Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Filtriteta väljaelamisteema kõigile, kes tunnevad, et on vaja!

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Filtriteta väljaelamisteema kõigile, kes tunnevad, et on vaja!

Postitas:
Kägu

Ma olen nii vihane. Kurb, pettunud, vihane.
Olin nii kindel, et jäin sel kuul rasedaks, ma olen kuramuse KAKS AASTAT juba tahtnud pesamuna, seni täitsa rahulikult ja stressivabalt, et kui tuleb, siis on tore, kui (veel) ei tule, siis pole ka midagi halvasti. Aga viimased paar tsüklit käib mu mitterasestumine mulle juba närvidele ja teeb haiget. Midagi otseselt “viga” meil mehega pole, natuke vanad oleme, aga mitte veel 40, natuke mul hormoonid jamavad, aga mitte nii, et see peaks rasestumise võimatuks tegema. Miks see beebi siis tulla ei taha?!

Ja miks mu keha mind niimoodi… petab? Miks tekib “peastrasedus”? Miks mul oli viimane nädal süda paha, söögiisu null (muidu enne päevi alati just söön kui loom), sihuke talveuni peal, et magasin öösel 9 tundi ja siis tegin veel päeval ka tuku, kui võimalus avanes?! Täpselt samuti algasid mul eelmised rasedused ja ma käisin see viimane nädal ringi, totter naeratus näol ja enda meelest nii tore salateadmine südames, et nüüd olengi rase lõpuks.

Nõme, nõme nõme.
Eks korjame siis tükid kokku ja läheme edasi, aga RAISK KUI VIHANE ja kurb ma praegu ikkagi olen.

(Natuke hakkas kergem, aitäh!)

+5
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah. Minu viimane rasedus tuli ÜHEST korrast. Viimase 6 aasta jooksul. Reaalselt olin vahekorras 4 kuu jooksul ühe korra ja sellest piisas. Ja nüüd kui pesamuna soovime siis tundub et enam nii lihtsalt ei tule. Kuid mul on üks mõte mille järgi ma nüüd edasi tegutsen: “Saad kõik millest loobud”.

Olen otsustanud et kui sel kuul ei õnnestu siis ma loobun igasugustest testidest ja mõõtmistest ja lasen asjadel omasoodu minna. Näha on et mida rohkem tahan ja mõtlen seda suurem blokk mu kehal on.

Aga viimase 18a.jooksul mul pole rasestumisega kunagi probleeme olnud. Nüüd siis on nii. Kusjuures vanust pole üldse nii palju.

Oleme positiivsed ja rõõmsad. Küll siis head asjad juhtuvad. 🙂

+3
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Naljakas kuidas mingid ebastabiilsdd käivad siin foorumis miinuseid ladumas ja ennast välja elamas. 😀 Reaalselt saavad sellest ühest miinuse klikist tõelise rahulolu . Minge parem õue ja võtke vähe vabamalt. Vaevalt see negatiivsus kuidagi hästi rasestumisele või üldse tervisele mõjub. Mõistke et kõik mis teete -teete ainult iseendale. Need miinused mõistlike kommentaaride peale väljendavad ainult teid ennast.

+1
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Naljakas kuidas mingid ebastabiilsdd käivad siin foorumis miinuseid ladumas ja ennast välja elamas. 😀 Reaalselt saavad sellest ühest miinuse klikist tõelise rahulolu . Minge parem õue ja võtke vähe vabamalt. Vaevalt see negatiivsus kuidagi hästi rasestumisele või üldse tervisele mõjub. Mõistke et kõik mis teete -teete ainult iseendale. Need miinused mõistlike kommentaaride peale väljendavad ainult teid ennast.

Mis sa plärtsud? Teema pealkiri on ju ‘Filtriteta väljaelamisteema kõigile, kes tunnevad, et on vaja’.  Järelikult on nüüd nii, et samamoodi nagu TA võib hüsteeritseda ja välja elada, võivad seda ka kõik vastajad ja miinustajad.

+3
-2
Please wait...

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Filtriteta väljaelamisteema kõigile, kes tunnevad, et on vaja!