalt nendest asjadest kirjutavad. Olgu see siis keiser või epiduraal. Et kui keegi sai 4 sünnitust ilma abita tehtud, siis peavad kõik saama ja keiser on ka ju nõrkadele.

Nii, nüüd kui sinu kommentaari lugeda, siis näeb vaid sõna fentanüül ja iga rase mõtlev ju, et issand see on ju narkarite lemmikaine! Sünnitus on vaid üks etapp ja see valuvaigistav meetod samuti ning lugedes erinevaid artikleid, siis mõju lapsele ei ole. Väga tihti on sellel emakakaela lõdvestav(kiiremini avaneb) ja sünnitust kiirendav mõju. Seega ei tohiks keskenduda ainult sõnale fentanüül. Vaid näha suuremat pilti ja naised ei tohiks üksteist hirmutada ja arvata, et vaid neile õige tunduv viis peab kõigile sobima. Me kõik tahaks loomulikku ja valuvaigistivaba sünnitust, aga paraku kulgeb meil see erinevalt, ettearvamatult ja ei sõltugi sellest, kuidas me ise seda ise tahaks.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 61 kuni 62 (kokku 62 )


Esileht Sünnitus Epiduraalita sünnitamine