Esileht Pereelu ja suhted Epp Kärsin ja seks

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 124 )

Teema: Epp Kärsin ja seks

Postitas:

Öeldakse, et kes palju teeb, see palju jõuab. Epp Kärsin figureerib nii teles, raadios kui ka netimeedias. Kas ta on mõnes intervjuus avaldanud, et kuidas temast sai seksiekspert? Kui palju peab inimesel olema kogemust, et teisi õpetada ja olla eeskuju?

Kas teie saaksite enda kohta öelda, et olete seksis sama kogenud kui Epp?

+4
-13
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Sel naisel on kinnisidee – igal pool figureerida ja seksist rääkida erinevates kontekstides. Küll küsib laste käest debiilseid küsimusi, küll on riigikogu liikmed rahuldamata jne. Jätab nümfomaani mulje.

+34
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.09 20:13; 30.09 13:51; 30.09 14:50; 30.09 16:06;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Labastab ära igasuguse seksi ja kõik sinna juurde käiva.

+36
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei usu/pole jäänud muljet, et tal väga palju mehi oleks olnud. Eks lihtsalt palju lugenud neil teemadel, uudishimulik ja esineda armastav inimene.
Mingiks seksiguruks teda ei pea ja saates mõjub kuidagi närviliselt (ega telesaate juhtimine pole ka niisama esinemine), aga mulle isegi meeldib, et ta on inimesest seksiteemadel arutlema pannud.

+20
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 26.09 20:37; 27.09 18:54; 28.09 11:01; 28.09 17:04; 28.09 18:44; 28.09 20:08; 29.09 09:32; 30.09 12:50; 30.09 13:03; 30.09 13:06; 30.09 14:27; 06.10 21:11; 06.10 22:06; 10.10 12:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küll kunagi diagnoosi saab.

+20
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas teie saaksite enda kohta öelda, et olete seksis sama kogenud kui Epp?

Jah saan öelda, sest Epp Kiitis minu seksioskuseid isiklikult!

+8
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Loll nagu lauajalg. Üritab väita, et squirtimine on midagi muud kui pissimine (te peaks kuulma tema teooriat, ta pole vist iialgi üheski anatoomiatunnis käinud).
Miks sa arvad, et ta mingi mega kogenud on? Oma lingam-massaažikoolitustega alustas ta pärast Youtube’i videote vaatamist. Ka muu jutt on pärit ingliskeelsestest Youtube’i videotest, mida ta siis natuke kohendab.
Aga raha teha mõistab hästi. Julgust tal on, sh esinemisjulgust. Ilukirurgiaga on tal ka õnnestunud valikud. Milline ta oli aastaid tagasi ja milline on nüüd – siga ja kägu täiesti.

+13
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 27.09 05:08; 27.09 16:00; 28.09 10:05; 28.09 16:31; 28.09 17:21; 29.09 07:49; 29.09 10:10;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Viimane vastaja, muuda oma 1. lause ära, muidu on Sarve kiri varsti su postkastis.

+13
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.

Aga raha teha mõistab hästi. Julgust tal on, sh esinemisjulgust. Ilukirurgiaga on tal ka õnnestunud valikud. Milline ta oli aastaid tagasi ja milline on nüüd – siga ja kägu täiesti.

Pilti? Mina ei suuda leida, igal pildil kena naine.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loll nagu lauajalg. Üritab väita, et squirtimine on midagi muud kui pissimine (te peaks kuulma tema teooriat, ta pole vist iialgi üheski anatoomiatunnis käinud).

Miks sa arvad, et ta mingi mega kogenud on? Oma lingam-massaažikoolitustega alustas ta pärast Youtube’i videote vaatamist. Ka muu jutt on pärit ingliskeelsestest Youtube’i videotest, mida ta siis natuke kohendab.

Aga raha teha mõistab hästi. Julgust tal on, sh esinemisjulgust. Ilukirurgiaga on tal ka õnnestunud valikud. Milline ta oli aastaid tagasi ja milline on nüüd – siga ja kägu täiesti.

Juba hommikul vara sellise tuju ja teadmistega:(

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.09 09:25; 06.10 19:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Öeldakse, et kes palju teeb, see palju jõuab. Epp Kärsin figureerib nii teles, raadios kui ka netimeedias. Kas ta on mõnes intervjuus avaldanud, et kuidas temast sai seksiekspert? Kui palju peab inimesel olema kogemust, et teisi õpetada ja olla eeskuju?

Kas teie saaksite enda kohta öelda, et olete seksis sama kogenud kui Epp?

Vale küsimus, kui palju peab sinul olema raha, et tema juurde õppima minna. Tegemist on müügitööga. Kes koolitusel käinud, need ju enam ei tule, järelikult on uusi vaja. Uute jaoks on vaja olla nähtav. Kas sina siis oma tööd ei teegi korralikult, et imestad, miks mõni töötab süstemaatiliselt ja leiab tee igale poole. Mitte kogemus ei õpeta, vaid see kuidas sa selle suudad söödavaks teha, et sina oleksid valmis selle eest raha väljakäima. Sa ju ei lähe pärast rääkima, et ei saanud kursuselt midagi, nii et üsna ohutu ennast spetsialistina näidata. Samas võivad tal ka olla väga sügavad teadmised ja hulgaliselt praktikat. Ja nüüd on küsimus, mida sina usud. Keegi voodi juures kogu aeg seisnud pole, nii et mida sa usud? Kas tal on kogemusi või ei ole ? Ka see sama kogenud kui …. on usuküsimus. Tahad usud tema kogemusi, tahad ei usu. Aga kui niipalju asju on usupõhised, äkki on jumala juurde mõtekam pöörduda uskumisega kui maiste tegevuste peale usujõudu kulutada ?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loll nagu lauajalg. Üritab väita, et squirtimine on midagi muud kui pissimine (te peaks kuulma tema teooriat, ta pole vist iialgi üheski anatoomiatunnis käinud).

Pole küll kuulnud, mida viidatud daam selle kohta räägib, aga seda võin küll kinnitada, et squirtimine EI OLE urineerimine. Pigem on tegu sama kraamiga, mis sind märjaks teeb. Miks ma seda arvan? Mul juhtub üsna sageli iseeneslikult, nii et korralik nire mööda reit alla voolab. Hiljem pidžaamapükse nuusutades on tegu sellise magusalõhnalise eritisega ja kohe kindlasti mitte uriinihaisuga.

+14
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.09 11:33; 27.09 16:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen temaga veidi kokku puutunud ja ülalpool väidetu on paljuski jama, ilukirurgiaga pole tal pistmist midagi. Inimene lihtsalt hoolitseb enda eest ja kogu moos, vanusega ka näojooned muutuvad. Teine asi – ta on lihtsalt leidnud oma niši, ta pole kusagil väitnud, et ta oleks laiapõhjaline seksnõustaja, tal ei ole sellist ettevalmistust, ta on lihtsalt leidnud ühe rea, millega ta edukalt tegeleb. Vahet pole, kust need teadmised on, kui ta on suutnud kokku panna toimiva koolituse ja ta teeb seda keskmisele inimesele vastuvõetavas võtmes, siis why not. Seksuaalselt frustreeritud inimesi on karjakaupa, midagi halba selles ju pole, kui ta omal moel neid aitab. Tantrainimesed ka tegelevad nende teemadega, aga see on nii alternatiivne, tavaline inimene tänavalt, ilma ettevalmistuseta, ei suuda ega taha ka tantravärki vastu võtta.

Aga mis puudutab enese eksponeerimisse, siis mida te arvate, kuidas need asjad käivad, et Epp kraabib kuskil toimetuste ja telekanalite uste taga ja helistab ise ajakirjanikele, et no kuulge tehke mu’ga intervjuu? Nii need asjad ei käi, aga kuna ta on üks väheseid, kes üldse seksist häbitundeta räägib, siis teda lihtsalt kutsutakse igale poole rääkima ja ta lihtsalt lähebki. Nii on kõigi kuulsuste puhul, kelle puhul mõnele tundub, et vahi, kus topib ennast igale poole. Ei nad topi, kutsutakse. Ja tema oma saade sai võimalikuks ka ilmselt ainult seetõttu, et trobikond inimesi telekanalis uskus, et sellel võiks minekut olla. Iga koolitaja ju ei saa oma saadet, ehkki vbl tahaks.
Ma usun, et kes temaga elus on kokku puutunud saavad enamasti väita, et tegu on väga armsa inimesega. Aga kui kellegi jaoks on üldse seksist rääkimine juba rõve ja labane, siis see on iseasi, sinna ei saa keegi teine midagi parata.

+12
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas teie saaksite enda kohta öelda, et olete seksis sama kogenud kui Epp?

Kas siis peaks olema või? On see mingi võistlus, tänapäeva moodi absurdikas?
Ja tema reaalseid kogemusi me ei tea keegi. Ta müüb jutuga. Müügiinimene.

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.09 12:45; 27.09 13:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen Kärsini tegemisi nüüd jälginud ja midagi otseselt uut pole ma teada saanud. Ise ilmselt samad materjalid läbi töötatud viimase aasta jooksul mis Epulgi, aga ma leian, et ta tuletab inimestele meeldib unustatud tõed ja rõhutab õigeid aspekte.

Seksi koha pealt on tal muidugi õigus. Minul on peale terviseprobleemide lahendamist ja seksini jõudmist elukvaliteet märgatavalt paranenud.

LISAN: Koolituse hinna eelnev mainimine ei olnud müügitöö tegemine. Tahtsin lihtsalt illustreerida oma arvamust, et Kärsin ei küsi oma koolituste eest ülemõistuse kallist hinda!

+3
-10
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Kuidas see oligi, see ütlemine, et kes palju teeb, see vähe räägib ja vastupidi.

+10
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.09 12:45; 27.09 13:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üritab väita, et squirtimine on midagi muud kui pissimine

see ongi midagi muud.
aga sinu lahmimisest võib järeldada vaid üht: sul pole seda endal mitte kunagi juhtunud. ja üleüldse kõlab sinu igast sõnast välja ülimadal libiido ja sellel põhjusel ka üks suur kompleks.
squrt on magus ja meenutab pisut kasemahla, korduvalt proovitud. (sõrmi lakkunud, kui käe peale tuleb.)

epp ei pruugi seksis üldse kogenud olla. (kas ta on temaga seksinud, et teab; mina ei ole) aga ta on muudel teemadel üsna osav ärinaine, peaks ütlema.

+9
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.09 15:11; 29.09 07:54;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Öeldakse, et kes palju teeb, see palju jõuab.

Öeldakse ka et kes ei oska -see hakkab õpetama .

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üritab väita, et squirtimine on midagi muud kui pissimine

squrt on magus ja meenutab pisut kasemahla, korduvalt proovitud. (sõrmi lakkunud, kui käe peale tuleb.)

hahaha palju edu pissi lakkumisel! Jah, squirti analüüsides on sealt tõesti leitud nii PSAd kui fruktoosi, kuid tegu on siiski 99% ulatuses lahja uriiniga ja 1% ulatuses skeene näärmete vedelikuga (analoog meeste eesnäärmevedelikule).
Uskumatu lollus valitseb meie inimeste seas. Kui sulle seda meeldib teha ja lakkuda, siis palun väga, täiskasvanud inimesed ise teavad, mida teevad ja mis neile meeldib, aga nimeta asju õigete nimedega, pole vaja mingit udu uskuda. Kui squirt saab alguse põiest ja väljub kusiti kaudu (selles osas sa ju ometigi ei vaidle?), siis ei ole see mingi imeline kasemahl ometigi. If it walks like a duck and quacks like a duck, it’s a duck. In our case, it’s urine.

+15
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 27.09 05:08; 27.09 16:00; 28.09 10:05; 28.09 16:31; 28.09 17:21; 29.09 07:49; 29.09 10:10;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Uskumatu lollus valitseb meie inimeste seas.

Uskumatu lollus valitseb ainult sinu enda peas. https://www.thedirtynormal.com/post/2014/07/11/an-awesome-question-what-exactly-is-female-ejaculate-made-of/

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.09 11:33; 27.09 16:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas see oligi, see ütlemine, et kes palju teeb, see vähe räägib ja vastupidi.

Palju kära, vähe villa?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.09 18:18; 28.09 18:33; 28.09 19:58; 30.09 19:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

If it walks like a duck and quacks like a duck, it’s a duck. In our case, it’s urine.

Sina oled ka palju lugenud ja guugeldanud nagu näha.
Proovi teinekord päriselus ka midagi järgi, siis saad veel rohkem teadmisi-kogemusi.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 26.09 20:37; 27.09 18:54; 28.09 11:01; 28.09 17:04; 28.09 18:44; 28.09 20:08; 29.09 09:32; 30.09 12:50; 30.09 13:03; 30.09 13:06; 30.09 14:27; 06.10 21:11; 06.10 22:06; 10.10 12:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üritab väita, et squirtimine on midagi muud kui pissimine

Eelmise Käo viitest lühike väljavõte: It’s not urine, it’s not vaginal secretions, it’s just… female ejaculate (See pole uriin, see pole tupeeritis, see on … naiste ejakulatsioonivedelik)

+5
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.09 19:01; 28.09 22:05; 29.09 10:05; 01.10 16:31; 06.10 21:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda muidugi, ma ju räägingi, et kui inimesed usuvad veebisaite, mille nimi on “thedirtynormal”, siis ongi tegemist rumalusega 🙂
Aga eks te ise teate, pole minu mure kedagi ümber veenda. Lugege näiteks seda artiklit ka:
https://www.smh.com.au/lifestyle/there-are-two-types-of-female-ejaculation-study-finds-20150120-12u2xo.html
Kes võõraid linke klikkida ei taha, sellele lühikokkuvõte teadusuuringust:
“This study shows the other two kinds of fluids that can be expelled from the female urethra – urine alone, and urine diluted with substances from the female prostate,” Rutgers neurophysiologist Beverly Whipple, who was not involved in the study, told New Scientist.

“This study presents convincing evidence that squirting in women is chemically similar to urine, and also contains small amounts of PSA that is present in men’s and women’s true ejaculate,” added Barry Komisaruk, also at Rutgers.
Ehk siis valdavas osas uriin, mis mõnel naisel on segunenud vähesel määral skeene näärmete vedelikuga (skeene näärmed suudavad toota ca kolmandiku kuni pool teelusikatäit kreemjat vedelikku, mis siis uriini väljumisel seguneb uriiniga)

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 27.09 05:08; 27.09 16:00; 28.09 10:05; 28.09 16:31; 28.09 17:21; 29.09 07:49; 29.09 10:10;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

hahaha palju edu pissi lakkumisel! Jah, squirti analüüsides on sealt tõesti leitud nii PSAd kui fruktoosi, kuid tegu on siiski 99% ulatuses lahja uriiniga ja 1% ulatuses skeene näärmete vedelikuga (analoog meeste eesnäärmevedelikule).

Eks neil naistel ja meestel, kes sellega igapäevaselt kokku puutuvad, ilmselt ongi edu. Ehk rahuldustpakkuv seksuaalelu.

Võrreldes sinuga, kes sa “süvitsi” saad seda nähtust ainult internetist uurida, foorumites haukuda ja teisi sel teemal solvata.
Samas pole sinu kibeduse põhjus tõesti kaugel – selge see, et sul, kui naisel, omal see squirtimisvõime puudub.
Pole küll teada, kas sa põed seda puudumist omal algatusel VÕI on mõni mees halvasti öelnud? (et “naine, kas sul ei tulegi”?)
Viimane variant on vist ebatõenäolisem, sest mehed, kes sellega kursis on, reeglina oskavad naise ka sinnamaani viia.
(kus naised squirtima hakkavad, ise ka üllatudes)

Seega, vaheta meest ja naudi elu.
Foorumis ha-haatamine sind edasi ei aita.

+5
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 28.09 10:27; 28.09 20:02; 30.09 08:43; 30.09 12:58; 30.09 14:07; 30.09 15:05; 30.09 16:17;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Ehk siis valdavas osas uriin, mis mõnel naisel on segunenud vähesel määral skeene näärmete vedelikuga (skeene näärmed suudavad toota ca kolmandiku kuni pool teelusikatäit kreemjat vedelikku, mis siis uriini väljumisel seguneb uriiniga)

Ma küll tervitan seksiteemadel avatult rääkimist, aga sul on siiski keskmisest kummalisem huvi naiste ejakulatsiooni teoreetilise tausta vastu ja suur tahtmine kedagi milleski ümber veenda. Millest see tuleneb?

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 26.09 20:37; 27.09 18:54; 28.09 11:01; 28.09 17:04; 28.09 18:44; 28.09 20:08; 29.09 09:32; 30.09 12:50; 30.09 13:03; 30.09 13:06; 30.09 14:27; 06.10 21:11; 06.10 22:06; 10.10 12:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seksuaalse ja vabameelse naisena olen sellel arvamusel, et jah – seksist rääkimine ei ole tabu aga kui seda tehakse igast asendist, õhtusöögi alla ja peale ja hommikusöögiks (ehk et kuuled raadiost, telest, loed delfist ja veel kustiganes), siis muutub see teema labaseks ja odavaks müügiartikliks. Ta tegelikult ei erine mitte mingil moel tavalisest sekspoest, sest tema ise müüb oma teenust ja teenib sellega raha.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule tundub ta võlts. See tähendab, et ta on loonud endale selle imago, teadlikult hakanud sellist jama ajama, ilma, et ta tingimata ise seda kõike harrastaks. Üritab justkui uueks Anu Saagimiks sada, aga Anul kuidagi tuli see loomulikumalt välja.

Oli mingi saade, kus ta kiitles, kuidas ikka tuleb meeste jaoks üles lüüa end ja huuled punaseks võõbata ka niisama kodus ja mida kõike veel ja Anu siis lajatas, et ei ole midagi vaja, kui mees tahab seksi, siis talle sobib ka karvane naine 😀 Ma ise mõtlesin ka, et kuna ma ise tegelen tantsimisega ja palju esinemisi – no ja laval ikka punane huulepulk, siis kõik 3 elukaaslast, kes mul on olnud, on mingi hetk öelnud, kui olen esinemiselt koju saabunud, et kas ma meiki ei kavatsegi maha võtta, võta vähemalt huulepulk ära 😀

Aga no mis siin ikka Eppu kritiseerida, hoopis tekib küsimus, et kes seda jampsi tarbib? Seal, kus on nõudlus, on ka pakkumus ja ju siis on turul nõudlus, nii et vaadata tuleb ikka tarbija, mitte pakkuja poole

+16
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hahaha palju edu pissi lakkumisel! Jah, squirti analüüsides on sealt tõesti leitud nii PSAd kui fruktoosi, kuid tegu on siiski 99% ulatuses lahja uriiniga ja 1% ulatuses skeene näärmete vedelikuga (analoog meeste eesnäärmevedelikule).

Eks neil naistel ja meestel, kes sellega igapäevaselt kokku puutuvad, ilmselt ongi edu. Ehk rahuldustpakkuv seksuaalelu.

Võrreldes sinuga, kes sa “süvitsi” saad seda nähtust ainult internetist uurida, foorumites haukuda ja teisi sel teemal solvata.

Samas pole sinu kibeduse põhjus tõesti kaugel – selge see, et sul, kui naisel, omal see squirtimisvõime puudub.

Pole küll teada, kas sa põed seda puudumist omal algatusel VÕI on mõni mees halvasti öelnud? (et “naine, kas sul ei tulegi”?)

Viimane variant on vist ebatõenäolisem, sest mehed, kes sellega kursis on, reeglina oskavad naise ka sinnamaani viia.

(kus naised squirtima hakkavad, ise ka üllatudes)

Seega, vaheta meest ja naudi elu.

Foorumis ha-haatamine sind edasi ei aita.

Pühade reede, rumalusel lihtsalt ei ole piire, ega vist ei tule ka 🙂
Kui sa mu tekste loed, ei ole ma kusagil squirtimist halvustanud ega maha teinud. Lihtsalt mainisin, et ei maksa rääkida, et squirtimine on midagi muud kui pissimine. See vale ületab oma mastaabilt juba isegi Jõuluvana! Ja Epp on üks selle legendi levitajatest. Meil on arstide seltskond ja naersime ta oma seltskonnas lihtsalt välja, kui keegi rääkis, millise kirega Epp oma “teooriat” esitas. Särasilmne seksigeenius.
Ehk siis tundke elust rõõmu, aga ärge luuletage, on minu sõnum. Kellele meeldib, see teeb, kellele ei meeldi, ei tee. Mitte kellegi seks ei ole sellepärast parem või halvem, milliseid naudinguid ta eelistab.
Millisesse rühma mina kuulun, seda ei saa sa kunagi teada, sest sul hakkab siis lihtsalt kade ja milleks ma peaksin oma hea eluga siin hõiskama. Hõiskan lihtsalt oma teadmiste ja huumorimeelega 😛
No nii naerma ajab, kui keegi räägib “squirtimisvõimest” 😀 Et sa siis tead kedagi, kes ei suuda pissida, kui pissihäda surve tunda annab?

+6
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 27.09 05:08; 27.09 16:00; 28.09 10:05; 28.09 16:31; 28.09 17:21; 29.09 07:49; 29.09 10:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtsalt mainisin, et ei maksa rääkida, et squirtimine on midagi muud kui pissimine.

Jummel küll, ongi ju muud. Isegi sinu (refereeritud) uuring kinnitas seda.
See et squirtimise ajal eraldub vedelikku, mis on “chemically similar to urine”, ei tähenda, et squirtimine on pissimine.
Kui sul võrdub pissimine squirtimisega ja pissimisel eraldub sama vedelik, mis squirtimise ajal, pöördud ehk arsti poole (või seksuaalpsühholoogi).

+4
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 26.09 20:37; 27.09 18:54; 28.09 11:01; 28.09 17:04; 28.09 18:44; 28.09 20:08; 29.09 09:32; 30.09 12:50; 30.09 13:03; 30.09 13:06; 30.09 14:27; 06.10 21:11; 06.10 22:06; 10.10 12:39;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 124 )


Esileht Pereelu ja suhted Epp Kärsin ja seks