Esileht Pereelu ja suhted Palun moderaatoritel teema sulgeda

Näitan 11 postitust - vahemik 91 kuni 101 (kokku 101 )

Teema: Palun moderaatoritel teema sulgeda

Postitas:

Netis oli hea klipp, kuidas üks neiu küsis tänaval ühe teise kaunitari käest telefoni numbrit, et temaga siis nö kurameerida sest ta oli ilus ja lahe. Siis see kaunitaril vajus suu ammuli, WTF ja siis mõtles hetke ja ütles Why fucking not ja andiski siis naerdes tolle teisele tüdrukule oma kontakti. See teine neiu julges reaalselt tänaval teisele naisele läheneda. Meeldiva isikuga tutvumiseks ei pea kuhugi liituma või minema viaid võtma selle julguse kokku ja lähenema.

0
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 12.08 12:43; 12.08 12:48; 12.08 13:06; 12.08 13:09; 12.08 13:21; 12.08 13:32; 13.08 09:11; 13.08 09:36; 13.08 09:45; 13.08 14:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Netis oli hea klipp, kuidas üks neiu küsis tänaval ühe teise kaunitari käest telefoni numbrit, et temaga siis nö kurameerida sest ta oli ilus ja lahe. Siis see kaunitaril vajus suu ammuli, WTF ja siis mõtles hetke ja ütles Why fucking not ja andiski siis naerdes tolle teisele tüdrukule oma kontakti. See teine neiu julges reaalselt tänaval teisele naisele läheneda. Meeldiva isikuga tutvumiseks ei pea kuhugi liituma või minema viaid võtma selle julguse kokku ja lähenema.

No ei tasuks neid klippe niiväga tõsiselt võtta. Enamus neist on kokku lepitud käitumisega, et internetis feimi saada….

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.07 14:21; 21.07 13:19; 13.08 13:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Netis oli hea klipp, kuidas üks neiu küsis tänaval ühe teise kaunitari käest telefoni numbrit, et temaga siis nö kurameerida sest ta oli ilus ja lahe. Siis see kaunitaril vajus suu ammuli, WTF ja siis mõtles hetke ja ütles Why fucking not ja andiski siis naerdes tolle teisele tüdrukule oma kontakti. See teine neiu julges reaalselt tänaval teisele naisele läheneda. Meeldiva isikuga tutvumiseks ei pea kuhugi liituma või minema viaid võtma selle julguse kokku ja lähenema.

No ei tasuks neid klippe niiväga tõsiselt võtta. Enamus neist on kokku lepitud käitumisega, et internetis feimi saada….

jah, kõik ongi elus kokku lepitud

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 12.08 12:43; 12.08 12:48; 12.08 13:06; 12.08 13:09; 12.08 13:21; 12.08 13:32; 13.08 09:11; 13.08 09:36; 13.08 09:45; 13.08 14:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

.
Rahvatantsust ja koorilaulust on ta erinev sellepärast, et esiteks ollakse koos tingimustes, kus inimese olemuse kitsaskohad väga kiiresti ja väga selgelt välja tulevad (mõlemapoolselt muidugi), ei ole eriti võimalik varjata kes sa oled ja kuidas elusse suhtud ka raskemates olukordades. Teiseks on seal ikka väga palju suurem rahvahulk, kooris ja tantsuansamblis on sul aastaid omad kindlad 10 meest, neist enamik või kõik hõivatud. Ja lõpuks ikkagi see, et kui kaunite kunstide alal võid sa kohata palju skinny jeansides kauni juukselõikuse ja hoolikalt maniküüritud kätukestega igerikke mehelaadseid tooteid, siis Kaitseliidus on enamasti päris mehed, kellele on tähtis olla füüsiliselt enamvähem vormis ja kellel on mingid ideaalid ja vastutustunne ning sama vaimuga sõpruskond. Ühesõnaga suhte- ja perematerjal.

Selle nimel tasub ehk oma mugavustsoonist natuke välja tulla.

See kõik on väga kena, aga vaatamata sellele jutule siiski Naiskodukaitse või Kaitseliit mulle huvi ei paku. Lihtsalt pole selline inimene. Ja kuna mul on tuttavaid nii meeste kui naiste seas, kes ühes või teises on, siis tean, mida need endast kujutavad. Pole minu teema ja usun, et Kaitseliit pole ainuke viis, kuidas endale mõistlikku mehelikku meest leida. Ega siis keegi vastu tahtmist ei hakka tegema midagi, mis pole tema huviala. Asi pole mugavustsoonis ainult. Ma väga loodan, et sina ei liitunud Naiskodukaitsega agendaga endale mees leida…minu meelest see on üsnagi meeleheitlik.

Suhte-ja perematerjali osas vaidleksin vastu. Kui palju on siin olnud teemasid, kus naised kurdavad, et mees kaitseliitlane ja pea kõik nädalavahetused veedab kuskil metsas õppustel jne ja kuidas suhe või pereelu selle all kannatab. Sama igasuguste kirglike jahimeeste ja kalameestega. Ma tahaksin endale ikkagi endasarnast kaaslast sarnaste huvidega. Kellega saaks ühiselt endale meeldivaid tegevusi harrastada ja nädalavahetusi koos veeta. Selline mees mulle lihtsalt ei sobiks, kes pool ajast veedaks kuskil semudega metsas. ERITI, kui peres on lapsed. Ma arvan, et keskmisele kaitseliitlasele on prioriteet pigem tema Kaitseliidu üritused kui veeta nädalavahetus oma kalli kaasaga. Ja selline mees ei ole minu jaoks.

 

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.07 11:11; 12.08 12:18; 13.08 14:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olin seal kokku umbes 4 päeva ehk ja blokeerisin konto.

TA.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olin seal kokku umbes 4 päeva ehk ja blokeerisin konto.

Kas sa olid see tädi, kes tuli, profiili ei täitnud, pilti eri pannud, aga sellegipoolest arvas, et kõik printsid kogunevad nüüd vaid sinu ümber?

Jah, tegelikkus oligi selle sinu käitumata jätmisel vaid see, et paar poetagust parmu igaks juhuks küsisid, et kas seksi ka saab.
Sest sellistelt tavaliselt ju saab.

+3
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Olin seal kokku umbes 4 päeva ehk ja blokeerisin konto.

Kas sa olid see tädi, kes tuli, profiili ei täitnud, pilti eri pannud, aga sellegipoolest arvas, et kõik printsid kogunevad nüüd vaid sinu ümber?

Jah, tegelikkus oligi selle sinu käitumata jätmisel vaid see, et paar poetagust parmu igaks juhuks küsisid, et kas seksi ka saab.

Sest sellistelt tavaliselt ju saab.

Kuna ma olin ise samal ajal seal Flirticus, siis ma tean täpselt, kes ta on. Mingid pildid tal olid, aga välimuse põhjal ütleks, et selline inimene peaks nii väga kõigiga pipardama. Ja kui veel sellest siia teema tegi, siis ilmselt mitte just kõige arukam tegelane.

0
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mingid pildid tal olid, aga välimuse põhjal ütleks, et selline inimene peaks nii väga kõigiga pipardama.

????

Pigem oleks loogiline see, et kehva välimusega inimene EI PEAKS lootma, et ta leiab mingi supervälimusega partneri endale kaaslaseks.
(jah, muidugi, alati on ka erandeid – kägudele, kes nüüd massiliselt hakkavad mingitest “tuttavatest” näiteid tooma)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mingid pildid tal olid, aga välimuse põhjal ütleks, et selline inimene peaks nii väga kõigiga pipardama.

????

Pigem oleks loogiline see, et kehva välimusega inimene EI PEAKS lootma, et ta leiab mingi supervälimusega partneri endale kaaslaseks.

(jah, muidugi, alati on ka erandeid – kägudele, kes nüüd massiliselt hakkavad mingitest “tuttavatest” näiteid tooma)

[/quo

Mingid pildid tal olid, aga välimuse põhjal ütleks, et selline inimene peaks nii väga kõigiga pipardama.

????

Pigem oleks loogiline see, et kehva välimusega inimene EI PEAKS lootma, et ta leiab mingi supervälimusega partneri endale kaaslaseks.

(jah, muidugi, alati on ka erandeid – kägudele, kes nüüd massiliselt hakkavad mingitest “tuttavatest” näiteid tooma)

No loodetavasti teemaalgataja võtabki sellest õppust, vaatab edaspidi oma välimuse ja iseloomu suhet ja teeb sellest omad järeldused.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mingid pildid tal olid, aga välimuse põhjal ütleks, et selline inimene peaks nii väga kõigiga pipardama.

????

Pigem oleks loogiline see, et kehva välimusega inimene EI PEAKS lootma, et ta leiab mingi supervälimusega partneri endale kaaslaseks.

(jah, muidugi, alati on ka erandeid – kägudele, kes nüüd massiliselt hakkavad mingitest “tuttavatest” näiteid tooma)

[/quo

Mingid pildid tal olid, aga välimuse põhjal ütleks, et selline inimene peaks nii väga kõigiga pipardama.

????

Pigem oleks loogiline see, et kehva välimusega inimene EI PEAKS lootma, et ta leiab mingi supervälimusega partneri endale kaaslaseks.

(jah, muidugi, alati on ka erandeid – kägudele, kes nüüd massiliselt hakkavad mingitest “tuttavatest” näiteid tooma)

No loodetavasti teemaalgataja võtabki sellest õppust, vaatab edaspidi oma välimuse ja iseloomu suhet ning teeb sellest omad järeldused.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna ma olin ise samal ajal seal Flirticus, siis ma tean täpselt, kes ta on. Mingid pildid tal olid, aga välimuse põhjal ütleks, et selline inimene peaks nii väga kõigiga pipardama.

Mismõttes nagu? Flirticus on ilmselt sadu kasutajaid ja sina tundsid nende seast kohe teemaalgataja ära?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 91 kuni 101 (kokku 101 )


Esileht Pereelu ja suhted Palun moderaatoritel teema sulgeda

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.