Esileht Tööelu, raha ja seadused. Firmaga vaid meili teel suhtlus

Näitan 12 postitust - vahemik 31 kuni 42 (kokku 42 )

Teema: Firmaga vaid meili teel suhtlus

Postitas:
Kägu

Olen TA. Vaatan, et nii paljudele minu teema ei meeldi. Sellest järeldasingi, et ka tollele firmale ei meeldi. Tegelikult on teema sõnum see, et kui firmal pole kontakttelefoni koheseks suhtlemiseks, siis on see jama. Kunagi on siin f olnud teemasid, kus selle üle vaieldakse, et meil on ka sama hea. Jah, kui sellega ei manipuleerita ja on ka tegelik soov lahendus leida, ja võimalikult ruttu. Telefoni olemasolu ei ole oluline, kui kirjadele vastataks ka sama kiirusega. Kirjadega jäädki ootama.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen TA. Vaatan, et nii paljudele minu teema ei meeldi. Sellest järeldasingi, et ka tollele firmale ei meeldi.

Teema ei meeldi paljudele, sest sa räägid segast juttu ega kirjuta selgelt, milles üldse probleem on.
Mulje jääb, et ajad mõttetul põhjusel oma jonni ja pommitad arutult kirjadega, raisates kõigi aega.

+12
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen TA. Vaatan, et nii paljudele minu teema ei meeldi. Sellest järeldasingi, et ka tollele firmale ei meeldi.

Teema ei meeldi paljudele, sest sa räägid segast juttu ega kirjuta selgelt, milles üldse probleem on.

Mulje jääb, et ajad mõttetul põhjusel oma jonni ja pommitad arutult kirjadega, raisates kõigi aega.

Nojah, aga ma ei saa ju kõike siin ära rääkida. Kindel on see fakt. Et raha sai firma kohe kätte. Mina läksin tellitud kaubale järgi ja kaup jäi saamata, ütleme see oli vale toode. Ma loobusin ja ütlesin, et seda ei soovi siis. Sealt öeldi, et raha saan tagasi, nii paari nädala jooksul. Ootasin ära ja kuna see oli ka nädalalõpp, siiis ootasin veel ülegi, et äkki ikka tuleb veel. Kui ei tulnud, siis kirjutasin. Siis öeldigi, et oleks pidanud kohe neile ütlema. Mina ütlesin, et mina pole valesti midagi teinud, aga klaarime nüüd ära. Teid on seal kaks, olete asjad segi ajanud ja ootan teiepoolset lahendust. Nüüd on see kaup jälle olemas, tegelikult juba ammu on. Nii et kas raha tagasi või see kaup uuesti, korralikult.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nojah, aga ma ei saa ju kõike siin ära rääkida. Kindel on see fakt. Et raha sai firma kohe kätte. Mina läksin tellitud kaubale järgi ja kaup jäi saamata, ütleme see oli vale toode. Ma loobusin ja ütlesin, et seda ei soovi siis. Sealt öeldi, et raha saan tagasi, nii paari nädala jooksul. Ootasin ära ja kuna see oli ka nädalalõpp, siiis ootasin veel ülegi, et äkki ikka tuleb veel. Kui ei tulnud, siis kirjutasin. Siis öeldigi, et oleks pidanud kohe neile ütlema. Mina ütlesin, et mina pole valesti midagi teinud, aga klaarime nüüd ära. Teid on seal kaks, olete asjad segi ajanud ja ootan teiepoolset lahendust. Nüüd on see kaup jälle olemas, tegelikult juba ammu on. Nii et kas raha tagasi või see kaup uuesti, korralikult.

Oleks pidanud neile kohe ütlema mida? Ja keda teid on kaks? Kui sa nii segaselt ka selle firmaga suhtled, siis pole ime, et asjad ei laabu. Katsu väljenduda arusaadavalt ometigi!

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nojah, aga ma ei saa ju kõike siin ära rääkida. Kindel on see fakt. Et raha sai firma kohe kätte. Mina läksin tellitud kaubale järgi ja kaup jäi saamata, ütleme see oli vale toode. Ma loobusin ja ütlesin, et seda ei soovi siis. Sealt öeldi, et raha saan tagasi, nii paari nädala jooksul. Ootasin ära ja kuna see oli ka nädalalõpp, siiis ootasin veel ülegi, et äkki ikka tuleb veel. Kui ei tulnud, siis kirjutasin. Siis öeldigi, et oleks pidanud kohe neile ütlema. Mina ütlesin, et mina pole valesti midagi teinud, aga klaarime nüüd ära. Teid on seal kaks, olete asjad segi ajanud ja ootan teiepoolset lahendust. Nüüd on see kaup jälle olemas, tegelikult juba ammu on. Nii et kas raha tagasi või see kaup uuesti, korralikult.

Oleks pidanud neile kohe ütlema mida? Ja keda teid on kaks? Kui sa nii segaselt ka selle firmaga suhtled, siis pole ime, et asjad ei laabu. Katsu väljenduda arusaadavalt ometigi!

Ei, ma ei öelnud, et teid on seal kaks sellele firmale. (teid on kaks , selle all mõtlesin kahte firmat, kes teevad koostööd ja ei saa omavahel asju aetud) Ja kas minu ütlemine jätaks mu ilma ikkagi siis nii kaubast, kui rahast, sellisel juhul? Mina ütlesin, et mina suhtlesin kohapealse firmaga, aga see ei andnud tulemust, kuna asi lahendamata, et palun suhelge ise või öelge, kuidas edasi. Ka praegu tunnen, et olen samas seisus juba siin, muudkui tõesta ja selgita, et ei ole kaamel. Nende viga, nemad peavad korda tegema, lühidalt.

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleks pidanud neile kohe ütlema mida? Ja keda teid on kaks? Kui sa nii segaselt ka selle firmaga suhtled, siis pole ime, et asjad ei laabu. Katsu väljenduda arusaadavalt ometigi!

Ostis internetist kauba, läks esindusse järele, tuli välja, et tellitud kaupa pole, tegid avalduse raha tagastamiseks, sest asendustoodet ei soovunud vormistada, raha tagastamine võtab alati aega, aga mitte nii kaua, nüüd pole ostetud kaupa käes ja raha tagasi ei saanud, kodulehel on kaup müüki tulnud ja kuna raha ei tagastatud, tahab sama arvega seda kaupa, mille eest maksnud.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kaup jäi saamata, ütleme see oli vale toode.

kaup uuesti, korralikult.

Sa siiski kirjutad ümmarguselt, midagi ei klapi. Mis “ütleme”, et vale toode? Kas sulle pakuti mingit toodet ja see polnud sinu tellitud toode. Või sinu arvates ei olnud, mida see ütleme tähendab?
Ja pärast “korralikult”… Mis sellel algsel kaubal viga oli, pakend ei sobinud või? (polnud “korraliK”?)
Nagu öeldud – väljendud segaselt!

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa siiski kirjutad ümmarguselt, midagi ei klapi. Mis “ütleme”, et vale toode? Kas sulle pakuti mingit toodet ja see polnud sinu tellitud toode. Või sinu arvates ei olnud, mida see ütleme tähendab?
Ja pärast “korralikult”… Mis sellel algsel kaubal viga oli, pakend ei sobinud või? (polnud “korraliK”?)
Nagu öeldud – väljendud segaselt!

Väljendus üsna selgelt, et OSTIS toote. Osa teeb sellest isegi ajalehte artikli, et tellib pulmakleidi viie euro eest ja loodab sama kleiti, mis oli pildil, aga saab vana kardina, otseses mõttes. Tema ei taha teha, sest siis mustaks firmat. Igaüks ei taha ju lehte minna või tarbjakaitsesse pöörduda. Raha tagasi ei saanud ostetud toote eest. Tegelikult ma võtaks raha ja sealt enam ei telli. Eestist ostmisega on üldse see probleem, et peab paljudel juhtudel kauem ootama kui välismaalt ostes.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina läksin tellitud kaubale järgi ja kaup jäi saamata, ütleme see oli vale toode. Ma loobusin ja ütlesin, et seda ei soovi siis.

Üheski firmas ei käi asi ometi nii, et ütled mingis väljastusletis lihtsalt, et ei soovi ja saad raha tagasi. Ikka tuleb ju mingi tagastusvorm täita selle kohta ja selgitada, miks sa saadud toodet ei soovi. Muidu võib ju igaüks nii teha, et tellib naabri Maali nimel toote ja pärast ütleb mingile väljastajale, et andke raha.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üheski firmas ei käi asi ometi nii, et ütled mingis väljastusletis lihtsalt, et ei soovi ja saad raha tagasi.

Mina just nii Prismast katkiste saabaste eest sain. Väga meeldiv kogemus.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina just nii Prismast katkiste saabaste eest sain. Väga meeldiv kogemus.

Prisma infolett ja e-poe väljastuspunkt on ikka väga erinevad asjad.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Prisma infolett ja e-poe väljastuspunkt on ikka väga erinevad asjad.

Juhtus tal see, et kaupa polnud laos, mida oli tellinud ja pakuti asenduskaupa, mida ta ei soovinud ja soovis raha tagasi. Keeruliseks muutis asja sellega, et raha tagasi asemel soovimise asemel tahab sealt veel edaspidi osta.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 31 kuni 42 (kokku 42 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Firmaga vaid meili teel suhtlus