Esileht Kasutajaabi ja mõtted Ettepanek foorumi kohta

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 36 )

Teema: Ettepanek foorumi kohta

Eemaldatud autori palvel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

miinus, miinus, miinus.
miks sa siis ise kägu oled, olegi siis oma kasutajanimega nagu mina. milleks teksti alla nime kirjutada, kui päises on juba olemas see võimalus. kasutajanimi ongi juba su alias, milleks veel mingid varjunimed. ja kes nii loll oli ja regamisel oma pärisnime kasutas, no sellel ei jää siis ilmselt muud üle, kui uus konto teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miinus. Kitahi küsimus oli – miks sa ise kägu oled? Sa saad ju postitada ka oma kasutajanimega. Lase käia! Meie oleme selle etapi läbinud, enamik on peale pikki vintsutusi tagasi põranda alla läinud, vapramad on alles jäänud, kes oma nimega kommenteerivad. Tee üks pooleaastane prooviperiood ja saad teada, miks see hea pole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 18.12 11:27; 18.12 11:49; 18.12 11:58; 18.12 12:23; 18.12 13:05; 18.12 13:58; 18.12 15:03; 18.12 20:32; 19.12 00:11; 19.12 11:13; 02.01 03:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee üks pooleaastane prooviperiood ja saad teada, miks see hea pole.

Aga miks ei ole? Ehk selgitad…?
Küsin, sest mul oli just plaanis see nimega kirjutamine ära proovida…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.12 11:30; 18.12 12:08; 22.12 18:30; 23.12 18:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oodake, mismoodi on mu kasutajanimi või meiliadre seotud nimega, mis mul passis kirjas? No ei ole ju! Ise syydi, et ei oska aita.leida.kuusepuu@eesti.ee kõrvale kuusekekylmetab@gmail.com tekitada.

Pikema pausi järel siia naastes oli rõõm näha vanu nimelisi. Isegi neid, kellega enamasti yldse nõus pole olnud, ‘omadest jopedest’ rääkimata. Aga tjah, nimelisex jäämine nõuab väga head enesekindlust & mõnes teemas, kus võixid olla äratuntavad kõrvaliste isikute eraelulised nyansid, olen Kägu pannud minagi. (No & vanasti logisid nimelisena sisse, olidki postitades kohe nimega, nyyd, ptyi, valva iga kord, et automaatselt Käox ei muutux, vat vanamuti pea enam alati ei jaga.)

No & hurmakägu või surmakägu, yhed bradjaagad mõlemad, kes neid tõsiselt võtab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee üks pooleaastane prooviperiood ja saad teada, miks see hea pole.

Aga miks ei ole? Ehk selgitad…?
Küsin, sest mul oli just plaanis see nimega kirjutamine ära proovida…

Kui sa oled vaid lugeja ning postitad üksikuid vastuseid, siis ei juhtugi ilmselt midagi. Kui aga rohkem postitad või siis postitad mõne mõtte, mis perekooli paranoikudele-skisodele ei meeldi, siis hakatakse sinu kasutajatunnusega otsima, jälitama ja kiusama. Ühes teema ütled, et sinu poeg sööb tihti kommi. Teises teemas kurdad, et teil on vähe raha. Kohe võtab sõna kiuslik kägu, kes küsib, et aga sa ütlesid üle-eelmisel nädalal, et sööte tihti kommi – miks te siis raha kokku ei hoia? See on äärmiselt tüütu, eriti kui tekib keegi, kes sihipäraselt sulle halvasti tahab öelda. Ja ühel hetkel võib selline googeldamine viia ka isiku ära tundmiseni, kui pannakse kokku mitmed detailid.
Kui kõik on käod, siis on puhas ja kuiv tunne. Väitled ainult vastase konkreetse mõttekäigu vastu, isikud ei puutu asjasse. Kui on ütlemiste taga isik, siis hakkad tegema erandeid (sest see isik ju meeldib mulle, kuidas ma ütlen talle, et see on bullshit, mis ta kirjutab!) ja ilma nendeta on parem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 18.12 11:27; 18.12 11:49; 18.12 11:58; 18.12 12:23; 18.12 13:05; 18.12 13:58; 18.12 15:03; 18.12 20:32; 19.12 00:11; 19.12 11:13; 02.01 03:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

PS teemat kustutada ei õnnestu.

See, et sa kohe teemat kustutama tõttad, on ilmselge märk, et sinu närvikava küll seda vastu ei pea, kui keegi sind jälitama-jälgima hakkab :).
Las teema olla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 18.12 11:27; 18.12 11:49; 18.12 11:58; 18.12 12:23; 18.12 13:05; 18.12 13:58; 18.12 15:03; 18.12 20:32; 19.12 00:11; 19.12 11:13; 02.01 03:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui aga rohkem postitad või siis postitad mõne mõtte, mis perekooli paranoikudele-skisodele ei meeldi, siis hakatakse sinu kasutajatunnusega otsima, jälitama ja kiusama.

Kõlab nagu tõeline väljakutse!
Tarvis ikka ära proovida…

Aga kui see nimekasutus oleks kõigile kohustuslik, siis kaoks need paranoia ja skisokäod ju ära.

Enamus tehnika, auto, kalameeste jne hobifoorumid ju töötavad selliselt.
Igal inimesedl on oma nimi, mida ta siis kohu aeg kasutab; mõni kasutab lausa seda, mis passis on.
Kuna kasutajad on kauaaegsed, siis tegelikult on kõikide isikud kõigile teada. Profiilides on ju meiliaadressid ja tel. numbrid kah ära toodud. (kohustuslik küll ei ole)
Teemasid miinustada ja plussitada ei saa, ainult teksti kaudu saad kiita või laita..
Aga HINNATA saab isikuid. Ja see, KES hindas, ükskõik, siis plussi või miinusega, JÄÄB KIRJA ja igaüks saab seda vaadata.
Teemasid kustutada saab, aga keegi kunagi ei tee seda,sest ei viitsi või puudub vajadus.
(välja arvatud ostu- ja müügi teemad, kui tehing juba tehtud on)

Oma kirjutatud teksti muuta saab kasvõi aasta pärast, aga aknasse tekib tekstike, et kasutaja see ja see muutis teksti sel kuupäeval kell see.

Paranoiat, kiusu jne muud jura PEAAEGU 99% ei ole.
Käib lihtsalt puhas arutelu. Või muidugi ka vaidlus.
Sõimu on, aga üliharva.

Muidugi isiklikust elust või armukesest keegi ei räägi kah.
Kuigi, need on vist isegi pk-s vähemuses; valdav on ikka see, et naaber sõidab kindlustuseta ja kas teatada või mitte. Si..akeeramine, ühesõnaga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.12 11:30; 18.12 12:08; 22.12 18:30; 23.12 18:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paranoiat, kiusu jne muud jura PEAAEGU 99% ei ole.

Seal ei ole teemad nii isiklikud.

Ma lihtsalt tahaksin teada, kas ma elan mingis mullis, et ma selliseid inimesi sellises koguses kusagil peale PK ei näe.

Perekoolis sa kuuled seda, mida päriselus keegi sulle rääkima ei tule. Seesama naeratav tuttav, kes alati sünnipäevadel koos oma mehega käib, kirjutab perekoolis, kuidas ta ei suuda valida mehe ja armukese vahel, mehega pole juba pool aastat üldse seksinud ning mees on salajoodik. Ja teiseks – perekooli kirjutatakse peamiselt halvast – ehk siin käies jääb tunne, et maailm ainult selline ongi. 98% aga ei kirjuta sellest, et neil on asjad hästi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 18.12 11:27; 18.12 11:49; 18.12 11:58; 18.12 12:23; 18.12 13:05; 18.12 13:58; 18.12 15:03; 18.12 20:32; 19.12 00:11; 19.12 11:13; 02.01 03:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Perekoolis sa kuuled seda, mida päriselus keegi sulle rääkima ei tule. Seesama naeratav tuttav, kes alati sünnipäevadel koos oma mehega käib, kirjutab perekoolis, kuidas ta ei suuda valida mehe ja armukese vahel, mehega pole juba pool aastat üldse seksinud ning mees on salajoodik. Ja teiseks – perekooli kirjutatakse peamiselt halvast – ehk siin käies jääb tunne, et maailm ainult selline ongi. 98% aga ei kirjuta sellest, et neil on asjad hästi.

Ühesõnaga, sa ütled, et neid kägusid, kes erutuvad iga avalikult söödud võileiva peale on siin kümneid, mitte üks? Neid inimesi, kes täpsustavad igal võimalusel “ahaaa, esimeses postituses sa ütlesid, et sõid kodus hommikust, aga nüüd selgub, et see oli hoopis su onu ja üldse Paides on kultuurimaja! Jätsid olulise rääkimata” on mitu?
Mu maailm pöördus praegu ????

kui sa seda siiani ei teadnud, siis mitte su maailm ei pöördunud, vaid su mull lõhkes. maailm nüüd mingi käo pärast end ekstra keerama küll ei hakka, lihtsalt su “lapseusk sai hoobi niiet mürtsus”.
ja arvuti kõrvale pole vaja mitte purki palderjani, vaid tuleb tegeleda oma enesehinnangu tõstmisega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühesõnaga, sa ütled, et neid kägusid, kes erutuvad iga avalikult söödud võileiva peale on siin kümneid, mitte üks? Neid inimesi, kes täpsustavad igal võimalusel “ahaaa, esimeses postituses sa ütlesid, et sõid kodus hommikust, aga nüüd selgub, et see oli hoopis su onu ja üldse Paides on kultuurimaja! Jätsid olulise rääkimata” on mitu?

Muidugi. Maailmas on päris mitu ebameeldivat inimest (kellel kõigil on muidugi selle ebameeldivusega mingi lugu, ei kahtle). See ongi perekooli võlu, et siin näed maailma ehedust nii heas kui halvas mõttes. Jah, ühest küljest just liialdatakse ja edvistatakse ja eputatakse, kuid ka see on tegelik ehedus, inimesed päriselt. IRL (“in real life” – kui keegi äkki ei mõista) on inimestel maskid, nad on rohkem ühtmoodi ja varjavad enamat kui siin. Ja just see “kägu” olemine lubabki inimesi olla päris nemad ise.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 18.12 11:27; 18.12 11:49; 18.12 11:58; 18.12 12:23; 18.12 13:05; 18.12 13:58; 18.12 15:03; 18.12 20:32; 19.12 00:11; 19.12 11:13; 02.01 03:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja näete – ei kulunud vist tundigi, kui ma juba sain mitte-täisanonüümselt foorumlaselt diagnoosi, mille kohaselt mul on madal enesehinnang ja mu arvamus on “lapseusk”.

Mina ei näe, et ta oleks öelnud, et sul on madal enesehinnang – kuigi peale seda viimast vastust hakkan uskuma, et on. Ta kirjutas ju, et palderjani asemel on selle olukorra raviks (millest rääkisime) enesehinnangu tõstmine (mis on ka tõsi, nagu juba eespool kirjutasin). Miks sa seda endaga seostad? Ja usk, et maailm on ainult hea … no mis see muu on, kui lapseusk? Sind ei solvatud, minu arust. Räägiti asjast. Kirjalik suhtlus ongi konkreetsem ja ilma ninni-nännita.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 18.12 11:27; 18.12 11:49; 18.12 11:58; 18.12 12:23; 18.12 13:05; 18.12 13:58; 18.12 15:03; 18.12 20:32; 19.12 00:11; 19.12 11:13; 02.01 03:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

vabandust, kui solvasin, see polnud üldse minu eesmärk. ja vabandust, kui siinsel üleüldisel taustal võetuna ma ei näe huumorit öeldistes nagu:
– vabandust, et nii rumala teema tegin, andke mulle andeks. – mille pärast sa õieti andeks palusid. ega su küsimused polnud iseendast rumalad, lihtsalt natuke mõtlematud ja naiivsed. kui sa seda enne ei taibanud, siis nüüd said tead.
– kustutaksin ära oma rumala teema. – milleks kustutada. kui julgesid teha, julge ka vastutada. ilmselgelt pole sa valmis oma kasutajanimega esinema, nagu keegi juba eespool märkis, kui juba sellinegi asi sind närvi ajab. sellest johtuvalt ei saa sa ka nõuda, et teised seda teeksid, veelgi enam, selline nõue või ettepanek on suisa kohatu.
– peab võtma purgi palderjani arvuti kõrvale. kas üks normaalse enesehinnanguga inimene ütleks sedasi ka naljapärast, st kas mõni mittemeeldiv, mittenõustuv kommentaar on nüüd nii kohutav, et sellele peaks sellisel kombel reageerima. normaalse enesehinnanguga inimese jaoks on see eluga kaasnev, ja niivõrd tühine, et ta ei hakka sel teemal isegi nalja tegema.
– maailm pöördus. – MILLE peale? selle peale, et sa said teada, et ei ole üks-kaks psühhi või trolli, kes vahetpidamata kirjutavad, kuidas mees neid petab ja üldse kõik on jobud. usu mind, neid petetuid ja maailmas pettunuid on siin sadu ja sadu. see, et sa nende olemasolu ei teadnud, ei ole veel mingi maailma pöördumine ega epohhiloov avastus, vaid lihtsalt järjekordne elukogemus. kui sa arvasid, et oled mingis roosas mullis seni, siis jah, me ütleme sulle ausalt, et olid tõepoolest. nüüd see mull läks katki ja tänu jumalale. saad elukogemuse võrra rikkamaks, maailmast adekvaatselt teadlikumaks. selle peale solvuda võib ainult kas laps või tõesti madala enesehinnanguga inimene.
ja seegi näitab madalat enesehinnangut, kui lihtsalt faktide nentimise peale solvutakse. ma ei ütle, et see diagnoos on – ka selline sõnakasutus näitab muuseas me’d, ma ütlen, et see periood käib lihtsalt arengu juurde ja et sa said nüüd peaaegu täiskasvanuks. mõni inimene ei saa terve elu jooksul.
aga kui sa nüüd selle nn konstruktiivse kriitika peale patja nutma ei kuku, vaid natuke järele mõtled, ja teiste postitajate arvamused ka läbi loed ja nende üle mõtled, siis võib sinust asja saada.
ega perekool ongi karm koht, kui sa sellest pole aru veel saanud, ja mina olin ja olen ka praegu veel täiesti heatahtlik. siin võidakse öelda ja öeldaksegi kordi sitemalt.
ja enesehinnagu tõstmine on täiesti tõsine soovitus. suur hulk inimesi ja ka kaasfoorumlasi kannatab selle all ja see on tegelikult kurb. võta perekooli kui teatud mõttes elukooli – selle võid sa alati nupust kinni panna, tegelikku elu sa kuskilt kinni keerata ei saa ja elus tuleb igasuguseid olukordi ette. lisaks kui ollakse maha kukkunud, siis intelligentne inimene ajab end üles, klopib põlved puhtaks (no nutta on muidugi lubatud, aga liiga kaua nutta pole vaja, see tekitab disorientatsiooni) ja vaatab, miks ta õieti maha kukkus. seejärel likvideerib põhjuse või läheb ringi, aga läheb siiski edasi ja teist korda sama reha otsa enam ei astu, vaid teeb vastavad järeldused.
ja peab ikka meeles pidama, et maailm ei keera kuskile ja inimesed ei muutu sellepärast, et meie neid tahaksime teistsugustena näha. vaid ikka ja alati tuleb oma suhtumist ja liikumissuunda korrigeerida.
niisiis, nagu ütles üks kunagine püsikasutaja Revolver – mis põed! elus ei ole vaja põdeda.
kuldsed sõnad – see väikene kullaterakene muude sõkalde seas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, kitah ütles kenasti ja üsna otse sulle nii, nagu asjad on. Ongi indikaator – kuni selline jutt sind solvuma või plärtsuma paneb, seni pole enesehinnang veel piisavalt kõrge, tasub otsida viise kergitamiseks. Ei, tegelikult on vale jutt, et enesehinnangu peab kõrgeks ajama – adekvaatseks just peab ajama. Sa pead teadma, kes sa oled ja kes sa ei ole, mida oled väärt, mida mitte, mis on su tugevused ja mis on nõrkused, siis ei saa vanakurat ka sind solvata, sest tal pole sulle midagi uut öelda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 18.12 11:27; 18.12 11:49; 18.12 11:58; 18.12 12:23; 18.12 13:05; 18.12 13:58; 18.12 15:03; 18.12 20:32; 19.12 00:11; 19.12 11:13; 02.01 03:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iffand jumal ja püha veis ???? Mis värk sul selle enesehinnanguga muidu on ka, et sa seda õpetlikkuse soustis suvalisel ajal serveerid…aga las ta jääb. Ju pikemalt siin olnud teavad, miks sa seda teed.

minul ei olegi, aga paljudel siin on. ja ma näen, et nende madal enesehinnag põhjustab neile probleeme ja ajab neid solvama seal, kus enne midagi solvavat ei ole öeldud ega tehtud. lihtsalt nende minapilt ongi miinusepoole nihkes ja seepärast ebaadekvaatne ja seepärast nad tunnevadki, et kõik neid solvavad.
ja ilmselt on vist sinulgi sellega mingi probleem, et sa sedasi leili lähed asjas, mis nagu sind ei peaks puudutama. või puudutas?

ja teine kägu: jah, ma pidasingi silmas, et adekvaatne, mitte ka ülearu kõrge.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

emotsioonitsejad karjuvad miinus miinus miinus. esimese klassi tütarlapsed, te olete väga vales foorumis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.12 15:25; 01.01 16:09; 01.01 16:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks asi on kiusamine, aga kasutajanime alt postitamine võib ka anonüümsuse kahtluse alla seada. Annan näiteks ühes teemas nõu, et vot mina olen elukutselt õmbleja, mina tean täpselt. Teises kirjutan, et kolisin hiljuti teatud uuselamurajooni ja et meil siin kõik hästi. Kolmandas väidetakse, et kõik Helenid on lõdva püksikummiga ja mina kohe vastu, et mina küll ei ole! Jne jne jne. Niimoodi võib mõne tuttava ära tunda küll ja see on just selline foorum, mis peaks olema täiesti anonüümne. Minule isiklikult meeldis väga see variant, mis vanasti oli, et Käo järgi sai sulgudesse täpsustuse lisada. Lapseootuse teemades nt märgiti sinna rasedusnädalad, aga muudes teemades saab ju ka end niimoodi eristada. See võimalus võiks küll tagasi tulla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ütelgem nii, et enesehinnangu madalus ei ole minu probleem. Pigem on see teinekord – pean piinlikkusega tunnistama – arrogantsi kalduv. Muidugi olen nõus, et enesehinnang peaks olema inimestel enam-vähem paigas. Ehk nihkuksime nüüd siiski teemale tagasi? Tundub, et enesehinnangu teema on siin väga oluline, ehk jätkaksime mõnes sobivas teemas? Ma hea meelega kuulan ka väga pikki õpetusi, korjan sealt iva, kirjutan vastu ja kui küsitakse, annan nõu.

Saan aru, et mu ettepanek kommenteerida vaid kasutajanimedega ei leia piisavalt kandepinda. Tõepoolest, mulle oli küll teada see, et omal ajal olid siin ainult kasutajanimed, ent mulle polnud teada see, et see aeg nii valusaid vorpe jättis ja lausa ahistamist kaasa tõi. Mina olen oma ettepaneku esitanud, nüüd on juba teiste käes aeg otsustada, kas jah, kas ei või kas mitte-praegu-aga-kaalume-tulevikus.

tähendab, ma poleks otseselt selle ettepaneku vastu – ka mulle meeldiks, kui inimesed julgeksid rohkem oma kasutajanimede alt postitada, eriti teemades või sõnavõttudes, mis isiklikke fakte nii väga ei esitagi, või kus need on tühised. aga jah, paljud kardavad paaniliselt äratundmist. konkreetselt mina kiusamist ei karda – see troll ja jopski, üks kännuämblikust tegevuseta onkel, kes mul teemast teemasse järel käib ja möliseb ja enne miinustamise ärakaotamist alati miinuse lajatas isegi selle peale, kui ma ütlesin, et on jah ilus ilm, on küll tüütu, aga ei midagi eluohtlikku. pigem teeb mulle nalja, kuidas inimesel enam oma elu üldse ei ole ja elabki minu oma ja arvab, et aga vot ta nüüd mulle lajatas. naerma ajab lihtsalt selline ponnistamine. inimesel on sügav probleem, aga ikke mina süüdi 😀
teises teemas ütles veel, et oleks ma siis kägu, aga nüüd vahib minu nimi igalt poolt vastu. heheh, kuidas too tibulinnukene siis teaks, kuhu jälle mölisema tulla. no ikka nimega, ikka nimega, ikka kõik tema kiusamiseks, onju. akkab muidu end veel liiga ästi tundma, irw XD

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõepoolest, mulle oli küll teada see, et omal ajal olid siin ainult kasutajanimed, ent mulle polnud teada see, et see aeg nii valusaid vorpe jättis ja lausa ahistamist kaasa tõi.

Kas need just vorbid on, aga suhteliselt tüütu küll, kui kogu aeg keegi su sõnu väänab. Tollal oli ju nii tavaline, et algatatud oli mõni teema a la “Kas kitah on täitsa loll” või “Mis arvate, kes Piibuga naine on”. Modendus siin ju ka väga süstemaatiline ei ole, et keegi selle jama kiirelt ära koristaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 18.12 11:27; 18.12 11:49; 18.12 11:58; 18.12 12:23; 18.12 13:05; 18.12 13:58; 18.12 15:03; 18.12 20:32; 19.12 00:11; 19.12 11:13; 02.01 03:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

see pole hea mõte, sest siis hakatakse esile tooma, mis oled kunagi kirjutanud endast. Mõne arust on kindlasti mu elu vigu täis ja ma teengi ja mõtlengi teisiti, kui nt sina. siis unustatakse täiesti ära, et inimesed ongi erinevad vaid hakatakse meenutama ja linkima su teise arust valesid valikuid, valesid otsuseid jne muid valesid asju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no kitah ongi täitsa loll, sest julgeb tunnistada, kui vähe ta teab kõigest teadmist väärivast ja sellest, kui mitu hotentotti elab Austraalias.
see, milline nõmedik end jälle riigikokku laseb valida, millised kleidilõiked, “automapiilid”, kaalunumbrid ja armukeste nokud-tutid on eesti staaridel ja staarikestel, jätab mind aga sügavalt ükskõikseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oot kitah kas on foorumis kuskil probleem vüi?

Tase. Miinus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 18.12 11:27; 18.12 11:49; 18.12 11:58; 18.12 12:23; 18.12 13:05; 18.12 13:58; 18.12 15:03; 18.12 20:32; 19.12 00:11; 19.12 11:13; 02.01 03:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

oot kitah kas on foorumis kuskil probleem vüi?

sina, troll, pidid ju bänni saama valetamise ja modena esinemise eest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sina, troll, pidid ju bänni saama valetamise ja modena esinemise eest.

Kuidas on võimalik esineda modena? Ei kujuta ette. Ainus võimalus, et teed omale kasutajatunnuse “Perekooli moderaator”, kuid see on kindlasti blokitud ning pealegi oli tegu valge kirjaga, valged on “Kägu” ja “Perekooli moderaator”, kasutajatunnus oleks musta värvi. See pidi olema päris moderaator ju?
Või siis on tegu mingi päris häkkeriga. Või endise modega, kes salapärasel moel ikka süsteemi sisse saab?
Eniwei, väga veider.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 18.12 11:27; 18.12 11:49; 18.12 11:58; 18.12 12:23; 18.12 13:05; 18.12 13:58; 18.12 15:03; 18.12 20:32; 19.12 00:11; 19.12 11:13; 02.01 03:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miinus. Kitahi küsimus oli – miks sa ise kägu oled? Sa saad ju postitada ka oma kasutajanimega. Lase käia! Meie oleme selle etapi läbinud, enamik on peale pikki vintsutusi tagasi põranda alla läinud, vapramad on alles jäänud, kes oma nimega kommenteerivad. Tee üks pooleaastane prooviperiood ja saad teada, miks see hea pole.

Oot, aga miks peaks siin üldse mingit “vaprust üles näitama ja enda eksistentsi kuidagi kaitsma? Minu jaoks on see lobafoorum, meelelahutus, midagi, mille üle ma siit lahkudes ei mõtle (versus käod, kes “logivad emnast spetsiaalselt sisse, et mudahi öelda” ja käod, kes reaalse elu keskel mõtlevadki Perekoolile `a la “olen juba mitu päeva tahtnud siia teemat teha…”).
Kas ma saan õigesti aru, et üks osa kägusid käib siin ekstreemspordina ellujäämist harrastamas? Et kui kaua ma ikka suutsin vaidluses vastu pidada ja miinuseid taluda?
Mis kummalised hobid teil?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei pea mingit vaprust üles näitama. lihtsalt teema oli sellest, et inimesed võiksid oma kasutajanimega olla, kuid üleskutsuja ise pani kägu ja paneb jätkuvalt. nagu naz vastuoluline või kuidas. umbes et olge te kõik nimelised, aga vaat mina olen anonüümne kägu edasi. ljoljagaz, nagu ütles minu riigisakslasest tädi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kitahi-hüüdnimelise anonüümse kommentaatori verbaalsed vinjetid on väikeses koguses kahtlemata nauditavad, kuid suuremas koguses hakkavad kombinatoorika traagelniidid läbi paistma.

Ära selle mammi pärast nii palju muretse, ta ei ole ohtlik. Ega arvestatav.

Vaata ise, ta kasvõi selles samas, käesolevas, teemas on viimati oma tarkust jaganud kell 21.22 ja järgmine on juba 05:53.
Kas ta vahepeal kikusid pesta jõudis või kohvi teha, no vaevalt. (ma ei viitsinud googeldada, eks on tal veeeel lähemaid postitusi)
AGA tema põhiline sõnum on see, et hankige omale elu või enesehinnang.
No on ju naljakas.
Justkui see “elu” olekski see, et kogu oma ärkveloleku aja istud perekoolis ja targutad…

Inimene, kes soovitab rohkem foorumis istuda ja vähem muud elu elada ei saa ju tõsiseltvõetav olla.

.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.12 11:30; 18.12 12:08; 22.12 18:30; 23.12 18:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sina, troll, pidid ju bänni saama valetamise ja modena esinemise eest.

Kuidas on võimalik esineda modena? Ei kujuta ette. Ainus võimalus, et teed omale kasutajatunnuse “Perekooli moderaator”, kuid see on kindlasti blokitud ning pealegi oli tegu valge kirjaga, valged on “Kägu” ja “Perekooli moderaator”, kasutajatunnus oleks musta värvi. See pidi olema päris moderaator ju?
Või siis on tegu mingi päris häkkeriga. Või endise modega, kes salapärasel moel ikka süsteemi sisse saab?
Eniwei, väga veider.

Kas sellisele asjale mingi seletus ka leidub?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seletan: kui ma siseneks iga kord oma kasutajanimega, ütleme näiteks “Pupsik”, siis eri alafoorumites ja eri teemade all avaldan enda elust, perest, tööst, tuttavatest erinevaid fakte. Näiteks lapse kooli, oma elukoha, ameti, vanaisa eesnime, hobi jne… Aga ka seda, et mehel ei tõuse, mul on armuke, olen salajoodik, laps varastas poest, vanaema on dementne, mul avastati rinnavähk jne. Detektiividest foorumlased panevad pildi kokku ja mu tegelik isik saab tuvastatud.
Hobi- või autofoorumis ma ei kirjuta oma tupeseenest, mehe alkoholismist, lapse õpiraskustest!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.12 17:32; 23.12 17:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

PS teemat kustutada ei õnnestu.

See, et sa kohe teemat kustutama tõttad, on ilmselge märk, et sinu närvikava küll seda vastu ei pea, kui keegi sind jälitama-jälgima hakkab :).
Las teema olla.

Selles ma ei kahtlegi, et purk palderjani tuleks siis arvuti kõrval alati valmis hoida. Ma küll ei oska seda jälitamise asja karta, kuni see PK raames püsib. Kodus maanteekraavis kedagi binokliga näha oleks pisut ehmatav tõesti.

Minu ettepanek oli sügavamalt ajendatud sellest, et mul on kognitiivne dissonants ????

Perekoolis on hunnikute kaupa erinevate kägude postitusi selle kohta, kuidas nad vabisedes nutavad, kui mees läheb klassikokkutulekule. Kuidas lisatöö otsimine on alandav. Kuidas normaalne eesti mees ei räägi kunagi midagi peale autoremondi ja “kus söök on”. Kuidas on “õudsalt” ebaõiglane see, et mees peab eelmise naisega saadud lastele raha maksma. Kuidas sajandite kaupa on soovimatu kass viidud sauna taha ja tiiki ja mis nüüd teisiti on. Kuidas vastik ämm tegi jõuluks seapraadi, kuigi teadis, et ma seda ei söö, senimaani ajab nutma. Kuidas naabri koer s**tus trepikotta, sellest oli aru saada, kuna pühkis tagumikku naabri korterinumbriga ajalehega. Kuidas “minu mees ei vaataks sinu poolegi” ja samas kuidas “kõik mehed petavad”. Jaaaaa niii edasi.

Ma lihtsalt tahaksin teada, kas ma elan mingis mullis, et ma selliseid inimesi sellises koguses kusagil peale PK ei näe. Või on siin PKs lihtsalt ülienergilised näpukesed väheste ja samade käte all valmis üha uusi postitusi vorpima, kui vähegi teema paelub. Ega muud, lihtsalt uudishimu.

Vastupidi, päriselus ongi inimesed sellised, aga nö oma nime all seda sulle ütlema ei tulda. Kunagi oli olemas “Perefoorum”, kus kõik kindlat kasutajanime omasid. Ma siis paar korda julgesin seal peavoolule vastu vaielda… Oh sa juudas!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.12 17:32; 23.12 17:41;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 36 )


Esileht Kasutajaabi ja mõtted Ettepanek foorumi kohta

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.