Esileht Pereelu ja suhted Haisvad mehed

Näitan 25 postitust - vahemik 31 kuni 55 (kokku 55 )

Teema: Haisvad mehed

Postitas:

No oleks ju tore kui higistaksid ainult kaenlaalused. Ma ei saa talvel ostukeskusesse minna, seal on nii palav, higi jookseb mööda selga alla. Tercet keha ju ei stikita, pealegi on higinäärmete kinnikleepimine, eriti veel alumiiniumi sisaldavate toodetega, ülimalt kahjulik pikas perspektiivis.
Enda puhul muidugi ei oska haisemist hinnata, kuid küsimus pole pesemises, tean inimesi, kes on duši alt tulnud, värske pesuga ja nad lõhnavad üsna veidralt – sageli sõltub see eelmise päeva söögist (kui üks mu sõpru sööb heeringat sibulaga, siis on pärast minu jaoks ebameeldiv lõhn – mitte suust, vaid kehast), tervislikust seisundist jm, mida ise ei saagi märgata.
Naised kipuvad teinkord lõhnaõliga liialdama (ise ei tunne ju lõhna, eriti kui oled sellega harjunud) – ja mõnikord on see jubedam kui kehalõhn.
Kokkuvõttes – asi pole sageli pesematuses või higipulga kasutamata jätmises, vaid muudes asjades. Keda lõhnad häirivad – pange omale nina alla mingit endale meeldivat lõhna – ja mitte ükski võõras lõhn ei häiri.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.11 09:11; 04.11 22:46; 05.11 13:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen vist ka üks haisukottidest. Suur higistaja ning üks teatud ravim, mida võtan, tekitab ilget haisu.

Aitab mind see, et kusagil lõuna paiku ja vahel ka mõne tunni enne tööaja lõppu käin käed, kaela ja kaenlaalused WC-s üle niiskete salvrätikute + antiseptikumiga, mida apteekides müüakse. Manusept, Cutasept, teepuuõliga jalasprei vms – katsetan ja kasutan erinevaid. Parem juba kerge eukalüpti või teepuuõlihõng kui see kassikuse + põleva tõrvapapi lehaga kirbe higi.
Ei ole kindel, et need on väga nahasõbralikud ja OK kasutada, aga mul ei jää muud üle ning ühe sõbranna sõnul, kellega avameelselt räägime, aitab küll e ebameeldivaid aroome ei hõlju.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

40+ meeste seas on palju selliseid, kes arvavad, et igasuguste hügieenivahendite kasutamine peale hambapasta, seebi ja šampooni on pedekas.

Ole kena, ära OMA tuttavate meeste koha pealt seda teemat rohkem risusta.
Sinu tuttavad mehed on “pedekad”, aga see ju ei pruugi samamoodi normaalsete meeste seas olla.

Sama on naistega. (Või, mis nemad siis on? Pedekad vist mitte) Mõnel ongi mingil perioodil higistamisega rohkem probleeme; aga nad ise näevad sellega ikka väga palju vaeva.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.10 11:48; 03.11 14:19; 08.11 07:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tean meest, kes peseb end iga päev strateegilistest kohtadest. väga hoolega ja ei koonerda ei seebi ega veega. riideid vahetab iga päev, sticki kasutab ka. AGA. ta võib kuude kaupa mitte käia üleni duši all, sest ta ju peseb ometi iga päev! ja tee või tina, täiskasvanud inimene ei saa aru, et see lebra, mis tema ümber heljub, tuleb pesematusest. kuigi endale ei meenu, millal viimati käis end üleni pesemas. süüdistab pesumasinat, et see peseb viletsalt, naist, et pesumasin on liiga täis laotud ja seepärast ei lähe riided puhtaks. paar suurt riidu ja mitu korda rääkimist aitasid lõpuks natukene, hakati pesus käima kord nädalas. aga no kogu aeg peab naine valvama ja meelde tuletama, muidu minnakse tagasi strateegiliste kohtade pesemise süsteemile. sauna tuleb kütta nagu kohustuslikus korras juba, sest saunas käib mees suht hea meelega ja siis pestakse end ka üleni puhtaks. tavaline duši all käimine on mõttetu ajaraisk, kesse seda viitsib. ja no ausalt – kord nädalas saunas end puhtaks pesta on sel juhul juba päris suur edasiminek …

jah, intiimsus kannatab.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.11 18:44; 03.11 18:50; 04.11 12:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ise pean normaalseks ülepäeviti üleni pesemist. iga päev pestes hakkas mu nahk hirmsasti kuivama ja no miks ma pean end kreemitama igapäevaselt, selleks et kompenseerida igapäevase pesu kahjulikku mõju. riideid vahetan iga päev. vahel juhtub, et higihais tuleb juurde päeva lõpus, aga siis üritan teistest eemale hoida ja kiiresti koju kaduda. jalad mul kahjuks haisevad. ma ei tea, kas dieet on vale või midagi muud häda – eluaeg on jalad haisenud, ka lapsena. katsun iga päev pesta ja tihti sokke vahetada, tuulutamine aitab ka (kingad jalast võtta), aga siis levib natuke aega varbavahehaisu, nii et peab hoolega vaatama, kus ja kelle juuresolekul kingad jalast võtad … igasugused haisutapjad ja higiblokeerijad on ainult hullemaks teinud kogu lebra, mis kingadest tuleb, nii et neid ka ei kasuta enam.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.11 18:44; 03.11 18:50; 04.11 12:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilge kurja juur on sünteetilised riided. Eriti kui on liibuvad, varem vői hiljem viskab leha üles, olgugi, et inimene on pestud ja riie ka. Mul oli kord räige kogemus sillerdava peokleidiga, täissünteetiline UUS kleit, ma ise otse pesust, pealaest jalatallani stickitatud aga paari tunni möödudes tunnen peol, et ilge pahnutt roomab kaenlaaugust ninna. Naturaalse siidi ja villaga siukest õudust pole juhtunud.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli lihtsalt kehv higipulk, kuigi pesen iga päev vähemalt korra. Mitte selline hais, et teised tunneks, aga mind ennast häiris. Hakkasin Rexonat kasutama, sellega ei ole üldse higilõhna tunda, kuidagi paremini neutraliseerib vms.
See sünteetiliste riiete jutt on ka kohati õige, mõned asjad peab lõpuks lihtsalt ära viskama.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

alati tekib küsimus, et kas teie, naised, tõesti ei tunne nende lõhna või miks lasete oma mehel haiseda?

Miks sa arvad, et nende meeste naised on nende meeste puhtuse eest kuidagi rohkem vastutavad, kui need mehed ise?

Miks alati peetakse mehe puhtuse ja väljenägemise eest naisi vatsutavaks?`

Minu meelest on selline mõtteviis juba rõve.

Mòni mòtleb, et naine on ema ka mehele. Siis litsidel hea nuusutada.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

alati tekib küsimus, et kas teie, naised, tõesti ei tunne nende lõhna või miks lasete oma mehel haiseda?

Miks sa arvad, et nende meeste naised on nende meeste puhtuse eest kuidagi rohkem vastutavad, kui need mehed ise?

Miks alati peetakse mehe puhtuse ja väljenägemise eest naisi vatsutavaks?`

Minu meelest on selline mõtteviis juba rõve.

Mòni mòtleb, et naine on ema ka mehele. Siis litsidel hea nuusutada.

ah, ära litsita. puhtus on inimväärikuse esimene nõue, nagu Silvia Rannamaa kirjutas. ja jumala õige on see, et täiskasvanud inimene peab ise oma hügieeni ja riiete eest hoolitsema. aga no nii kiiresti mugavdub mees lapse tasemele, kes enne ennast ei liiguta kui naine/ema käsib. nagu poleks peast täiskasvanuks saanud. või veel hullem – ei lähe korda. lihtsalt masendav …

samas, lähedased peaks olema esimesed, kes ütlevad midagi, kui asjad on valesti.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.11 18:44; 03.11 18:50; 04.11 12:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ikka higistad ja haised

Vaata, ned kaks asja ei käi alati koos. Ka inimesed, kes üldse ei higista, võivad haiseda (ise seda teadmata) ja mitte iga higi ei haise.

Ikka igaüks peab vastutama selle eest, et teisi oma haisuga ei terroriseeri.

Teiste tegusid sina korrigeerida ei saa. Kui helid häirivad – kasuta kõrvatroppe. Kui valgus magada ei lase – pane silmaklapid. Kui oled lõhnatundlik – pane endale midagi nina alla.
Maailma muuta ei saa, aga ennast selle eest kaitsta saad küll.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.11 09:11; 04.11 22:46; 05.11 13:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ihkate mehe ihult tunda beebilõhna?
Õige mees on karvane, kortsus, pesemata ja tema mehelikkus on tunda enne kui ta silmapiirile jõuab. See on mees, kellest allatuult jäävad hundid eest ära jooksevad. Ta on ürgmees

+1
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.11 19:09; 01.11 22:10; 01.11 22:37; 04.11 23:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis see sinu arvates siis haiseb, kui mitte higi?

Haiseda võib ihu ka ilma igasuguse higita. Riietest tuleb igasugust haisu, kellelt parfüümi, kellelt kopitust, kellelt koirohtu… Valikuid on palju. Või ei tee Sa higi- jm lõhnal vahet?!

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.11 09:11; 04.11 22:46; 05.11 13:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ise pean normaalseks ülepäeviti üleni pesemist. iga päev pestes hakkas mu nahk hirmsasti kuivama ja no miks ma pean end kreemitama igapäevaselt, selleks et kompenseerida igapäevase pesu kahjulikku mõju. riideid vahetan iga päev. vahel juhtub, et higihais tuleb juurde päeva lõpus, aga siis üritan teistest eemale hoida ja kiiresti koju kaduda. jalad mul kahjuks haisevad. ma ei tea, kas dieet on vale või midagi muud häda – eluaeg on jalad haisenud, ka lapsena. katsun iga päev pesta ja tihti sokke vahetada, tuulutamine aitab ka (kingad jalast võtta), aga siis levib natuke aega varbavahehaisu, nii et peab hoolega vaatama, kus ja kelle juuresolekul kingad jalast võtad … igasugused haisutapjad ja higiblokeerijad on ainult hullemaks teinud kogu lebra, mis kingadest tuleb, nii et neid ka ei kasuta enam.

Ilmselt sul haisevad kingad. Tuleb ära visata ning edaspidi sisetaldu hakata vahetama. Haisema läinud kingadest enam asja ei saa, olgu jalg kui puhas tahes.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 31.10 15:05; 01.11 15:10; 02.11 10:36; 05.11 13:54; 07.11 00:03; 07.11 00:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis teha, erinevus rikastab. Vabal liberaalsel maal on igal õigus olla selline nagu ta on.
Selle vastu aitaks see, kui ühiskond muutuks konservatiivsemaks, et oleks normaalne olla traditsiooniline korralik inimene, mitte teistest inimestest erinev.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

“stik” on värdjalik sõna. Eesti keeles on “higipulk”, ärge stikitage siin.
Aga ma pean ütlema, et lõhnaõlide ja muude justkui kohustuslike kosmeetikavahenditega liialdamine on sama rõve, kui “stik” sõna ja kauaaegne pesematus. Pese ennast kasvõi kaks või kolm korda päevas, aga kurat, ära kalla endale seda poolt pudelit lõhnaõli peale, see on ka ööka.
Eriti öökad on need prouhjenid, kes tulevad basseini, juuksed kuivad, ilmselt ka lakk juustes, ja ujudes levitavad oma kosmeetikavahendite lebrat üle terve basseini, nii et normaalsed ujujad peavad seda keemiapilve igal hingetõmbel endale kopsutesse tõmbama. Kurat, enne basseini minekut tuleb ennast ÜLENI pesta!

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 31.10 14:36; 31.10 14:38; 05.11 19:19; 05.11 22:45; 07.11 12:39; 07.11 12:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis vast eelistaksid seda lõhnaõli kasutavat ujujat.

Ei eelistaks, sest see lõhnaõlitaja pole ju samuti ennast pesnud – pesemine kulutaks suurema osa sellest jõledusest maha. Nad lihtsalt väga ilmselgelt ei pesegi ennast vaid arvavadki, et kui lõhnaõli ja kosmeetika on peale pandud, siis nad on “puhtad”!

Ja on suur vahe, kas nuusutada teiste inimeste lõhnaõlisid õueõhus või loksub see sulle koos basseiniveega vastu nina.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 31.10 14:36; 31.10 14:38; 05.11 19:19; 05.11 22:45; 07.11 12:39; 07.11 12:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

lugesin just sooja jope teemat, kus kiidetakse mõnda jopet, et nii soe, panen ainult t-särgi alla. minu arust pole see hea jope, kuhu midagi alla panna ei ole vaja. kui higistad, higistad jope ka higiseks. ok, kuivab ära. ja nii ka järgmine kord. kui sageli sa seda jopet ikka pesed või keemilisse viid talvel. nii tekibki sinna selline mustuse hais.
soe jope on hea küll, aga kui nt lähed sellega poodi. poes u 20kraadi ikka sooja. mind küll ajab higistama.
aga palju lihtsam on pesta higist kampsunit, mis on jope all, kui jopet.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu mees ka haiseb vahest väga tugevalt. Ütlen talle, et kao pessu ja vaheta riided ära, sest SA HAISED. Tema saab vihaseks ja väidab, et tema ei haise kunagi ja see on pseudoprobleem. Mida ma teen siis? Jõuga ma temalt riideid seljast ei kisu, tal on minust rohkem jõudu. Õnneks ei tule seda haisemist väga sageli ette ja õhtul enne voodisse tulekut käib alati pesemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei eelistaks, sest see lõhnaõlitaja pole ju samuti ennast pesnud – pesemine kulutaks suurema osa sellest jõledusest maha.

No misasja, ega oma juukseid ja kõrvade taguseid ei pese ju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 31.10 15:05; 01.11 15:10; 02.11 10:36; 05.11 13:54; 07.11 00:03; 07.11 00:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

“stik” on värdjalik sõna. Eesti keeles on “higipulk”, ärge stikitage siin.

Ei ole veel kuulnud kõnepruugis, et keegi räägiks higipulgast, kui, siis deodorandist. Stick pole mingi värdjalik sõna, love on ka värdjalik seepärast, et inglise keeles v?

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 31.10 15:05; 01.11 15:10; 02.11 10:36; 05.11 13:54; 07.11 00:03; 07.11 00:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei eelistaks, sest see lõhnaõlitaja pole ju samuti ennast pesnud – pesemine kulutaks suurema osa sellest jõledusest maha.

No misasja, ega oma juukseid ja kõrvade taguseid ei pese ju.

Võibolla sa pole märganud, aga nt Revalspordis on kohe piltjuhend seinal, mis näitab selgelt, et ka pea, sh kõrvatagused tuleb ära pesta. Ja kui inimene tuleb basseini kuivade juustega, siis ta ongi pesemata, st räpane.
Ega see naiste endi ettekujutus pesemisest pole sugugi parem, kui meestel. Mõni mees lõhnastab ennast ka tugevasti, aga basseinivees on see üksnes nõrgalt tunda, sest mehed vähemalt pestes ei jäta pead-kaela kuivaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 31.10 14:36; 31.10 14:38; 05.11 19:19; 05.11 22:45; 07.11 12:39; 07.11 12:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

“stik” on värdjalik sõna. Eesti keeles on “higipulk”, ärge stikitage siin.

Ei ole veel kuulnud kõnepruugis, et keegi räägiks higipulgast, kui, siis deodorandist. Stick pole mingi värdjalik sõna, love on ka värdjalik seepärast, et inglise keeles v?

Eestikeelses tekstis kasutades on see jah värdjalik. Kui räägid eesti keelt, siis räägi eesti keelt. Nii ongi.
Deodorant ja higipulk on kaks eri asja.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 31.10 14:36; 31.10 14:38; 05.11 19:19; 05.11 22:45; 07.11 12:39; 07.11 12:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ean meest, kes peseb end iga päev strateegilistest kohtadest. väga hoolega ja ei koonerda ei seebi ega veega. riideid vahetab iga päev, sticki kasutab ka. AGA. ta võib kuude kaupa mitte käia üleni duši all, sest ta ju peseb ometi iga päev! ja tee või tina, täiskasvanud inimene ei saa aru, et see lebra, mis tema ümber heljub, tuleb pesematusest.

erm tunnen huvi, mis täpselt on need strateegilised kohad, mida see mees iga päev peseb ja kui ta üleni dushi alla ei lähe, siis kuidas ta neid peseb? kas ta kasutab kaussi või istub kraanikaussi? kas kaenlaalused ja jalalabad on ka strateegilised kohad või ainult eesnahaalune?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest enamusel liighigistajatel on riided higist läbi juba imbunud ja korralik pesu ning deodokas ei toimi, sest soojaga aktiveerub kangal see lõhn.
Mina kasutan sellistel perioodidel äädika ja vee lahust, mida pihustan kaenla alla enne pesumasinasse panekut. See ainsana eemaldab selle lõhna sealt täielikult. Veidi lasen seista ja siis tavaline kiire pesu (kuna vahetan särki iga päev, siis ei pese pika tsükliga).

Käisin ise hiljuti ühel seminaril, kus oli väga väike ruum suurele inimhulgale ja see rasvaste juuste, kuu aega kantud pintsakute/villaste kampsunite lõhn oli rõve.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

“stik” on värdjalik sõna. Eesti keeles on “higipulk”, ärge stikitage siin.
Aga ma pean ütlema, et ööka, prouhjen ja lebra on väga ilusad sõnad. Miks te neid ei kasuta nagu mina? Miks kasutatate värdjalikke sõnu? Ja mina mitte ainult ei kasuta ilusaid sõnu, vaid andeka inimesena lausa mõtlen neid ise välja.

Kommentaarid on vist liigsed.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.10 11:48; 03.11 14:19; 08.11 07:27;
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 31 kuni 55 (kokku 55 )


Esileht Pereelu ja suhted Haisvad mehed

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.