Esileht Kodunurk Heeringas

Näitan 20 postitust - vahemik 31 kuni 50 (kokku 50 )

Teema: Heeringas

Postitas:
Kägu

Mulle meeldivad Kihnu kala kilud. Peab ise puhastama ja on kallid, aga kordagi pole pettunud.

Tallinna kilu, KIHNU KALA, 250 g – Muud kalatooted – Liha- ja kalatooted (selver.ee)

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd tuli heeringa isu peale, aja või auto välja ja mine tooma. Teeks seda vanakoolikat hapukoore, muna ja sibulaga ning kuumade kartulitega.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd tuli heeringa isu peale, aja või auto välja ja mine tooma. Teeks seda vanakoolikat hapukoore, muna ja sibulaga ning kuumade kartulitega.

Teen korra nädalas seda-tükeldatud heeringas, sibul, kodujuust, muna, tomat, värske kurk, till, hapukoor, sörts majoneesi koos kuuma keedukartuliga.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tahaks sama küsida vürtsikilu kohta. Milline siis parim on? Proovisin suht laiskusest ära kõik vaakumis fileed ja puhastatud kalad, lõpuks ka ühe plekk-karbis puhastamata kilu, no ükski polnud maitsev. Millist ostate?

Sul on mingi sund kilu süüa? Ära söö kui ükski ei kõlba, milles probleem? Mina näiteks ei joo ühtegi pakimahla ega söö ühtegi valmismaitsestatud šašlõkli/grillliha. Need ei maitse mulle ja ma ei näe ka vajadust neid paaniliselt osta ja proovida.

Kilust: ostan Briisi Tallinna kilu. Ja ühte Läti toodet, aga nime ei mäleta ja seda saan ainult meie kohaliku kalaauto pealt.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sul on mingi sund kilu süüa? Ära söö kui ükski ei kõlba, milles probleem?

Jaa, mulle head kilud väga maitsevad, kui leiaks sobiva tootja, sööksin tihti. Proovin ära siin soovitatud Kihnu kala ja Kaluri omad.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sul on mingi sund kilu süüa? Ära söö kui ükski ei kõlba, milles probleem? Mina näiteks ei joo ühtegi pakimahla ega söö ühtegi valmismaitsestatud šašlõkli/grillliha. Need ei maitse mulle ja ma ei näe ka vajadust neid paaniliselt osta ja proovida.

mis õigus sinul mind keelata on?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina näiteks ei joo ühtegi pakimahla ega söö ühtegi valmismaitsestatud šašlõkli/grillliha. Need ei maitse mulle ja ma ei näe ka vajadust neid paaniliselt osta ja proovida.

Mulle just maitsevad ning olen peaaegu kõik valmismaitsestatud tooted ära proovinud. Tõesti head. Pakimahladest joon tomati -ja aedviljmahla.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle just maitsevad ning olen peaaegu kõik valmismaitsestatud tooted ära proovinud. Tõesti head. Pakimahladest joon tomati -ja aedviljmahla.

Maitsel poleks ju viga, aga nad on tehtud viletsast lihast, palju vahetükke ja kõõluseid, seetõttu eelistan mehe tehtud saslõkke.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle just maitsevad ning olen peaaegu kõik valmismaitsestatud tooted ära proovinud. Tõesti head. Pakimahladest joon tomati -ja aedviljmahla.

Maitsel poleks ju viga, aga nad on tehtud viletsast lihast, palju vahetükke ja kõõluseid, seetõttu eelistan mehe tehtud saslõkke.

Kanašašlõkk tomatimarinaadis on väga korralikust kintsulihast ja Armeenia kaelakarbonaadi lõikudele pole ka midagi ette heita, hea maitse, hea liha. Mustikamarinaadis teeb vist Rakvere, seda küpsetame tihti, kuna on ka talvel saada. Liha on siiani küll korralik olnud.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sul on mingi sund kilu süüa? Ära söö kui ükski ei kõlba, milles probleem?

Jaa, mulle head kilud väga maitsevad, kui leiaks sobiva tootja, sööksin tihti. Proovin ära siin soovitatud Kihnu kala ja Kaluri omad.

Kuidas nad saavad sulle maitseda, kui ühegi tootja oma…ei maitse?
Aga osta siis värsket kilu ja kiluvürtsi ja tee ise.
Sul on ikka eriti naljakad probleemid.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sul on mingi sund kilu süüa? Ära söö kui ükski ei kõlba, milles probleem? Mina näiteks ei joo ühtegi pakimahla ega söö ühtegi valmismaitsestatud šašlõkli/grillliha. Need ei maitse mulle ja ma ei näe ka vajadust neid paaniliselt osta ja proovida.

mis õigus sinul mind keelata on?

Kus sa keelamist näed? Kopeerid ehk?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle just maitsevad ning olen peaaegu kõik valmismaitsestatud tooted ära proovinud. Tõesti head. Pakimahladest joon tomati -ja aedviljmahla.

Maitsel poleks ju viga, aga nad on tehtud viletsast lihast, palju vahetükke ja kõõluseid, seetõttu eelistan mehe tehtud saslõkke.

No see kägu on ilmselt üksik või ei oska ise teha, et poekraam hea tundub. Ma ei suuda juba selle spetsiifilise haisu pärast, mis pakendist vastu lööb, neid poelihasid süüa.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No see kägu on ilmselt üksik või ei oska ise teha, et poekraam hea tundub. Ma ei suuda juba selle spetsiifilise haisu pärast, mis pakendist vastu lööb, neid poelihasid süüa.

Mulle just meeldib see lõhn. Haisu pole kohanud.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tahaks sama küsida vürtsikilu kohta. Milline siis parim on? Proovisin suht laiskusest ära kõik vaakumis fileed ja puhastatud kalad, lõpuks ka ühe plekk-karbis puhastamata kilu, no ükski polnud maitsev. Millist ostate?

Sul on mingi sund kilu süüa? Ära söö kui ükski ei kõlba, milles probleem? Mina näiteks ei joo ühtegi pakimahla ega söö ühtegi valmismaitsestatud šašlõkli/grillliha. Need ei maitse mulle ja ma ei näe ka vajadust neid paaniliselt osta ja proovida.

Kilust: ostan Briisi Tallinna kilu. Ja ühte Läti toodet, aga nime ei mäleta ja seda saan ainult meie kohaliku kalaauto pealt.

Vabandust, aga mis sul viga on?

Juba mitmes imelik kommentaar sinult. Ja siis nõuad mõnitavalt teemaalgatajalt aru tema vanuse, soo ja ameti kohta. Tegelikult aga peksad ise segast ja tekitad teistes küsimusi, missugune inimene nii napakate kommentaaride taga seisab.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle just meeldib see lõhn. Haisu pole kohanud.

Mõnele meeldivad Meie Mees või Võsa Pets kah.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vabandust, aga mis sul viga on?

Just täpselt – mis sul viga on? Kujutad ette, et mina olen siinses vestluses ainuke kägu? Tead, ei ole. TA vanuse ja soo kohta pole ma mudagi küsinud. Mind ei huvita anonüümsete inimeste andmed ega vastused, mis ei pruugi tõesed olla. Mind huvitas ainult, et kas kilusöömine on kohustuslik. Samuti ei saa aru, kuidas saab midagi soovitada, kui ükski toode ei kõlba. Pakkusin ka lahenduse kilu ise teha.

+1
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mind huvitas ainult, et kas kilusöömine on kohustuslik. Samuti ei saa aru, kuidas saab midagi soovitada, kui ükski toode ei kõlba.

Kui puudeline peab olema, et mitte aru saada sellest, et inimene ei ole lihtsalt leidnud seda enda jaoks head ja õiget toodet? Huvitav, et mina sain küll aru, et inimesele muidu kilu maitseb, aga ei ole sattunud sellisele tootele, mis väga meeldiks.

Aga sina said aru nii, et inimesele kilu ei maiste, aga sunnib end seda sööma.

Ehk siis nõme ja kiuslik inimene oled. Või tõesti piiratud mõistusega, et ei saa aru, mida inimene oma jutuga silmas peab.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ärge seda kõiki teemasid risustavat alkohoolikut tähele pange ja talle vastake.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Just täpselt – mis sul viga on? Kujutad ette, et mina olen siinses vestluses ainuke kägu? Tead, ei ole. TA vanuse ja soo kohta pole ma mudagi küsinud. Mind ei huvita anonüümsete inimeste andmed ega vastused, mis ei pruugi tõesed olla. Mind huvitas ainult, et kas kilusöömine on kohustuslik. Samuti ei saa aru, kuidas saab midagi soovitada, kui ükski toode ei kõlba. Pakkusin ka lahenduse kilu ise teha.

Siis on väga kahju! Lootsime, et siin on ainult üks närvihaige.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuigi teemast möödas – siis tegelikult on Grossi lahtiselt müüdav kõige harilikum šašlõkk kõige parem.  See tehakse hommikul valmis, kohe müüki jne.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 31 kuni 50 (kokku 50 )


Esileht Kodunurk Heeringas